Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
Coyoman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.03.22., szomb. 18:52
Értékelés: 122

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Coyoman »


Ezzel én általában egyet szoktam érteni. De csak akkor, ha nincs ordító távolság a néző és a film eredeti nyelve között, ha valóban lejön a hangsávról a "dráma". És ez éppen úgy múlik a befogadó korlátain is, mint a nyelven. Egyszer megnéztem a moziban egy korai Kaurismäki-filmet, a Bűn és bűnhődést finnül. Nem kellett volna (annak ellenére, hogy jártam feléjük hosszabb ideig munkaügyben, hallottam a nyelvet élőben). Szerencsére a kellemetlen élménynek nem sikerült leszoktatnia a rendezőről.
 
Igazad van, van egy-két nyelv, amihez azért kell egy kis idő, hogy ráálljon az ember füle. A múlt héten néztem a Férfiak és csirkék című dán darabot. Az se szép nyelv, viszont bőven megéri. Jensen eddigi filmjeit is szeretem, ez sem okozott csalódást, konkrétan rekedtre röhögtem magam. Mads Mikkelsen pedig korunk talán legsokoldalúbb színésze. 

Vendég

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azért nézek, és néznek sokan eredeti nyelven filmeket, mert sok filmnél egész egyszerűen indokolt, ha érteni-érezni akarod a mondanivalót-történést. Ha úgy tetszik dramaturgiai szerepe van az eredeti nyelven elhangzottaknak....
Ezzel én általában egyet szoktam érteni. De csak akkor, ha nincs ordító távolság a néző és a film eredeti nyelve között, ha valóban lejön a hangsávról a "dráma". És ez éppen úgy múlik a befogadó korlátain is, mint a nyelven. Egyszer megnéztem a moziban egy korai Kaurismäki-filmet, a Bűn és bűnhődést finnül. Nem kellett volna (annak ellenére, hogy jártam feléjük hosszabb ideig munkaügyben, hallottam a nyelvet élőben). Szerencsére a kellemetlen élménynek nem sikerült leszoktatnia a rendezőről.

Avatar
Coyoman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.03.22., szomb. 18:52
Értékelés: 122

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Coyoman »

Azért nézek, és néznek sokan eredeti nyelven filmeket, mert sok filmnél egész egyszerűen indokolt, ha érteni-érezni akarod a mondanivalót-történést. Ha úgy tetszik dramaturgiai szerepe van az eredeti nyelven elhangzottaknak. Amit Mezzo írt a Hardy-féle akcentusokról ilyen például, ezeket nem lehet átültetni más nyelvre. Illetve lehet, de valószínűleg módosítja vagy tönkreteszi az eredeti elképzelést.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Na de az a békeidőkben készült. Azért írtam, hogy vannak jók, de szar minőségűek hangra, mert régiek. Régebben színészek szinkronizáltak, manapság meg aki kevesebbet kér. Amúgy nem vagyok feliratnáci.
Itt volt példának a Fák jú tanár úr szinkronja tegnap, katasztrófa, nulla hangsúly, beleélés, megölte az egészet. Galambos Péter szintén dilettáns, és ezer éve ott van, millió filmben. Vagy nézz bele egy Z Nation sorozatba szinkronnal, repül a távirányítód a tv-nek. Sorolhatnám a szánalmas munkákat, de vannak kivételek természetesen, csak az ember kedvét elveszik ezekkel a szutykokal. Tehát nem a szinkronnal van bajom, hanem a minőségével.

Írták, hogy kevés rá a pénz, ezért egyre olcsóbb szinkronosokat alkalmaznak. De pl. az említett filmnél használt német nyelvnél, bármi jobb számomra.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Én semmit nem néznék szinkronosan, de az asszony egész napi agymunka után ezt igényli agymosásképp.
Nyelvtudás nincs, de nem zavar a felirat, megy az olvasás rendesen
A vígjátékokat mondjuk először megpróbálom szinkronosan, hátha...
A The Walking Dead-et például elviselni nem tudom szinkronnal. A elejétől eredeti nyelven néztem, majd elkezdték itthon is adni.
Na mondom belehallgatok a szinkronba, és valami döbbenetesen szarnak és amatőrnek tűnt, mert megszoktam az eredeti hangokat. Sokat elvesz a hangulatbol a magyar hang, a TWD nem egyedi eset.
Eleve pl. a sorozatok magyarul mind sztereóban vannak, az 5.1 felejtő.
Mi egyébként is évekkel ezelőtt lemondtuk a tv előfizetést, ha tv-t nézünk, sorozat, vagy film. A hírek meg a rádióból eljutnak hozzánk.
Sok új sorozatot megkóstolunk, amihez még a kanyarban sincs a magyar hang.
Vannak jó szinkronok, de egyre kevesebb, a régiek meg szar minőségüek, úgyhogy olvasni, vagy tanulni kell.

