Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 368
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Üdv.!

A Project Power tényleg nézhetetlen, ahogy a The Bad Batch és a The Signal is (és ne tévesszen meg a szereposztás!).

Amit viszont élvezettel és izgalommal néztem:
- Pacto de Fuga (https://www.imdb.com/title/tt5538670/) - igaz eseményeken alapuló film: politikai foglyok a börtönben és/vagy azon kívül?! Egészen jó, egyedi hangulattal, amit az előzetes - véleményem szerint - nem képes visszaadni.
- Wind River (https://www.imdb.com/title/tt5362988/) - a főszereplőt a The Bourne Legacy filmben láttam utoljára és ott is tetszett a teljesítménye. https://www.youtube.com/watch?v=s7WuKdVhrmA
- La Tortue Rouge (https://www.imdb.com/title/tt3666024/) - ez meg valami egészen más... :-)
https://www.youtube.com/watch?v=e38pQOFMPlU
Újratervezés

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Két sorozat a Netflix jelenlegi kínálatából:

Away (A távolban) - 3/10

Kezdjük azzal, hogy ezt a sorozatot legfeljebb mazochistáknak ajánlom. Ha ennyi elég, ugorhatsz is a következő sorozatértékelésemre, ha nem, akkor következik Neked az indoklás.

Ez egy úgymond "sci-fi" sorozat akarna lenni, és mint olyan, rögtön rábuktam. De Netflix Original, és sajnos nem sci-fi több szempontból sem.

Egyrészt még az első részben elindulnak a Marsra, egy nagyon PC, nagyon nemzetközi, öt úrhajósból álló csapat, és az utolsó részben talán meg is érkeznek (odáig nem jutottam el), de közben ami megy, az egy... tipikus szappanopera, klisékkel teli családi drámákkal, ügyefogyott űrhajósokkal (tényleg ilyen lenne a valóságban az emberiség talán legfontosabb küldetésére kiválasztott legjobb öt ember... ilyen picsogós-sírós drámakirálynők???), akik rögtön az elején összebalhéznak (ja, és persze az amerikai a "csodakapitány", az orosz meg a kínai a renitensek - csöppet sem sztereotíp, de nem ám...) és lassú lassú lassú (mondtam már elégszer hogy lassú?) de teljesen érdektelen cselekménnyel. Komolyan: megnéztem a 7. epizódig, hogy majd csak történik valami, de még akkor is olyan volt, mintha Tarr Bélát hívták volna meg sci-fi-t rendezni. Csakhogy Tarr Béla filmjeinek van legalább mondanivalója, és a nagybetűs filmművészet, amit ő csinál, bőven kompenzálja a filmjei lassúságát.... itt viszont semmi ilyen. Csak a nagy semmi és a dögunalom.

Másrészt a tudomány (ugye sci-fi-ről beszélünk. Komolyan azt hiszem, ma már totál hülyének nézi néhány producer/rendező a sci-fi filmek közönségét. Ebben a filmben semmit nem lehet komolyan venni. A marsig való út feléig mobiltelefonokon beszélgetnek egymással valósidőben, időeltolódás nélkül az űrhajósok és földi rokonaik/barátaik, aztán egyszer csak rájönnek, hogy már túl messze vannak, és elkezdenek fájdalmasan búcsúzni, mert vége, itt az utolsó kapcsolat lehetősége. Nem, nem romlott el semmi, csak már túl messze vannak, amint túl vannak az út felén. WTF??? És ez csak egy a sok tudománytalan hülyeség közül, amitől hemzseg ez a sorozat.

3-ast csak a tényleg kiváló CGI-ért és egy-két színész teljesítményéért kap tőlem (de nincs köztük Hillary Swank, az amerikai kapitányt alakító színésznő, akit néhány filmje alapján igazán nagyra becsülök, de itt nem tudott felülkerekedni a rémunalmon, amit minden bizonnyal ő is érzett).

Szóval 7 rész után rájöttem, hogy ugyan már tuti nem fog történni semmi a hátralévő 3 részben sem, ez már ilyen.... és abbahagytam, és kerestem valami másikat. A Netflixen. És mi jött szembe? Nem más mint a...

Cobra Kai - 1. évad - 9/10

Tudom, erről volt már szó korábban, de nem tehetek róla, én csak most láttam. Rögtön meg is néztem a teljes első évadot. Tetszett. Nagyon ajánlom. Végre egy jó sorozat.

