Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Komarfamily Low-End

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Ki mire szavaz? A csatolt kepen ketfele elrendezes lehetseges a hatso hangsugarzoknak.

Szerintetek melyik hozna legtobbet a konyhara? Bi/tripolokban gondolkozom.
Csatolmányok
Screenshot_20211127-095824_Gallery.jpg
Screenshot_20211127-095824_Gallery.jpg (890.19 KiB) Megtekintve 9294 alkalommal

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Kivancsi vagyok mit hoz sztereon a vegfok?
Csatolmányok
20211120_181414.jpg
20211120_181414.jpg (2.25 MiB) Megtekintve 9384 alkalommal

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

.
Iden is korabban erkezik a Jezuska
Csatolmányok
20211120_130809.jpg
20211120_130809.jpg (3.25 MiB) Megtekintve 9374 alkalommal

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Alakul...melegednek

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Ugy nez ki csak osszejon amit kerestem. Mivel a szoba erosen kompromisszumos igy a rendszer amit kiepitek is az lesz...sokat nem irtam, de azert voltak valtozasok meg par dolgot at is kellett ertekelni.

Majd irok a classerol milyen...

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 725

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Az iskolával kapcsolatban egy gondolat, aztán elengedem a témát. Van egy vicc is ebből, de nagyon igaz az életre, fogadóórán közli az osztályfőnök a szülőkkel, hogy bukásra áll a fiúk matekból, erre az apa, magatartásból milyen jegyei vannak, csak 5-ös mondja az osztályfőnök, na látja ez az én nevelésem és az én dolgom, az önöké, hogy megtanítsák számolni. Kb ennyi egy iskola feladata nem több, a többit ki ki maga dönti el, hogy milyen úton indítja a gyerekét.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: avl2 »

phyton71 írta:
2021.07.27., kedd 15:02
komarfamily írta:
2021.07.27., kedd 14:42
phyton71 írta:
2021.07.27., kedd 13:11
Az értékrend otthonról indul
ezzel senki sem vitatkozik szerintem
És folyamatosan táplálkozik belőle mindenki egy életen keresztül, lehet bármilyen iskola, vagy munkahely. A többi csak por és hamu.
az elejével egyetértek, viszont ezt az Életben következö hatások különbözö mértékben módosítják; a módosulás mértéke megint csak rengeteg dologtól függ:
- mennyire erös az otthoni benyomás/hatás (ez van leginkább a kezünkben)
- mennyire erös és más az azon kívüli hatás (ez legfeljebb közvetve a "kezdeti éveken át" van kezünkben, a suli es gyerektársak, munkahely es ottani munkatársak hatása még a simább, egyszerübb, de ezeknél sokkal komolyabb mértékü és különbözöségü hatások is lehetnek)

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 725

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

komarfamily írta:
2021.07.27., kedd 14:42
phyton71 írta:
2021.07.27., kedd 13:11
Az értékrend otthonról indul
ezzel senki sem vitatkozik szerintem
És folyamatosan táplálkozik belőle mindenki egy életen keresztül, lehet bármilyen iskola, vagy munkahely. A többi csak por és hamu.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

phyton71 írta:
2021.07.27., kedd 13:11
Az értékrend otthonról indul
ezzel senki sem vitatkozik szerintem

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 725

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Az értékrend otthonról indul, mondom úgy, hogy 6 gyerek van a legidősebb lány 2 diplomával, utána mint az orgonasíp, de van vállalkozó is köztük 2, 1 fiú és egy lány. Viszont a lányok talpraesettebbek, az tény.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: avl2 »

komarfamily írta:
2021.07.26., hétf. 22:36
Oszinten szolva en gondolkozom, hogy a fiamat maganiskolaba adom ha majd hazamegy. Van par kollegam akiknek maganiskolaba jar a gyerekuk es a tapasztalat az, hogy jobban odafigyelnek a gyerekekre....
Lemmy9.1 írta:
2021.07.26., hétf. 23:00
...Magánsuli és magánsuli, no meg sima suli közt viszont hatalmas különbségek vannak....
teljesen egyetértek

