Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


TŰZPARANCSOT KAPOTT a drón kezelő! Egy utolsó SENKI nem bírálhat felül egy magas helyről érkező parancsot! Az pedig kifejezetten szánalmas, milyen érzelmeket vonultatnak fel csak azért, hogy a néző izguljon az egyébként szánalmas kislányos klisén! Tudom, hogy szereted a meséket és csak remélni tudom, hogy nem élted magad bele, hogy a valóságban ez így működik! Ugye nem?
Nem tudom a valóságban h működik, mint ahogy te sem szolgáltál ott. Jogi procedúra biztos, h van. Az kiderül a filmből, h mindenki félti a seggét, és mindenki védi is. A felelősséget össze - vissza hárítják. Protokollt keresnek egy olyan helyzetre ami nincs a nagykönyvben. Ezért a fejesek is bizonytalanok. A legkisebbnek van mindig a legnehezebb dolga. A drón kezelők egyszerű fiatalok, nem tagadják meg a parancsot, csak időt húznak egy jogi lehetőségükkel. Empátia van a katonákban, rendőrökben vagy bárkiben. Hiába van parancs, többféleképpen ki lehet bújni alóla. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Cutler »


...Hogy a Leaving Las Vegas-t már ne is említsük.
Nekem a 8mm is tetszett tőle.

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Voltál már az amerikai hadsereg katonája?
TŰZPARANCSOT KAPOTT a drón kezelő! Egy utolsó SENKI nem bírálhat felül egy magas helyről érkező parancsot! Az pedig kifejezetten szánalmas, milyen érzelmeket vonultatnak fel csak azért, hogy a néző izguljon az egyébként szánalmas kislányos klisén! Tudom, hogy szereted a meséket és csak remélni tudom, hogy nem élted magad bele, hogy a valóságban ez így működik! Ugye nem?

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



 
Szép csaj egyébként, csak olyan hideg mint a jég. Tud ez mosolyogni egyáltalán?


Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Csak az nézze meg aki pityergő drónkezekőt szeretne látni és azt hogyan NEM működik egy parancs láncolat! Aki volt katona vagy fegyveres testületnél szolgált az tudja, hogy ez nem így működik az életben csak ... Halivúdban. 
Az ilyen szarok miatt megy el a kedve az embernek az amerikai termékektől. Még jó, hogy csak tv-n néztem.
 
 
De hát már eltemették a 3D-t nem? 
Nagyon nem ...

Voltál már az amerikai hadsereg katonája?
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Csak az nézze meg aki pityergő drónkezekőt szeretne látni és azt hogyan NEM működik egy parancs láncolat! Aki volt katona vagy fegyveres testületnél szolgált az tudja, hogy ez nem így működik az életben csak ... Halivúdban. 
Az ilyen szarok miatt megy el a kedve az embernek az amerikai termékektől. Még jó, hogy csak tv-n néztem.
 
 
De hát már eltemették a 3D-t nem? 
Nagyon nem ...

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »



Én is így vagyok vele.
Persze Cage-en kívül sok sztár játszott azokban a filmekben.
Kellenek is ezek a nagy nevek manapság is!
 
Nagy ötlet mondjuk a galaxis őrzői 2. részéhez a két öreg szerződtetése.
Bár jó volt az első rész is, de velük még jobb lesz a második.
 
 
SLY is szerepel a második részben? Nem is tudtam, így még jobban várós film lesz..... Meg is nézem az előzetest, ha van már.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Kedvenc vámpírhölgyem visszatér, yesss!
 

De hát már eltemették a 3D-t nem? Akkor most ez hogy mégis?
Szép csaj egyébként, csak olyan hideg mint a jég. Tud ez mosolyogni egyáltalán?

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Csutka

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »



Ezek is jók voltak!
Az Ál/arcot jópárszor megnéztem, ha a tv-ben elkapom véletlen, mindig végignézem.  

 
Én is így vagyok vele.
Persze Cage-en kívül sok sztár játszott azokban a filmekben.
Kellenek is ezek a nagy nevek manapság is!
 
Nagy ötlet mondjuk a galaxis őrzői 2. részéhez a két öreg szerződtetése.
Bár jó volt az első rész is, de velük még jobb lesz a második. 
 

 


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Kedvenc vámpírhölgyem visszatér, yesss!
 
