A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Komarfamily Low-End

moki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 18

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: moki »

Nekem a teljes házimozi rendszerem csak használt termékekből áll, szinte mindent itt vettem a fórumon.

A DIY-t sajnos Magyarországon nem értékelik, csak azok akik szintén DIY-erek.
Sok DIY erősítő úgy cserél gazdád, hogy gyakorlatilag az alapanyag költséget sem közelíti meg az eladási ár. Pedig vannak nagyon jó fejlesztések.
Egy erősítő esetében valahol értem az aggodalmat a szakszervíz hiánya miatt. (Bár ha a készítő adja mellé a kapcsolási rajzot, a nyákterveket, stb. akkor gyakorlatilag egy tv szerelő is el tudja végezni a javítást gond esetén. Nincsenek bonyolult digitális panelek a DIY világában.)
Egy hangfal esetében már kevésbé aggódnék ez miatt (mármint ha tényleg szakértő csinálja).
Gyakorlatilag kereskedelmi komponensekből épül fel minden DIY hangfal. A famunka az ami egyedi és nem egyszerűen reprodukálható.
Nekem ami egyre szimpatikusabb a DIY hangfalakban (sosem csináltam, csak csodálom azokat akik ezt komolyan csinálják), hogy a hangváltó az adott hangsugárzókhoz készül. Azokat járatják be, és mérik be ami ténylegesen beépül, és azokhoz tervezik a hangváltót, nem pedig egy átlagolt értékhez.

Aki DIY építésre adja a fejét szerintem tudja, hogy bukta lesz anyagilag eladásnál, de hajtja a kíváncsiság.
Aki DIY-t vesz ki tud fogni olcsón kivételes dolgokat.

Magam építettem. (Toroid táp, SM85 kimenők, olajpapír csatolók, stb...) 50eFt ért adtam el.
Csatolmányok
20170125_190133.jpg
20170125_190133.jpg (696.98 KiB) Megtekintve 1092 alkalommal

Marantz Sr-5008, MA Mr6, MA RX Centre, MA RSFX, MA RXW-12, MEDE8ER.
Van itt még más is: Diy DoZ (ClassA 2x15W), Diy NVCSN Hibrid  (2x200W).

wittao
Őslakos
Őslakos
Értékelés: 2698

Hozzászólás Szerző: wittao »

komarfamily írta:
2020.03.03., kedd 16:48
Sajnos ezek is olyanok mint az uj autok az elso par evben iszonyatosan sokat veszitenek az ertekukbol aztan ez a folyamat lelassul. Az autokkal ellentetben ezekben nem sok mozgo alkatresz van es a hangszorok elettartama azert eleg hosszu, igy a meghibasodassal az elso 10-15 evben en biztosan nem szamolok, ezert boldogan vasarolok hasznaltan.

Nem ketlem, hogy a DIY cuccok is lehetnek kivetelesek, viszont ha azokkal tortenik valami akkor nem tudom szakszervizbe vinni ami szinten egy tenyezo lehet valakinek.

Most az ebayen van egy par Monitor Audio platinum 300mk2 pontosan fel aron es makulatlanok. Azert az se semmi.
Zsenialisak azok a Platinumok :napsut:

A DIY Avalont sajna szerintem nagyon nehez kis bukoval eladni. Hiaba a kabineten vegzett (talan az eredetinel is jobb) famunka, azonos driverek stb. Nem lesz 100%-ban olyan.
Engem ez tantoritott nemregiben el egy B&W 802D3-tol. Biztos jobban szol a gyaritol, lattam a szuleteset, hallottam osszerakva, elkepeszto. De nem mertem belecsapni, ismerve magam 1-2 ev es lehet uj doboz utan neztem volna, es akkor mit csinalnek vele? Eladni lehetetlen, csak hatalmas buktaval.

Az MA Platinumon csodalkozom azert, elegge aron alulinak tunik.
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq
Elektroncsovek: PSVANE, GoldLion, TAD, JJ, EH, Sovtek, Shuguang

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 896

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Sajnos ezek is olyanok mint az uj autok az elso par evben iszonyatosan sokat veszitenek az ertekukbol aztan ez a folyamat lelassul. Az autokkal ellentetben ezekben nem sok mozgo alkatresz van es a hangszorok elettartama azert eleg hosszu, igy a meghibasodassal az elso 10-15 evben en biztosan nem szamolok, ezert boldogan vasarolok hasznaltan.

Nem ketlem, hogy a DIY cuccok is lehetnek kivetelesek, viszont ha azokkal tortenik valami akkor nem tudom szakszervizbe vinni ami szinten egy tenyezo lehet valakinek.

