A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Médialejátszók

pali923
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 221

Re: Médialejátszók

Hozzászólás Szerző: pali923 »

fapaci írta:
2020.06.23., kedd 21:48
Egykoron egymást érték az ilyesfajta beszámolók az AVX fórumon. Érdeklődve olvastuk egymás írásait, néha belekérdeztünk, néha vitáztunk róluk, de ez a fajta marakodás, vádaskodás nem volt.
Én nem fogok kiállni senki mellett vagy ellen sem, de ez tényleg szomorú. sad.gif
Az ilyen fórumoknak pont az a legnagyobb előnye, hogy saját tapasztalaton alapuló, elfogulatlan véleményeket lehet olvasgatni. A ma már nem is létező hifis sajtóban ez mindig is elképzelhetetlen volt. Az meg teljesen természetes ebben a műfajban, ha nem értek egyet valakivel.
Asztalos fórumokban gyakran előfordul, hogy valaki a DeWalt fűrészt jobbnak találja a Makitánál, de senki nem esik neki ezért a véleményért, pedig ott is előfordulnak kereskedők is.

Úgy teljesen kívülállóként amúgy is az a meglátásom, hogy ennek a fórumnak az a halála, hogy különböző fórumtagok isten tudja mióta és miért létező személyes konfliktusai itt csapódnak le mindenféle furcsa formában. Persze csak találgatok, mert a valódi okok soha nem derülnek ki, csak ha valaki olvasgat, akkor lehet látni a háttérben felsejlő régi vagy új sérelmeket. Aztán emiatt sokan el is mennek, a vélemények meg nem elfogulatlanok. Nem szakmai, hanem emberi, anyagi meg másféle megfontolások által irányítottak. :ohnoohnoohno:

De mit csináljunk, mi belgák, akik csak a kedvenc hobbinkról szeretnének kicsivel többet megtudni, nem a fórumlakók lelkivilágáról? gondolkodik.gif
erősítő: Creek Destiny + Arcam AVR300, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábelezés+Roksan Corus Black+Orbit2, hangfal: Triangle Antal EX, hangfalkábel: DNM, IC: Valhalla CuAgSS, tápkábel: Valhalla CuIV

kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 32
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a következő két lejátszóval? (kép és hangminőség, mit nem támogat, esetleges hibák stb)

Zidoo UHD2000

Oppo 205 kínai klón verziója (M9702) + külső lineáris "tuning" táp

A külső táppal a kínai oppo clone nagyjából egy árban van egy használt uhd2000-el. Ezért érdekelne, h melyik a jobb.
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
Pioneer LX-55
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Asus Rog GL552
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4,Xbox360,XboxOneX

gyongyhalas
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 146

Hozzászólás Szerző: gyongyhalas »

LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 21:37
gyongyhalas írta:
2020.06.23., kedd 21:22
Látom volt már nálad a Ps audio perfectwave dac is ...esetlegesen milyen hangban a Coctail Audio x50 pro hoz képest....
Megérné nekem váltani ?
Erre nem tudok válaszolni, mert direkt összehasonlítást nem végeztem.
A PS Audio perfectwave most is itthon van nálam. Egy kedves barátomé, aki már nem használja és el szeretné adni.
Ha úgy adódik, majd beviszem egyszer és meghallgatom őket.
Az biztos, hogy szolgáltatás, komfort, funkció, kezelhetőség, tekintetében nincs verseny közöttük, annyival jobb a Cocktail annyival felette áll. Arról nem beszélve, hogy gyakorlatilag minden formátumot ismer, mig a PS Audio nem. Hálózati lejátszónak egyértelműen jobb a Cocktail - sokkal modernebb. A PS Audio Perfectwave egy rettenetesen jó DAC, kevésbé használható hálózati lejátszóként.
Szia !

Nagyon köszönöm gyors válaszodat... :napsut:
Igen van akinek a szolgáltatások és az új formátumok fontosak, sőt....
Nekem a hangja , akár 16/41 ben , 24/192 ben bőven elég...régimódiként mp3 at is sokat hallgatok, mert bizony ott vannak a zenéim...
Esetlegesen ha sort kerítesz egy próbára ...privátban is szívesen venném tapasztalatodat. :smile53:
Üdv .