lányom 1-4. osztalyba fizetös 2tannyelvübe jart, felveteli utan (hogy kepesek-e a 2tannyelvüsegböl adodo nagyobb terhet birni, ez volt a felveteli elve)
5.-töl 8osztalyos "elit" (elit a versenyek+egyetemi felvetelik alapjan) gimibe jar, felveteli utan, kb. 4szeres tuljelentkezes volt

noha most 2szer többen vannak az osztalyban, szerintem több érdemi, személyreszabott figyelmet kap
a tanárokon ebben a kerdesben sok mulik (itt vannak "szerelemszakkörök", amit a tanár szerelemböl, ingyen tart, a sulitol sem kap erte semmit; hetvegen is foglalkozik a gyereknek adott es visszakapott extra feladatokkal stb.)
az osztalytarsak, a suli ertekrendje, a gyerekek egymas közti ertekrendje szerintem elöremutato, elöre vivö

illetve: sajat - es masok - tapasztalata, hogy a fizetös iskolakban a "közeg", a gyerekek es szülök ...nem a legjobbak, azt hiszik, hogy mivel fizettek ök a ...., a gyerekek - es szülök, hiszen onnan indulnak a gyerekek is - ertekrendje szerintem nem megfelelö, penz, tárgy stb. felé forduló (míg a kivülállók szerint "versenyistálló", szerintem jó gimiben ez latvanyosan lentebb szerepel, ott szerintem sokkkkkkkkal jobb, valós tartalmon alapul az ertekrend)

nyilván nem fizetös allamiból is sokféle van, szerintem kevés igen jo van, de van igen jo is köztük

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Cutler »

A Velo DD sorozat nagyon jóféle szub, a + verzió, meg főleg. A 10-es, zene kiegészítésére nagyon jó lesz. Mozira én a nagyobbakat választanám, főleg a 18-ast, az brutál gyors, erős és mélyre is megy. De lehet azt nem is tudnád kihasználni a szomszédok miatt.
Zenéhez viszont jó választás volt ez is👍

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Na jo kicsit visszakanyarodva a topik gyokereihez elmeselek egy masik sztorit ami a mult heten esett meg velem. Most kicsit ugralok az idoben mert azota rengeteg dolog tortent de ez ismet egy erdekes es tanulsagos dolog.

Szoval a kis nappali hangsugarzoimhoz akartam venni egy zenei subot ami majd kesobb esetleg mozira is jo lesz. Azt tudni kell, hogy az uj hazunkban sajnos nem akkor a nappali vagy a moziszoba mint szerettem volna de a kornyek karpotol meg, hogy 1.5km re van a munkahelyem. Mar ki is neztem egy rel subot mikor szigony sorstara kuldott egy ebay linket egy velo dd10+ hoz.

Lenyeg a lenyeg megegyeztunk. Kuldtem egy uzenetet, hogy akkor kpban fizetnek mert amugyvis el kell mennem erte de szerencsere csak fel ora tolem autoval. Ekkor jott az elso szosszenet, hogy ez a sub nem a sajatja csupan egy ugyfele bizta meg, hogy adja el a neveben es mivel 18 eve ugyfele ezert penzt sem ker erte. Na ez volt az elso piros felkialtojel. Mondom ok akkor mi lenne ha a helyszinen amikor megneztem a subot kifizetem atutalassal ebayen keresztul az kb egy perc. Nem jo mert az ugyfele szeretne ha elotte kifizetnem...gondoltam magamban oriasi, ekkor mar ott tartottam, hogy inkabb hagyom a francaba de meg beprobalkoztam, hogy ok de legalabb akkor az ugyfele kuldjon nekem egy telefonos kepet a subrol igy tudnam, hogy nem atverea. Vegul ez sem jott ossze, de higgyem el minden ok es megbizhato a srac. Na mondom usse ko amugyvis ebay meg paypal es legrosszabb esetben visszakapom a penzem.

