Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wittao mozi- és zeneszobája

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »




23 minutes ago, Csutka said:




Jelenleg Klipsch "mozis" hangfalaim vannak.



Szoktam zenét is hallgatni néha sztereóban, de borítékolom, hogy wittao zenei PC-je semmilyen változás nem jelentene nálam pozitív irányba.



Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy szarul szól most. (talán wittao is meg tudja erősíteni) 



Ez az az eset, amikor mindenkinek igaza van. Az egész rendszert kell vizsgálni.



Adele nem jó példa sohasem, mert nem függ a rendszer minőségétől a végeredmény. Nem tudtam az okát megfejteni, de tud jól szólni alap rendszeren és tud nagyon rosszul felső kategóriás rendszeren.





Saját példának nekem jó volt. Oppo vs Dune solo, ua a rendszer, kábel stb. Csak a forrás készülék változott. 

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Csutka

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »




15 minutes ago, Tonyka said:




Én ezt elhiszem neked, így jól jársz minden szempontból. Kereshetnék kibúvókat könnyedén, de nem teszem. Sajnos én nem tudok megbarátkozni ezeknek a kis dobozoknak a zenei oldalával. Régebben is leírtam, tettem próbát vele, de Adele hangja ritka döglött volt. Igaz nem hallgatom ezeket napi rendszerességgel, mert mozira használom főképp, de a tudat ott motoszkál a fejemben, így nem tudom elfogadni. Mielőtt még......... pont nem is olyan rég hallotta ugyanígy, talán hifilala, vagy Piano, nem tudom pontosan. Szóval nem vagyok egyedül ezzel a tapasztalatommal. 




Jelenleg Klipsch "mozis" hangfalaim vannak.



Szoktam zenét is hallgatni néha sztereóban, de borítékolom, hogy wittao zenei PC-je semmilyen változás nem jelentene nálam pozitív irányba.



Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy szarul szól most. (talán wittao is meg tudja erősíteni) 



Ez az az eset, amikor mindenkinek igaza van. Az egész rendszert kell vizsgálni.



Adele nem jó példa sohasem, mert nem függ a rendszer minőségétől a végeredmény. Nem tudtam az okát megfejteni, de tud jól szólni alap rendszeren és tud nagyon rosszul felső kategóriás rendszeren.


Csutka

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »




12 minutes ago, thxfan said:




A minőségi és jó drága HDMI kábel hiánya volt ott a gond  .





Lehet gúnyolódni, de mivel magyarázod wittao írását az óriási különbséggel kapcsolatban?



Egyesek és nullák mozognak, mint HDMI kábelen. 



Az USB DAC ugyanaz ráadásul  + NAS-ról megy a zene.



Akkor ez most hogy is van?



 


Online
Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »




1 hour ago, Cutler said:




Pedig talán elvárhattam volna, hogy azonnal lenyűgözzön ezért a pénzért és nem csak úgy, ha sok órát rászánva, a legoptimàlisabb napszakban, a legpihentebb füllel hallok valamicske difit, azt is akkor, ha a csillagok eggyüttàllása is pont klappol  





A minőségi és jó drága HDMI kábel hiánya volt ott a gond  .

10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »




1 hour ago, Cutler said:




Kb ugyanez járt a fejemben, amikor itt  volt nálam, a 205-ös Oppo. Első blikkre semmivel sem éreztem jobbnak, mint a 70-ezres Dune Solo. Moziról beszélünk természetesen. Persze biztos, hogy volt különbség képben és hangban is, de az alatt a rövid idő alatt, amig a rendszeremben próbáltuk, nem éltem meg még egy apró katarzist sem. Ekkor ugy éreztem, hogy az egyik legjobb döntésem volt, amikor a 105D-ből kiszálltam  Ja és ráadásul ez nem is az alap 205 volt, ami neked van, hanem a Signature   1,5 millás verzió. Tudom, hogy ezeknél az audió részt tunningolják, de valahogy a filmek zenéinél sem éreztem lényegi, azonnal feltűnő változást. Pedig talán elvárhattam volna, hogy azonnal lenyűgözzön ezért a pénzért és nem csak úgy, ha sok órát rászánva, a legoptimàlisabb napszakban, a legpihentebb füllel hallok valamicske difit, azt is akkor, ha a csillagok eggyüttàllása is pont klappol  





