Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

(A)Morph szuterén mozi

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Cutler »

TSanyi írta:
2021.03.04., csüt. 15:40
Szerintem Cutler ezt arra írta hogy örült hogy ott voltam! :fekverohog:
Lehetne neked nem örülni?
Nem hiszem😉

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Morph írta:
2021.03.04., csüt. 15:09
Cutler írta:
2021.03.03., szer. 17:10
Morph írta:
2021.03.03., szer. 15:37
Örülök, hogy itt voltál és személyesen is megismertelek! Szeretek arcot is párosítani a felhasználókhoz. :smile53: :smile53:
Ezzel én is így vagyok👍
Te melyik is vagy? gondolkodik.gif gondolkodik.gif
Szerintem Cutler ezt arra írta hogy örült hogy ott voltam! :fekverohog:

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Morph »

Cutler írta:
2021.03.03., szer. 17:10
Morph írta:
2021.03.03., szer. 15:37
Örülök, hogy itt voltál és személyesen is megismertelek! Szeretek arcot is párosítani a felhasználókhoz. :smile53: :smile53:
Ezzel én is így vagyok👍
Te melyik is vagy? gondolkodik.gif gondolkodik.gif
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

-KP- írta:
2021.03.04., csüt. 12:57
DeLorean írta:
2021.03.04., csüt. 12:49
-KP- írta:
2021.03.04., csüt. 11:59
Én most 2,6-os képet nézek 3 méterről és egyértelműen kicsinek találom. Pedig ez nagyjából a THX ajánlás körül lehet. A 16:9 ok, de a 21:9 nem ok. Úgyhogy őszintén szólva cseszek rá, hogy ilyen olyan ajánlás vagy szabvány szerint ez a javasolt méret van sem. Van akinek ez kényelmes, van aki még ettől kisebbet használ. Én ha pl. moziba megyek ott se a leghátsó sorokba ülök le. Szerintem mindenki maga el tudja dönteni, hogy mekkora méretet szeretne.
354 lenne nálad az ideális THX szerint.
gondolkodik.gif
Átló, vagy szélesség? Én képszélességről beszélek.
A szélesség szerint számoltam ki.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: -KP- »

DeLorean írta:
2021.03.04., csüt. 12:49
-KP- írta:
2021.03.04., csüt. 11:59
Én most 2,6-os képet nézek 3 méterről és egyértelműen kicsinek találom. Pedig ez nagyjából a THX ajánlás körül lehet. A 16:9 ok, de a 21:9 nem ok. Úgyhogy őszintén szólva cseszek rá, hogy ilyen olyan ajánlás vagy szabvány szerint ez a javasolt méret van sem. Van akinek ez kényelmes, van aki még ettől kisebbet használ. Én ha pl. moziba megyek ott se a leghátsó sorokba ülök le. Szerintem mindenki maga el tudja dönteni, hogy mekkora méretet szeretne.
354 lenne nálad az ideális THX szerint.
gondolkodik.gif
345-ről kellene néznem a 260 centi széles képet? Hát ez megalol. Használja így aki akarja, én biztosan nem fogom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -KP- 2021.03.04., csüt. 13:05-kor.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

-KP- írta:
2021.03.04., csüt. 11:59
Én most 2,6-os képet nézek 3 méterről és egyértelműen kicsinek találom. Pedig ez nagyjából a THX ajánlás körül lehet. A 16:9 ok, de a 21:9 nem ok. Úgyhogy őszintén szólva cseszek rá, hogy ilyen olyan ajánlás vagy szabvány szerint ez a javasolt méret van sem. Van akinek ez kényelmes, van aki még ettől kisebbet használ. Én ha pl. moziba megyek ott se a leghátsó sorokba ülök le. Szerintem mindenki maga el tudja dönteni, hogy mekkora méretet szeretne.
354 lenne nálad az ideális THX szerint.
gondolkodik.gif

