Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Értem... - ezért kérdezem tőletek, mert nagyobb a tapasztalatotok... - csak gondoltam laikusnként, hogy ha több a front hangfalból való ---> nagyobb a zenei élmény.  - 8.4+WH20-as szettet rendeltem meg - ezt akkor nem érdemes semmivel sem kiegészítenem, ugye ( a szubon kívűl?)  
A szoba , ahova menni fog : 6*5*3,2 méteres
 
Szubnak melyik lenne "ideálísabb" a szobába ? Wharfedal Power Cube 10? - 12? - netán 15?
 
Köszönöm : Krisztián

Ez nem is szoba, hanem csarnok.
Ha nem szigorúan direct pure stereo hívő vagy, akkor bőven elfér benne a 7.1
Bár ehhez ismerni kell a helyiség berendezését is, de hová való a 7.1, ha nem ide?
Ekkora szobába minél nagyobb szub kell, hatalmas levegőt kell megmozgatni.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
MeKrisz
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006.03.15., szer. 14:17
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: MeKrisz »


Hát előszöris annyit, hogy a 7.1-nek szertintem nem sok értelme van, mivel eddig nem láttam ilyen filmet/kiadást. A 6.1 is baromi ritka. Mellesleg függ a szoba méretétől is. Kisebb szobába simán jó az 5.1 is.Zenénél meg szerintem ne gondolkodj x.1 -ben, hacsak nem DVD-Audiot, vagy SACD-t fogsz hallgatni. A sima zenehallgatásnál (sztereó) szóljon a két front, és annyi.
 
Mellesleg személy szerint a Heco-t nem szeretem, ugyhogy Wharfi 8.4 előre, és hátra meg 8.2, vagy a WH20 (ha állót akarsz, akkor 8.3). Centernek meg a hozzálillőt. ÉN ezt csinálnám.
 
De ez az én véleményem. A többiek elmondják majd az övéket.

Értem... - ezért kérdezem tőletek, mert nagyobb a tapasztalatotok... - csak gondoltam laikusnként, hogy ha több a front hangfalból való ---> nagyobb a zenei élmény. - 8.4+WH20-as szettet rendeltem meg - ezt akkor nem érdemes semmivel sem kiegészítenem, ugye ( a szubon kívűl?)
 
A szoba , ahova menni fog : 6*5*3,2 méteres
 
Szubnak melyik lenne "ideálísabb" a szobába ? Wharfedal Power Cube 10? - 12? - netán 15?
 
Köszönöm : Krisztián
Kivetítő: BenQq W1100 A/V Erősítő: Denon AVR-3311 DVD felvevő: Pioneer DVR-540H
HTPC játékos: i5-3570K Deck1: Pioneer CT-S730 3D TV: Samsung UE32E6030
Front Hangfalak: 2xWharfedale Diamond 8.4 Center Hangfal: Wharfedale Diamond 8 Center Surrond Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.2 Subwoofer : Mordaunt-Short MS 909W

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Hát előszöris annyit, hogy a 7.1-nek szertintem nem sok értelme van, mivel eddig nem láttam ilyen filmet/kiadást.
Ez nagyon valószínű mivel nincs 7.1-es hangrendszer. Ha nincs 7.1-es hangrendszer akkor nincs ilyen film. Az erősítőknél a 7.1 az erősítésre vonatkozik, tehát a két hátsó surround centert függetlenül erősíti, így tud esetleges DSP effekteket függetlenül futtatni rajtuk.

Köszönöm, mindíg van mi újat tanuljak.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Vendég

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát előszöris annyit, hogy a 7.1-nek szertintem nem sok értelme van, mivel eddig nem láttam ilyen filmet/kiadást.
Ez nagyon valószínű mivel nincs 7.1-es hangrendszer. Ha nincs 7.1-es hangrendszer akkor nincs ilyen film. Az erősítőknél a 7.1 az erősítésre vonatkozik, tehát a két hátsó surround centert függetlenül erősíti, így tud esetleges DSP effekteket függetlenül futtatni rajtuk.