Kifizettem. Kuldi a cimet es masnap fel is vettem. Szoval mar vettem annyi cuccot, meg jartam annyi helyen, hogy a nagy szamok torvenye alapjan megint szerencsem lett;)

Gyerekek itt Angliban meg lehet nezni, hogy egy haz mennyibe kerul es mikor adtal-vettek. Na most ez kb 1.5 milliard forint. Kepzelhetitek. Palota, 6 halo, 4 garazs es mindes egy golfklub kellos kozepen egy lakoparkban. Na itt mar tudtam ,hogy rendben lesz.

Egy 60as pasi nyitott ajtot. A sub mar ott allt bekotve. Kb 20 orat jart mint hatso sub a rendszereben. Mit ne mondjak csocsi allapotban szinte gombokert. Nem is ertem ezt a huzavonat...neha azok a legbehezebb esetek akiknek mindene megvan.

Mindegy normalis volt es keszseges szoval mindenki happy. Nagyon tetszik de meg egyenlore izlelgetem, probalgatom.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Abszolút megértelek, jól is teszed.
Magánsuli és magánsuli, no meg sima suli közt viszont hatalmas különbségek vannak.
Mi is kinéztük már az iskolát, ami egy református intézmény, ahol rászólnak (rá mernek) a gyerekre ha "kést ránt" , és a vallást sem sulkolják, csak szinte ismeretterjesztés szinten.

Az említett két intézményben kést rántani joga van eme gyerekeknek, meg szinte mindenhez, mert nincs gát, mivel a gyerekek a tanárok felett állnak, anyagilag mindenképp. Véleményem, hogy a két suli (a Waldorf brutálabb) a már elrontott gyermekek gyűjtőhelye, ahol a szülő még azt is másra bízza, hogy felfedezze gyermeke tehetségét. A késes példám természetesen sarkított, mielőtt kihívjátok a csendőrséget. :D
Szerintem!

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Oszinten szolva en gondolkozom, hogy a fiamat maganiskolaba adom ha majd hazamegy. Van par kollegam akiknek maganiskolaba jar a gyerekuk es a tapasztalat az, hogy jobban odafigyelnek a gyerekekre. Pont a 12-18 eves kor az amikor a legtobb serelem eri a gyerekeket es a tombolo hormonk sem segitenek. Otthon a 30-32 fos osztalyokban egyszeruen a tanarok nem tudnak megfeleloen foglalkozni a gyerekek lelkivilagaval.

En nem gondolnam, hogy tul nagy baj ha kisebb letszamu osztalyokban jobban odafigyelnek rajuk. Aztan ha tovabbtanulnak az egyetemeken egyre jobban onallosodnak.

Minden gyerek mas. Van akinek erzekenyebbek az antennai es ebben a mai vilagban annak sokkal nehezebb dolga van.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Igaz nem ismerem az említett iskolákat, nevelési tervüket. Úgy tudom hogy más elveket képviselnek.
Ami önmagában még jó is lehet.
Viszont amire szerintem Lemy is gondolt, hogy egy “burokban” neveli fel a gyermekeket, mert az iskolába ahova járnak, ezáltal valószínű a barátaik is onnan kerülnek ki, a szüleik mind rendes, tisztességes (esetleg tehetősebb) emberek, és így a való élettől eltérő, túl színes-szagos világban nőnek fel (kicsit Stefordi feleségek). Így ha szembekerülnek a való világgal, nehogy sérüljenek lelkileg.
Persze ez nem törvényszerű hogy így legyen, csak az esélye nagyobb.

Lehet hogy szerencsésebb ha szép lassan hozzáedződik, és kap az élettől kisebb pofonokat folyamatosan, mint egy nagy gyomrost elsőre.

