Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Komarfamily Low-End

Avatar
Házi Rozi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2013.05.28., kedd 18:53
Értékelés: 859

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Házi Rozi »


Akkor valamit nagyon jòl csinàlsz, nekem 3 év kellett az újrakezdéshez. Püben jöhet a titkod!
Ezt a pü-t nekem is küldd már át légyszi, mert nekem is 2 év kellett ahhoz itt kinn, hogy sínen legyek, mint József Attila...

Lenni én kici Cunami-Cinema Cizellált Císztemem:
 
Tíví: Panasonic TX-P50U20B 50"Full HD DíVíDí: Panasonic A360 3D Blu-ray: Panasonic DMP-BDT500 Processor: Sherbourn PT-7020 Power Amp 5ch: Rotel RMB-1075 Front hangfalak: Klipsch RF-82 Center hangfal: Klipsch RC-62 Hátsó surround hangfalak: Klipsch RS-62 Subwoofer: Jamo Sub360 Készülék állvány: Atacama Equinox Tíví állvány: Atacama SL500 Surround hangfal állvány: Atacama SL300 Analóg IC kábelek:5 pár Siltech New York Subwoofer kábelek: 3db Siltech Stockholm + Y elosztó HDMI kábelek: 1db AudioQuest Chocholate + 3db QED New Reference Hangfalkábelek: Crystal Copper Special & Chord Carnival Silver Screen Hálózati kábelek: 1db Siltech SPO-18, 1db Siltech McIntosh, 4db Siltech SPX-20, 2db Siltech Berlin Hálózati elosztó: Siltech Octopus Gyilkológép: Sony PS3 Super Slim 12GB
 
 

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »



na gondoltam bejelentkezek....
ma megrendeltem az uj ca751bd-t es az is megjon a napokban csak meg nincsenek kint a dolgaim:)
benezten egy boltba es elamultam az arakon. altalaban a bd lemezek annyiba kerulnek mint otthon de van sok akcio pl: alien sorozat 14 font. ez mellbevagott...
otthon nem keltek el a hangfalaim meg szoval valszeg kihozom oket es itt eladom. egyenlore azt hiszem, hogy egy sztereo rendszerrel nyitok es fokozatosan terek vissza a mozi vilagaba. meg az umc1 sem kelt el de az lehet hogy megmarad es egy jo v3gfokot keritek hozza.
udv Angliabol

Akkor valamit nagyon jòl csinàlsz, nekem 3 év kellett az újrakezdéshez. Püben jöhet a titkod!

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »



na gondoltam bejelentkezek....
ma megrendeltem az uj ca751bd-t es az is megjon a napokban csak meg nincsenek kint a dolgaim:)
 
benezten egy boltba es elamultam az arakon. altalaban a bd lemezek annyiba kerulnek mint otthon de van sok akcio pl: alien sorozat 14 font. ez mellbevagott...
 
otthon nem keltek el a hangfalaim meg szoval valszeg kihozom oket es itt eladom. egyenlore azt hiszem, hogy egy sztereo rendszerrel nyitok es fokozatosan terek vissza a mozi vilagaba. meg az umc1 sem kelt el de az lehet hogy megmarad es egy jo v3gfokot keritek hozza.
 
udv Angliabol

 
Jó építkezést !
 
Irigyellek nagyon, lehet a sors úgy hozza majd nálam, hogy a szomszédotokból (Hertfordshire) fogok rendelni dobozokat...  éljen a hazai kereskedelem
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


na gondoltam bejelentkezek....
ma megrendeltem az uj ca751bd-t es az is megjon a napokban csak meg nincsenek kint a dolgaim:)
 
benezten egy boltba es elamultam az arakon. altalaban a bd lemezek annyiba kerulnek mint otthon de van sok akcio pl: alien sorozat 14 font. ez mellbevagott...
 
otthon nem keltek el a hangfalaim meg szoval valszeg kihozom oket es itt eladom. egyenlore azt hiszem, hogy egy sztereo rendszerrel nyitok es fokozatosan terek vissza a mozi vilagaba. meg az umc1 sem kelt el de az lehet hogy megmarad es egy jo v3gfokot keritek hozza.
 