SSDWOB
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 20

Hozzászólás Szerző: SSDWOB »

LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 21:37
gyongyhalas írta:
Megérné nekem váltani ?
.... el szeretné adni.
Kereslet kínálat! ;peace;

A kereskedő, az kereskedő!!! Semmi negatív!!!

SSDWOB
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 20

Hozzászólás Szerző: SSDWOB »

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SSDWOB 2020.06.23., kedd 22:29-kor.

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Értékelés: 6585
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fapaci »

gyongyhalas írta:
2020.06.23., kedd 21:10
Ebben az esetben nem rugdosnak beléd .....még puszilgatnak is. :D
Nem, mert akkor meg az lett volna a probléma, hogy elfogult vagyok egy általam összerakott masinával.

Fura dolgokat hozott ki ez az írás néhányakból, most már "vállalkozásokat" is megpróbálnak szembe állítani, ami végképp vicces, hiszen ez a tevékenység erősen marginális az életemben, szinte bármivel többet foglalkozom. Sebaj, a cikket már ezernél is többen olvasták, több százan megköszönték, 3-4 embernek meg a torkán akadt. Szerintem ez elfogadható eredmény.

Egykoron egymást érték az ilyesfajta beszámolók az AVX fórumon. Érdeklődve olvastuk egymás írásait, néha belekérdeztünk, néha vitáztunk róluk, de ez a fajta marakodás, vádaskodás nem volt. Persze a mostani aktivisták sem voltak még itt akkor, így nem is tudhatják, hogy lehet ezt normálisan is...

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 2185
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

gyongyhalas írta:
Látom volt már nálad a Ps audio perfectwave dac is ...esetlegesen milyen hangban a Coctail Audio x50 pro hoz képest....
Megérné nekem váltani ?
Erre nem tudok válaszolni, mert direkt összehasonlítást nem végeztem.
A PS Audio perfectwave most is itthon van nálam. Egy kedves barátomé, aki már nem használja és el szeretné adni.
Ha úgy adódik, majd beviszem egyszer és meghallgatom őket.
Az biztos, hogy szolgáltatás, komfort, funkció, kezelhetőség, tekintetében nincs verseny közöttük, annyival jobb a Cocktail annyival felette áll. Arról nem beszélve, hogy gyakorlatilag minden formátumot ismer, mig a PS Audio nem. Hálózati lejátszónak egyértelműen jobb a Cocktail - sokkal modernebb. A PS Audio Perfectwave egy rettenetesen jó DAC, kevésbé használható hálózati lejátszóként.

gyongyhalas
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 16:14
SoXxX írta:
2020.06.23., kedd 12:45
A cikkben audio pcről is szó volt és mindegy az milyen. Ha komolyan be akar ebbe szállni egy (például) kínai gyártó akkor lefogja dózerolni a kicsiket, mert tized áron ugyanazt megtudja csinálni. Ha a fejed tetejére állsz is.
Ez az amiért az audiopcnek és a htpcnek meg minden ilyen kutyafülének nincs jövője.
1. Nem tudja tized áron ugyanazt megcsinálni, mivel a minőségi fejlesztésnek, szoftvereknek, alkatrészeknek, gyártásnak, megmunkálásnak, házaknak Kínában is ára van. Nem az annak látszó termékekről beszélünk, hanem a valódi minőségi termékekről. Lásd Lumin. Kínai is, minőségi is, de nincs tizedáron.

2. Ha meg valami csoda folytán sikerülne is ez, hülye lenne tized áron ugyanazt adni.

3. A piacon egyre komolyabb PC alapú digitális források jelennek meg. Szerinted miért fejlesztenék őket, ha nem lenne jövőjük? Sokan keresnek igazán csúcs minőségű digitális transzportot, ami kiváltja a hagyományos CD transzportokat. Megvan a minőségi DAC-juk, nekik csak egy jó transzport kell. Az meg mind PC alapú. Még azok a cégek is elmentek csúcsminőség irányába ezen a fronton, akik eddig komplett lejátszókat gyártottak. Pl. a Cocktail Audio X50Pro csúcsminőségű digitális szerver., ami gyakorlatilag minden létező digitális ki- és bemenettel rendelkezik, belül csúcsminőségű technológiát alkalmazva.