Most az ebayen van egy par Monitor Audio platinum 300mk2 pontosan fel aron es makulatlanok. Azert az se semmi.

denesdr
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 164

Hozzászólás Szerző: denesdr »

komarfamily írta:
2020.03.03., kedd 11:42
Neha az ember belfut kulonlegessegekbe.

Talaltam egy hirdetest erdemes megnezni.

Ez egy harom eves projekt ami 25000 EUR kerult a leirtak alapjan. Most elado 4800 GBP.

Nem ismerem az illetot, ne is keressen senki azzal, hogy segitsek barmit is intezni csak erdekesseg keppen mutatom itt be.

https://www.pinkfishmedia.net/forum/thr ... ng.238017/
6-7 millát bukni egy pár hangsugárzón, pár év alatt, pedig karcmentesek, miaz kérem? Ugyanmár, bagatel.. :D
Sajnos a DIY cuccoknak nem sok használtpiaci értéke van, mégha tényleg szuper is vagy jobb mint amiről koppintották, ez itt egy jó példa erre, bár még így is elég borsos az ára összességében szerintem.

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Neha az ember belfut kulonlegessegekbe.

Talaltam egy hirdetest erdemes megnezni.

Ez egy harom eves projekt ami 25000 EUR kerult a leirtak alapjan. Most elado 4800 GBP.

Nem ismerem az illetot, ne is keressen senki azzal, hogy segitsek barmit is intezni csak erdekesseg keppen mutatom itt be.

https://www.pinkfishmedia.net/forum/thr ... ng.238017/

Kozben talaltam meg egy hirdetest

;)

https://www.hifi-forsale.co.uk/moreinfo ... 04&offset=

Eredeti ar 83000 GBP es most a szerencses vevoe lehet 39500 GBP.

Egyszer hallottam ezeket egy kiallitason es fantasztikusak voltak.

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2052

Hozzászólás Szerző: Fish »

TSanyi írta:
2020.02.28., pén. 22:27
Fish! Elmondanád hogy hol vétkeztem? Illetve mivel????
ismét akkor félre értés ,amiből jön a vita, majd a szokásos ... nem vétkeztél, csak az jött le nekem,hogy végre örülsz ,hogy valaki leír valami rosszat valamiről... persze ,nem feltétlen rád vonatkozott amit írtam,hanme ,hogy ezekből jön elő az ,ami megy pro vs hifi vonalon és a többi.. mindegy ,lehet hülyén fogalmaztam és az jött le,hogy téged hasonlítalak a többi jóakaróhoz.. az a baj ,hogy én is leírom a véleményem, ami kívűlről másnak egy védekezésnek hangzik,látszik ,pedig én is mint Laci a saját véleményem írom le.. mind kettő szubjektív ,és saját ....

szóval lehet úgy tűnik neked írtam,de nem ezt akartam,így bocsánat.. :smile53:

TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 266

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Fish írta:
2020.02.27., csüt. 23:34
viszont, ahogy te is,a magyar ember mind ilyen,hogy ha 1000ember azt írja jó a cucc,és minden ok vele, de csak 1 ember leírja,hogy neki 3x is lefagyot, csak ezt jegyzik meg.. és ez a baj a magyar mentalitással..

Fish! Elmondanád hogy hol vétkeztem? Illetve mivel????

Én csak örültem neki hogy valaki írt egy beszámolót hogy vásárolt valamit és megírta.

Nem kárörvendtem sem most, sem máskor!

Miért is tenném? Mi hasznom származna belőle?

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 442

Hozzászólás Szerző: tottyi »

En szerettem olvasni az irasaidat meg a tesztjeidet mert en is hasonloan tennek ha tehetnem. :) Mindig vartam az uj irasaidat aztan egyszer csak elhallgattal. :( Azt viszont en is sajnalom ami utobbi idoben megy itt, hogy mindig van egy-ket ember aki beszologat mar mindenert es mindig talalni egy okoskodot.
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Fish írta:
2020.02.27., csüt. 23:34
TSanyi írta:
2020.02.27., csüt. 23:17
Az ilyen beszámolók hiányoznak mostanában fórumról!
Igen és Laci-t ismerem annyira ,hogy az igazat írja, ezt nem is kétlem..viszont, ahogy te is,a magyar ember mind ilyen,hogy ha 1000ember azt írja jó a cucc,és minden ok vele, de csak 1 ember leírja,hogy neki 3x is lefagyot, csak ezt jegyzik meg.. és ez a baj a magyar mentalitással..

