A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Krisz994
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Krisz994 »

Köszönöm a válaszokat!! Mi lenne a megfelelő onkyo txsr875 mellé frontnak ? Főként filmre hegyezve jamo center 160 mellé.

qqc
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 6

Hozzászólás Szerző: qqc »

Szia!
Talán még nem késő a válasszal. Én szerettem volna venni, de 6 csatornás analóg bemenet hiányában nem vettem. Még a meghallgatásig sem jutottam el miatta, pedig a Cyrusokról általában jó a vélemény. Tetszett, hogy már van 3 hangfalkimenete és ráérek építkezni, ha akarom csak prociként működik. Az ára már nem sok. Viszont, amennyiben szinkronosan nézel filmeket jó választás lehet, hiszen a HD szinkron hang nagyon kevés BD lemezen van.

Köszi a választ.

Hallgatózás után hozzám került. Nagyon kellemes meglepetés a hangja. Mind sztereón, mind mozin nagyon jól teljesít. Klasszisokkal jobban tetszik, mint a HD képes Denon.

dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2145

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

Sziasztok,Jamo cornet 195 és Center 160 Onkyo tx-sr875 erősitővel mennyire lehet jó párosítás? Hátsókat még nem állmodtam meg. Válaszokat elöre is köszönöm! Magnat aktiv subwofer alpha 20a.
Nekem volt Cornet 195-öm. A mélye nem a legjobb, de annál nagyobb probléma, hogy kissé mély tónusú a közepe. Nem találtam megfelelő centert hozzá. Ami volt azzal iszonyatosan elütött. Feltétlen hallgasd össze őket vásárlás előtt. 

Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 104

Hozzászólás Szerző: Roli80 »

Sziasztok !

Cyrus AV Master 8.0-val kapcsolatban valakinek van tapasztalata ?

Milyen minőséget képvisel ?

Szia!
Talán még nem késő a válasszal. Én szerettem volna venni, de 6 csatornás analóg bemenet hiányában nem vettem. Még a meghallgatásig sem jutottam el miatta, pedig a Cyrusokról általában jó a vélemény. Tetszett, hogy már van 3 hangfalkimenete és ráérek építkezni, ha akarom csak prociként működik. Az ára már nem sok. Viszont, amennyiben szinkronosan nézel filmeket jó választás lehet, hiszen a HD szinkron hang nagyon kevés BD lemezen van.

qqc
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 6

Hozzászólás Szerző: qqc »

Sziasztok !

Cyrus AV Master 8.0-val kapcsolatban valakinek van tapasztalata ?

Milyen minőséget képvisel ?

anor
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 41

Hozzászólás Szerző: anor »

Sziasztok,Jamo cornet 195 és Center 160 Onkyo tx-sr875 erősitővel mennyire lehet jó párosítás? Hátsókat még nem állmodtam meg. Válaszokat elöre is köszönöm! Magnat aktiv subwofer alpha 20a.
Hasonló szettel kezdtem sub nélkül!
Szerintem kezdesnek hibátlan!
Annyi hogy én jamo classic 8 frontokat szereztem Yamaha avr-el!

Krisz994
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Krisz994 »

Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 639

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: Érdemes-e egy Denon AVR1604 erősítőt lecserélni egy Harman Kardon AVR 170 S-re? A hangfalszett JBL Studio. Előre is köszönöm a segítséget!

Nem ismerem a HK 170-et,viszont nekem is volt Harman/JBL párosítva és nagyon meg voltam elégedve velük.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem hallottad, nem láttad, a képét sem láttad, de ellenszenves.
Ezzel pedig szerinted segítesz a kérdezőnek? 

Vágtak már pofán a trágár beszéded miatt? Úgy látom az kevés volt...
Ha esetleg Poljot lenne a soros, akkor próbáld meg először tökön rúgni és utána szaladj inkább el.

hülye!

Csutka

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Semmi extra, csak ellenszenves.
Poljot ne már, ez tök szubjektív, nem kell ugrani rá. A buzikat is utálom. Na?
Amúgy vágtak már pofán persze.

