Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Segítség,kezdő vagyok!

Avatar
Lada
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2004.09.07., kedd 08:21
Értékelés: 8

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Lada »

Annyira nem vagyok kezdő a házimoziban, de vannak területek, ahol nem vagyok képben. A segítségeteket szeretném kérni kompakt házimozi-rendszer vásárlásában 60 ezer forintig. Nyilván ez egyszerű igényeket elégít ki, de próbálok addig nyújtozni, ameddig lehet. Egy ismerősömnek ajánlottam fel ebben a segítségemet. Van olyan hely, ahol sok ilyet meg lehet hallgatni? Vagy konkrét típusokkal kapcsolatban tapasztalatok?
Mozi - Megjelenítő: Sony VPL-HW55ES Vászon: Elite Screens Electric125H
Proci: Emotiva UMC-1, Végfok: DIY 5 ch, FHangfalak: B&W CM8 S1+B&W LCR60 S3+B&W DM601 S3+Polk Audio PSW10, Lejátszó: HTPC
Hifi - DIY 2ch erősítő, DIY DAC, hangfalátváltó, Gigabyte Brix mini PC DIY-táppal (Daphile)

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nem, nem a lemezzel van a hiba ez biztos, mert megnéztem DVD-ROM-on is (Pioneer DVD-500M) és azon simán megy. A hang kiválasztásnál semmi baj nincs a DTS ES is szól simán ezekkel nincs csak az extra lemez egyes extráival, pl. a 3 dokumentufilmet és az előzetseket egyáltalán nem tudom lejátszani az asztali DVD-n.
A számítógépen teljesen másképp működnek a dolgok, mind asztali lejátszóval. Az extra lemezt próbáld ki egy másik játékossal, akár ismerősnél, akár boltban, mintha egy lejátszót tesztelnél.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


köszi Leva 
Most néztem meg a BIOS-t, és beállitottam a DVD DMA-ját, és most már működik.
 
Hurrá

Süti!

Avatar
Optimus Prime
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.04., csüt. 18:27
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Optimus Prime »


Nos nem vagyok igazán kezdő már több, mint 1 éve van házimozim egy Samsung HT-DM150 típusú és júliusig a Terminator 2. (magyar kiadású) DVD-ig nem is volt bajom. Nos az van, hogy az extrák egy részét nem játsza le egyszerűen rálépek az egyik előzetesre Enter és bumm   teljesen lefagy se a Stop gombra se semmire nem reagál csak az Eject-re vagy ha átváltok rádió-módra majd vissza DVD-re. Lehet, hogy amatőr kérdés, de aki tud valamit, hogy mi lehet ennek az oka kérem írja meg.
Lehet, hogy a lemezzel van a hiba. Nálam is volt olyan gyári lemez, hogy a menüben kiválasztottam a szinkronhangot, utána indítanám a filmet, de leállt, mintha stop-ot nyomtam volna. Utána viszont a play gombbal indult a film a kiválasztott szinkronhanggal. Ha egy ilyen lemezt beolvastatnánk pl. a DVD Shrinkbe vagy a Clone DVD 2-be, rögrön tiltakozna a progi. Talán ez is egyfajta másolásvédelem(???).

Nem, nem a lemezzel van a hiba ez biztos, mert megnéztem DVD-ROM-on is (Pioneer DVD-500M) és azon simán megy. A hang kiválasztásnál semmi baj nincs a DTS ES is szól simán ezekkel nincs csak az extra lemez egyes extráival, pl. a 3 dokumentufilmet és az előzetseket egyáltalán nem tudom lejátszani az asztali DVD-n.

Avatar
bandi24bp
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.11.09., kedd 18:53
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: bandi24bp »


köszi Leva
 
Most néztem meg a BIOS-t, és beállitottam a DVD DMA-ját, és most már működik.
 