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Én most 2,6-os képet nézek 3 méterről és egyértelműen kicsinek találom. Pedig ez nagyjából a THX ajánlás körül lehet. A 16:9 ok, de a 21:9 nem ok. Úgyhogy őszintén szólva cseszek rá, hogy ilyen olyan ajánlás vagy szabvány szerint ez a javasolt méret van sem. Van akinek ez kényelmes, van aki még ettől kisebbet használ. Én ha pl. moziba megyek ott se a leghátsó sorokba ülök le. Szerintem mindenki maga el tudja dönteni, hogy mekkora méretet szeretne. Én csupán annyit javasoltam Sanyinak, hogy mielőtt megállapodik a végleges képméret mellett azért éljen együtt pár hónapig egy olcsó vetítő/vászon párossal. Mert a szemünk nagyon hamar alkalmazkodik. Amit a tv-hez szokott szem elsőre nagynak talál, azt pár nap, vagy 1 hét együttélés után már közel sem biztos, hogy ugyanúgy annak fog. Mondjuk nagy gond nálam sincs, mert ugye én vettem meg Morph korábbi vásznát és hogy is mondjam, eléggé diszkont áron jutottam hozzá. Úgyhogy ha lecserélem, vagy elteszem itthon tartalékba, vagy odaadom ismerősi vagy baráti körbe valakinek. De szerintem avx aprón is simán elvinnék.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

TSanyi írta:
2021.03.02., kedd 22:09
Nekem ez a nézési arány túl közeli még a 21:9-es vászon esetén is így a kb. 1 órás ottlét után, hogy ez szokható-e nem tudom, persze nem is nekem készült, és Morph tudna hátrébb ülni ha őt zavarná, de biztos ez tetszik neki, mint ahogy vannak még mások is így ezzel. 1:1 -től közelebbről beszélünk csak aki esetleg nem tudná.
Rákerestem. 270 a nézési távolság és 290-es a vászon?

Az ajánlott (mondjuk THX szerinti) nézési távolság ennél azért jóval több.

Ha mondjuk ide beírom az adatokat:

https://www.projectorscreen.com/project ... alculators

Recommended THX viewing distance : 12.7 ft --- 387cm
(lehet rosszul számoltam, de ilyesmi lehet)

Persze sokaknak tetszik a közelebbi, de a THX ajánlás hülyeség?
Az SMTPE még messzebb teszi.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

-KP- írta:
2021.03.03., szer. 17:31

Ezzel pont az a baj, hogy nagyon hamar megszokod. A szemed hozzá van szokva most a 80-100-120 centis tv-hez.
Nem olyan nagy baj! :D
Úgy terveztem hogy ha lesz vetítő, akkor akár vászon nélkül a falra vetíteni egy darabig és úgy tesztelni hogy mi az a képméret ami tetszik.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: -KP- »

TSanyi írta:
2021.03.02., kedd 22:09

Nekem ez a nézési arány túl közeli még a 21:9-es vászon esetén is így a kb. 1 órás ottlét után, hogy ez szokható-e nem tudom, persze nem is nekem készült, és Morph tudna hátrébb ülni ha őt zavarná, de biztos ez tetszik neki, mint ahogy vannak még mások is így ezzel. 1:1 -től közelebbről beszélünk csak aki esetleg nem tudná.
Ezzel pont az a baj, hogy nagyon hamar megszokod. A szemed hozzá van szokva most a 80-100-120 centis tv-hez. Ehhez képest nyilvánvaló, hogy hirtelen wtf érzés fog el, ha megnézel egy ekkora vásznat abból a távolságból. Mikor az 55 inch tv után beállítottam a 260-as 16:9-es vásznat pont úgy jött ki, hogy az első amit néztem egy focimeccs volt. Úgy jött le, hogy rohadt kényelmetlen, és nézhetetlen így. Pár nap alatt megszoktam, és egyből úgy voltam vele,hogy nemhogy kényelmetlen, meg nagy, hanem hogy ide bizony jön a 3 méteres méret majd valamikor.