4. Az olcsó egydobozos médialejátszók meg maradnak a tömegeknek, azok igényeit elégítik ki.
Szia Limar !

Megérné nekem váltani ? Akár privátban is ha nem akarsz kritikát.
Köszönöm .!
üdv

gyongyhalas
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

fapaci írta:
2020.06.23., kedd 13:05
wittao írta:
2020.06.23., kedd 10:54
Ezen kivul ha jobban belegondolsz miket irtal le, szerinted nem arconcsapasa egy kicsit korabbi - benned megbizo - vevoidnek egy ilyen cikk olvasasa? Amiben arrol irsz milyen regota tudtad a PC nem alkalmas, es csak atmeneti blablabla... kozben ez igazabol arra vonatkozik, amit forgalmazol, talan. Es a kovetkezo betero vendegek, akik toled szeretnenek PC-t venni, szorgosan lebeszeled oket es az emlitett masik forgalmazohoz iranyitod? Hiszen olcsobb, jobb, tobbet tud es jobban.

Belegondoltatok, hogy ha a cikkben (hazug módon) a Luxor PC-t hoztam volna ki győztesnek, akkor mi lenne most más? :napsut:
Szia !
Ebben az esetben nem rugdosnak beléd .....még puszilgatnak is. :D
Kellett neked saját tapasztalatodat leírni.. gondolkodik.gif :smile51:
Olvasgatni kellene másnak tesztjeit és abba rugdosnod, mert bizony sokan a saját dolgaikat istenítik .
Te ellenben sajátodat hasonlítgattad és alultápláltnak találtad...Vagyis mertél haladni vagy lépni valamerre...
Sokan ráülnek dolgaikra ...még Én is ezt tapasztaltam magamon sokáig.
Mindegy nekünk tanúlságos olvasgatni , okulni. ;peace;

tonya
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 542

Hozzászólás Szerző: tonya »

fapaci írta:
2020.06.23., kedd 14:00
Nem szoktam így zárni beszélgetéseket, de itt most nem mondhatok mást, mint hogy mi ketten nem egy ligában focizunk.
Mondjuk szerintem Viktorék a Bundesligában ha már így nézzük, meg van magyar bajnokság is NB1.. NB2...., tényleg nem egy liga. ;)
Sok régi kacat. Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük. Még a hangszóróm membránja is celofánból van, hangváltó meg nincsen is benne, szólni szól így is.

robi20064
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 505

Hozzászólás Szerző: robi20064 »

Quetz írta:
2020.06.23., kedd 18:38
LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 16:45
Szerinted az ASR-en megjelentek melyik komoly gyártót és azok piacát érdeklik?
March Audio, Purifi, Okto Research pl. akik küldtek review példányt és amiket én is olvastam. Az Emotiva bugfix release-t adott ki Amir tesztje nyomán. Ha pedig olyanok is hozzászólnak a fórumhoz, mint Bruno Putzeys vagy Floyd Toole, az jelent valamit.
A Schiit-el is volt eleg vitajuk, de ugy tunik hogy lett pozitiv hatasa is az uj termekeikre. Nem mindenki veresszaju objektivista azon a forumon sem.

Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 452

Hozzászólás Szerző: Quetz »

LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 16:45
March Audio, Purifi, Okto Research pl. akik küldtek review példányt és amiket én is olvastam. Az Emotiva bugfix release-t adott ki Amir tesztje nyomán. Ha pedig olyanok is hozzászólnak a fórumhoz, mint Bruno Putzeys vagy Floyd Toole, az jelent valamit.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 299

Hozzászólás Szerző: SoXxX »

wittao írta:
2020.06.23., kedd 16:49
SoXxX írta:
2020.06.23., kedd 16:39
LIMAR írta:

1. Nem tudja tized áron ugyanazt megcsinálni, mivel a minőségi fejlesztésnek, szoftvereknek, alkatrészeknek, gyártásnak, megmunkálásnak, házaknak Kínában is ára van. Nem az annak látszó termékekről beszélünk, hanem a valódi minőségi termékekről. Lásd Lumin. Kínai is, minőségi is, de nincs tizedáron.