Lehet hogy az oviban ellopják az egyik kedvenc plüssét, vagy kibelezik, stb.,

Az életben nem mindenki tisztességes, korrekt, becsületes, megbízható, és vakon ne bízzon meg bárkiben.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Senki nem volt degradalo es lehet, hogy valoban nem tudja mi a foglalkozasod csupan azt akarta mondani ha nem vagy tanar aki a waldorf szerint tanit akkor, bar velemenyt lehet formalni, de szakertoje nem leszel a temanak.

Minden munkanak megvan a becsulete es nem hiszem, hogy serto szandekkal beszelt volna rolad.

Sajnos ez a problema ezekkel a forumokkal, hogy sok nonverbalis dolog nem jon at mi meg ugrunk mar a masikra.

Amig normalis mederben megy a beszelgetes nekem nincs problemam a temaval kapcsolatban. Foleg ugy, hogy a kisfiam itt fog Angliaban tanulni szeptembertol. Igy talan lesz nagyobb ralatasom az itteni oktatasi rendszerre. Azt mar most el tudom mondani, hogy a tanarok hozzaallasa kituno. Videokat toltenek fel az iskola honlapjara ahol mar udvozlik a diakokat es az elso uzenet az osztalyfonoktol az volt, hogy ne izgassak magukat semmin mindent meg fognak egyutt oldani. Nekem mar ez nagyon szimpatikus volt.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Sosem voltam alkatrészkereskedő, nem is értem hogyan jön ez a személyeskedő, degradálás szagú mondat ide.
Egy számodra alja, nem IT-s ember is beleláthat ebbe a világba, és bármibe ha akar, és fontos neki.

Az hogy neked (szerinted) sikerült tökéletes embert elindítani, (bár a leírak alapján lenne mit megjegyezni) az örvendetes. Ez, a mindent megkapok mert apu anyu megteheti, a ti (könnnyített) utatok. Hajrá.

Mi inkább egy, majd önállóan is működő emberkét reptetünk ki, aki nem az áldozat szerepét játsza majd az élet sakktápláján.

A fiam nem kap meg mindent, nincs leszedálva a pc/tablet elé, rászólunk ha rosszat tesz, csúnyán beszél, és rászólunk ha úgy érezzük. Szóval neveljük. Viszont végtelen szeretetet kap és ad, mert nincs is másra szüksége egy gyermeknek.
Szerintem!

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: avl2 »

-KP- írta:
2021.07.26., hétf. 08:08
Lemmy9.1 írta:
2021.07.25., vas. 21:10
A Waldorf meg a Montessori amit nem ajánlok egészséges lelkű gyermeket akaró szülőknek. Az irányzat amit képvisel a legborzasztóbb. Szvsz.
Ezt kifejtenéd? Tényleg érdekelne, mert elég kevés infóm van róluk, utóbbiról meg még nem is hallottam. Mitől jobb az állami iskolák magolásra tanító taposómalma, mint ezen intézmények?
a topicgazda megértését és elnézését kérem

szerintem nincs es nem is lehet altalanos recept
en a magam reszeröl sem a gyerekeket, sem az iskolakat nem látom egyformának, mindegyik sokféle, mindegyikre más hatás az optimális.
nem lehet mindenkinek 41-es a lába sem, nem szeretheti mindenki a mákostésztát sem
így az egyik gyereknek egyikféle, másiknak másikféle terelés az optimális
lesz aki az "alternativban" jár jól, lesz aki avval rosszul jár, stb.
szerintem az "állami" (önkoris ?) intezmenyek sem egyformák, ott is széles a mezöny.