Én azt mondom első körben vegyél valami olcsó vetítőt és vásznat amit utána el tudsz adni, és élj együtt vetített képpel egy ideig. Mielőtt eldöntöd mekkora legyen a végleges méret a szobádban. Nehogy az legyen a vége, hogy a tv mérethez szokott szemed alapján hozol egy döntést, aztán 1-2 hét után kicsinek találod a vásznad majd, és akkor lehet szétszedni, vagy bontani, eladni, másik után futkosni stb.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Morph írta:
2021.03.03., szer. 15:37
Örülök, hogy itt voltál és személyesen is megismertelek! Szeretek arcot is párosítani a felhasználókhoz. :smile53: :smile53:
Ezzel én is így vagyok👍

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Morph »

Örülök, hogy itt voltál és személyesen is megismertelek! Szeretek arcot is párosítani a felhasználókhoz. :smile53: :smile53:
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Ma volt szerencsém Morph-nál járni!

Lényegében leírtak már mindent a mozijáról, sokkal szakavatottabban mint ahogy én tudnám!
Inkább csak az én gondolataimmal egészíteném ki.

Kíváncsi voltam a mozira, mert méretben hajaz az én leendő szobámra, meg a vetítő is nagy kedvencem. A többi csak vágyálom....

Amint mentünk le, a tiszteletet parancsoló ajtón, az jutott eszembe hogy a designt meg lehetne csinálni egy tengeralattjáró belsejére és stílusosan pl. egy Das Boot-al domóval indítani! :D

A vetítőt talán nem is hallottam hála a hushboxnak.

Nagyon tetszett a hangok körbejárása, térérzete mind az Atmos mind a többi csatornák között, szerintem jó ez 7 csatornás kiépítés ebben kis helyiségben is!

Igaz a hátterek elég “messze” vannak, nálam szerintem közelebb lesznek.

Nekem ez a nézési arány túl közeli még a 21:9-es vászon esetén is így a kb. 1 órás ottlét után, hogy ez szokható-e nem tudom, persze nem is nekem készült, és Morph tudna hátrébb ülni ha őt zavarná, de biztos ez tetszik neki, mint ahogy vannak még mások is így ezzel. 1:1 -től közelebbről beszélünk csak aki esetleg nem tudná.

Az én mozim egyetlen “leg”-je is kilőve, mert Morphé egy kicsivel kisebb, hacsak nem a látható méretet fogom majd nézni, mert én hátra szeretnék egy “falat” hangáteresztő vászonból hogy eltakarja a vetítőt, technikát, és egy egyszerű letisztult képet adjon a szoba.

Jópofa szerintem ez a kis méret, mert csak egy sor fotel kell meg egy vászon, aztán jól van! Úgysem Bécsi keringőzni akarunk benne! Persze az akusztika macerásabb...

Köszönöm a lehetőséget még egyszer!

Gratulálok a mozihoz, sok-sok csemege van benne!

Avatar
Gyulai D.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2019.11.26., kedd 14:51
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Gyulai D. »

denesdr írta:
2021.02.13., szomb. 01:41
Gyulai D. írta:
2021.02.12., pén. 23:39
denesdr írta:
2021.02.11., csüt. 08:05
A sugárzó ellentétes oldalain elhelyezett mélyhangszórók nagy előnye, hogy a dobozban keletkező vibrációkat és a torzítások bizonyos fajtáit jelentősen csökkenteni tudja, a dupla membránfelület előnyeit meg gondolom nem kell külön magyarázni.
A felület nem 2x nagyobb, hanem csak 1,41x mint ha 1db lenne. a nagy előnye a 2db-nak, hogy helyből +6dB ha dupla az erősítő is benne (Watt-ban).
De, a felület az pont 2x akkora. Az átmérő az amire gondolsz, de akusztikailag a felület a lényeg.
Magyarán két kerek 20 centis mélyhangszóró az 1 db 28,2 centisnek felel meg, de ettől még a 2db 20 centis az 2x annyi felület mint 1db 20 centis. :smile53:
igen most esett le, hogy én az átmérőre gondoltam valamiért és nem a felületre. bocsi :)
Denon AVR 3803
DIY 5.1 szett
T.amp E-400 szuboknak
Barco FS35IR wqxga
100" 1.1gain DIY Peroni vászon
HTPC + MadVR