2. Ha meg valami csoda folytán sikerülne is ez, hülye lenne tized áron ugyanazt adni.
Nincs energiám pontonként válaszolni. A többit ennek analógiájára képzeld oda.

1. De igen olcsóbban tudja, mert a részegységeket legyártatja tömeg áron, mert nem évi 2 db-ot értékesít, s mert megvan a kiépített kedvezmènyes beszállítói köre.
2. Nem 2 darabot akar eladni, hanem évi sok százat..tudod innen kereslet/kínálat görbe.

..
Azért van egy kellemes bája annak, amikor valaki egy évtizedes audio szerviz es kereskedelmi tapasztalatokkal biro embert okít a hifipiac működéséről...
Bàrki írhat valótlant.
Engem az legalább ennyire meglep, hogy te ugyanezt eljátszod nap mint nap a gyártókkal.

szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1485

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »

fapaci írta:
2020.06.23., kedd 10:35
menyus2 írta:
2020.06.23., kedd 10:01
Szamomra a beszamolo akkor lesz hiteles ha a Luxor honlapon nem lesz kesobb elerheto Zidoo lejatszo.
Erre akár mérget is vehetsz. Aki venni akar ilyen készüléket, keresse fel a forgalmazókat! Nekem az AVMax segített a beszerzésben, szerintem mások rendelkezésére is szívesen állnak, de sok más kereskedőtől is beszerezhető a cucc.

Nem tudom, kinek tűnik fel rajtam kívül, de néhányan már olyan összeesküvés elméletekkel álltok elő, ami több, mint kínos. Biztos, hogy ennyire komolyan kell venni ezt az egészet?
Nem is tudtam, hogy tesztet akarsz róla írni, és ennek fejében még bekeráron sem kaptad meg, sőt még én sem használok ilyet, hogy valami érdek is fűződne hozzá. Simán csak viszonteladók vagyunk.
Csodálkoztam, de mellette meg is hajlok az őszinte írásodnak.
Amúgy meg ez a sok ellenségeskedő user... nem csodálkozok, hogy hanyatlik a fórum.
Sony VPL-VW270ES, Epson EH-TW9400
Screenline Fashion 136" Microperforated
Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
EMOTIVA XPA Gen3 7+5 ch.
MILLER & KREISEL S150/MP150/IC95 
3db. SVS SB4000 Tower
AQ, IsoTek, Supra, Inakustik

laszlo.szepesi@avmax.hu
AVmax Rendszertechnika

wittao
Őslakos
Őslakos
Értékelés: 2707

Hozzászólás Szerző: wittao »

SoXxX írta:
2020.06.23., kedd 16:39
LIMAR írta:
SoXxX írta:
A cikkben audio pcről is szó volt és mindegy az milyen. Ha komolyan be akar ebbe szállni egy (például) kínai gyártó akkor lefogja dózerolni a kicsiket, mert tized áron ugyanazt megtudja csinálni. Ha a fejed tetejére állsz is.
Ez az amiért az audiopcnek és a htpcnek meg minden ilyen kutyafülének nincs jövője.

1. De igen olcsóbban tudja, mert a részegységeket legyártatja tömeg áron, mert nem évi 2 db-ot értékesít, s mert megvan a kiépített kedvezmènyes beszállítói köre.
2. Nem 2 darabot akar eladni, hanem évi sok százat..tudod innen kereslet/kínálat görbe.

