Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vuki HD audio "ütköztetője"

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Ezt ma talaltam


Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


FB_IMG_1439929243833.jpg
 
Nagy a rokonság és a kütyüktől oda vannak a vukik.
A képen Bálint bácsikám látható,aki egy frissen szerzett orsós magnetofonnal pózol.
Amit ha jól emlészem a Tatuin bolygón egy dzsavákból álló hordától "kért kölcsön" 8 db csuklyás köpennyel(ami arrafelé a dzsavák hagyományos viselete) és a gazdályukhoz tartozó 8 pár sárgán világító szempárral együtt.
Innen kapta a gúnynevét is,melyet csak a háta mögött használtak, voszem.
Később,amikor Nyizsnyij Novgorod-ban szolgált fel is vette ezt a nevet,de ez már egy másik történet.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Deadpool »



▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »



Most sikerült elkészíteni ezt a pompás ételt, valami fantasztikus volt. A szakács volt a király!
Nem egy fogyókúrás cucc, mert ehhez a friss fehér kenyér dukál.
Köszönet érte.
Sajnos nem sok maradt másnapra, mert a sáskák befalták majdnem az egészet, de az ízek tényleg összeértek.

Őrülök hogy ízlett a vukik nemzeti eledele,de galád módon nem említettem meg az étel két fő mellékhatását
Az egyik hogy az étel elfogyasztásától számítva kb 48 óra múltán elkezdődik egy fokozott intenzitású szőrösödés a test 98%-án,ami megállíthatatlan és egyben visszafordíthatatlan a vukomány mai állása szerint.
Ezért humanoidból/vukanoiddá válhat az alany, nagyobb mennyiségű étel elfogyasztása esetén.
Majd ezt követően kezdetét veszi egy ellenállhatatlan vágy a következő adag elkészítésére és annak elfogyasztására
Ahogy egy régi filmben mondta egy arab tenorista "szorgos népünk győzni fog" persze ehhez még kva sok paradicsom, paprika,hagyma és szalonna kell, még egy kis főzési kedv.
ui:
Aki nem lép egyszerre,nem kap lecsót reggeldélbenestére, pedig a lecsó nagyon jó szőrös testnek az való!

Avatar
Fedale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2013.11.01., pén. 13:02
Értékelés: 80

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Fedale »



Nem mozis téma,de aki a  szalonnás lecsót szereti.......az a házimozit is imádja.
Hozzávalók Vuki kiszerelésben 6kg paprika,5kg paradicsom,2,5kg hagyma,10db zöld paprika a poweres fajtából és 2kg sütni való szalonna.
 
Szalonnás lecsó a'la Vuki módra
 
rövid leírása:
 
A szalonnát felvágom kis kockákra,kisütöm a zsírját, majd kiszedem belőle a sült szalonnát.
 
A zsírt leszűröm ,amelyben az apróra vágott hagymát megsütöm kissé üvegesre, ha a hagyma állaga "megfelelő" hozzáteszem a szalonna kockákat és még egy-két percig sütöm együtt,majd a felesleges zsírt eltávolítom.
A paradicsom is megy a lecsóba   ezután összerottyantom a paradicsommal és utána fűszerezem főzöm kb 20 percig majd végül mehet hozzá a vékony héjú PappRita szigorúan fedő nélkül, lassú tűzön kavargatás mellett.com
Amíg a a paradicsom leve el nem párolog és az állaga kellően besűrűsödik.
Ezután jöhet a varacskolás,mert ilyenkor a Vukik három napon át reggel délben este és napközben lecsót esznek.
Frissen elkészítve nagyon finom ,de másnap amikor a hűtőből kivéve felmelegítem az íze DTS-NAGYON-HD  brutálra változik,mert az ízek remekül összeérnek kb 10-12óra alatt,aminek nehéz ellen állni....ezért inkább ülve eszem pontosabban varacskolom friss kenyérrel.
Megyek is mert már tegnap sem ettem semmit, gyomorra gyúrtam a mai lecsó miatt.
lecsó.jpg
 
 
 

Most sikerült elkészíteni ezt a pompás ételt, valami fantasztikus volt. A szakács volt a király!
Nem egy fogyókúrás cucc, mert ehhez a friss fehér kenyér dukál.
Köszönet érte.
Sajnos nem sok maradt másnapra, mert a sáskák befalták majdnem az egészet, de az ízek tényleg összeértek.