Nem hallottad, nem láttad, a képét sem láttad, de ellenszenves.
Ezzel pedig szerinted segítesz a kérdezőnek? 

Vágtak már pofán a trágár beszéded miatt? Úgy látom az kevés volt...
Ha esetleg Poljot lenne a soros, akkor próbáld meg először tökön rúgni és utána szaladj inkább el.

Vendég

Semmi extra, csak ellenszenves.
Poljot ne már, ez tök szubjektív, nem kell ugrani rá. A buzikat is utálom. Na?
Amúgy vágtak már pofán persze.
Jah,igazad van.Kissé meleg van,ráreppentem..sorry...de buzi nem vagyok:-)))+1 jó pont

GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 503

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Személyes ellenszenv, a kinézetük is rettenetes. Így vagyok az olasz és francia autókkal, és a dízel fosványokkal is, no meg használójukkal is. Bocs.

off.: egyik barátom 16 éves renault scenicjében a (nyilván kopó alkatrészeken kívül) csak egy sebváltócsere volt.

egy másik meg eladta japán gyártású autóját mert annyit szívott vele.

azt írták a fórumokon mindeféle guruk, hogy a samsung lcd tévém pár éven belül bedöglik, mert azok "olyanok".

9 éves lesz és kösz jól érzi magát

persze egy fórum mindent elbír, még akkor is, ha nem is úgy gondolja az ember
hivox 3 utas zártmonitor, hivox dac, konverter, erősítő, mm phono, alces 4, hivox/ hidiamond, diy kábelek, revox b226, lenco l75 diy

Vendég

Személyes ellenszenv, a kinézetük is rettenetes. Így vagyok az olasz és francia autókkal, és a dízel fosványokkal is, no meg használójukkal is. Bocs. Komoly a lista,meg a fogalmazás...Voltál már valaha szájba...va a nagy fosvány szád miatt?Én igen...ezért sok újdonság már nem ér ezen a téren...jah és francia autom van és diesel is...szar ügy.

Csutka

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Személyes ellenszenv, a kinézetük is rettenetes. Így vagyok az olasz és francia autókkal, és a dízel fosványokkal is, no meg használójukkal is. Bocs.

Nem már!

Gondolom akkor nem sokat próbáltál.
Mi alapján van véleményed? 

A fórumtárs által említett HK 170S típust láttad már? Legalább képről?
Ha neked az csúnya, akkor igen komoly gondok vannak az ízléseddel!

Esetleg van valakinek tapasztalata a Harman Kardon AVR 170 S-el? Előre is köszönet a válaszért!

Biztosan lesz a fórumon segítség.
Én régebben HK mániás voltam. Az összes típust kipróbáltam és mindegyik nagyon tetszett.
Az újabbakkal már nincs tapasztalatom.

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 7

Hozzászólás Szerző: Árpád82 »

Az autós résszel egyetértek maximálisan.

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Esetleg van valakinek tapasztalata a Harman Kardon AVR 170 S-el? Előre is köszönet a válaszért!

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Ezt neked kell tudni, hamár kinézted magadnak.
Én speciel kerülöm a Harman termékeket mint varjú a rohadt tököt.
Hát ezaz, hogy nem tudom...Megkérdezhetem miért kerülöd a Harmanokat?

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

A kérdés az hogy miért cserélnéd?
Ha csak az esetleges HDMI miatt akkor szerintem nem érdemes.
A mai H/K-kat nem ismerem, a régebbiek jók voltak!

Igen, lényegében a HDMI lenne a fő ok.

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

A kérdés az hogy miért cserélnéd?
Ha csak az esetleges HDMI miatt akkor szerintem nem érdemes.

Doky
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 898

Hozzászólás Szerző: Doky »

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne: Érdemes-e egy Denon AVR1604 erősítőt lecserélni egy Harman Kardon AVR 170 S-re? A hangfalszett JBL Studio. Előre is köszönöm a segítséget!
A kérdés az hogy miért cserélnéd?Ha csak az esetleges HDMI miatt akkor szerintem nem érdemes.
Dune HD Smart H1., Heed DACtilus II., Pioneer XC-HM76., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold digi., Gotham GAC3., HAMA optikai., CA. és Profigold hdmi... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Sziasztok!