Én ezt elhiszem neked, így jól jársz minden szempontból. Kereshetnék kibúvókat könnyedén, de nem teszem. Sajnos én nem tudok megbarátkozni ezeknek a kis dobozoknak a zenei oldalával. Régebben is leírtam, tettem próbát vele, de Adele hangja ritka döglött volt. Igaz nem hallgatom ezeket napi rendszerességgel, mert mozira használom főképp, de a tudat ott motoszkál a fejemben, így nem tudom elfogadni. Mielőtt még......... pont nem is olyan rég hallotta ugyanígy, talán hifilala, vagy Piano, nem tudom pontosan. Szóval nem vagyok egyedül ezzel a tapasztalatommal. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Egyébként mozinál,többcsatornánál amúgy is nehéz kihallani különbségeket.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Cutler »




4 hours ago, Tonyka said:




Ami viszont tapasztalat mozi oldalról, h én még nem találkoztam a mennyei hű de mindent lever épített cuccal. Ez nem azt jelenti, h rosszabbak, vagy jobbak. Egyszerűen olyannal nem találkoztam amit hallva, hű ez a Feledés most úgy szól ahogy még életemben nem hallottam. Értem ez alatt a részletet, dinamikát, vagy bármit. 





Kb ugyanez járt a fejemben, amikor itt  volt nálam, a 205-ös Oppo. Első blikkre semmivel sem éreztem jobbnak, mint a 70-ezres Dune Solo. Moziról beszélünk természetesen. Persze biztos, hogy volt különbség képben és hangban is, de az alatt a rövid idő alatt, amig a rendszeremben próbáltuk, nem éltem meg még egy apró katarzist sem. Ekkor ugy éreztem, hogy az egyik legjobb döntésem volt, amikor a 105D-ből kiszálltam  Ja és ráadásul ez nem is az alap 205 volt, ami neked van, hanem a Signature   1,5 millás verzió. Tudom, hogy ezeknél az audió részt tunningolják, de valahogy a filmek zenéinél sem éreztem lényegi, azonnal feltűnő változást. Pedig talán elvárhattam volna, hogy azonnal lenyűgözzön ezért a pénzért és nem csak úgy, ha sok órát rászánva, a legoptimàlisabb napszakban, a legpihentebb füllel hallok valamicske difit, azt is akkor, ha a csillagok eggyüttàllása is pont klappol  


Csutka

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »




28 minutes ago, wittao said:




Vannak high end kategoriaba kacsingato audio pc-s gyartok, magyar is. Erdemes megnezni Fapaci, Core Audio fix pc konfiguracioit. 



Sztem support miatt nem mernek/akarnak belevagni neves gyartok. A felvetes jogos, nem tudom az okat.



a vegeredmenyt hallom, nekem jobban tetszik zenen. Lehet filmeknel mashogy jonne ki, de ahogy eddig neztem az ilyen topikokat, kevesebb a panasz joval mint az elegedett felhasznalo.



 





Akkor most mi a felállás?



Külön USB DAC, vagy valami belső megoldással működik a PC? Milyen a DAC típusa?



Milyen OPPO-nál jobb? 105-ös készülékkel hasonlítottad össze?



Nekem az a nagy kérdés, hogy mivel az Audio PC digitális és csak kell általában egy USB-s kütyü hozzá - esetleg nem lenne elég és jobb megoldás egy felső kategóriás USB DAC és egy sima laptop? 


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Köszönöm elfogadom, megbeszéljük, és beugrom. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »




9 minutes ago, Tonyka said:




Ez nem realis, ezeket a komponenseket nagy tetelbe felvasarolva, berakva egy hazba olcsobb lenne joval. Arrol nem beszelve h mernok garda kuka. Odaultetnek egy embert a gep ele. Elolvasgatna a forumokat, leirna egy cetlire mi kell, es mar kesz is a 2019-es extra mega giga csucs hang, hangzatos nev alatt.





Csak egy egyszerű dolog,a táp cseréje már hoz javulást.Ha olvasgatod az Audio PC topicot,láthatod,hogy miket varázsolnak.Alapvető dolgok hoznak javulást.Az Audiocom tuning is hasonlólt csinál csak aranyáron.Nem kell ezt túlmisztifikálni.


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »




21 minutes ago, Hifilala said:




Tonyka-Talán ott a magyarázat,hogy egy gyártó igyekszik a legkisebb  ráfordítással a legjobbat összehozni,de tudjuk,hogy az előállítási költség mellett rengeteg plusz rakódik a termékekre.Ezért lehet egy Oppo-t is tuningolni rendesen.





Ez nem realis, ezeket a komponenseket nagy tetelbe felvasarolva, berakva egy hazba olcsobb lenne joval. Arrol nem beszelve h mernok garda kuka. Odaultetnek egy embert a gep ele. Elolvasgatna a forumokat, leirna egy cetlire mi kell, es mar kesz is a 2019-es extra mega giga csucs hang, hangzatos nev alatt.

