Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Médialejátszók

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »




2018. 05. 03. at 20:45, wittao írta:




Nekem NVidia Shield-em van, total jo mindenre, de pl. Dolby Visiont nem tudja, 1-2 ev mulva gond lehet.





Az AppleTV 4K már támogatja a Dolby Vision-t, és akinek van Netflix előfizetése, annak már eljött a jövő, mert a Netflix egyre több filmet/sorozatot ad Dolby Visionnel... Az AppleTV viszont az Atmost nem “viszi” pedig az egy k..vaegyszerű dolog lenne, az Atmos “támogatást” jobb helyen úgy hívják, hogy “audio bitstream passthrough over HDMI” - amit a 9 éves LG BD390-em is tud.



A Dolby Vision-nel mindössze annyi a gond, hogy a tévének (vagy projektornak) is támogatnia kell... vagyis ha az ember ki akarja használni, akkor bizony lehet, hogy tévécsere is bejátszik. Mindenesetre DV-t támogató tévét is lehet már kapni dögivel.

  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
TZoZ
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2010.05.07., pén. 17:36
Értékelés: 15
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: TZoZ »



Egyik sem igazi és kényelmes megoldás, a kompromisszummentes dolog az, ha feldobsz a PC-re egy hanewin nfs szerver nevű (vagy más nfs megosztást létrehozó) programot.



Ebben beállítod a megosztásokat, -akár a meghajtók gyökerét is- ezután a popin elmented a hálózati helyek közé. Ezt egyszer kell elvégezned és utána nem lesz gondod vele.



A linux egyébként is ezt szereti, stabilitásban és sebességben is jobb.



 



A DD+ HDMI-n biztosan megy, a te esetedben próbáld meg beállítani a popcorn menüjében azt hogy lekódolja a Dolby sávokat, bár azt nem tudom hogy DD+ esetén működik-e. Ha igen akkor 2 csatornás PCM-et küld ki.


Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »




17 perce, guenwhywer írta:




Hiho! Teljes kezdőként a témában szeretnék kérni egy kis/sok segítséget. Tegnap vettem innen a fórumról egy Popcorn hour a400-at. Korrekt sráctól korrekt áron. De ez most nem is lényeg. Van még a házban egy Desktop pc és egy modem/router egyben amit a szolgáltató adott. Azt szeretném elérni hogy a popcorn lássa a számítógépem adott mappáit. Ezt a gépen meg is osztottam de a popcorn meg valami jelszót kér amikor hozzá akarok csatlakozni a géphez noha a gépen nincs beállítva semmiféle jelszó. Sőt a routeren is csak a wifihez van . Láttam hogy szükséges lehet valamiféle samba progi a különböző  platformok közötti megosztáshoz de ez már számomra teljesen ismeretlen terület. A popcorn gépet majd amolyan pc kiváltó torrent/házimozi központnak szánom de jelenleg még folyik a tárhely rendezés és mivel akitől vettem annál láttam hogy ez a fajta hálózati lejátszás is működik ezt is szeretném beállítani amíg nincs benne egy vinyó és nem arra kerülnek a filmek. Ha valaki a környéken lakik attól akár személyesen is elfogadok segítséget egy sörözéssel összekötve (Kartal)




Majd okosabbak kifejtik, de a lényeg, hogy 2 verzió van: 



1.) vagy DLNA, ami w7 felett akár a windows media playerén keresztül is megy, vagy külön progival 



2.) megosztott mappa, mivel XP-vel az smb1 kifutott, felejtsük el a jelszó mentes hülyeségeket. szvsz. legegyszerűbb vezérlőpult/új felhasználó és felvenni nem rendszergazdának valami popi/popi-t, ezt meg tudod adni a lejátszónak is. Erőteljes hátránya, hogy ezután a gép is jelszavas bejelentkezést fog kérni.

Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
guenwhywer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 15:14
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: guenwhywer »



ja igen még valami... DD+ audióval futottam bele egy érdekes dologba a fent említett lejátszóval. Egy régi sony erősítő van jelenleg rákötve, ami még nem hdmi-s. Kép megy a tv-be hdmi-n hang meg most éppen koaxiális kábelen megy az erősítőbe. Viszont a fent említett kódolást hol tudja hol nem . Van hogy elindul egy pillanatra amikor indul a film utána kuss aztán pár perc után megy a hang, megint. Ez mi lehet? Olvastam hogy a DD+ kódolás ki szokott fogni az a400-on sőt elég sok lejátszón meg hogy a hdmi nélküli erősítőn is mert az optikai kábel nem tudja átvinni vagy mi. Van erre megoldás az erősítő vásárláson kívül? Pont egyik kedvenc sorozatnak ilyen az eredeti hangja(westworld) szinkronnal meg annyira nem tetszik viszont azt simán viszi legalább