Hurrá

Vendég

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Légyszi segitsetek. Most kaptam egy NEC DVD RW ND-3500AG tipusú DVD irót.Beszereltem a gépbe, felismerte az Xp. Amikor lejátszottam egy DVD-t vele a hangja és a kép is szaggat/akadozik. Olvastam egy külföldi fórumon, hogy az eszközkezelőben az IDE controller-nél (úgy mint a winyónál) be kell állitani az átviteli módot DMA-ra. Ezt átállitottam DMA if available-ra, de az aktuális átviteli mode PIO maradt. Higy a francba kell ezt megváltoztatni/bállitani ?
 
Előre is köszi

Nézd meg biosban nincs-e lekorlátozva az idevezérlőd, mert az XP a legmagasabb átviteli sebességet állítja be, amin a hardver megy, szerintem...

Vendég

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Légyszi segitsetek. Most kaptam egy NEC DVD RW ND-3500AG tipusú DVD irót.Beszereltem a gépbe, felismerte az Xp. Amikor lejátszottam egy DVD-t vele a hangja és a kép is szaggat/akadozik. Olvastam egy külföldi fórumon, hogy az eszközkezelőben az IDE controller-nél (úgy mint a winyónál) be kell állitani az átviteli módot DMA-ra. Ezt átállitottam DMA if available-ra, de az aktuális átviteli mode PIO maradt. Higy a francba kell ezt megváltoztatni/bállitani ?
 
Előre is köszi

Konfigurációd ismerete nélkül: telepits dvd lejátszó progit PL: Windvd, Powerdvd

Avatar
bandi24bp
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.11.09., kedd 18:53
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: bandi24bp »


Légyszi segitsetek. Most kaptam egy NEC DVD RW ND-3500AG tipusú DVD irót.
Beszereltem a gépbe, felismerte az Xp. Amikor lejátszottam egy DVD-t vele a hangja és a kép is szaggat/akadozik. Olvastam egy külföldi fórumon, hogy az eszközkezelőben az IDE controller-nél (úgy mint a winyónál) be kell állitani az átviteli módot DMA-ra. Ezt átállitottam DMA if available-ra, de az aktuális átviteli mode PIO maradt. Higy a francba kell ezt megváltoztatni/bállitani ?
 
Előre is köszi

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nos nem vagyok igazán kezdő már több, mint 1 éve van házimozim egy Samsung HT-DM150 típusú és júliusig a Terminator 2. (magyar kiadású) DVD-ig nem is volt bajom. Nos az van, hogy az extrák egy részét nem játsza le egyszerűen rálépek az egyik előzetesre Enter és bumm   teljesen lefagy se a Stop gombra se semmire nem reagál csak az Eject-re vagy ha átváltok rádió-módra majd vissza DVD-re. Lehet, hogy amatőr kérdés, de aki tud valamit, hogy mi lehet ennek az oka kérem írja meg.
Lehet, hogy a lemezzel van a hiba. Nálam is volt olyan gyári lemez, hogy a menüben kiválasztottam a szinkronhangot, utána indítanám a filmet, de leállt, mintha stop-ot nyomtam volna. Utána viszont a play gombbal indult a film a kiválasztott szinkronhanggal. Ha egy ilyen lemezt beolvastatnánk pl. a DVD Shrinkbe vagy a Clone DVD 2-be, rögrön tiltakozna a progi. Talán ez is egyfajta másolásvédelem(???).
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


A szatellit szettek között az olcsóbb kategóriában érdemes lehet valamiben gondolkozni szerintetek?CSAK MOZIRA!!!!!!!!

Csak mozira ideális. A kérdés az, hogy mennyit szánsz rá.
gordon314.fw.hu

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


A szatellit szettek között az olcsóbb kategóriában érdemes lehet valamiben gondolkozni szerintetek?CSAK MOZIRA!!!!!!!!