..
Azért van egy kellemes bája annak, amikor valaki egy évtizedes audio szerviz es kereskedelmi tapasztalatokkal biro embert okít a hifipiac működéséről...
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq
Elektroncsovek: PSVANE, GoldLion, TAD, JJ, EH, Sovtek, Shuguang

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Quetz írta:
2020.06.23., kedd 16:21
Egyetlen huszárvágással el tudnák intézni a dolgot. Mondjuk küldenek egy tesztpéldányt Amirnak az ASR-re, aki független tesztelőként megméri, kiderül a műszaki tartalom és és onnantól kezdve senki egy rossz szót nem szólhat, ráadásul szélesebb rétegek ismerhetnék meg a terméket, akiknek az anyagi lehetőségük is megvan a vásárláshoz!
Az is egy fórum csupán. Arra jó, hogy csámcsogni lehessen valamin.
A potenciális vevők 99.99%-a nem tud róla, hogy létezik (engem se érdekel, nem is olvasom). Sőt egyetlen fórumot se olvas. Az alatt pénzt keres, majd vásárol, utána zenét hallgat maradék kevés szabadidejében (nem jajgat, hogy óránként kidob a fórum....).

A Highend nem úgy működik, ahogy a legtöbben gondolják.
Megmérjük, hó de fasza, aztán rohannak a tömegek megvenni.

Az, hogy egy gyártó elismertté váljon, sok évtizedes kemény munka kell. Folyamatosan jelen kell lenni és konstans minőséget kell produkálni. El kell nyerni a bizalmat a valódi vásárlókban. Azok nem fognak tízezer Eurokat valaki zsebébe tolni, mert szépek a mérési eredmények.

Sok-sok év kemény munkája hozhatja csak meg a bizalmat egy gyártóban, termékeiben és forgalmazóiban.

Nagyon kevés az a sikertörténet, ami a Luminnal megesett, hogy egyik pillanatról a másikra berobbant a piacra és azóta is az élvonalban van a minőségi hálózati audio lejátszók piacán. Ehhez persze az kellett, hogy legalább azt a szintet hozza minden tekintetben, mint az akkori egyeduralkodó Linn Klimax DS. És hozta, sőt sok tekintetben túl is teljesítette - de nem tizedáron.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LIMAR 2020.06.23., kedd 16:56-kor.

SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 299

Hozzászólás Szerző: SoXxX »

LIMAR írta:
SoXxX írta:

..

robi20064
Törzsvendég
Törzsvendég

-KP- írta:
2020.06.23., kedd 16:22
Quetz írta:
LIMAR írta:
2020.06.23., kedd 15:48
Az, hogy a Core Audio nem tömeg igényeket elégíti ki, termékeik műszaki színvonala, kivitele, hangminősége bátran oda rakható a nemzetközi élvonal termékei mellé, ne legyen már a bűnük.
Egyetlen huszárvágással el tudnák intézni a dolgot. Mondjuk küldenek egy tesztpéldányt Amirnak az ASR-re, aki független tesztelőként megméri, kiderül a műszaki tartalom és és onnantól kezdve senki egy rossz szót nem szólhat, ráadásul szélesebb rétegek ismerhetnék meg a terméket, akiknek az anyagi lehetőségük is megvan a vásárláshoz!
És szerinted majd amerikából fognak Core Audio terméket rendelni???
Nyilvan erre Viktor jobban tudja a valaszt, de az en velemenyem az hogy konkretan igen. Akinek meg eddig nem esett le hogy a CA nagyon nem a hazai (pici, elbaszott es nagyon arerzekeny) piacot celozta meg az cseh2-t nez. Mondom ezt ugy, hogy nincs toluk termekem, sot tobb alapveto kerdesben is elter a velemyen az o tervezesi/fejlesztesi filozofiajuktol. Az itthoni piacra ertekesitett par tucat Karuna-bol meg AudioPC-bol aligha huznak sokaig :)

robi20064
Törzsvendég
Törzsvendég

Quetz írta:
LIMAR írta:
Az, hogy a Core Audio nem tömeg igényeket elégíti ki, termékeik műszaki színvonala, kivitele, hangminősége bátran oda rakható a nemzetközi élvonal termékei mellé, ne legyen már a bűnük.
Nem remlik hogy lett volna ASR-en AudioPC vagy DAC nelkuli streamer/futomu teszt. Persze a keszulo AK4499 alapu DAC-bol akar meg kuldhetnenek is neki egyet, csak meg ha hozna is a benchmark szintet a tobbi 4499-es DAC-hoz kepest az ottani olvaso akarva akaratlanul is Topping D90 meg Gustard A18-hoz hasonlitana es elek a gyanuperrel hogy az nem teljesen lenne fair.