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »



Asszem rátaláltam a tökéletes szerszámra:-) wookie tool(csak 16 dodo)
 
http://geekologie.com/2015/06/like-carr ... ket-th.php

Jól néz ki az ezeréves sólyom sörnyitószöghúzómultibizgentyűűűűű.

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Asszem rátaláltam a tökéletes szerszámra:-) wookie tool(csak 16 dodo)
 
http://geekologie.com/2015/06/like-carr ... ket-th.php

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Nem mozis téma,de aki a  szalonnás lecsót szereti.......az a házimozit is imádja.Hozzávalók Vuki kiszerelésben 6kg paprika,5kg paradicsom,2,5kg hagyma,10db zöld paprika a poweres fajtából és 2kg sütni való szalonna.
Szalonnás lecsó a'la Vuki módrarövid leírása:A szalonnát felvágom kis kockákra,kisütöm a zsírját, majd kiszedem belőle a sült szalonnát.A zsírt leszűröm ,amelyben az apróra vágott hagymát megsütöm kissé üvegesre, ha a hagyma állaga "megfelelő" hozzáteszem a szalonna kockákat és még egy-két percig sütöm együtt,majd a felesleges zsírt eltávolítom.
A paradicsom is megy a lecsóba   ezután összerottyantom a paradicsommal és utána fűszerezem főzöm kb 20 percig majd végül mehet hozzá a vékony héjú PappRita szigorúan fedő nélkül, lassú tűzön kavargatás mellett.comAmíg a a paradicsom leve el nem párolog és az állaga kellően besűrűsödik.
Ezután jöhet a varacskolás,mert ilyenkor a Vukik három napon át reggel délben este és napközben lecsót esznek.
Frissen elkészítve nagyon finom ,de másnap amikor a hűtőből kivéve felmelegítem az íze DTS-NAGYON-HD  brutálra változik,mert az ízek remekül összeérnek kb 10-12óra alatt,aminek nehéz ellen állni....ezért inkább ülve eszem pontosabban varacskolom friss kenyérrel.
Megyek is mert már tegnap sem ettem semmit, gyomorra gyúrtam a mai lecsó miatt. 

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Ha még ilyen nem volt


 

Valóban,ilyen még nem volt,viszont volt már: zimbes-zombis,hős szerelmes,felvonulós,L'Oréal-ososos,szörfös "kicsit part mííííí?!kommandós,papucsállatkás/lábravalós,csuvi megszemélyesítős,csendes éjt elkummantósos,

de aminek a legjobban örülnék egy moziszoba átalakítást befejezősös a kis csömöri HD audio hadron ütköztetőt ismét birtokba vevős képnek, az se baj ha nem csuvi pózolna rajta,hanem én.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Deadpool »



 
Ha még ilyen nem volt
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Vuki nálad mi a helyzet? Leállt a "mozibeton" projekt?
Sajnos semmi előre lépés egyelőre helybetopi, ami a mozi szépítést/építést illeti.
Munka hegyek a "cipész lábbelije likas" és nincsen aki be hegessze esete áll fenn.
Ja és nem mozibeton hanem betonMozi
Összegezve a dolgokat kétféleképpen haladok sehogy és dehogy,de remélem azért amire a falevelek tömegesen kezdenek lehullani a fák ágairól.......talán nekem is lesz ingöm.
 
A te "múvid" viszont patentül megújult gratulálok érte.

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Vuki tudjuk ,hogy hangfal kábelban mindig a vastagabb a jobb de ennyire nem kell túlzásba esni
Én inkább  betáp kábelnek szánnám őket.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Vuki nálad mi a helyzet? Leállt a "mozibeton" projekt?
 

Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »




 
 

kábel2 (2).jpg
 

Vuki tudjuk ,hogy hangfal kábelban mindig a vastagabb a jobb de ennyire nem kell túlzásba esni

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Doki tudod hol van a SONY erősitöd án meg sogorom voltunk nállad és sogorom vette meg és még használja (y)
Neeeee Most nagyon megleptél. Tényleg kicsi a világ.  

Avatar
fater80
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2009.06.04., csüt. 20:16
Értékelés: 7

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: fater80 »




Nagyon nagy vagy!!!!
 
 
Amúgy milyen típusú sony-k?? Nekem anno STR-DE875-öm volt, és marhára szerettem. Főleg a mély hangjai miatt. 
207604_2009-11-25555555555555ze_2.jpg
 
 
...és mi a francot kezdesz a piramissal?? csak nem külön hajtod velük a dobozokat??

Doki tudod hol van a SONY erősitöd án meg sogorom voltunk nállad és sogorom vette meg és még használja (y)
Proji: INFOCUS IN3138Hda Vászon elitescenn 120". TV LCD: LG 42LK530 FullHD, BluRay: LG BD 550, Erösitö: Marantz SR 7011  CD1: Technics SL-PG 590,Deck: Technics RS-BX 501, hangfal: Dynavoice Challanger M-85 set  SUB: Proson R12, 7. Taga TAV 806. kábel: A FRONTOKNAK SUPRA RONDO 4*2.5mm ,a háttérnek PROSON 2*2.5mm SAL 2×2.5mm, proson sub,Kácsa hdmi 1.4HAMA HDMI 1.3, profilgold PGD-481,Kácsa KCE-210

Saját készítésű fa hi-fi álvány front hangfal alátét és háttér sugárzó állvány.

Pc: Intel i3 4330 asrock H97 Gskill ripjaws 8GB ddr3 Kingston SSDNow V300, WD Caviar blue ezex 1Tb, Hitachi deskstar 7k1000.b,ASUS Xonar D1 LG W2242T Win7 64bit home edition, Kodi player<p>

Player:Technics SL-P777, Technics SL-PS900 vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN, ASUS transformer lapos,hangkárty Creative X-FI sorround 5.1 usb vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN,INAKUSTIK PREMIUM BLUETOOTH vezeték INNAKUSTIK PREMIUM rca, Technics SU-V85A, vezeték AUDOQUEST X2, TAGA Platinum S-90SL. Áram: Goldaudio elosztó, Inakustik REFERENZ hálozati.

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Pitonok, Boák és a "Hungaro scart" az Euro scart őse létezik!!! Mielőtt baromságra gondolna bárki, aki olvassa írásomat,   természetesen most is jól teszi.A hifi és hm kígyók eddig ismeretlen fajára leltem a minap a Fáy úti Illovszky stadionban,közismertebb nevén a Vasas FC területén.Tegnap az eredményjelző tábla burkolatát "kaptuk" szét(egy-két adat14mX3,6m kb2,5T lemez 4000db izzó volt bennük és egy méretes zsebóra is csücsült a bal szélen a kábelezés 1972 óta "járatódott") negyed magammal és közben méretes kábelekre és érdekes csatikra akadtam.
 


 
 




 



Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »

Vukancs nem ismered meg a nejedet ?

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »



off
ezt a fííszbukon találtam
 


Kicsit csipkeróVukisra vették a figurát.
Akár csak a hadron ütköztető mókolási munkálatai,amely hosszú álomba szenderült.