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Gyulai D. írta:
2021.02.12., pén. 23:39
A felület nem 2x nagyobb, hanem csak 1,41x mint ha 1db lenne.
Két azonos méretű membrán felülete pont kétszer akkora, mint egyé. Ilyen fura dolog az akusztika.
Szerintem talán Iván arra akart célozni, hogy a szub hangok gömbhullámban terjednek, ezért nincs akusztikailag jelentősége. Az, hogy 2 oldalra rakták a Drivereket az valószínűleg a Design miatt van így és nincs valódi oka. hisz nagyon sok féle 2driveres szub van és mind össze vissza. hol fent/lent hol Elöl/hátul vagy Jobb/bal oldalt, talán mind 2 elöl…. sok fajta megoldást láthatunk. :tutiok:
De mindegyik ugyanazt a technológiát alkalmazza, függetlenül a hangszórók elhelyezésétől. Nem csak design, hanem dupla motoros hajtás, ami a frontsugárzóknál sem ritka, de ilyen 30-38 cm-es hangszórókat csak böhömnagy dobozban lehetne egy oldalra tenni. A gömbhullámnak nincs sok szerepe itt, inkább a szubsugárzók által kezelt hangok nagy hullámhossza miatt számít egyetlen hangforrásnak a dupla motoros hangdoboz.

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: denesdr »

Gyulai D. írta:
2021.02.12., pén. 23:39
denesdr írta:
2021.02.11., csüt. 08:05
A sugárzó ellentétes oldalain elhelyezett mélyhangszórók nagy előnye, hogy a dobozban keletkező vibrációkat és a torzítások bizonyos fajtáit jelentősen csökkenteni tudja, a dupla membránfelület előnyeit meg gondolom nem kell külön magyarázni.
A felület nem 2x nagyobb, hanem csak 1,41x mint ha 1db lenne. a nagy előnye a 2db-nak, hogy helyből +6dB ha dupla az erősítő is benne (Watt-ban).
De, a felület az pont 2x akkora. Az átmérő az amire gondolsz, de akusztikailag a felület a lényeg.
Magyarán két kerek 20 centis mélyhangszóró az 1 db 28,2 centisnek felel meg, de ettől még a 2db 20 centis az 2x annyi felület mint 1db 20 centis. :smile53:

Avatar
Gyulai D.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2019.11.26., kedd 14:51
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Gyulai D. »

Morph írta:
2021.02.10., szer. 21:04
Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 20:49
Morph írta:
2021.02.10., szer. 16:30

Meg eza felállás igazából, 3.5 sub, mert az arendal dupla membrános és ellenkező irányba néz. Kvázi nem teljesen olyan a lesugárzása, mintha egy oldalon lenne. Így nem is számolható igazán 1-nek.
Akusztikai szempontból 1-nek számolható.
Igen , de láttam róla a méréseket és tökre nem úgy viselkedik, mint egy szimpla. valami más, maradjunk annyiban.
Szerintem talán Iván arra akart célozni, hogy a szub hangok gömbhullámban terjednek, ezért nincs akusztikailag jelentősége. Az, hogy 2 oldalra rakták a Drivereket az valószínűleg a Design miatt van így és nincs valódi oka. hisz nagyon sok féle 2driveres szub van és mind össze vissza. hol fent/lent hol Elöl/hátul vagy Jobb/bal oldalt, talán mind 2 elöl…. sok fajta megoldást láthatunk. :tutiok:
Denon AVR 3803
DIY 5.1 szett
T.amp E-400 szuboknak
Barco FS35IR wqxga
100" 1.1gain DIY Peroni vászon
HTPC + MadVR