Én akkor nézem feliratosan, ha nincs szinkron. Nincs olvasási nehézségem, egyszerűen szeretem ha magyarul beszélnek a filmen, és nem értem miért propagálják folyamatosan, hogy ne tegyem, mert mennyit veszítek. Megnéztem kíváncsiságból feliratosan, és szinkronnal az az Alien2-őt, semmi hihetetlent nem tapasztaltam, ami elvitt volna a felirat felé. Ha perfekt tudnék angolul, lehet nem így lenne.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
elisha
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 14:43
Értékelés: 1061

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: elisha »


Sly-tól nekem sok film megvan !
Amik nagyon jók számomra :  Menekülés a győzelembe , Rambo 1 , Cobra , Bosszú börtönében  Tango & cash , Függőjátszma !

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Doky »



Mélyütés, minden tekintetben jó film, 10/9-es.
Jake Gyllenhaal egyre jobb színész!

Tegnap néztük meg, mondván sz@r idő volt...
Nem vártam semmit tőle, így pozitív volt!
Nem gondoltam volna, de főhősünk igen jól játszott (jobb volt mint a Rocky szerintem)!
Aki nem látta... nézze meg...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Kellemes csalódás volt. Ebben a fickóban azt bírom, hogy komoly angol akcentus arzenállal rendelkezik. Ahány film, annyi stílus. A szikron teljesen megöli az ilyen "finomságot".
 

Egy dolgot kérdeznék. Rengetegen szidják a szinkront a filmeknél. Számomra érthetetlen, hogy miért nézitek akkor szinkronosan?
Vagy ez ilyen hittérítős dolog, hogy "álljatok át emberek olvasásra, vagy tanuljatok nyelveket?"

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: mezzo »


Kellemes csalódás volt. Ebben a fickóban azt bírom, hogy komoly angol akcentus arzenállal rendelkezik. Ahány film, annyi stílus. A szikron teljesen megöli az ilyen "finomságot".
 


Ha már Hardy is szóba került, érdemes megnézni a Locke című filmet. Egyszemélyes kamaradráma (szó szerint)...

Avatar
junior19
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2011.02.18., pén. 07:40
Értékelés: 28

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: junior19 »

Sly-tól nálam az Oscar mindent visz. Talán az egyetlen, de ez biztosan az a film nálam, amikor jobb a feldolgozás, mint az eredeti. Sly pedig nagyon jól hozza a figurát. Nem tudom, mennyire kellet játszania, mert mintha ráírták volna a szerepet, de nagyot alakít.

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: mezzo »


Ígéretesnek tűnt, de valahogy olyan semmilyen lett. Most ért véget az első évad.
 

Ezt a bemutatót véletlenül találtam meg.Többen néztek sorozatokat ezért gondoltam beszúrom.Ígéretesnek tűnik a trailer alapján.
 
https://www.youtube.com/watch?v=FyOKdHY_iRo


Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Igen a Coopland az egyik, és a Creed a másik ahol számomra színészi játékot kapunk tőle. Mást nem tudnék kiemelni. Vannak jó filmjei, de ez nem egyenlő azzal, h jó színész lenne. Ilyen sztárokból jó párat kitermelt a 80 - 90 évek filmipara. Lásd Steven Seagal, Swarci, Jackie Chan, Bruce Willis, Van Damme, Chuck Norris.
Creed..de várom már! Számomra még a Túl a csúcson és a Bosszú börtönében is maradandó alkotás.
Régi nagyok, az első 5-6 Seagal film, de jó volt

Avatar
Coyoman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.03.22., szomb. 18:52
Értékelés: 122

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Coyoman »