udv Angliabol

Online
Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: szigony »


Örültem a személyes találkozásnak.  
Megtisztelő ha így gondolod.Valóban addig gyúrtam a témát amíg rá nem találtam a számomra tökéletes összeállításra.
A mélyek tekintetéban annyiban igazad van,hogy a Stereophile is így sorolta be "Class A (Restricted Extreme LF)
  Freq. response 50Hz -20kHz +/-3dB free space, 1m with grille on, smooth off axis response Impedance 6 ohms - easy electrical load Sensitivity 85dB/1W/1m Amp. suggestion Works with a wide range of amplifiers - ideally from 25W Power handling 150W programme  
Harbeth Monitor 30.1: $5990–$6790/pair, depending on finish (stands necessary)
The Monitor 30.1 is a two-way, front-ported design with a 1" soft-dome SEAS tweeter and Harbeth's 7.8" Radial2 mid/woofer. Fit and finish were superb. Though too demanding a load for ST's 3.5Wpc Sun Audio SV2A3 amplifier, the Monitor 30.1 produced "ravishing" midrange texture, tonality, and resolution when partnered with higher-powered solid-state amplification. Compared to the Triangle Comete Anniversaire, the Harbeth sacrificed speed and agility for richness and warmth. "If you"re into classical and jazz, there is no other loudspeaker I can recommend so highly for $6500/pair," concluded Sam. Standard finish is Cherry. Add $500/pair for Eucalyptus or Rosewood finishes. Add $800/pair for Tiger Ebony finish. (Vol.35 Nos.11 & 12)
 
Nekem semmilyen hiányérzetem nincs az LF tekintetében,de ez könnyen orvosolható lenne 1 vagy 2 sub-al.
Engem minden alkalommal elvarázsol a Harbeth által közvetített zene.Számomra hibátlan.
Remélem,hogy te is megtalálod a számodra legmegfelelőbbet.
Bízom benne,hogy minél többször lesz alkalmunk a közös zenélésekre és természetesen a teniszre is.
 
Üdv
 
Zsolt
 
 
 
 

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »


Na tessék, egyből a mélyvízbe veted magad, szinte ki sem költöztél még .
 
Jók a képek, és grat Szigony fórumtársunknak is a rendszeréhez. 
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »

Vannak azèrt ott elsöprő mélyek, csak Ati helyére kell ülni!

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tegnap és ma tettem egy kis kirándulást Bromley citybe
 
Egy gyönyörű városka kb 600e emberrel de igazán csak egy ember miatt voltam ott és ez Szigony (Zsolti) kolléga.
 
Mivel eléggé hasonló az érdeklődésünk (hifi, tenisz) volt olyan rendes és meghívott magukhoz egy kis hallgatózásra meg teniszre:)
 
Nagyon szép helyen élnek és egy oázist alakított ki magának és családjának ebben a nyüzsgő világban.
Mivel már sokat hallottam a HARBETH hangsugárzókról elég nagy elvárásokkal indultam neki (2 óra volt mire É Londonból kb D Londonba értem...) és nem kellett csalódnom:)
 
Az eddigi LEGJOBB HIFI rendszert hallottam (ha valakinek úgy tetszik akkor HIGH END szerintem már belefér).
 
Zsolti ismeri a dörgést és mindent úgy alakított, hogy az a lehető legjobban kikapcsolja az embert és most nem is a rendszerére gondolok hanem a fényekre a kárpitokra és az egész hangulatra. (Azok a PHILIPS lámpák őrületesek és nekem is kell vennem párat!!!)

 
Akkor hol is kezdjem...


 
Eddig úgy tudtam, hogy a csöveseknek minél könnyebben hajtható hangfalak kellenek...nos ez megdőlni látszik mivel 85db a HARBETH 30.1 érzékenysége de olyanok voltak mintha nem erről a földről származnának.