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Tonyka-Talán ott a magyarázat,hogy egy gyártó igyekszik a legkisebb  ráfordítással a legjobbat összehozni,de tudjuk,hogy az előállítási költség mellett rengeteg plusz rakódik a termékekre.Ezért lehet egy Oppo-t is tuningolni rendesen.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Bár nem vagyok zeneguru, és te most éppen ebben utazol, így elfogadom, és biztos úgy van ahogy mondod. Ami viszont tapasztalat mozi oldalról, h én még nem találkoztam a mennyei hű de mindent lever épített cuccal. Ez nem azt jelenti, h rosszabbak, vagy jobbak. Egyszerűen olyannal nem találkoztam amit hallva, hű ez a Feledés most úgy szól ahogy még életemben nem hallottam. Értem ez alatt a részletet, dinamikát, vagy bármit. A másik ami mindig szöget üt a fejemben. Ha valóban ennyire egyszerű előállítani komoly utána járással az igazán jó hangot. Akkor azért valljuk be ezt az  egyszerű procedúrát megtehetné bármelyik gyártó csapata. Nem kéne égniük a drága, de rosszabb készülékeikkel. Tehát hogyan lehetséges, h ezzel foglalkozó mérnökök, sok - sok tervezés tesztelés után sem képesek összerakni hasonló minőségű készüléket.  Amit amúgy a számítógép előtt üllő szinte laikus emberke gond nélkül elkészít. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Én sem állok egyik oldal mellett sem.Lehet túlvagyok azon,hogy csak az a jó ahogy én szeretem  

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Gratulálok a fejlesztésekhez.Akkora tempóban nyomod,hogy követni is nehéz.Kíváncsi vagyok a Sonusok utódjára.Az Oppo nem egy csodatévő,janem egy jó mindenes.Lehet azon is tuningolni rendesen és akkor még nem beszéltünk a külön audio streamerekről,amiből ott a Lumin,Naim vagy az olcsóbb Cambridge Audio.

Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Roli80 »


Elárulod,hogy melyik szerkezet változtatott a szinuszhullámon,akár privátban is ? Köszönöm .
 
Csak a Vibavoice lehet.

Avatar
csaszi64
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.11.03., pén. 20:18
Értékelés: 0

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: csaszi64 »



Szia Fapaci,
 
termeszetesen ezert is irtam, hogy nem 100%-osan jo iranybol futottam neki a kerdesnek. Rajta vagyok az ugyon, hogy olyan muszerrel is tudjak merni ami ezeket a berendezeseket es teveknyseguket erdemben kimutatja. Tekintve a total villamos analfabetasagomat, azt gondolom elsore talan elnezheto hianyossag volt (remelem )
 
Ettol fuggetlenul nehany alap dolog kiderult:
- lehet 6000 Ft-ert olyan fogyasztasmerot venni, ami eleg jo pontossaggal bir, ha valaki az otthoni rendszereben a tapellatasara kivancsi
- a bejovo aram szinuszhullaman latszik, hogy torz... (2 kulon varosban is neztuk, az eredmeny ugyanez volt)
Ezen a torzulason teljes mertekben valtoztatott az egyik berendezes, ennek hallhato eredmenye van
- a tobbi eszkoz valahol mashol kell drasztikus valtozast okozzon, hiszen hasznalatukkor minden beszamolo felhasznalo ezt irta
 
Amint a spektrumanalizator rendelkezesre all, elkezdek jobban belemelyedni ebbe a dologba.
 
Azt nem tudom, hogy vannak-e hivatalos meresek arrol, a szinuszhullam audiorendszerekre milyen hatassal van. Esetleg a rahatas merteke nagyobb-e mint azoknak a nagyfrekvencias zavaro elemeknek, amiket mas szurok szednek le.
Meg azt is elkepzelhetonek tartom, hogy ezen berendezesek megfelelo kombinaciojaval juthatunk el az aranyosvenyhez
Bar lehet tenyleg hallgatnom kellene a tanacsra, vennek 12m Kondo kabelt 6 Mft-ert es ezt az egesz macerat megusznam :D

Elárulod,hogy melyik szerkezet változtatott a szinuszhullámon,akár privátban is ? Köszönöm .