Avatar
Roberto11
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 652
Csatlakozott: 2013.02.16., szomb. 21:40
Értékelés: 293
Tartózkodási hely: Budapest

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Roberto11 »


off
ezt a fííszbukon találtam
 

LG 65"C3,DUNE MAX VISION 4K,Arcam Avr 550,Focal CC1008Be,Focal SR30,Velodyne DD12,Neotech NES-3003II,Aq DB14/4,
Hdmi: Audioquest Mocha,Furutech HF-X-NCF,
Audioquest Wolf,Vibra-R, IsoACOUSTICS

Avatar
Roberto11
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 652
Csatlakozott: 2013.02.16., szomb. 21:40
Értékelés: 293
Tartózkodási hely: Budapest

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Roberto11 »



Ne zavarkoggyá mááá Zsolti,mi baj lehet ebbű more,makkcimum építünk belüle lépcsőt ,teszünk mellé még párat és kész a feljáróóóó.
A prosztókat meg majd a franc kieszi az irigységtűűe ilyen hififeljárója ugysenincsennekijek.
Mindég aza negatííív kisugárzás, megőríteszmá more,mint abba a második háborús( itt Győzi gondolom a Kelly hősei című 2.v.h. filmre gondol ) filmbe a csodabogár embere ázvóót ilyen more tisztára.....


LG 65"C3,DUNE MAX VISION 4K,Arcam Avr 550,Focal CC1008Be,Focal SR30,Velodyne DD12,Neotech NES-3003II,Aq DB14/4,
Hdmi: Audioquest Mocha,Furutech HF-X-NCF,
Audioquest Wolf,Vibra-R, IsoACOUSTICS

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »



Ne zavarkoggyá mááá Zsolti,mi baj lehet ebbű more,makkcimum építünk belüle lépcsőt ,teszünk mellé még párat és kész a feljáróóóó.
A prosztókat meg majd a franc kieszi az irigységtűűe ilyen hififeljárója ugysenincsennekijek.
Mindég aza negatííív kisugárzás, megőríteszmá more,mint abba a második háborús( itt Győzi gondolom a Kelly hősei című 2.v.h. filmre gondol ) filmbe a csodabogár embere ázvóót ilyen more tisztára.....

Avatar
Roberto11
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 652
Csatlakozott: 2013.02.16., szomb. 21:40
Értékelés: 293
Tartózkodási hely: Budapest

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Roberto11 »



Vuki krónikák.
 
Ma egy kis portalanításra került sor,gondoltam csinálok egy csoport képet Sony-bourn piramis formációban.
A szoba mókolására továbbra sincs időm,pedig már nagyon tele van a stanyiszláv, hogy csak kihasználatlanul porosodnak a motyók de sajnos egyelőre ez van.
Felülről lefelé haladva a titulusokkkkkkk
 
előfok
előfokot tartó előfok
középfok AVR-ek kinevezése
alsó középfokok AVR-ek tartópillérekként való alkalmazása
végfok .....hát az nincs, viszont nekem már attól is végem lenne(egyelőre sajnos csak múltidőben) ha ezt a bagázst ismét meghallanám  citerázni
 
A csoportképen és az elnevezéseken nem röhögni,legalábbis nem törvénytelenül.com
Jó mozizást kívánok mindenkinek és persze megfelelő hangnyomást hozzá.
 
torony 1.jpg
torony 2.jpg
torony 3.jpg


LG 65"C3,DUNE MAX VISION 4K,Arcam Avr 550,Focal CC1008Be,Focal SR30,Velodyne DD12,Neotech NES-3003II,Aq DB14/4,
Hdmi: Audioquest Mocha,Furutech HF-X-NCF,
Audioquest Wolf,Vibra-R, IsoACOUSTICS

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »



Szia Vuki
Hullámos a parketta?

Még nem kb 95 kg az összsúlyuk és 2mm-es a parketta alátét.

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Vuki HD audio "ütköztetője"

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »




Nagyon nagy vagy!!!!
 
 
Amúgy milyen típusú sony-k?? Nekem anno STR-DE875-öm volt, és marhára szerettem. Főleg a mély hangjai miatt. 
207604_2009-11-25555555555555ze_2.jpg
 
 
...és mi a francot kezdesz a piramissal?? csak nem külön hajtod velük a dobozokat??

Két db str-db1070 és három db str-db1080-as.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”