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2047

Hozzászólás Szerző: Fish »

Hi! Nekem is vsb 200 van a hattereknek,nem kicsi hangfalakat raktam rajuk,honapok ota aljak a sarat. Sztem jo arban van es egesz jo a cucc is..batran megveheted,szereln.i is konnyu

Vanilla
Értékelés: 3

Hozzászólás Szerző: Vanilla »

Nos kezdeném azzal,hogy a tartó fémből van,csak takaróelemek műanyagok,amivel a pl. a falra szerelés nyomait takarod el. Teherbírása úgy tudom 10 kg,ebbe azt hiszem beleférnek azok a háttér sugárzók amik fizikailag beleférnek. Elég stabilan rögzíthető,nem mozog benne a hangfal,bár azzal számolni kell,hogy a szorító csavarok nyomai a hangfal hátsó felén meg fognak látszani!! Az,hogy mennyi a távolság a fal,és a hangfal között az állítható. Kis imbusz csavarokkal lehet állítani a hátsó rögzítőt is,és a belőle kicsúszó elsőt is. Max 32 cm-es hangfal befogadására képes,nálam 30 cm-n van,és a hátsó befogó teljesen hátra van tolva.Az én helyzetem speciálisnak mondható,mert magasabbra kellett raknom a háttér sugárzókat mint az ideális,így teljesen lefelé vannak állítva. Ekkor 10 cm alul,és 24 felül. De ha nem kell lefelé megdönteni,akkor ez értelem szerűen fent is ugyan ennyi lenne. A banándugók csatlakoztatásához így is szűkös volt a hely hátul,szóval szerintem ennyi távolság a faltól kell,pláne,ha hátrafelé van a levegőző nyílása mint az én esetemben.
Szia

Köszönöm szépen a válaszodat, hasznos információkat írtál.

Zsolesz02
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: Zsolesz02 »

Bocsánat Zsolesz 02 az előbb  rosszul fogalmaztam a kérdésemben.Idézem:  " ......a fal és a hangfal széle között mennyi a fix távolság, mert  az a 300-420 mm az a faltól számítva van jelölve a rajzon"  Úgy tűnik hogy  ezek  a  méretek a hangfaltartó kar teljes hosszát jelölik, engem az is érdekelene hogy a belső sín meddig tolható be  a falig, és akkor mennyire lenne a hangfal a faltól :-) na jól megbonyolítottam, de remélem érthető :-) 

Nos kezdeném azzal,hogy a tartó fémből van,csak takaróelemek műanyagok,amivel a pl. a falra szerelés nyomait takarod el. Teherbírása úgy tudom 10 kg,ebbe azt hiszem beleférnek azok a háttér sugárzók amik fizikailag beleférnek. Elég stabilan rögzíthető,nem mozog benne a hangfal,bár azzal számolni kell,hogy a szorító csavarok nyomai a hangfal hátsó felén meg fognak látszani!! Az,hogy mennyi a távolság a fal,és a hangfal között az állítható. Kis imbusz csavarokkal lehet állítani a hátsó rögzítőt is,és a belőle kicsúszó elsőt is. Max 32 cm-es hangfal befogadására képes,nálam 30 cm-n van,és a hátsó befogó teljesen hátra van tolva.Az én helyzetem speciálisnak mondható,mert magasabbra kellett raknom a háttér sugárzókat mint az ideális,így teljesen lefelé vannak állítva. Ekkor 10 cm alul,és 24 felül. De ha nem kell lefelé megdönteni,akkor ez értelem szerűen fent is ugyan ennyi lenne. A banándugók csatlakoztatásához így is szűkös volt a hely hátul,szóval szerintem ennyi távolság a faltól kell,pláne,ha hátrafelé van a levegőző nyílása mint az én esetemben.

Árpád82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Ez igaz, be lehet a mélysugárzót úgy állítani, hogy ne vigyék le az ember fejét, de mégis attó tartok, hogy a 280-as mélytartománya esetleg kevés lesz.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”