Az attól függ hogy neked mit jelent az olcsóbb ill. hogy mekkora helységbe kellene?
Itt elég jól körbe lett járva a téma a kezdetekkor....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
tomtom
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2004.09.06., hétf. 12:09
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: tomtom »


A szatellit szettek között az olcsóbb kategóriában érdemes lehet valamiben gondolkozni szerintetek?
CSAK MOZIRA!!!!!!!!
TV: LG Flatron 100Hz Erősítő: Denon-1705 Front: Clarus Charon Center: Clarus Charon Surround: Clarus Charon Sub:Clarus Charon DVD: Dimarson

Avatar
Optimus Prime
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.04., csüt. 18:27
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Optimus Prime »


Nos nem vagyok igazán kezdő már több, mint 1 éve van házimozim egy Samsung HT-DM150 típusú és júliusig a Terminator 2. (magyar kiadású) DVD-ig nem is volt bajom. Nos az van, hogy az extrák egy részét nem játsza le egyszerűen rálépek az egyik előzetesre Enter és bumm   teljesen lefagy se a Stop gombra se semmire nem reagál csak az Eject-re vagy ha átváltok rádió-módra majd vissza DVD-re. Lehet, hogy amatőr kérdés, de aki tud valamit, hogy mi lehet ennek az oka kérem írja meg.
Ha jól sejtem ez egy egybekütyü; érdemes lenne megnézetned a Samsung szervizesekkel, elég rendesek. Gondolom gar már nincsen rá, vagy erre is 3évet adtak, mint a TVk-re?
 
Csak a T2-vel csinálja?

Igen ez egy "All-In-One" rendszer és sajnos a garancia csak 1 éves volt ami júliusban járt le
És eddig csak a T2 extra lemezénél volt vele gond, ott se minden extránál.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: gemini »


Először is, a Friss hús én vagyok
A másik meg, hogy elég egy helyre is beírnod, úgy is fogsz választ kapni a kérdésedre.

Avatar
zsebi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2004.11.05., pén. 22:13
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: zsebi »


Sziasztok! Friss hús vagyok a topikban és a véleményeteket kérném. Szeretnék lépésenként egy zenehallgatásra is alkalmas házimozi rendszert összehozni. Elsőként egy DVD lejátszó vétel esedékes kb. 50.000 HUF körül. Olyan lejászót kellene vennem, amit nem nőne ki egy 2-3 év alatt felépítendő rendszer és SACD, és DVD Audió-ban is elmegy. A Pioneer 575A, amiről olvastam mindenfélét a topicban. Mit vennétek a helyemben? Ja és ha a zene is fontos annyira, mint a házimozi, akkor milyen erősítővel (60-70e.HUF körül) és hangfalakkal építenétek tovább a rendszert? (jelenleg a 10 éves Sony tornyom Preludiumokkal műxik, amik a gyári Sony- hangfalakat anno kenterbe vágták)
Előre is kösz a tanácsokat.
Üdv.
zsebi

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Igc »


Nos nem vagyok igazán kezdő már több, mint 1 éve van házimozim egy Samsung HT-DM150 típusú és júliusig a Terminator 2. (magyar kiadású) DVD-ig nem is volt bajom. Nos az van, hogy az extrák egy részét nem játsza le egyszerűen rálépek az egyik előzetesre Enter és bumm   teljesen lefagy se a Stop gombra se semmire nem reagál csak az Eject-re vagy ha átváltok rádió-módra majd vissza DVD-re. Lehet, hogy amatőr kérdés, de aki tud valamit, hogy mi lehet ennek az oka kérem írja meg.
Ha jól sejtem ez egy egybekütyü; érdemes lenne megnézetned a Samsung szervizesekkel, elég rendesek. Gondolom gar már nincsen rá, vagy erre is 3évet adtak, mint a TVk-re?
 
Csak a T2-vel csinálja?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Optimus Prime
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.11.04., csüt. 18:27
Értékelés: 0

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Optimus Prime »

Nos nem vagyok igazán kezdő már több, mint 1 éve van házimozim egy Samsung HT-DM150 típusú és júliusig a Terminator 2. (magyar kiadású) DVD-ig nem is volt bajom. Nos az van, hogy az extrák egy részét nem játsza le egyszerűen rálépek az egyik előzetesre Enter és bumm teljesen lefagy se a Stop gombra se semmire nem reagál csak az Eject-re vagy ha átváltok rádió-módra majd vissza DVD-re. Lehet, hogy amatőr kérdés, de aki tud valamit, hogy mi lehet ennek az oka kérem írja meg.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nem azért van így, hogy értelme legyen. A bejövő videójelek mindegyikéből a megjelenítés előtt lesz RGB fázis. Egyes (főleg régebbi) tévéknél a direkt RGB bemenet oda kapcsolódott, így az azt jelalakításban megelőző színtelítettség állítás már nem is működhet rajta. Ezeknél a közvetlenebb jelút miatt is jobb a képminőség az RGB bemenetről.