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Hát előszöris annyit, hogy a 7.1-nek szertintem nem sok értelme van, mivel eddig nem láttam ilyen filmet/kiadást. A 6.1 is baromi ritka. Mellesleg függ a szoba méretétől is. Kisebb szobába simán jó az 5.1 is.
Zenénél meg szerintem ne gondolkodj x.1 -ben, hacsak nem DVD-Audiot, vagy SACD-t fogsz hallgatni. A sima zenehallgatásnál (sztereó) szóljon a két front, és annyi.
 
Mellesleg személy szerint a Heco-t nem szeretem, ugyhogy Wharfi 8.4 előre, és hátra meg 8.2, vagy a WH20 (ha állót akarsz, akkor 8.3). Centernek meg a hozzálillőt. ÉN ezt csinálnám.
 
De ez az én véleményem. A többiek elmondják majd az övéket.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
MeKrisz
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006.03.15., szer. 14:17
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: MeKrisz »


Sziasztok!
 
Szeretném a véleményeteket/segítségeteket kérni!
 
Denon AVR1706-os erősítömhöz keresek hangfalakat.
 
Első kérdés - érdemes-e 7.1-ben gondolkodni (hamár tudja az erősítő) vagy sem?
Ha érdemes, akkor érdemes-e a középső kettő hangfalaknak is front hangfalat tenni (ha kb 85%-ban zene hallgatásra használnám és csak kb 15% házimozira)?
 
Harmadik kérdés - milyen hangfalakat ajánlotok kb cakk pakk (sub nélkül) 100-ezerig
 
Én egyenlőre a Wharfedale 8.4+WH20 system párost néztem ki, vagy a Heco Vitas 500+200+center szettet smile.gif - mindkettő 80 k körül lenne - és itt jön be az első kérdés, mertha érdemes 7.1-be középre is frontokat rakni (ha főleg zenére használnám), akkor 2 pár Diamond 8.4 + Wh20 szett lenne - és valszeg 2pár Heco Vitas 500 + 200 + center lenne a vége...
 
DE MINDEN ALTERNATÍVA érdekel! Ha jobbat tudtok, ne folytságok magatokba ))
 
Válaszokat , építő jellegű véleményeket előre is köszönöm! smile.gif
 
Krisztián
Kivetítő: BenQq W1100 A/V Erősítő: Denon AVR-3311 DVD felvevő: Pioneer DVR-540H
HTPC játékos: i5-3570K Deck1: Pioneer CT-S730 3D TV: Samsung UE32E6030
Front Hangfalak: 2xWharfedale Diamond 8.4 Center Hangfal: Wharfedale Diamond 8 Center Surrond Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.2 Subwoofer : Mordaunt-Short MS 909W

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Tami »




InFocus 4805-öt találtam az ebayen (ebay.de) 699 euróért.
- kar ennyiert ebay-el kinlodni.., nezz szet a forumban kozel ennyiert kapsz idehaza is.
Gyorsan végigmentem a Google találatain. A legolcsóbb hazai ár amit találtam: 249.900.- Ft bruttó. Ez még így is sokkal több, mint 700 euró.
- kiemelem a lenyeget
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
olcsoprojektor
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2005.07.01., pén. 14:28
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: olcsoprojektor »



Gyorsan végigmentem a Google találatain. A legolcsóbb hazai ár amit találtam: 249.900.- Ft bruttó. Ez még így is sokkal több, mint 700 euró.
Azért van olcsóbban is.
 
Hírdetés
 
Lenne egy ilyen projim eladó, doboza minden tartozéka megvan, decemberi, van benne 20óra, tökéletesen működik, infocus gari van rá. Gondolom bemutatni nem kell. Ára 209e lenne, és 6e az átalakitó csati hozzá. Van dvi es hdmi is. !thumbup.gif
Megnézhető a 13. kerben. Tel:20/9595599

Azért van olcsóbban is.
Akkor jól el vannak dugva a neten.
 
Köszi Gandalf, de csak új érdekel. Akkor még keresgetek...

Háát pedig nem olyan nehéz megtalálni, például én is hirdetek egyet....