 
Hihetetlen dinamika hihetetlen tisztasággal és egységgel párosult. Nem hittem el, hogy egy sziszegő hangot nem hallottam. Persze az elsöprő mélyek szerelmesei nem ebben fogják megtalálni a számításukat de aki EGYSÉGET, tisztaságot, dinamikát akar az ne keressen tovább.
 
Nem azt akarom mondani, hogy nem volt elég mélye mert akkor hazudnék de teljesen más az előadás módja mint a QUADjaimnak. Mondtam is, hogy itt már olyan minőségű zene van mint egy kiállításon egy demo szobában SŐT jobb mert ha megnézitek az akusztikai elemeket amik a falra kerültek az túlmutat mindenen:)



 
Természetesen a kábelezés sem lett elhanyagolva:)
 



 
és hopp van ott még valami...
 

 
 
A METRUM dac tette a dolgát rendesen:

 
Zsolti is úgy gondolta, hogy majd a CDket fogja pörgetni van is egy MARANTZ szettje de őt is elérte a technika szele és inkább egy MACről küldi a jelet a METRUMBA.
 
Ha még egy lépést akar tenni a zene NIRVÁNÁJA felé akkor beüzemeli a KUZMA lemezjátszóját és teljessé válik az egész.
 
Ő megtalálta azt mit nagyon sokan még csak keresnek és én is úgy látom, hogy nem keres tovább. Már csak lemezeket gyűjt és élvezi az egészet...
 
Nagyon gratulálok Zsolti még1X és minden elismerésem a feleségednek, hogy ezt a kattanásodat így elviseli
Nagyon szerencsés ember vagy, hogy ilyen családod van!
 
További jó zenehallgatást kívánok van egy olyan érzésem, hogy még összefutunk:)
üdv
Laci
 
ja ha valaki keres egy pár jó kábelt Zsoltinak van eladó:

 
 
 
 
 
 
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


köszi:)
 
attól nem tartok, hogy dedikált szoba legyen mozira mert finoman szólva is fájó az albérlet:)
 
bár van egy-két kollégám akiknek valszeg fussa rá...
 
majd jelentkezem

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »



még csak én vagyok itt és keresem a kilincset:)
 
egyenlőre annyi, hogy most intézem a lakást...majd jelentkezem

 
Intézkedjél és sok szerencsét Laci.
 
Hifi/Mozis szempontból lehet a következő fog történni, amikor megosztod a pároddal a kiszemelt pecót:
 
"Drágám megtaláltam a megfelelő lakást: ugyan mindennapi életre alkalmatlan, de egy hatalmas félkész dedikált mozihelyiség tartozik hozzá, és egy remek akusztikájú teljes HiFi feng-shui bizonylatos zene szoba is található benne..."
 

kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szia Laci!
 
A minap magyar szòt hallottam egy elég drága magàniskolában. Nem is szòltál, hogy megérkeztetek!


jópofa...
 
még csak én vagyok itt és keresem a kilincset:)
 
egyenlőre annyi, hogy most intézem a lakást...majd jelentkezem

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »


Szia Laci!
 
A minap magyar szòt hallottam egy elég drága magàniskolában. Nem is szòltál, hogy megérkeztetek!

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »



Ezzel is lehet indulni.
http://www.hifiwigwam.com/showthread.ph ... integrated
http://www.hifiwigwam.com/showthread.ph ... -amplifier

Az Icon audiot jo volna meghallgatni mit tud ennyiért! Én fel sem merek menni a hifiwigwamra....

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az új rendszered. Most úgy érzem, hogy túl sokféle gondolat foglalkoztat és nincs cél.
Szerintem egy úton érdemes elindulni és azon az úton kitűzni egy célt és állomásokat.
Sajnos mindennek van előnye és hátránya és egy rendszernél ugye a végeredményt a leggyengébb láncszem határozza meg.
Ha a csöves dolgok felé kacsintgatsz, akkor érdemes végiggondolni, hogy egy jó csöves erősítő ára szerintem igencsak húzós. A végfokoddal még a felszínt sem karcolgattad! 
 


Cél az van: minél jobb hangzás minél kevesebb pénzből...
 