 


Avatar
guenwhywer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 15:14
Értékelés: 0

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: guenwhywer »


Hiho! Teljes kezdőként a témában szeretnék kérni egy kis/sok segítséget. Tegnap vettem innen a fórumról egy Popcorn hour a400-at. Korrekt sráctól korrekt áron. De ez most nem is lényeg. Van még a házban egy Desktop pc és egy modem/router egyben amit a szolgáltató adott. Azt szeretném elérni hogy a popcorn lássa a számítógépem adott mappáit. Ezt a gépen meg is osztottam de a popcorn meg valami jelszót kér amikor hozzá akarok csatlakozni a géphez noha a gépen nincs beállítva semmiféle jelszó. Sőt a routeren is csak a wifihez van . Láttam hogy szükséges lehet valamiféle samba progi a különböző  platformok közötti megosztáshoz de ez már számomra teljesen ismeretlen terület. A popcorn gépet majd amolyan pc kiváltó torrent/házimozi központnak szánom de jelenleg még folyik a tárhely rendezés és mivel akitől vettem annál láttam hogy ez a fajta hálózati lejátszás is működik ezt is szeretném beállítani amíg nincs benne egy vinyó és nem arra kerülnek a filmek. Ha valaki a környéken lakik attól akár személyesen is elfogadok segítséget egy sörözéssel összekötve (Kartal)

Avatar
BoRRoNeo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2016.12.12., hétf. 14:07
Értékelés: 212

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: BoRRoNeo »




30 perce, Hiccusz írta:




Dune HD Pro 4K gyorsteszt



A júniusban debütáló új, Android alapokra tevődött média playert volt alkalmunk tesztelni. Egészen pontosan egy kedves barátom, BoRRoNeo tette meg, amelyet ezúton is köszönök! Meglátásait változatlan formában adom közre. 









Illetve itt egy kicsit regényesebb formában ugyanez:



http://avhome.hu/index.php?/topic/10-mé ... ment=31816


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Dune HD Pro 4K gyorsteszt



 



A júniusban debütáló új, Android alapokra tevődött média playert volt alkalmunk tesztelni. Egészen pontosan egy kedves barátom, BoRRoNeo tette meg, amelyet ezúton is köszönök! Meglátásait változatlan formában adom közre. 



 



 



Ami tetszett:




Tetszetős külső



Az Android nem tolakodó



Működik a Yadis




 



 



Ami nem tetszett (illetve hiba):




Különálló tápegység



Nincs audio szinkron (hangtolás) állítás (a Soloban volt)



A 25p-s filmeket 25Hz-en, a 29,97-es filmeket 30Hz-en játsza le (50 illetve 60Hz helyett)



A HDR-SDR konverzió továbbra sem jó



Internal player esetén az anamorf videókat nem húzza szét (DVD vob, illetve kamerás m2ts esetén 4:3-ban játsza le 16:9 helyett).



System player esetén az anamorf videók jók, de nem tud automatikusan váltani európai és amerikai szabvány esetén. Ha európaira van állítva (PAL), akkor a 23.976-os filmek zöldek és torzultak. Hibaüzenet.



A film újraindításánál angolul jelenik meg a Playback menü (Resume - Begining)



Nekem olyan idétlen, hogy mivel 4 karakteres a kijelző, ezért film közben csak az órákat, perceket írja ki.



A chapter léptető gomb nem működik és úgy általában nem találtam chapter léptetési lehetőséget.



Nincs tekerés opció, az ehhez tartozó gomb szimplán 1-1 perceket lép előre-hátra



Nincs menüs lejátszás sem Blu-ray, sem UHD Blu-ray esetén.



Nincs Kodi integráció, külön kell letölteni a Play áruházból és nem lehet vele használni az Internal playert.




 



Külön a feliratokról:



Előfordul, hogy hiába választom ki a külső feliratot, nem jeleníti meg. A Subtitles gombra kattintva a Ki állásban marad. Csak a Stop és Play kombináció után működik.



A kétsoros feliratokat nem mindig egyszerre jeleníti meg, és nem is mindig egyszerre tűnnek el. Előfordul, hogy a második sor, egy tizedmásodperccel korábban jelenik meg.



Előfordul (belső feliratnál), hogy a dialóg egy szövege nem tűnik el, mikor kellene, hanem továbbra is a képernyőn marad a következő felirat megjelenéséig.



A karakterkódolással sem stimmel valami. Nálam a HTPC-n ugyanazon beállítás mellett hibátlanul jelenik meg két film felirata, itt vagy az egyik jó (UTF8), vagy a másik (Közép-európai 1250).