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


- a tesztelt eszközök közül 1 kivételével az eredeti zavart szinusz hullám köszönt vissza
Tisztelem a lelkesedésedet és az alaposságodat, de az általad vizsgált eszközök többségének nem is vállalt feladata az alapjeli hullámforma módosítása. A végrehajtott vizsgálat nagyjából olyan, mint ha egy hangszerhang minőségét egy frekvenciamérővel próbálnád megítélni. A passzív szűrők a magas frekvenciás összetevőket, zavarokat próbálják kiszedni, csillapítani, az alap 50 Hz-es jelhez nem nyúlnak. Ha erre a hatásra vagy kíváncsi, egy spektrumanalizátorral kell vizsgálódnod, de azt sem úgy, hogy csak simán rádugod az eszköz kimenetére, hanem üzem közbeni állapotot kell létrehozni, valamilyen fogyasztónak is kell lennie ott. Sok kábelmérés is itt bukik el, mikor csak a vezetéken átjutó hasznos jelet vizsgálják, a kábel két végén üzemszerűen ücsörgő két készülék viszonyát, a közöttük létrejövő zavarjelek áramlását nem.
 
A cosinus fi az elektromos fogyasztókra jellemző fázistolás az aktív és meddő teljesítményvektorok között, teljesítménytényezőnek is hívjuk. Nem igazán látok benne kapcsolatot a hangminőséggel.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Melyik kütyü maradt? Az Alces?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 723

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: phyton71 »



Ez is egy furcsa kerdes szamomra, hogy jo-e ez igy?
Normal modon en ugy gondolnam, hogy a bejovo aram folyamatosan valtozik ez OK. De egy ilyen keszulektol azt varnam el, hogy a belole kimeno feszultseget ameddig csak lehet probalja nagyjabol az altalam beallitott erteken tartani (azert nem irtam 230V-ot, mert tobben is mondtak pl. PS Audio ajanlas 235V). Elsore azt gondolnam, hogy egy normalisan, optimalisan beallitott berendezesnel bejovo: 238V, kimeno 230V erteket kellene mutasson.
Hol tevedek?
PS audió kettős konverziót használ,ott valóban így működik a dolog,bejövő feszültséget teljesen újra generálja.Nálam nincs szükség ilyen drasztikus beavatkozásra szerencsére,be állítok egy tól- tolig értéket és a két érték között dolgozik.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 723

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: phyton71 »


Mit érzékelsz hangban és mozira is használod?
Egyelőre forráshoz,processzor,dac-hoz használom,nálam amit okozott,teresebb a hang tisztább,precízebb közép ill magasok.Vannak itthon komolyabb tápkábelek,de egyelőre pc-s kábelekkel hsználom az APC-t,de amennyit ez a megoldás hozott egy komolyabb kábel sem produkál,még nyomokban sem.Tehát itt azonnal felismerhető a változás,még fülelni sem kell hozzá,hogy haljuk,még az asszonyt is bevontam,nehogy az agyam csapjon be.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »



Szerencsére nálam 1-2v eltérések vannak,de még itt is beavatkozik kis mértékben.
Fülön csíptem egy ilyet,homályos a kép de látszik,hogy a bejövő és a kimenő áram között van difi.
image.jpeg

Mit érzékelsz hangban és mozira is használod?

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 723

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: phyton71 »


Akkor ez egy félakív tápkondícionálónak tűnik nekem, ami próbálja optimalizálni a bejövő delejt, de nem generálja újra.Szerencsére nálam 1-2v eltérések vannak,de még itt is beavatkozik kis mértékben.Fülön csíptem egy ilyet,homályos a kép de látszik,hogy a bejövő és a kimenő áram között van difi.

"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Annyit csinál,hogy a bejövő jelalakot javítja amennyiben szükséges,és az ingadozásokat,tüskéket korrigálja.Tehát nem csak egyszerűen átengedi a kapott feszültséget,félig használ online módot is,direkt ezeket a modelleket vadászgattam össze.
Jelenlegi állapot
image.jpeg

Akkor ez egy félakív tápkondícionálónak tűnik nekem, ami próbálja optimalizálni a bejövő delejt, de nem generálja újra.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 723

Wittao mozi- és zeneszobája

Hozzászólás Szerző: phyton71 »


Biztosan a line interaktív ups elvén működik a tápkondicionálód? Elvileg ott az inverter csak akkor megy akkuról ha gond van a bejövő árammal, azaz normál esetben csak átengedi az áramot, nem csinál semmit. https://www.muszeroldal.hu/assistance/u ... .pdfAnnyit csinál,hogy a bejövő jelalakot javítja amennyiben szükséges,és az ingadozásokat,tüskéket korrigálja.Tehát nem csak egyszerűen átengedi a kapott feszültséget,félig használ online módot is,direkt ezeket a modelleket vadászgattam össze.Jelenlegi állapot

"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”