Az tuti, hogy lesz egy HM rendszerem és egy csöves erősítőm.
Arra rájöttem, hogy nekem elég egy "olcsóbb" csöves is mivel már annak a hangja is kielégíti a sztereo igényeimet viszont HM vonalon mindenképpen elő/végfokot szeretnék az eddigiekből kiindulva.
 
Egyenlőre márkát nem írok mert sokat szeretnék megnézni/meghallgatni.
 
üdv

Online
Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: szigony »


Online
Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: szigony »



Azért a Hmről nem mondok le:) de ha zenét akarok hallgatni ahhoz azért kell egy csöves erősítő...nálad negyon megfogott a proji+vászon kombo
 
maradok majd mindkettőnél. A végfokot azért nem vittem ki mert félek, hogy szállításnál megsérül és én nem tudnék hozzá szagolni sem:)
 
már csak az umc1 van nálam meg a két quad...de nem félek attól, hogy nem mennek el mert legfeljebb kint eladom őket és keresgélek tovább:)
 
azért ez a mai nap is tanulságos volt, hogy egy kb 16W erősítő mit tud kihozni olyan hangszóróból ami 30 és  16000hz között dolgozik

Ha csövezni akarsz akkor egy ilyet.AR VT100mkIII.Ezután már nem kell többet agyalni 
http://www.hifiwigwam.com/showthread.ph ... -amplifier


Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Azért a Hmről nem mondok le:) de ha zenét akarok hallgatni ahhoz azért kell egy csöves erősítő...nálad negyon megfogott a proji+vászon kombo
 
maradok majd mindkettőnél. A végfokot azért nem vittem ki mert félek, hogy szállításnál megsérül és én nem tudnék hozzá szagolni sem:)
 
már csak az umc1 van nálam meg a két quad...de nem félek attól, hogy nem mennek el mert legfeljebb kint eladom őket és keresgélek tovább:)
 
azért ez a mai nap is tanulságos volt, hogy egy kb 16W erősítő mit tud kihozni olyan hangszóróból ami 30 és  16000hz között dolgozik

 
Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az új rendszered. Most úgy érzem, hogy túl sokféle gondolat foglalkoztat és nincs cél.
Szerintem egy úton érdemes elindulni és azon az úton kitűzni egy célt és állomásokat.
Sajnos mindennek van előnye és hátránya és egy rendszernél ugye a végeredményt a leggyengébb láncszem határozza meg.
Ha a csöves dolgok felé kacsintgatsz, akkor érdemes végiggondolni, hogy egy jó csöves erősítő ára szerintem igencsak húzós. A végfokoddal még a felszínt sem karcolgattad! 
 


Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »



Azért a Hmről nem mondok le:) de ha zenét akarok hallgatni ahhoz azért kell egy csöves erősítő...nálad negyon megfogott a proji+vászon kombo
 
maradok majd mindkettőnél. A végfokot azért nem vittem ki mert félek, hogy szállításnál megsérül és én nem tudnék hozzá szagolni sem:)
 
már csak az umc1 van nálam meg a két quad...de nem félek attól, hogy nem mennek el mert legfeljebb kint eladom őket és keresgélek tovább:)
 
azért ez a mai nap is tanulságos volt, hogy egy kb 16W erősítő mit tud kihozni olyan hangszóróból ami 30 és  16000hz között dolgozik

 
Óvatosan a keresgéléssel , látom a Proji is felkerült a menüre  , és persze írj majd azonnal ha találkozol visszautasíthatatlan kondíciójú C80 apróval  .
 
Lehet hogy Laci majd a jövőben a tutira megy, és két külön rendszert fog építgetni... 
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Én azt hittem, hogy viszed magaddal "hungarikum" ként. 
 
Szélessávú rendszer is megfogott valamennyire? Vagy még kezében tart azért a digitális világ...

