Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Ma DunaTV 21h15' Minden áldott reggel.

Csak ajánlani tudom a barokk komolyzene kedvelőinek, meg bárkinek. ;peace;
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Aszpirin írta:
2020.05.01., pén. 10:49
https://filmsor.net/universal-amc-cinew ... g-botrany/

Kiváncsi vagyok, melyik oldal szúrja magát tényleg tökön ezzel...
Egymást szúrják szerintem.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

https://filmsor.net/universal-amc-cinew ... g-botrany/

Kiváncsi vagyok, melyik oldal szúrja magát tényleg tökön ezzel...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

kargidje írta:
2020.04.28., kedd 08:54


A Wall Street pillangói
10 perc után feladtam.
Pedig annyira nem rossz, van benne pár- ha nem is túl erős - dramaturgiai fordulat, klasszikus barátok voltunk, de egyikünk többet akart, de nem egy gengszterfilmes befejezéssel.

JLo meg a korához képest jól néz ki :D
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

venomer írta:
2020.04.29., szer. 10:34
Személy szerint nem személyeskedtem vagyis szándékomban nem állt.
Ha már itt tartunk, a youtube linkelés tudományát is megoszthatnád, köszi a spoilert.
Ha ez a link: https://youtu.be/U-qolhIbfVY

Akkor ez lesz megfelelően linkelve:

youtu.be/U-qolhIbfVY


És ezt kell beírnod hozzá:

Kód: Egész kijelölése

[youtube]U-qolhIbfVY[/youtube]
Ha az egér kurzort a az opciók fölé viszed, akkor kapsz leírást és példát is, valamint ott az előnézet funkció, amit sokan nem használnak.

A tailer pedig az X - a rendszerből törölve, ami nem egyszerű darab, teljesen más mint a rókatündér volt, de végre ismét egy élvezhető magyar film. Szerintem. Teljesen más megközelítésből mutatja Budapestet, mint megszoktuk. :D
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

venomer írta:
2020.04.29., szer. 10:34
Személy szerint nem személyeskedtem vagyis szándékomban nem állt.

Ha már itt tartunk, a youtube linkelés tudományát is megoszthatnád, köszi a spoilert.
Katt erre:
viewtopic.php?f=100&t=120604&start=75#p2273261
;)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Személy szerint nem személyeskedtem vagyis szándékomban nem állt.

Ha már itt tartunk, a youtube linkelés tudományát is megoszthatnád, köszi a spoilert.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Kérem szépen a személyeskedést és egymás burkolt vagy burkolatlan sértegetését abbahagyni.
A dolog eddig még elment a “csevegés” kategóriában, ami mégiscsak a filmnézési szokásainkból indult ki ebben az új, áldatlan koronavírusos helyzetben, és amíg erről szól, addig rendben is van. Ezért most nem nyúlok hozzá, de ha tovább távolodik a társalgás a topik témájától, akkor nagytakarítás következik, visszamenőleg, az egész threadre. Amit nem szívesen tennék, mert a téma érdekes és aktuális itt, amíg a megváltozott vagy éppen meg nem változott filmnézési szokásokkal kapcsolatos, vagyis amíg ontopik.

Köszi a megértést.

PS. A spoilerek eltakarásához kérlek használjátok a spoiler bbcode-ot (lásd szerkesztőnézet, szerkesztőmező feletti “spoiler” gomb), az olvashatatlan színek helyett. A kijelölés nem minden platformon teszi lehetővé a halványsárgával írott részek elolvasását (pl. én most épp egy ipad pro-n olvasom a hozzászolásokat, és írom ezt, nos, a halványsárga betűket kijelöléssel sem tudom elolvasni...). A spoiler bbcode használata ilyen eredményt ad:
[SPOILER] Csak erős idegzetűeknek
a főszereplőt a film végén felkoncolják és megeszik a zombik
... a kódja pedig így néz ki:

Kód: Egész kijelölése

[spoiler=Csak erős idegzetűeknek]
a főszereplőt a film végén felkoncolják és megeszik a zombik
[/spoiler]
:D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

kargidje írta:
2020.04.28., kedd 20:14
venomer írta:
2020.04.28., kedd 20:03
Nem kell ez az ujjal mutogató arrogancia.
+1 leborulok.gif
Tudod, mindenki magából indul ki.
Quetznek címeztem.