Az oppo ma is a legstabilabb cucc a világon, de már nem gyártják, és lassan már a legutolsó széria is kifutó,elavult cuccnak számít, és szépen lassan annak is muszáj lesz cserélni aki nem akarja... ilyen az élet.. remélem érthető amit írok!
Ettol nem tartanek igazan az, hogy nekem lefagyott de tobb embernek hibatlan nem ad okot az altalanositasra de a negativ hozzaallassal nem lehet mit kezdeni sajnos.

Htpct sosem probaltam mert szamomra tul maceras bar bandinal lattam, hogy ha jol be van allitva akkor nagyon jol mukodhet de neki sokaig tartott mire minden klappolt es en a toredek idomet sem szannam erre. Ezert mondtam azt, hogy akinek van ilyen venaja annak hajra. Azzal vitatkoznek, hogy az oppo elavult es atomstabil. A 105d azert parszor lefagyott nekem (igaz ritkan de megtortent). A 203 eddig hibatlan. Miert lenne elavult? 4K es jo minosegben jatszik le. Az, hogy nem tud bnizonyos dolgokat meg nem jelenti, hogy elavult mert eleve nem igy terveztek de ezen nem veszunk ossze.

Van par befejezetlen projektem meg. Anyuekhoz leraktam a jamo concert8t es kb ket eve nem voltak bekapcsolva es valszeg kozepeket is kellene benne cserelni vagy felujitani. Van meg egy komplett hangsugarzo szett is naluk ami szinten cask pihen mivel nincs erositom otthon ;)

Fish
V.I.P.
V.I.P.

TSanyi írta:
2020.02.27., csüt. 23:17
Igen és Laci-t ismerem annyira ,hogy az igazat írja, ezt nem is kétlem..viszont, ahogy te is,a magyar ember mind ilyen,hogy ha 1000ember azt írja jó a cucc,és minden ok vele, de csak 1 ember leírja,hogy neki 3x is lefagyot, csak ezt jegyzik meg.. és ez a baj a magyar mentalitással..

Szóval még 1x leírom, hogy semmi okom védeni a márkát,típust, semmi üzleti háttér nem áll mögötte, de ha valóban lefagyna és szar lenne,gondolod ,megtartottam volna,vagy Tonyka lecserélte volna a 2x annyiba kerülő oppo-ját? Már régen eladtam volna és más is aki megvette.. szóval ,lehet Laci bele nyúlt egy roszba vagy csak valamiért nem jó rendszerbe került, a hdmi sajnos olyan makacs tud lenni, hogy ha egyetlen eszköz valamiért utálja a másikat képes ilyenekre..
Azt tudtad ,hogy van egy olyan rendezvény ami nem igazán publikus és csak gyártók vehetnek rajta részt? Na már most ezeken a rendezvényekenm a gyártók elviszik a saját gyártású ,eszközeiket és szépen végig próbálják más gyártók eszközeivel ha legalább 80-90% ban működnek mindennel akkor jónak titulálják, kb, ennyi a kompatibilitási teszt.. A hDmi bár szabványnak tűnik de nem az legalább is nem 100% ban és nem is atom biztos technika.. szóval sajnos ezért van az ,hogy egy két eszköz valahol hibátlan valahol pedig rémálom.. Laci belenyúlt, vagy nem volt türelmes és nem állítgatott kitartóan, és ebben full iagaz van ha valami nem jó és neki szarakodni kell vele, el kell adni,én ezt megértem.. én türelmes voltam és jó pár napot rászántam mire kitaltám mil.yen beállításokkal tud atom stbail lenni, és ennyi ,azóta full hibátlan, nem fagy le, nem szarakodik, teszi a dolgát...

egy htpc ehhez képest a pokol,és ezt úgy mondom, hogy az egyik legkitartóbb ember voltam ,aki sosem cserélte volna le a htpc-jét,, de feladtam a hetente 1-2 óra xopást és azóta boldog ember vagyok..

Az oppo ma is a legstabilabb cucc a világon, de már nem gyártják, és lassan már a legutolsó széria is kifutó,elavult cuccnak számít, és szépen lassan annak is muszáj lesz cserélni aki nem akarja... ilyen az élet.. remélem érthető amit írok!

TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 266

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

komarfamily írta:
2020.02.27., csüt. 20:21
Felve irom le mert megint ramsutik a belyeget, hogy magamutogato vagyok es felvagok a dolgaimmal ezert kerem ezt csak az olvassa aki ettol el tud vonatkoztatni ;)

Ha valaki akar az a kákán is tud csomót keresni, találni...