Kezdjük talán azzal, hogy a harcművészetes filmeknek soha nem voltam rajongója. Egyszerűen nem fogott meg sem Bruce Lee, sem Jackie Chan, sem a többi hadonászós szuperhős. Ezalól viszont a nagyon kevés üdítő kivételek egyike volt gyerekkoromban a Karate Kid (Karate kölyök). Hogy miért? Mert azonosulni tudtam a főszereplővel, aki kb egyidős volt velem, a problémáival, és különben is... van üzenete, még ha felnőttek számára kicsit szájbarágós is, tini fejjel megfogott. A Cobra Kai pedig a Karate Kölyök folytatása... de milyen folytatás... a történet 34 év elteltével folytatódik, és rögtön egy zseniális csavarral, ugyanis az "ellenoldal" szemszögéből. És hogy ezt fokozzuk... a főszereplők ugyanazok, mint az eredeti Karate Kölyök főszereplői, csak ugye 34 évvel idősebbek. Nem csak színészként, hanem a film idővonalán is.

Ez a sorozat jó lett (bakker, ismétlem magam... ez van). Nem kicsit, nagyon. Jók a finoman becsempészett, de azért kellemesen megmosolyogtató poénok, jók a kifelé utalások, jó a mondanivaló, és nem erőltetetten PC-s sem - teljesen hihető a dolog (bár én ezt úgy mondom, hogy a mai napig nem értek semmilyen harcművészethez, szóval lehet, ezen a téren bele lehet esetleg kötni).

Laza szórakozás ez az egész családnak, szóval mindenkinek ajánlom, korosztálytól függetlenül (sőt, együtt még jobb).
A második évadot hamarosan elkezdem, remélhetőleg az sem okoz majd csalódást.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

kargidje írta:
2020.09.15., kedd 06:44
Project Power
Ha ennél nem riasztott el a trailer, ami = a :fekverohog: 36_1_10.gif , akkor meg is érdemled. :D
Trailereket nem szoktam nézni, mert a legtöbbje tele van spoilerekkel és ellövi sokszor a legjobb részeket.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Én a Pusher-trilógiát (és úgy általában a rendezőjét: Nicolas Winding Refnt) ajánlanám mindenki figyelmébe. Ha már erőszak, legyen értelme a bemutatásának.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

-KP- írta:
2020.09.14., hétf. 20:24
Netflix:

Project Power: Jamie Foxx és Joseph Gordon Levitt pályája nagyon mélyen lehet, ha ezt bevállalták. Vagy könnyű pénzkereset volt? A fene tudja. A lényeg hogy sajna szerintem kerülendő. Nem tudom ajánlani senkinek. A sztori nagyjából annyi, hogy utcára kerül egy pirula, amit ha beveszel 5 percig szuper képességeid lesznek és erre épülő sablon és klisé hegyek. Sajna voltam olyan dinka, hogy nem riasztott el a pilot. 5/10


The Outpost 2020: Na ez viszont jó. Annak aki szereti a háborús filmeket. Megtörtént eseményeken alapul, hasonlóan mint a Benghazi. Persze nem annyira jó, de ez még így is bőven átlag feletti. Hetente el tudnék nézni egy ilyen filmet. Kicsit lassan indul, aztán felpörög. 8/10
Project Power
Ha ennél nem riasztott el a trailer, ami = a :fekverohog: 36_1_10.gif , akkor meg is érdemled. :D

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Netflix:

Project Power: Jamie Foxx és Joseph Gordon Levitt pályája nagyon mélyen lehet, ha ezt bevállalták. Vagy könnyű pénzkereset volt? A fene tudja. A lényeg hogy sajna szerintem kerülendő. Nem tudom ajánlani senkinek. A sztori nagyjából annyi, hogy utcára kerül egy pirula, amit ha beveszel 5 percig szuper képességeid lesznek és erre épülő sablon és klisé hegyek. Sajna voltam olyan dinka, hogy nem riasztott el a pilot. 5/10

Kép

The Outpost 2020: Na ez viszont jó. Annak aki szereti a háborús filmeket. Megtörtént eseményeken alapul, hasonlóan mint a Benghazi. Persze nem annyira jó, de ez még így is bőven átlag feletti. Hetente el tudnék nézni egy ilyen filmet. Kicsit lassan indul, aztán felpörög. 8/10