Avatar
monty
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.11.24., hétf. 21:06
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: monty »



Gyorsan végigmentem a Google találatain. A legolcsóbb hazai ár amit találtam: 249.900.- Ft bruttó. Ez még így is sokkal több, mint 700 euró.
Azért van olcsóbban is.
 
Hírdetés
 
Lenne egy ilyen projim eladó, doboza minden tartozéka megvan, decemberi, van benne 20óra, tökéletesen működik, infocus gari van rá. Gondolom bemutatni nem kell. Ára 209e lenne, és 6e az átalakitó csati hozzá. Van dvi es hdmi is. !thumbup.gif
Megnézhető a 13. kerben. Tel:20/9595599

Azért van olcsóbban is.
Akkor jól el vannak dugva a neten.
 
Köszi Gandalf, de csak új érdekel. Akkor még keresgetek...

Projektor: InFocus SP 4805; A/V erősítő: Onkyo TX-DS595; DVD: Onkyo DV-SP500; Front: Wharfedale Diamond 8.4; Center: Wharfedale Diamond 8C; Surround: Wharfedale Diamond DFS Sub: Polkaudio PSW-10
Hi-Fi:
Erősítő: Sony TA-F245R; CD: Sony CDP-XE700; Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.3

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Gyorsan végigmentem a Google találatain. A legolcsóbb hazai ár amit találtam: 249.900.- Ft bruttó. Ez még így is sokkal több, mint 700 euró.
Azért van olcsóbban is.
 
Hírdetés
 
Lenne egy ilyen projim eladó, doboza minden tartozéka megvan, decemberi, van benne 20óra, tökéletesen működik, infocus gari van rá. Gondolom bemutatni nem kell. Ára 209e lenne, és 6e az átalakitó csati hozzá. Van dvi es hdmi is. !thumbup.gif
Megnézhető a 13. kerben. Tel:20/9595599

Avatar
monty
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.11.24., hétf. 21:06
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: monty »


InFocus 4805-öt találtam az ebayen (ebay.de) 699 euróért.
- kar ennyiert ebay-el kinlodni.., nezz szet a forumban kozel ennyiert kapsz idehaza is.

Gyorsan végigmentem a Google találatain. A legolcsóbb hazai ár amit találtam: 249.900.- Ft bruttó. Ez még így is sokkal több, mint 700 euró.

Projektor: InFocus SP 4805; A/V erősítő: Onkyo TX-DS595; DVD: Onkyo DV-SP500; Front: Wharfedale Diamond 8.4; Center: Wharfedale Diamond 8C; Surround: Wharfedale Diamond DFS Sub: Polkaudio PSW-10
Hi-Fi:
Erősítő: Sony TA-F245R; CD: Sony CDP-XE700; Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.3

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Tami »


InFocus 4805-öt találtam az ebayen (ebay.de) 699 euróért.
- kar ennyiert ebay-el kinlodni.., nezz szet a forumban kozel ennyiert kapsz idehaza is.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
monty
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.11.24., hétf. 21:06
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: monty »

InFocus 4805-öt találtam az ebayen (ebay.de) 699 euróért. Az a baj, hogy németül semmit nem tudok, így azt se, hogy ez bruttó vagy nettó ár, mennyi a futárkiszállítás díja stb. Netán nem szeretnék egy kicsit használt projit venni. Lehet, hogy én voltam felületes, de nem találtam lehetőséget angol nyelvre váltani a honlapon. Ha az angol ebay-t nézem, ott meg már minden fontban van megadva. Vagy esetleg más webáruház, ahol angolul is körbenézhetek, és olcsó, de megbízható és VISA-val lehet fizetni?

Projektor: InFocus SP 4805; A/V erősítő: Onkyo TX-DS595; DVD: Onkyo DV-SP500; Front: Wharfedale Diamond 8.4; Center: Wharfedale Diamond 8C; Surround: Wharfedale Diamond DFS Sub: Polkaudio PSW-10
Hi-Fi:
Erősítő: Sony TA-F245R; CD: Sony CDP-XE700; Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.3

Avatar
Saha
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 21:21
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Saha »


Tudnátok kamerákkal foglakozó oldalt illetve fórumot ajánalni?,KöszI!!!