Ha már Hardy is szóba került, érdemes megnézni a Locke című filmet. Egyszemélyes kamaradráma (szó szerint), amelyben egy autóban, telefonon próbálja egyben tartani széthullani látszó életét. A Bronson után másodszor visz el egy teljes filmet a hátán, nem is akárhogyan.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Én is csatlakoznék, az első Rambo kivételével, ami a maga idején a vietnami veteránok visszailleszkedési problémáit és a poszttraumatikus stresszt színre vivő első filmek egyike volt (az Apokalipszis most juthat még az ember eszébe, Joseph Conrad irodalmi klasszikusának remek adaptációja/átirata a The Doors muzsikájával, de gondolom nem kell bemutatni itt senkinek  ), és nem mellesleg jó időre megalapozta az akciófilmek koreográfiáját. Nekem még a Coplandben tetszett, de talán csak azért, mert nem szokásos mindent elsöprő akcióhős szerepét alakítja.
Igen a Coopland az egyik, és a Creed a másik ahol számomra színészi játékot kapunk tőle. Mást nem tudnék kiemelni. Vannak jó filmjei, de ez nem egyenlő azzal, h jó színész lenne. Ilyen sztárokból jó párat kitermelt a 80 - 90 évek filmipara. Lásd Steven Seagal, Swarci, Jackie Chan, Bruce Willis, Van Damme, Chuck Norris.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valamiért nem kedveltem sem a Rambo, sem a Rocky filmjeit...
Én is csatlakoznék, az első Rambo kivételével, ami a maga idején a vietnami veteránok visszailleszkedési problémáit és a poszttraumatikus stresszt színre vivő első filmek egyike volt (az Apokalipszis most juthat még az ember eszébe, Joseph Conrad irodalmi klasszikusának remek adaptációja/átirata a The Doors muzsikájával, de gondolom nem kell bemutatni itt senkinek  ), és nem mellesleg jó időre megalapozta az akciófilmek koreográfiáját. Nekem még a Coplandben tetszett, de talán csak azért, mert nem szokásos mindent elsöprő akcióhős szerepét alakítja.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ennyi
Lehet itt Tom Hardy vagy Jake Gyllenthaal, lehet itt bármilyen nagy dráma, ha boksz, akkor Stallone a nyerő.
Mondom ezt akkor is, ha mindkét fiatalember nagyon tehetséges és szimpatikus is számomra. De a Rocky filmeknek varázsa van, a zenéjük meg mindent visz.
Az idő megszépíti, sosem kedveltem igazán. A Dolph L. részt láttam 2x az nagyon menő volt akkoriban. Ha már az öreg Sly akkor Cobra, Dredd, Pusztitó. Valamiért nem kedveltem sem a Rambo, sem a Rocky filmjeit. Nem vonnék párhúzamot a két ember közt. Jake sokoldalú színész, Sly meg az akció sztár. Lehet önhibán kivűl került skatulyába, de nagy színésznek nem nevezném. Talán 2 film van amiben színészi játék is van. Persze ettől még legenda, de alma körte esete.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Nálam a Rocky van még mindig a csúcson Ennyi Lehet itt Tom Hardy vagy Jake Gyllenthaal, lehet itt bármilyen nagy dráma, ha boksz, akkor Stallone a nyerő.
Mondom ezt akkor is, ha mindkét fiatalember nagyon tehetséges és szimpatikus is számomra. De a Rocky filmeknek varázsa van, a zenéjük meg mindent visz.

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: MGMART »


Ezt a bemutatót véletlenül találtam meg.Többen néztek sorozatokat ezért gondoltam beszúrom.Ígéretesnek tűnik a trailer alapján.
 




Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Szintén zenész, most néztem meg a tartalmát, láttam csak nem emlékeztem rá. Tom H., és Jake G. játéka közt is igen nagy a kontraszt, utóbbi javára. Persze ízlések és pofonok.
 
Nekem Jake G. -tól még mindig az Utolsó műszak a No1.
 


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Láttam a filmet, de nem hagyott nyomot bennem, nem is emlékszem már rá. Nálam a Rocky van még mindig a csúcson
Szintén zenész, most néztem meg a tartalmát, láttam csak nem emlékeztem rá. Tom H., és Jake G. játéka közt is igen nagy a kontraszt, utóbbi javára. Persze ízlések és pofonok.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


A Warrior szintjét nem üti meg nálam. Nekem hetet ér.
Láttam a filmet, de nem hagyott nyomot bennem, nem is emlékszem már rá. Nálam a Rocky van még mindig a csúcson

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Mélyütés, minden tekintetben jó film, 10/9-es.
Jake Gyllenhaal egyre jobb színész!

A Warrior szintjét nem üti meg nálam. Nekem hetet ér.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »



Én megadtam a 10/10 is anno. Külön kiemeltem magamban, h nem éltek a végén a kislányos klisével. Már láttam magam előtt, h kinéz oldalra a ringből, és a felesége helyett a kislánya lesz ott. Ami természetesen újult erőt ad a győzelemhez. Nem így történt hál isten.
 

Azért nálam is ugrott volna egy pont, lefelé...

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Mélyütés, minden tekintetben jó film, 10/9-es.
Jake Gyllenhaal egyre jobb színész!

Én megadtam a 10/10 is anno. Külön kiemeltem magamban, h nem éltek a végén a kislányos klisével. Már láttam magam előtt, h kinéz oldalra a ringből, és a felesége helyett a kislánya lesz ott. Ami természetesen újult erőt ad a győzelemhez. Nem így történt hál isten. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Mélyütés, minden tekintetben jó film, 10/9-es.
Jake Gyllenhaal egyre jobb színész!

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”