a felelös szülö mérlegel, figyeli a gyerekét, és az alapján lépegetnek

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Lemmy9.1 írta:
2021.07.26., hétf. 13:19
Ha valaki liberális nevelést akar a gyermeknek akkor ajánlott.
Mi nem szeretnénk.
Szvsz egy gyereket nagy-nagy szeretettel irányítani kell, és vannak korlátok és fékek amit be kell tartatni, míg be nem nő a feje lágya. (gyk. nem szó szerint, hanem kb. 14-15 éves korig) Tájékozódásképp ajánlom valamelyik internetes keresőt. ;)
Van pro és kontra.
Nem akarok méhkasba nyúlni a liberalizmus borzadálya miatt, mert az AVX-en szép számmal van jelen. Részemről befejeztem, a nevelés magánügy, mindenki döntsön felelősen. Uff. :D
Ez teljesen elfogadható, de nem hiszem, hogy autó alkatrész kereskedőként (bocs, ha már más vagy) ebbe a világba bele tudnál látni és exact véleményt tudnál megfogalmazni.

Ez valóban egy méhkas és egyszerű szülőként ezt nem lehet megítélni.
Ez azért komoly tudomány és a tudósok között is óriási viták vannak.
Valóban nem érdemes ezzel foglalkozni.

Én az egy szem gyerekemet mindenesetre nem tiltottam semmitől, azt csinált, amit akart.
Nem volt TV eltiltás, nem volt telefon eltiltás, nem volt facebook eltiltás.
Ha kellett neki valami, akkor azt elérte. Megtehettük, megvettük, vagy megengedtük.
De nem adtuk be ilyen iskolákba sem.
Most végezte el az egyetemet film, fotó és média szakon és jó ember lett belőle. Nem züllött el, telefon, szg mániája is elmúlt, bár eddig nem kellett megküzdenie semmiért. Illetve azért mindenki életében megvannak a saját nehézségek.
Mindenesetre én így gondoltam akkor és most is így tennék vele kapcsolatban.

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Ha valaki liberális nevelést akar a gyermeknek akkor ajánlott.
Mi nem szeretnénk.
Szvsz egy gyereket nagy-nagy szeretettel irányítani kell, és vannak korlátok és fékek amit be kell tartatni, míg be nem nő a feje lágya. (gyk. nem szó szerint, hanem kb. 14-15 éves korig) Tájékozódásképp ajánlom valamelyik internetes keresőt. ;)
Van pro és kontra.
Nem akarok méhkasba nyúlni a liberalizmus borzadálya miatt, mert az AVX-en szép számmal van jelen. Részemről befejeztem, a nevelés magánügy, mindenki döntsön felelősen. Uff. :D
Szerintem!

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Lemmy9.1 írta:
2021.07.25., vas. 21:10
A Waldorf meg a Montessori amit nem ajánlok egészséges lelkű gyermeket akaró szülőknek. Az irányzat amit képvisel a legborzasztóbb. Szvsz.
Ezt kifejtenéd? Tényleg érdekelne, mert elég kevés infóm van róluk, utóbbiról meg még nem is hallottam. Mitől jobb az állami iskolák magolásra tanító taposómalma, mint ezen intézmények?

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Lemmy9.1 írta:
2021.07.25., vas. 21:10
A Waldorf meg a Montessori amit nem ajánlok egészséges lelkű gyermeket akaró szülőknek. Az irányzat amit képvisel a legborzasztóbb. Szvsz.
Hát igen, manapság az a hülye, aki nem veri le a gyengébbet. Ilyen a világ. bravo.gif
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

A Waldorf meg a Montessori amit nem ajánlok egészséges lelkű gyermeket akaró szülőknek. Az irányzat amit képvisel a legborzasztóbb. Szvsz.
Szerintem!

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3011
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

komarfamily írta:
2021.07.25., vas. 12:05
Tisztaztuk a dolgot es mondtam, hogy milyen fantasztikus kisfiut neveltek es orulok, hogy a kisfiam ismeretlenul is, de egy ilyen fiuval megismerkedhetett a neten es lehet, hogy az eletben nem talalkozunk de a tudat, hogy segithetek valakin akinek esetleg a jovojet ez pozitivan befolyasolhatja, az nagy orommel tolt el.
Szép történet! Le a kalappal!
leborulok.gif

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”