 



A Kodi jelen formájában használhatatlan, fagy, akadozik, stb. De mivel nem a rendszer része, ezért nyilván nem tudnak vele mit csinálni. A Himedia ügyesen integrálta, itt ez nincs meg.



Ezt leszámítva viszont, ha a Dune HD felületen belül vagyunk meglepően stabil a cucc, nem akadt, nem fagyott be.



Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »




1 hour ago, ZolaBA said:




Nem kötekedni akartam, csak azért írtam, hogy nem feltétlen zsákutca az s905  



Nem a LibreELEC a megoldás? én feltettem kapásból és azzal használom, tudtam, hogy média lejátszó kell nem a sokadik android.





Semmi gond, abszolút igazad van, én tévedtem :-)



A LibreELEC is jó...


Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »




5 órája, t97eat írta:




Időközben utánanéztem a dolognak, félrevezető volt, amit írtam, bocsánat. Van olyan S905 revízió, ami támogatja a HD Audio dekodolast, és van olyan, ami nem.



Egy kis PH összefoglaló a témában, hogy tiszta legyen a dolog, talán segít majd valakinek, ha ilyet választ:



https://prohardver.hu/tema/amlogic_s905 ... index.html



 





Nem kötekedni akartam, csak azért írtam, hogy nem feltétlen zsákutca az s905  



Nem a LibreELEC a megoldás? én feltettem kapásból és azzal használom, tudtam, hogy média lejátszó kell nem a sokadik android.

Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »



Időközben utánanéztem a dolognak, félrevezető volt, amit írtam, bocsánat. Van olyan S905 revízió, ami támogatja a HD Audio dekodolast, és van olyan, ami nem.



Egy kis PH összefoglaló a témában, hogy tiszta legyen a dolog, talán segít majd valakinek, ha ilyet választ:



https://prohardver.hu/tema/amlogic_s905 ... index.html



 


Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »


Még alá is húztam, hogy olcsó noname. Némelyikél működik, nemelyiknel nem. A Mininx nem noname, nem is olcsó.

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »




20 órája, t97eat írta:




Aki olcsó noname androidos lejátszóban gondolkozik, és s905 procival szereltet nézeget, nem árt tudni, hogy a HD hangsávokról le kell mondania. Akkor inkább S912 vagy Rockchip SoC-s kell, de itt sem árt vigyázni a noname gépekkel, nem mindegyik tud HD bitstream-et...





Nálam az s905-ös Minix Neo u-1 -en megy a True HD. Atmos-t az erősítő nem tudja. 

Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Kiírom ide is, remélem nem gond.



Segítséget szeretnék kérni megbízató fórumtárstól, aki szokott Amazonról vásárolni. Sajnos nincs bankszámlám, így a teljes ügyletet le kellene bonyolítani. Természetesen nem kérem ingyen, gondolom meg tudunk egyezni.



Előre is köszönöm! 

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »


Aki olcsó noname androidos lejátszóban gondolkozik, és s905 procival szereltet nézeget, nem árt tudni, hogy a HD hangsávokról le kell mondania. Akkor inkább S912 vagy Rockchip SoC-s kell, de itt sem árt vigyázni a noname gépekkel, nem mindegyik tud HD bitstream-et...

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Quetz »



Angolul vagy németül tudsz nekik levelet írni, volt régebben chat opció is, vagy fel is lehet híni őket. Nekem moto g telefon hibásodott meg, szó nélkül cserélték, és a visszaküldés postai költségét is visszakaptam. Ja, és a csere készülék előbb itt volt, mintsem eljutottam a postára a hibással.



Én egyre szoktam figyelni, hogy az eladó az amazon legyen. Azaz "Sold by Amazon", vagy "Fulfilled by Amazon" van találati listában. Ekkor az Amazon kezeli a garanciális ügyintézést, egyéb esetben viszont az árusító cég.

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »


Ha valaki tudna segíteni a vásárlásban, akkor jó lehet. Kérdés az, hogy ilyenkor a garanciát, (ha esetleg szükséges) hol és hogyan tudom igénybe venni?

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Quetz »




10 hours ago, Swordfish76 said:




Úgy látszik erről  lemaradtam. 


Lesz valami utódja, esetleg más alternatíva?





Amazon még láttam. Esetleg ez is megfelelhet neked.

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Úgy látszik erről  lemaradtam. 


Lesz valami utódja, esetleg más alternatíva?


Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »



Azért, mert messze jobb, mint a Minix, sőt, egy Popcorn A500-nal is jobb minőségű, és alig gyengébb, mint az Oppo.



Az Oppo nem drága sznob szar? Van olcsóbb UHD BD lejátszó is, ami ugyanazt tudja, igaz?! Nyilván jobb az Oppo...