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

venomer írta:
2020.04.28., kedd 20:03
Nem kell ez az ujjal mutogató arrogancia.
+1 leborulok.gif
Tudod, mindenki magából indul ki.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Nem kell ez az ujjal mutogató arrogancia. Nem életszerű négyfal között létezni állandóan és ez nem felelőtlen gondolkodás. Ennyire urbanizálódott tömegnyomorban lehet csak gondolkodni? Nem kell tömörülni, egymás szájába tüsszenteni, távolról kell a távolba integetni családként, napfény csillanjon meg a fogsorokon, az őszinte mosoly mellé, ennyi a recept. Soha senki nem mondta, hogy nem lehet kimenni. Akik egyébként is egy flórán vannak (családok), azok szintúgy együtt, aki meg egymaga él, az egymaga. Az egyéni szabadidős tevékenység a legártatlanabb mindennemű kimozdulások között. Ahol meg ezt a családok nem tudják managelni vagy nem jut eszükbe vagy én nem is értem ezt igazán, ott más gond van. Még szerencse, hogy itt vagyok én, az önjelölt családterapeuta kibic és majd jól megmondom és megoldom. Családot nem azért választunk, hogy az agyunkra menjen, hanem hogy.. Legyen aki elmosogat. Nem. Ez össztetett.

Én is szénné sétálom magam, csak erő és kedv szab határt, meg ha túl sokáig néztem éjjel a Mr. Robot sorozatot, akkor az álmosság. Nem hibátlan, de végül is végig nézem, nem? De.
Rendelkezik pár fájó kommersz, sorozati elemmel, ezek nem tudom mennyire lettek volna megkerülhetők, a rendezés ezek mellett döntött, átugorható. spoilerAz viszont, hogy a komplett 2. évad egy ügyetlen huszárvágással meg nem történtté lett téve, na, az nem fér bele. Bobby feltámasztása sikerült utoljára így a Dallasban, meg is volt a maga jogos visszhangja. De mit lehet tenni.|spoiler off

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

kargidje írta:
2020.04.28., kedd 13:08
Quetz írta:
2020.04.28., kedd 10:57
kargidje írta:
2020.04.28., kedd 08:54
Én most pont, hogy többet sportolok kint = bringázok(óúti+mtb), bent meg a kondi, a terem zárva sad.gif .
Amelyik tó mellett néha járok bringával, szinte tele van hétköznap is, papa-mama-gyerekek, idősebbek, fiatalok, futók,
A kerékpározás jó, sokkal nagyobb területen tudod szétszórni a vírust, mintha otthon ülnél a seggeden. De legalább eredményesen kiveszed a részedet a túlnépesedési probléma megoldásából. :smile32:
Ha elmennék a boltba, sokkal többet ártanék vele. HA hordoznám a vírust! :rolleyes:
Amúgy az erdőben kik kapnák el, őzikék, mókusok?
Kizárólag olyan helyeken bringázok, ahol adott pillanatban csak én vagyok = erdő, erdészeti utak, országút. ;)
Egy kivétel, amit írtam tó, de ott meg annyian vannak egymáshoz közel, hogy én vagyok a legkevesebb veszélyforrás, ráadásul nem állok meg, gyorsan végigrobogok és bőven 3-4méterre kikerülök mindenkit, magamra vigyázva. :smile32:

Lehet valamit ésszel is csinálni.
Nekem a paranoia szó jutott eszembe.
De tudnék is ajánlani egy filmet.
Persze mindez csak a fantázia szüleménye!

https://youtu.be/steA_PZPkc8

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Quetz írta:
2020.04.28., kedd 10:57
kargidje írta:
2020.04.28., kedd 08:54
Én most pont, hogy többet sportolok kint = bringázok(óúti+mtb), bent meg a kondi, a terem zárva sad.gif .
Amelyik tó mellett néha járok bringával, szinte tele van hétköznap is, papa-mama-gyerekek, idősebbek, fiatalok, futók,
A kerékpározás jó, sokkal nagyobb területen tudod szétszórni a vírust, mintha otthon ülnél a seggeden. De legalább eredményesen kiveszed a részedet a túlnépesedési probléma megoldásából. :smile32:
Ha elmennék a boltba, sokkal többet ártanék vele. HA hordoznám a vírust! :rolleyes:
Amúgy az erdőben kik kapnák el, őzikék, mókusok?
Kizárólag olyan helyeken bringázok, ahol adott pillanatban csak én vagyok = erdő, erdészeti utak, országút. ;)
Egy kivétel, amit írtam tó, de ott meg annyian vannak egymáshoz közel, hogy én vagyok a legkevesebb veszélyforrás, ráadásul nem állok meg, gyorsan végigrobogok és bőven 3-4méterre kikerülök mindenkit, magamra vigyázva. :smile32:

Lehet valamit ésszel is csinálni.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

kargidje írta:
2020.04.28., kedd 08:54
Én most pont, hogy többet sportolok kint = bringázok(óúti+mtb), bent meg a kondi, a terem zárva sad.gif .
Amelyik tó mellett néha járok bringával, szinte tele van hétköznap is, papa-mama-gyerekek, idősebbek, fiatalok, futók,
A kerékpározás jó, sokkal nagyobb területen tudod szétszórni a vírust, mintha otthon ülnél a seggeden. De legalább eredményesen kiveszed a részedet a túlnépesedési probléma megoldásából. :smile32:

Ez akár (film)ajánló is lehetne:
Kép
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Nem tudom ki mit szív, de miért ne lehetne kimenni akár Bpesten is?
Nincs tiltás csak korlátozás. A kocsiba is be lehet ülni, aztán hajrá...
Én most pont, hogy többet sportolok kint = bringázok(óúti+mtb), bent meg a kondi, a terem zárva sad.gif .
Amelyik tó mellett néha járok bringával, szinte tele van hétköznap is, papa-mama-gyerekek, idősebbek, fiatalok, futók, sétálgatók, kerekezők, korisok, kutya-macska...stb.

Mostanában alig filmezek(ilyen jó időben???!!!):
Harley Quinn
nem volt annyira rossz, mint amilyennek sokan leírták, egyszer simán elment. Lehet Margot Robbie miatt, nem is rossz csaj + jól áll neki ez a szerep.

The Gentlemen
ettől viszont többet vártam, a fő motívum sajnos kiszámítható volt, a hozzá vezető út meg ... gondolkodik.gif inkább nevetséges.

Hello World - anime
... hát, mást vártam, mivel jókat írtak róla, eddig nem fogott meg, igaz a felénél abbahagytam...

Kimi no Suizou wo Tabetai (I want to eat your pancreas) - anime
ez viszont nagyon aranyos az elején, kedves, romantikus közben, dráma a végén, japán módra. Nagyon jó és szomorú! :smile32:

A Wall Street pillangói
10 perc után feladtam.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

redbulova írta:
2020.04.27., hétf. 20:42
Sötét vizeken - döbbenetes film már aki szereti az oknyomozós filmeket. Sok minden átértékelődik az emberben a film után főleg igy a koronavirus idején.
Megdöbbentő egy film volt.Sajnos nem egyedi történet.

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: redbulova »

Sötét vizeken - döbbenetes film már aki szereti az oknyomozós filmeket. Sok minden átértékelődik az emberben a film után főleg igy a koronavirus idején.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2020.04.27., hétf. 12:07

Én azt hittem, hogy megélénkül itt az élet,de valahogy másképp alakult.Minden esetre érdekes.
Ez egy nagy család és Quetz leírta hogy agyf@szt lehet kapni a T. családtól!

Lehet eljött már ez az idő!
:D

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Quetz írta:
2020.04.27., hétf. 11:47
venomer írta:
2020.04.27., hétf. 08:47
A nyár legyen a nyáré - ide értve minden, kint tölthető időszakot - a viszontlátás öröme pedig a házimozinál is működik. Túl gyakori használat esetén csökken az izgalom, hiszen tudjuk: setup után csak a volume állítódik.
Nem tudom mit fogyasztasz, de jó anyag lehet. Felhívom szíves figyelmedet, hogy jelenleg a a nyár és kilátásaink 30-120nm lakásban való ücsörgésre korlátozódik. A filmnézés, zenehallgatás mellett megjelenik általában az olvasás, az otthoni edzés, az alvás és az agyfasz kapása a T családtól mint választható szabadidős program.
Én azt hittem, hogy megélénkül itt az élet,de valahogy másképp alakult.Minden esetre érdekes.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