Az embernek legyen inkább 100 irigye mint 1 sajnálója.... 31_1_21.gif

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Hifilala írta:
2020.02.27., csüt. 21:18
Miben jobb ez,mint az olcsóbb Zido,mert az enyém is tudja az UHD-t? Nem néztem utánna ezért kérdezem.
Ebben van ket hdmi kimenet a tobbiben nincs ugy tudom. Nekem fontos volt a 4k miatt.

Abban igazad van, hogy turelmetlen voltam mert en nem vagyok az allitgatos tipus.

Az erdekelne, hogy a youtube mikent fut nalad? Azt Tony mondta, hogy az appot le kell tolteni amit meg is tettem de a telefonom az Istennek nem latta a sajat halozaton csak a tvt es igy semmilyen videot nem tudtam kikuldeni ra telorol. Nekem ez a resze lett volna fontos.

Egyebkent tudom, hogy Te vettel eloszor ilyet ez keltette fel a kivancsisagomat.

Ha mar itt tartunk nekem tobbszor is lefagyott meg sfw frissites utan is. Lehet, hogy valami gubanc volt a keszulekkel. Azt nem vitatom, hogy aki pcrol nezett filmeket annak jo valaasztas lehet de mint az eddigiekbol is kiderult nekem ez mar tul sok allitgatas/probalgatas. Nem az van, hogy ne menne mert van laptopom is meg asztali gepem is amin mar megszoktam de egy mozi lejatszonal ehhez nem volt turelmem.

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Engem foleg a youtube meg a spotify erdekelt mert a tobbit tudja az oppo is ennyiert.
Azert irom le mert hatha valaki emiatt is merlegel.

Meg az megoldas lenne ha a tvmet tudnam az oppon keresztul a datasatba kotni mert a tvn keresztul megy minden csak meg nem probaltam.

Ez mukodhet?

[/quote]

3mp késleltetés beállítása után semmi gond, előtte nekem is állandóan megállt. (azt én is megszívtam az elején, fórumtárs segített)
Stabil, gyors.
Spotifyt és youtube engem nem érint.

:smile32:
[/quote]

Fish
V.I.P.
V.I.P.

Hifilala írta:
Miben jobb ez,mint az olcsóbb Zido,mert az enyém is tudja az UHD-t? Nem néztem utánna ezért kérdezem.
itt van egy két difi az x20pro hoz képest

http://forum.zidoo.tv/index.php?threads ... dsd.48828/

Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 2536

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Hifilala írta:
Táp környékén és a kimeneteknél kell körülnézni.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 747

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Fish
V.I.P.
V.I.P.

Diskuráljunk kultráltan egy kicsit :D

Na már most, azt hiszem talán én voltam az első aki uhd2000-et vett(a fórumon biztos,hogy kis hazánkban igen azt nem tudhatom de sanszos), ez persze semmit sme jelent, de annyit igen,hogy elég sokat tudtam csesztetni ,én sem hittem benne,és hogy valaha eldobom a pc-t, de megtörtént és nagyon de nagyon jól tettem.. :D
Szóval Tonykának is én segitettem beállítani, mert ő is első blikkre úgy volt vele,hogy lehet kár volt cserélni az oppot, de végig zongoráztuk együtt a dolgokat és amit kellett, beállítottam neki ,vettem a fáradságot és elmentem.. szóval ,nincs fagyás,nincs xopás sem vele, teljesen hibátlanul megy és működik.. Azóta Tony is hátradölve és boldogan használja...
Youtube van, spotify-t nem probáltam felhegeszteni mert nem használom..

Félreértés ne legyne nem védem a gyártót vagy a terméket mert ha szar lenne ,már rég nem lenne nálam sem. de tökéletes és kép és hang terén is a legjobbak között van sztem..

Én azt gondolom,hogy nem voltál türelmes és nem olvastál utána pár dolognak és elhamarkodottan döntöttél.. persze neked lehet nem ez kell és az oppo is tökéletes választás amúgy!

Szóval ez nem teszt volt sztem, hanem egy türelmetlen user ,aki nem ért hozzá,vagy nem volt eléggé kitartó ,hogy be legyne állítva rendesen! Bocsi ,de nekem ez jött le erről a rövid kis beszámolóról!

nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 596

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Na végre egy teszt :tutiok:
"Az igazi barát szemből támad."

DeLorean
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 340

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

komarfamily írta:
2020.02.27., csüt. 20:21
Meg anmyit elfelejtettem, hogy nekem tobbszor lefagyott ami szinten egy nagy minusz. Tonyka azt mondta o ilyet nem tapasztalt egyaltalan.
3mp késleltetés beállítása után semmi gond, előtte nekem is állandóan megállt. (azt én is megszívtam az elején, fórumtárs segített)
Stabil, gyors.
Spotifyt és youtube engem nem érint.
Hangban nincs különbség, képben jó beállítással szerintem jobb lehet, mint az OPPO.