Avatar
Gyulai D.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2019.11.26., kedd 14:51
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Gyulai D. »

denesdr írta:
2021.02.11., csüt. 08:05
A sugárzó ellentétes oldalain elhelyezett mélyhangszórók nagy előnye, hogy a dobozban keletkező vibrációkat és a torzítások bizonyos fajtáit jelentősen csökkenteni tudja, a dupla membránfelület előnyeit meg gondolom nem kell külön magyarázni.
A felület nem 2x nagyobb, hanem csak 1,41x mint ha 1db lenne. a nagy előnye a 2db-nak, hogy helyből +6dB ha dupla az erősítő is benne (Watt-ban).
Denon AVR 3803
DIY 5.1 szett
T.amp E-400 szuboknak
Barco FS35IR wqxga
100" 1.1gain DIY Peroni vászon
HTPC + MadVR

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Quetz »

denesdr írta:
2021.02.11., csüt. 08:05
A sugárzó ellentétes oldalain elhelyezett mélyhangszórók nagy előnye, hogy a dobozban keletkező vibrációkat és a torzítások bizonyos fajtáit jelentősen csökkenteni tudja, a dupla membránfelület előnyeit meg gondolom nem kell külön magyarázni.
Amikor nálam volt ilyen, akkor játszottam vele, egy kétszáz forintos érmét élére állítottam a mélynyomó tetején, majd megnéztem a Godzillát, nem spórolva a hangerőn. Az érme nem mozdult el. Ehhez képest a T12-m lába 30-40 fokban deformálódott, annyira megrángatta a membrán.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1866
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 969

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: denesdr »

A sugárzó ellentétes oldalain elhelyezett mélyhangszórók nagy előnye, hogy a dobozban keletkező vibrációkat és a torzítások bizonyos fajtáit jelentősen csökkenteni tudja, a dupla membránfelület előnyeit meg gondolom nem kell külön magyarázni.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

DeLorean írta:
2021.02.10., szer. 22:59
Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 21:08
Rendicsek. Ettől még 1. ;) Nincs olyan mérés, amitől ez több lenne (mondom: akusztikai szempontból!)
Nem számít egyáltalán, hogy két hangszóró ellentétes oldalra sugároz és semmiben nem különbözik, mintha egy tenné? Ennek az akusztikának semmi sem "szent"? gondolkodik.gif
Nem. Ahhoz nem elég széles/mély, hosszú.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 21:08
Rendicsek. Ettől még 1. ;) Nincs olyan mérés, amitől ez több lenne (mondom: akusztikai szempontból!)
Nem számít egyáltalán, hogy két hangszóró ellentétes oldalra sugároz és semmiben nem különbözik, mintha egy tenné? Ennek az akusztikának semmi sem "szent"? gondolkodik.gif

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 21:08

Ettől még 1.
.1

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Morph írta:
2021.02.10., szer. 21:04
Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 20:49
Morph írta:
2021.02.10., szer. 16:30

Meg eza felállás igazából, 3.5 sub, mert az arendal dupla membrános és ellenkező irányba néz. Kvázi nem teljesen olyan a lesugárzása, mintha egy oldalon lenne. Így nem is számolható igazán 1-nek.
Akusztikai szempontból 1-nek számolható.
Igen , de láttam róla a méréseket és tökre nem úgy viselkedik, mint egy szimpla. valami más, maradjunk annyiban.
Rendicsek. Ettől még 1. ;) Nincs olyan mérés, amitől ez több lenne (mondom: akusztikai szempontból!)

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: (A)Morph szuterén mozi

Hozzászólás Szerző: Morph »

Hiccusz írta:
2021.02.10., szer. 20:49
Morph írta:
2021.02.10., szer. 16:30
Hiccusz írta:
2021.02.09., kedd 23:26

Nem.
Meg eza felállás igazából, 3.5 sub, mert az arendal dupla membrános és ellenkező irányba néz. Kvázi nem teljesen olyan a lesugárzása, mintha egy oldalon lenne. Így nem is számolható igazán 1-nek.
Akusztikai szempontból 1-nek számolható.
Igen , de láttam róla a méréseket és tökre nem úgy viselkedik, mint egy szimpla. valami más, maradjunk annyiban.
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”