A TV, plazma és projektor fórumban nálunk is van videokamerás topic. Ha valami érdekel, ott kérdezz.
Sajnos komolyabb kamerás fórumokat nem ismerek, de egy jó kereső csodát tehet!

Google se ismer

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Tudnátok kamerákkal foglakozó oldalt illetve fórumot ajánalni?,KöszI!!!

A TV, plazma és projektor fórumban nálunk is van videokamerás topic. Ha valami érdekel, ott kérdezz.
Sajnos komolyabb kamerás fórumokat nem ismerek, de egy jó kereső csodát tehet!
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tudnátok kamerákkal foglakozó oldalt illetve fórumot ajánalni?,
KöszI!!!

Vendég

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


köszi a válaszokat! 
úgy gondolom, hogy a lehetőségeket számbavéve két erősítő maradt a képben:
 
a Yamaha rxv-630
és Onkyo ds575
 
utána néztem a cuccoknak, a Yamahat jobbnak mondják mozihoz, az Onkyot pedig zenéhez. Az Onkyo mellett szól a tök jó távkapcsolója , viszont a Yamaha fiatalabb.... az áruk egyforma...
 
úgy érzem nehéz döntés lesz, meghallgatom mindkettőt és majd aztán döntök... de azért előbb kikérném a véleményeteket is, ti melyiket választanátok?

Az Onkyoval TX-DS 575-el nagyon jól jársz. Ha nem kell a PL II, meg a DTS NEO + 8740624 DSP, akkor remek választás.
 
 
Nagyon jól teljesít zenén és mozin is, és ritka jól bírja szuflával A távja meg....
 
A h/k 235 távja ahhoz képest légycsapó

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Valószínű, hogy el kell adnom a Technics erősítőt (SA-GX170).
De írtad.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
getto
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.02.18., szomb. 20:52
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: getto »

Nem írtam, hogy milyen a Technics erősítőm SA-GX170.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Még várom a visszaírását az eladónak. Én nem akarok olyan sokat ráfizetni. Ha tudom mennyit kellene egyből írok.
Ha 15 alatt, akkor menj bele a cserébe.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
getto
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.02.18., szomb. 20:52
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: getto »


Yamaha rx-v357 típusról mi a véleményetek. Érdemes elcserélnem esetleg a Technics erősítőmmel?
Szerintem 1:1 cserét megér neked. Vagy mennyit kellene ráfizetned?

Még várom a visszaírását az eladónak. Én nem akarok olyan sokat ráfizetni. Ha tudom mennyit kellene egyből írok.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Yamaha rx-v357 típusról mi a véleményetek. Érdemes elcserélnem esetleg a Technics erősítőmmel?
Szerintem 1:1 cserét megér neked. Vagy mennyit kellene ráfizetned?
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
getto
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.02.18., szomb. 20:52
Értékelés: 0

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: getto »

Yamaha rx-v357 típusról mi a véleményetek. Érdemes elcserélnem esetleg a Technics erősítőmmel?

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Pénz szűkében elég lenne egy alap típus, a lényeg, hogy házimozis erősítő legyen. Használt is frankó lenne, 40.000 Ft körülit gondoltam. Csak még így is el kellene adnom a Technics-et, mert felesleges kettő.
Ha csak mozihoz kell, akkor elég jó, használt Yamaha erősítőket (440, 450) lehet már kapni 40 körül. A Technicset meg ne add el, amíg meg nem hallgattad az újat.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most tudtam csak olvasni a hozzászolást. Egyértelmű, hogy hülye kérdésem volt. Valószínű, hogy el kell adnom a Technics erősítőt (SA-GX170). Tudtok abban segíteni mennyiért lehet reálisan eladni, illetve hogy hol tudok - használtan esetleg - jobb minőségű házimozis erősítőt venni?
Mennyi lenne a kereted az új erősítőre?

Pénz szűkében elég lenne egy alap típus, a lényeg, hogy házimozis erősítő legyen. Használt is frankó lenne, 40.000 Ft körülit gondoltam. Csak még így is el kellene adnom a Technics-et, mert felesleges kettő.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”