A lemezes lejátszás hiányzik csak.

De nem igazán kell hozzá kütyüzni, csak egyszer beállítani. SZVSZ.

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Felve irom le mert megint ramsutik a belyeget, hogy magamutogato vagyok es felvagok a dolgaimmal ezert kerem ezt csak az olvassa aki ettol el tud vonatkoztatni ;)

Szoval tudom, hogy a szellel szemben pisilek es nem ugrok ra a pro vonalra de van itt egy masik iranyzat is amit gondoltam kiprobalok :)

Vettem egy Zidoo uhd 2000 lejatszot gondoltam kivaltja az oppo 203t. Nem azert vettem mert penzt akarok kivenni a rendszerbol es nem is azert mert olcsobb mint az oppo (mert nem az), pusztan hajtott a kivancsisag, hogy mit tud ez a masina.

Par gondolat elotte:
-nem vagyok egy kutyuzos tipus
-szeretem ha valami egyszeru es letisztult leginkabb a mukodeseben
-fontos volt a ket hdmi mivel az olcson vett datasat procim egy fos es nem tudja a 4kt es kovezzetek meg de meg szobakorrekciot se tud

Ezek fenyeben vagtam bele a zidooba es csak az uhd 2000 johetett szoba a fentiek fenyeben. A kepeken lathato, hogy igazabol egy az egyben ugyan az a meret mint az oppoe.

Semmi kulonbseget nem lattam a kepeben es nem hallottam a hangjaban az oppohoz kepest hdmin.

Ami nekem nagyon nem tetszett az az, hogy nem tudtam rajta se a spotifyt se a youtubot telefonrol vezerelni. Anno ez 105 oppoval gyonyoruen ment. Ezert kerestem valamit a 203 helyett ami mindezeket tudja. Millio dolgot lehet rajta allitani es nekem eleg korulmenyes volt a hasznalata/kiismerese. Ezert ket nap utan elvaltunk egymastol. Az oppot hasznalom tovabbra is nagy megelegedessel es a youtube/spotify problemara valamit majd csak talalok.

Tudom, hogy sokan hasznaljak nagy megelegeddessel, tobben akar oppo 205 utan is es en ennek orulok. Peldaul Tonyka is szeret minden beallitast tobbszor is vegigzongorazni es turelmesen kiprobal mindent. En nem ilyen vagyok. Nekem fontos, hogy egyszeru legyen es ha bekapcsolom par allitgatas utan menjen minden.

Meg anmyit elfelejtettem, hogy nekem tobbszor lefagyott ami szinten egy nagy minusz. Tonyka azt mondta o ilyet nem tapasztalt egyaltalan.

Szoval ezt a keszuleket annak ajanlom aki szeret allitgatni es nem hatral meg a kihivasok elol.
20200211_192128.jpg
20200211_192128.jpg (4.33 MiB) Megtekintve 1009 alkalommal
20200211_192028.jpg
20200211_192028.jpg (3.66 MiB) Megtekintve 1009 alkalommal

DeLorean
Törzsvendég
Törzsvendég

komarfamily írta:
2019.10.19., szomb. 15:27
Ma kicsit nyustolom aztan meglatjuk mi lesz
A 203-as akkor jó, ha elsősorban 4K filmeket nézel.
1080P-re jobb az "öreg", sztereóra meg mindenképpen jobb.
SZVSZ

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Ma kicsit nyustolom aztan meglatjuk mi lesz
Csatolmányok
20191019_140551.jpg
20191019_140551.jpg (2.78 MiB) Megtekintve 1329 alkalommal
20191019_140606.jpg
20191019_140606.jpg (3.53 MiB) Megtekintve 1329 alkalommal
20191019_140628.jpg
20191019_140628.jpg (2.04 MiB) Megtekintve 1329 alkalommal

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

Lassuk a medvet.
Csatolmányok
20191018_211409.jpg
20191018_211409.jpg (3.58 MiB) Megtekintve 1378 alkalommal

komarfamily
V.I.P.
V.I.P.

koszi a tippet megnezem

DeLorean
Törzsvendég
Törzsvendég

komarfamily írta:
2019.09.23., hétf. 10:19
Mivel abszolut parameterezheto igy azon is gondolkodtam, hogy veszek egy bemero rendszert amivel a szobat megmerem es a kapott eredmeny alapjan beparameterezem a hangsugarzokat de ez a jovo zeneje.
Elég egy UMIK1 mikrofon és egy HDMI-s laptop + a REW program.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”