Azért a Hmről nem mondok le:) de ha zenét akarok hallgatni ahhoz azért kell egy csöves erősítő...nálad negyon megfogott a proji+vászon kombo
 
maradok majd mindkettőnél. A végfokot azért nem vittem ki mert félek, hogy szállításnál megsérül és én nem tudnék hozzá szagolni sem:)
 
már csak az umc1 van nálam meg a két quad...de nem félek attól, hogy nem mennek el mert legfeljebb kint eladom őket és keresgélek tovább:)
 
azért ez a mai nap is tanulságos volt, hogy egy kb 16W erősítő mit tud kihozni olyan hangszóróból ami 30 és  16000hz között dolgozik

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: batman98 »



ma elment a csöves végfokom...egy kedves fórumtárshoz került nagyon jó helyre:)
 
Ma nagyon sokat megtudtam a széles sávú hangszórókról és nagyon jó rendszert hallottam:

 
Én azt hittem, hogy viszed magaddal "hungarikum" ként. 
 
Szélessávú rendszer is megfogott valamennyire? Vagy még kezében tart azért a digitális világ...
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ma elment a csöves végfokom...egy kedves fórumtárshoz került nagyon jó helyre:)
 
Ma nagyon sokat megtudtam a széles sávú hangszórókról és nagyon jó rendszert hallottam:
 

 

 
 

Avatar
Házi Rozi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2013.05.28., kedd 18:53
Értékelés: 859

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Házi Rozi »


Northwoodban ködös az idő, hideg van, a forgalom lezd beállni.
Ez minden angol városra érvényes...

Lenni én kici Cunami-Cinema Cizellált Císztemem:
 
Tíví: Panasonic TX-P50U20B 50"Full HD DíVíDí: Panasonic A360 3D Blu-ray: Panasonic DMP-BDT500 Processor: Sherbourn PT-7020 Power Amp 5ch: Rotel RMB-1075 Front hangfalak: Klipsch RF-82 Center hangfal: Klipsch RC-62 Hátsó surround hangfalak: Klipsch RS-62 Subwoofer: Jamo Sub360 Készülék állvány: Atacama Equinox Tíví állvány: Atacama SL500 Surround hangfal állvány: Atacama SL300 Analóg IC kábelek:5 pár Siltech New York Subwoofer kábelek: 3db Siltech Stockholm + Y elosztó HDMI kábelek: 1db AudioQuest Chocholate + 3db QED New Reference Hangfalkábelek: Crystal Copper Special & Chord Carnival Silver Screen Hálózati kábelek: 1db Siltech SPO-18, 1db Siltech McIntosh, 4db Siltech SPX-20, 2db Siltech Berlin Hálózati elosztó: Siltech Octopus Gyilkológép: Sony PS3 Super Slim 12GB
 
 

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Természetesen maradok itt csak a kinti aprókat bújom.
 
Szívesen bemutatom majd a kinti életet/hifit/fórumosokat ha lesz rá igény...

Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szia Misi!
 
Köszi szépen!
 
Szombaton este indulok de már most is nézem a kinti a fórumokat
 
Akkor ezek szerint én előbb hallom majd Zsolt rendszerét mint Te:)
 
A harbeth biztosan nem lesz rossz...már kíváncsi vagyok majd írok képes beszámolót!!
üdv
Laci

 
Azért csak ne tessék nézni a kinti fórumokat!
Tessék csak itt maradni - legalább lélekben!!


Vendég

Komarfamily Low-End

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szia Laci
 
Mikor indulsz a nagy Angliába?Remélem összejön a számításotok!
Örülök,hogy én is meghallgathattam a volt rendszered.Sokat jelentett nekem,mint mondhatni kezdő mozisnak.
A moziról nehogy lemondj!!Biztos sikerül össze válogatni a rendszered,hogy mozin is tökéletes legyen.Remélem egyszer majd azt is lehetőségem lesz meghallgatni!Sajnos még Szigony Barátom rendszerét sem hallottam.
Minden jót és sok sikert Angliához!!
Üdv Misi!!

Szia Misi!
 
Köszi szépen!
 
Szombaton este indulok de már most is nézem a kinti a fórumokat
 
Akkor ezek szerint én előbb hallom majd Zsolt rendszerét mint Te:)
 
A harbeth biztosan nem lesz rossz...már kíváncsi vagyok majd írok képes beszámolót!!
üdv
Laci

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”