 



Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »


Hátha valakit érdekel majd.  
 
http://tulipantunder.hu/starwars/?utm_s ... =FB-FUT004
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »



Ál/Arc, Tolvajtempó, Con Air, A Szilka
Top filmek számomra - a mai napig kedvencek.
 
Ezt a sort kellett volna folytatnia talán.

  
Ezek is jók voltak!
Az Ál/arcot jópárszor megnéztem, ha a tv-ben elkapom véletlen, mindig végignézem. 

Víkend
 
Köszi az ajánlót!!! 
Tetszett! 10/7
 

Nekem is tetszett. Még régen Csutka ajánlotta, bizony érdemes volt megnézni.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Nem ciki, anyagi slamasztikába került, talán a szobrát is elárverezték. Ezért hanyatlott nagy iramban a karrierje. Mindent bevállalt némi pénzmagért. Én még az Angyalok városát is kedveltem tőle. 
...Hogy a Leaving Las Vegas-t már ne is említsük.

Csutka

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »



Én is remélem, hogy visszatér egy jó alakítással és filmmel!
Hirtelen a Szikla és a Next jut eszembe, amiben még igazán jó volt.....

 
Ál/Arc, Tolvajtempó, Con Air, A Szilka
Top filmek számomra - a mai napig kedvencek.
 
Ezt a sort kellett volna folytatnia talán.


Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Víkend
 
Köszi az ajánlót!!! 
Tetszett! 10/7
 

 
 
 
 
 

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »


A téma lerágott csontnak tűnhet, ennek ellenére nekünk nagyon tetszett.
 
Ha egyetlen szóval kellene jellemeznem: IDEGTÉPŐ!
 
Aki kedveli a műfajt, annak mindenképpen ajánlom.
 


Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Mindent bevállalt némi pénzmagért.
Brúszvilisz is ilyen lett, pedig ott van della bőven.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »



Nem ciki, anyagi slamasztikába került, talán a szobrát is elárverezték. Ezért hanyatlott nagy iramban a karrierje. Mindent bevállalt némi pénzmagért. Én még az Angyalok városát is kedveltem tőle.
 

Az nekem is tetszett! Meg Ryan-el minden romantikus film csakis jó lehet
Szellemlovas második részét csúnyán átaludtam

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ciki, de utána kellett néznem, Las Vegas végállomás-ért kapta. Nem ugrik be a film sem, talán az Elvis ruhás volt(?)
Elég nagy Elvis rajongó volt...és sikeres Presley gyűjtő

Nem ciki, anyagi slamasztikába került, talán a szobrát is elárverezték. Ezért hanyatlott nagy iramban a karrierje. Mindent bevállalt némi pénzmagért. Én még az Angyalok városát is kedveltem tőle. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Azért ne felejtsük, h Oscar bácsi is gyűt neki.Ciki, de utána kellett néznem, Las Vegas végállomás-ért kapta. Nem ugrik be a film sem, talán az Elvis ruhás volt(?)Elég nagy Elvis rajongó volt...és sikeres Presley gyűjtő

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Én is remélem, hogy visszatér egy jó alakítással és filmmel!
Hirtelen a Szikla és a Next jut eszembe, amiben még igazán jó volt.....

Azért ne felejtsük, h Oscar bácsi is gyűt neki.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Nicolas Cage lejtmenete remélem nem érinti a filmet, hisz láthattuk őt kiválóan is játszani.
Én is remélem, hogy visszatér egy jó alakítással és filmmel!
Hirtelen a Szikla és a Next jut eszembe, amiben még igazán jó volt.....

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


A HBO-tól már megszokott, kiváló minőségű sorozat.
 



"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Valóban magas labda volt. Remélem, megeszik a cápák. Nem okozna neki kihívást eltalálni az arckifejezést, ahogy félbeharapva lebeg a víz színén. 
Nem fogják megenni mivel valós történet, a kapitányt játssza, akit később felelősségre vonnak.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nicolas Cage lejtmenete remélem nem érinti a filmet, hisz láthattuk őt kiválóan is játszani....
Valóban magas labda volt. Remélem, megeszik a cápák. Nem okozna neki kihívást eltalálni az arckifejezést, ahogy félbeharapva lebeg a víz színén. 

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”