Kép

SSDWOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 21:37
Értékelés: 40

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: SSDWOB »

9,5/10

Már egy utolsó ajánlás, igaz nem mai, de én csak most láttam.



youtu.be/TmyGPX23px4

SSDWOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 21:37
Értékelés: 40

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: SSDWOB »

Műfajában számomra 9,5/10



youtu.be/XwheSyc1-3g

Online
Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1679
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 552
Tartózkodási hely: Érd

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Morph »

Számomra: EPIC!
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 383

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Zero Zero Zero sorozat. kicsit lassú, de nekem nagyon bejön:


youtu.be/3HoRfUKcvdY

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Charlie Kaufman: A befejezésen gondolkozom.

youtu.be/KfT5NCALC-g
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

ZolaBA írta:
2020.09.01., kedd 10:36
De, hogy valami vicceset is mondjak, ugyanitt a Star Wars: Action, Adventure, Fantasy :D
Lehet, hogy vicces, de akkor is így helyes. Sci-fi-nek nevezni a Star Wars-t elég meredek (lenne).
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Dorian írta:
2020.09.01., kedd 10:08
OK, de az nem sci-fi, hanem vígjáték.
imdb szerint:
Dune: Action, Adventure, Sci-Fi
Back To The Future: Adventure, Comedy, Sci-Fi

De, hogy valami vicceset is mondjak, ugyanitt a Star Wars: Action, Adventure, Fantasy :D
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Dorian »

ZolaBA írta:
2020.08.31., hétf. 12:56
Morph írta:
2020.08.31., hétf. 09:32
Akinek nem jött be a Dune az mit nézett?
Hiába legnagyobb kedvenc nálam is a sci-fi, nekem se jött be a Dune. De pl. ilyen az X-Man is, idegesít, nem köt le. Meg a szárnyas fejvadász, meg a waterworld, meg a 2001 űrodusszeia ... inkább nem sorolom :)

Na de nem is ezért írok :D Kérdezted mit néztünk... pl. vissza a jövőbent.
OK, de az nem sci-fi, hanem vígjáték.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

scaurus írta:
2020.08.31., hétf. 22:17
A David Lynch-féle Dűnét én (is) szerettem.
Igen, a kivitelezés, a képi világ gagyi, még az akkori szinvonalon is.
Érdekes hogy filmről-filmre hogy változhatnak, vagy mást akart kifejezni vele, vagy csak úgy gondolta oda az kell ( anyagi keretből is mi jön ki).
Pl. nekem a Twin Peaks nagy kedvenc volt. Képi világa, zenéi, szépen fényképezett jelenetei. Meg úgy az egész. Nem horror mégis fenn tudta tartani a feszültséget, folyamatos történet csavarás.... bár lehet sokaknak ez pont nem tetszett.

Szívesen olvasnék egy elemzést Tőled! :D

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Alita: A harc angyala (Alita: Battle Angel)

Látványos és hangulatos képi világ.
James Cameron az egyik forgatókönyvíró.
Impozáns szereplőgárda (Christoph Waltz, Jennifer Connelly, mellékszerepekben Casper van Dien, Michelle Rodriguez, Edward Norton).

A dramaturgia helyenként megbicsaklik, de összességében szórakoztató.

Negatívum:
- kissé(?) erőszakos (rendezte, ugye, Robert Rodriguez),
- valójában csak egy bevezető (magyarul nincs vége), mintha egy tévésorozat első epizódja lenne.

Egy esős szombat délutánra jó lehet.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

A David Lynch-féle Dűnét én (is) szerettem.
Igen, a kivitelezés, a képi világ gagyi, még az akkori szinvonalon is.
De volt hangulata, stílusa, ahogy szoktam mondani, egyfajta debil bája, ami számomra (is) szerethetővé tette.

Ellenben, a Szárnyas fejvadászról ezt írtam még 2017-ben talán:
scaurus írta:
2017.08.17., csüt. 15:00
...
Pl. a Szárnyas fejvadászt is csak nemrég láttam, a sok verzió közül a végső vágást (Final Cut) annak apropóján, hogy jönnek a hírek a folytatásról.
(Az más kérdés, hogy nem élveztem, filmtörténeti jelentőségének elismerése mellett úgy vélem, hogy elavult, mára egy dögunalmas, lassú és érdektelen filmmé vált.)
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Ebri
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2019.07.02., kedd 08:46
Értékelés: 5

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Ebri »

Furcsa, nekem a Szárnyas fejvadász, főleg a rendezői változat nagyon tetszett, a Dűnét viszont olvastam előtte sokszor könyvben, a film ezután egy erős jajj élményt adott, szóval az számomra a jó könyvből rossz filmet esete volt. Viszont a belőle készült számítógépes játékok jók voltak :).