Lehetséges. Bár talán nem is az számít, hogy régebbi vagy újabb-e a tévé, inkább csak néhány gyártó alkalmazza ezt a megoldást. Mindenesetre ha valakinek nem a színtelítettség középállásában tetszik a tévé képe, az valószínűleg fakónak vagy szürkésnek fogja tartani a DVD színeit, ha nem tud állítani sem a tévén, sem a DVD játékoson. A tévék képcsövei eleve nem egyformák, soknak van valamilyen alapszíne, különböző mértékű sötétítettsége, sőt még öregszenek is ezek a jószágok. És akkor az elektronika beállításairól még nem is beszéltünk. Nem biztos, hogy mindig minden beállításból a középérték a legjobb.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


És ahol nincs színtelítettség beállítás RGB jel mellett (mint pl. az említett Grundig tévénél), ott valami más is le van tiltva, vagy csak a szín?
csak a szín

Érdekes, nem sok értelmét látom.
Nem azért van így, hogy értelme legyen. A bejövő videójelek mindegyikéből a megjelenítés előtt lesz RGB fázis. Egyes (főleg régebbi) tévéknél a direkt RGB bemenet oda kapcsolódott, így az azt jelalakításban megelőző színtelítettség állítás már nem is működhet rajta.
Ezeknél a közvetlenebb jelút miatt is jobb a képminőség az RGB bemenetről.
gordon314.fw.hu

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


És ahol nincs színtelítettség beállítás RGB jel mellett (mint pl. az említett Grundig tévénél), ott valami más is le van tiltva, vagy csak a szín?
csak a szín
Érdekes, nem sok értelmét látom.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: GTomi »


úgy látszik tévé függo" a dolog.barátom "szuper" sony-ján (is) tudja állítani a képeket, de van aki szintén nem tudja.végig kérdeztem néhány ismero"st, vegyes a dolog.
És ahol nincs színtelítettség beállítás RGB jel mellett (mint pl. az említett Grundig tévénél), ott valami más is le van tiltva, vagy csak a szín?

csak a szín
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


úgy látszik tévé függo" a dolog.barátom "szuper" sony-ján (is) tudja állítani a képeket, de van aki szintén nem tudja.végig kérdeztem néhány ismero"st, vegyes a dolog.
És ahol nincs színtelítettség beállítás RGB jel mellett (mint pl. az említett Grundig tévénél), ott valami más is le van tiltva, vagy csak a szín?
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: GTomi »

úgy látszik tévé függo" a dolog.barátom "szuper" sony-ján (is) tudja állítani a képeket, de van aki szintén nem tudja.végig kérdeztem néhány ismero"st, vegyes a dolog.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Hogy RGB bemenet esetén nem él a színtelítettség? Ezt még nem próbáltam, de a  képbeállítások között lehet léptetni. És az egyéniben biztosan máshol van a színszabályzó 'tolóka', mint a gyáriakban. Most már engem is érdekel.
A korábbi, és a kisebb kategóriás TV-k nem(mindig) támogatják RGB-n ezeket az opciókat. Tavaly cseréltem le a 63 cm-es Sonymat (98-as típus), az is ilyen volt.

Nekem mindkét Philipsemnél él a szintelítettség RGB bemenetnél is.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Segítség,kezdő vagyok!

Hozzászólás Szerző: Posza »


Hogy RGB bemenet esetén nem él a színtelítettség? Ezt még nem próbáltam, de a  képbeállítások között lehet léptetni. És az egyéniben biztosan máshol van a színszabályzó 'tolóka', mint a gyáriakban. Most már engem is érdekel.
A korábbi, és a kisebb kategóriás TV-k nem(mindig) támogatják RGB-n ezeket az opciókat. Tavaly cseréltem le a 63 cm-es Sonymat (98-as típus), az is ilyen volt.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”