venomer írta:
2020.04.27., hétf. 08:47
A nyár legyen a nyáré - ide értve minden, kint tölthető időszakot - a viszontlátás öröme pedig a házimozinál is működik. Túl gyakori használat esetén csökken az izgalom, hiszen tudjuk: setup után csak a volume állítódik.
Nem tudom mit fogyasztasz, de jó anyag lehet. Felhívom szíves figyelmedet, hogy jelenleg a a nyár és kilátásaink 30-120nm lakásban való ücsörgésre korlátozódik. A filmnézés, zenehallgatás mellett megjelenik általában az olvasás, az otthoni edzés, az alvás és az agyfasz kapása a T családtól mint választható szabadidős program.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2020.04.27., hétf. 12:02-kor.
Ok: elrontott idézetszintek javítása
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Cutler írta:
2020.04.27., hétf. 07:14
scaurus írta:
2020.04.26., vas. 22:38
Ez nekem nem komoly hobbi, én az aláírásomban szereplő eszközökkel jól el vagyok, inkább érdekelnek a filmek mint a kütyüzés.
Csak most van egy kényszerű szünet.
Hát nekem a beírásodból nagyon úgy tűnt, hogy mivel már hetek, hónapok óta még tv-t se kapcsoltál be és írtad is, hogy úgy tűnik nem vagy függő sem, tehát nem is hiányzik, hogy téged maga a filmek, sorozatok nézése nem érdekel. Ennek meg nem sok köze van a kütyüzésnek, sem ahhoz, hogy mennyire egyszerű eszközeid vannak.😉
A nyár legyen a nyáré - ide értve minden, kint tölthető időszakot - a viszontlátás öröme pedig a házimozinál is működik. Túl gyakori használat esetén csökken az izgalom, hiszen tudjuk: setup után csak a volume állítódik.

Minimalizmusos mozgalom keretében felmerülget mostanság emberek egy részében, hogy mire is van szükségünk igazából, mi az, ami kell. A napi használatú tárgyak? A hetiek? A haviak? Így is megközelíthető. A kérdésre adható válaszmassza egy képlékeny góc, nem ebben van rothadó kutya elásva, hanem az önismeretben. Kell-nem kell, pótcselekvés, nem pótcselekvés. Mekkora a használati értéke? Mekkora az élvezeti értéke? Az evéshez, szexhez sem kell sok idő, sőt, kifejezetten kevés is elég, de nem vagyunk meg nélkülük. Ha épp nincsenek kényszerű fókuszban, nem áll fenn hiány, el is feledkezünk róluk. Reálisnak érzem a havi 1x-i bekapcsolást is, ez még nem minősül illegitim HM (hulladék)vas tárolásnak.

Rendkívül kevés hangsávval találkoztam eddig, ami nem hatásvadász hülyegyerek szinten gondolta az effektekkel való operálást.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Cutler »

scaurus írta:
2020.04.26., vas. 22:38
Ez nekem nem komoly hobbi, én az aláírásomban szereplő eszközökkel jól el vagyok, inkább érdekelnek a filmek mint a kütyüzés.
Csak most van egy kényszerű szünet.
Hát nekem a beírásodból nagyon úgy tűnt, hogy mivel már hetek, hónapok óta még tv-t se kapcsoltál be és írtad is, hogy úgy tűnik nem vagy függő sem, tehát nem is hiányzik, hogy téged maga a filmek, sorozatok nézése nem érdekel. Ennek meg nem sok köze van a kütyüzésnek, sem ahhoz, hogy mennyire egyszerű eszközeid vannak.😉

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Die Wand (2012) - megfogott, több rétegnyi mélységű slow movie. Coelho-i szirup nélkül sikerül átadnia a megfontolandóakat és kerít kívülre minden feleslegesből. Nézni meg.

Kép

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Sons of Anarchy. Jó sorozat, ami a fegyverekkel, drogokkal üzletelő motoros banda tagjainak mindennapjait mutatja be. 8,5/10.
9DAFF202-88CD-4BC9-95AA-CD088E7E5B78.jpeg
9DAFF202-88CD-4BC9-95AA-CD088E7E5B78.jpeg (578.64 KiB) Megtekintve 3504 alkalommal
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

TSanyi írta:
2020.04.26., vas. 19:37
Aszpirin írta:
2020.04.26., vas. 11:00
Az angol, aki dombra ment fel és hegyről jött le
Nem nagy sztori, de igen kedves és szórakoztató film.

Cutler írta:
2020.04.26., vas. 18:04

Lehet most jött el az idő számodra, hogy más hobbi után nézz. Vagy, ha más után nem is, se ezt a HM dolgot elengedd🤷‍♂️
Ez nekem nem komoly hobbi, én az aláírásomban szereplő eszközökkel jól el vagyok, inkább érdekelnek a filmek mint a kütyüzés.
Csak most van egy kényszerű szünet.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”