Örülnék, ha valami jó filmet össze tudnának hozni belőle.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Morph írta:
2020.08.31., hétf. 09:32
Akinek nem jött be a Dune az mit nézett?
Hiába legnagyobb kedvenc nálam is a sci-fi, nekem se jött be a Dune. De pl. ilyen az X-Man is, idegesít, nem köt le. Meg a szárnyas fejvadász, meg a waterworld, meg a 2001 űrodusszeia ... inkább nem sorolom :)

Na de nem is ezért írok :D Kérdezted mit néztünk... pl. vissza a jövőbent. Rá is kerestem filmlistákra és nagy örömmel látom, hogy a wikipédián szép gyűjtés van éves bontásban a scifi-kről. Akkora pangás van mostanában, hogy szerintem onnan fogok csemegézni. Eddig az imdb top 50 scifit néztem, de az nagyon fals.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

komarfamily írta:
2020.08.31., hétf. 11:19
Morph írta:
2020.08.31., hétf. 09:32
Cutler írta:
2020.08.30., vas. 21:20
Quetz ez annyira nagy durranás lesz?
Nekem olyan emlékeim vannak, hogy az eredeti Dune rém szar volt, de annyira, hogy ennyi az össz emlékem.😅
Akinek nem jött be a Dune az mit nézett? Gyerekkoromban tökre megfogott a miliő , a báró a fűszer a férgek a kék szem...
Ne máá! Ez tökre egyedi és bejövős volt! Nekem nagyon várós, nagy potencia rejlik benne.
A Dunet en is imadtam.
Könyben is nagyon jó, de maga a film is elég jó, várom a folytatást :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Cutler írta:
2020.08.30., vas. 21:20
Quetz ez annyira nagy durranás lesz?
Nekem olyan emlékeim vannak, hogy az eredeti Dune rém szar volt, de annyira, hogy ennyi az össz emlékem.😅
+1
Nekem is, pont így.

Amúgy, hogy mit néztem, ha nem jött be a Dune? Sok egyebet :-D Mellesleg akkor is, és most is nagy sci-fi-rajongó voltam-vagyok. De sem a Dune, sem a Szárnyas fejvadász nem tudott megfogni (mai napig nem értem, mitől kultfilmek ezek, valahogy talán nincs érzékem a "kult"-hoz).
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Morph írta:
2020.08.31., hétf. 09:32
Cutler írta:
2020.08.30., vas. 21:20
Quetz ez annyira nagy durranás lesz?
Nekem olyan emlékeim vannak, hogy az eredeti Dune rém szar volt, de annyira, hogy ennyi az össz emlékem.😅
Akinek nem jött be a Dune az mit nézett? Gyerekkoromban tökre megfogott a miliő , a báró a fűszer a férgek a kék szem...
Ne máá! Ez tökre egyedi és bejövős volt! Nekem nagyon várós, nagy potencia rejlik benne.
A Dunet en is imadtam.

Online
Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1679
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 552
Tartózkodási hely: Érd

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Morph »

Cutler írta:
2020.08.30., vas. 21:20
Quetz ez annyira nagy durranás lesz?
Nekem olyan emlékeim vannak, hogy az eredeti Dune rém szar volt, de annyira, hogy ennyi az össz emlékem.😅
Akinek nem jött be a Dune az mit nézett? Gyerekkoromban tökre megfogott a miliő , a báró a fűszer a férgek a kék szem...
Ne máá! Ez tökre egyedi és bejövős volt! Nekem nagyon várós, nagy potencia rejlik benne.
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Cutler írta:
2020.08.30., vas. 21:20
Quetz ez annyira nagy durranás lesz?
Nekem olyan emlékeim vannak, hogy az eredeti Dune rém szar volt, de annyira, hogy ennyi az össz emlékem.😅
+1
Valahogy én is ennyire emlékszem. 36_1_10.gif

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”