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1213

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Quetz írta:
LIMAR írta:
És szerinted majd amerikából fognak Core Audio terméket rendelni???

Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég

LIMAR írta:
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

SoXxX írta:

3. A piacon egyre komolyabb PC alapú digitális források jelennek meg. Szerinted miért fejlesztenék őket, ha nem lenne jövőjük? Sokan keresnek igazán csúcs minőségű digitális transzportot, ami kiváltja a hagyományos CD transzportokat. Megvan a minőségi DAC-juk, nekik csak egy jó transzport kell. Az meg mind PC alapú. Még azok a cégek is elmentek csúcsminőség irányába ezen a fronton, akik eddig komplett lejátszókat gyártottak. Pl. a Cocktail Audio X50Pro csúcsminőségű digitális szerver., ami gyakorlatilag minden létező digitális ki- és bemenettel rendelkezik, belül csúcsminőségű technológiát alkalmazva.

4. Az olcsó egydobozos médialejátszók meg maradnak a tömegeknek, azok igényeit elégítik ki.

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

SoXxX írta:
2020.06.23., kedd 12:17
......egy potenciális vevőkkel és a konkurenciával teli forumon, ....
Ennek meg te fuss neki még egyszer!
Ha nem venné észre a tisztelt társulat, itt már gyakorlatilag egyetlen kereskedő sincs jelen (mondjuk sokan nem is voltak itt, akik valamikor még számítottak). Köszönhetően a hasonló megnyilvánulások sokaságának. Senkinek nem hiányzik a zsigeri gyűlölet a kereskedők iránt. Aki még van, puszta mazochizmusból van jelen. Ha a kereskedők az itt generált forgalomból élnének, a telefonszámlájukat se tudnák kifizetni.

A potenciális vevők nem itt vannak, csak azok, akik azt képzelik magukról.
Akik meg mégis itt vannak, szép csendben hallgatnak, eszük ágában sincs egy szót se leírni, mert szétszedné őket a tömeg.

Az, hogy a Core Audio nem tömeg igényeket elégíti ki, termékeik műszaki színvonala, kivitele, hangminősége bátran oda rakható a nemzetközi élvonal termékei mellé, ne legyen már a bűnük. Nyilvánvalóan az áraik is magasabbak, mint amit a legtöbben megengedhetnek maguknak itt a fórumon. De még messze alacsonyabbak, mint a valós (külföldi, mert itthon nincs a nyomában se senki) konkurenciájuké.

De lehet fikázni, savazni őket nyugodtan. Legfeljebb lelépnek innen és marad a boldogság a fórumon.
Ha ez a cél, űzzünk csak el minden előre mutató dolgot innen, mert zavarja társaságot.

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1091

Hozzászólás Szerző: avl2 »

fapaci írta:
2020.06.23., kedd 13:05
...Belegondoltatok, hogy ha a cikkben (hazug módon) a Luxor PC-t hoztam volna ki győztesnek, akkor mi lenne most más? :napsut:
:smile32: leborulok.gif

tenyleg javaslom a belegondolásokat.

Írom úgy, hogy fapaci-tól nincs semmim, hangfalkábel volt sok éve próbán, aztán visszaadtam. Had legyen már fapaci-nak is véleménye és mondhassa is el.
én érteni vélem (aki meg nem, az keressen maga területéröl hasonlatot magának)

Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég

menyus2 írta:
2020.06.23., kedd 13:26
Ez Flame akar lenni?!
A ket kategorianak koze nincs egymashoz.
Nincs itt semmifele para.
A kinaiak meg szvsz. maradnak a spajzban,nem erdekuk draga hardvereket pakolni egy digitalis futomube..
Csak leírtam a véleményemet az alapján, amit eddigi hozzászólások alapján kialakult bennem. Ha mást olvashattam volna, valószínűleg más lenne a véleményem.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”