A Shield meg nyilván jobb, mint az összes többi androidos szar..., sőt. És nagy a különbség.



Na, ezért ajánljuk. 


Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Köszönöm az eddigi javaslatokat, tetszik amit az NVidia Shieldről írtok.



Csak médialejátszóként használnám, külső merevlemezes dokkolóról, 2TB HDD-ket kellene kezelnie.



 Feliratokkal hogy boldogul? Ha jól látom aktív hűtés is van benne, ez ha bekapcsol mennyire hangos?



Esetleg tudtok beszerzési forrást ajánlani, én csak ezt az egyet találtam.






 


Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: t97eat »


Nekem van X96 ami Amlogic S905 SoC-s, van A7max, ami Rokuchip 3399 SoC-vél van szerelve. A Kodival a HD Audio streamek némák, sebesség jó, nem akad. Van Nvidia Shield-em, amivel az a tapasztalatom, hogy nagyjából mindenféle médialejàtszónak odab*sz. Képminőségben egy Oppo 203-hoz képest nem fedeztem fel különbséget, hangminőséget tekintve is alig-alig az Oppo javára, de analóg táppal szerintem el is tűnne a különbség. Nagyon erős hardver, ami csuklóból megold mindent, semmilyen hátrányát nem tapasztaltam még, nagyon elégedett vagyok vele, a KODI 17.6-al az Atmos és DTS X is szuperül szól...

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »




10 órája, Lemmy9 írta:




Az S905 vonal jó.Minix Neo U1, X96, stb.





Minix Neo U1 tapasztalatok fél év után:



- imádjuk, sokkal jobb, mint a med8er (a med8er változatlanul be van kötve, be sem volt azóta kapcsolva)



- a borítóképek, leírások (nálunk gyerekkel szempont a korhatás besorolás is pl., ami szintén látszik), könnyű gyors navigálás, hogy megjegyzi mit láttam mit nem (pl. sorozatozásnál), meddig láttam, stb. hatalmas felhasználói élmény



- képminőség, hangminőség, szaggatás: szerintem tökéletes, a fél év alatt nem volt hiányérzet



és akkor a negatívumok:



- ha CEC kell akkor az ARC-t szétcseszi ha nem megy a minix, azaz: egyszerre kapcsolom a tv-vel még ha nem is a minix-et nézem, különben nincs hang az erősítőn (ez állítólag más s905-nél is előjön)



- néha fim indításkor lefagy, mondjuk hetente, reboot aztán megy. (Már gondolkodtam az okokon is, talán mintha összefüggésben lenne azzal, hogy mappába lépés után túl gyorsan indítom) Amúgy film alatt sosem fagyott még.



- másik hdmi/cec baromság, de ez lehet az LG tv vagy a Denon erősítő miatt van: bekapcsoláskor mindig a Minix-re kapcsol a kép, sőt! ha elkapcsolom túl gyorsan tv adásra akkor vissza is vált megint a minix-re  kapja be, nem jöttem rá miért... 

Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Sziasztok! 



Szeretném lecserélni VTEN médialejátszómat, újabb, de hasonló, esetleg kicsit jobb kvalitásokkal rendelkező, jó ár/értékarányú készülékre.



Kinek mi a véleménye, mi lehet jó alternatíva.



Segítségetek előre is köszönöm! 

Avatar
robi-k
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 22:11
Értékelés: 166
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: robi-k »



1. miért váltott át orosz nyelvre - vissza állt gyári beállításra. Állítsd vissza angolra.



2.  miért fagy le külső hdd-nél - gond van a lemezzel vagy az USB-SATA adapterrel. Olyan lemezt használj, ami nem a lejátszó USB-ről táplálkozik, hanem saját tápegysége van. a lejátszó max 0.5 A tudd kiadni, ha a külső USB-s merevlemez többet "eszik", gondok lesznek.


Avatar
becy76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 741
Csatlakozott: 2013.06.27., csüt. 08:20
Értékelés: 176

Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: becy76 »




6 órája, robi-k írta:




becy76



Csináld már meg végre azt, amit leírtam, felhasználva az átadott speciális helyreállító fájlt!



Amint megcsináltál mindent, amit leírtam, a lejátszó újraindítása után az alábbi Language beállításokat állítsd be- Nyelvi beállítások az EU-s DVD-k nézéséhez:



Player Language: English



Disc Menu Language: French



Audio Language: Other->7285 kód->Hungary



Subtitle Language: Off



 





Robi-k!



Privát üzenetben megírtam hogy megcsináltam és köszönöm ez a része megoldódott. Arra lennék még kiváncsi hogy miért váltott át orosz nyelvre és miért fagy le külső hdd-nél a lejátszó?


Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”