Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hifilala »


Sajnos ma az a tendencia,hogy a normális kis ember által megfizethető házimozi erősítők,szolgáltatásban igen,de hangban messze elmaradnak a régi jó vasaktól.Az utóbbi pár hétben volt alkalmam egy párat személyesen meghallgatni,és mindig amikor hazamegyek az ilyen meghallgatásokról,és bekapcsolom az ax5i-met mindig elszomorodom,hogy ha egyszer betojik,amire remélem minél késöbb kerül sor mit is fogok venni megfizethető normális áron ami megugorja ennek a hangját.Ok,de a tied nem alap kategória.A mostani nagyvasak sem rosszak,csak drágák.

Avatar
istvan77
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 637
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 11:52
Értékelés: 148

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: istvan77 »

Sajnos ma az a tendencia,hogy a normális kis ember által megfizethető házimozi erősítők,szolgáltatásban igen,de hangban messze elmaradnak a régi jó vasaktól.Az utóbbi pár hétben volt alkalmam egy párat személyesen meghallgatni,és mindig amikor hazamegyek az ilyen meghallgatásokról,és bekapcsolom az ax5i-met mindig  elszomorodom,hogy ha egyszer betojik,amire remélem minél késöbb kerül sor mit is fogok venni megfizethető normális áron ami megugorja ennek a hangját.
hangfal: front: Quadral Tribun,Center:Clarus Titan,Surr:Cav audio ds30,sub:phonar as-100dvd lejátszó:Pioneer dv-668Házimozi:Amp:Cambridge Audio 351r multimédia:zappiti 4k projektor:Toshiba tdp s8 tv:Plasma ps42c430<p>

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: paler »


Én december óta birtoklok egy RZ801-t de jók a tapasztalataim. Nem egyszerű megtalálni az ideális beállításokat,de a mikrofonos bemérés pl cm pontosan eltalálta a hangfalak távolságát,a vágási frekvenciákon is csak kicsit módosítottam. Akció filmeknél brutális,82-es HTX ref. hangerőn olyat szól,hogy elmozdulnak a tárgyak a vitrinben!! Két subbal használom,de alig vannak negyed hangerőnél feljebb állítva. És zenére is meglepően jó! Igaz pop,elektronikus zenét hallgatok,de arra teljesen jó. Melegedése sem durva,két darab film megnézése után sem forrósodott fel a teteje,simán meg lehet fogni. Régebbi szériák úgy tudom komolyan melegedtek. Szóval nekem bejött! 
Köszi az infót  gondolom RZ810-et akartál írni    Most a hétvégén terveztem hogy meghallgatok egy RZ810-et vagy egy RZ1100-at. De mikor felhívtam az üzletet és elmondtam hogy milyen készüléket akarnék megfülelni, elkezdett lebeszélni róla a muksó. Azt mondta hogy inkább CA-t, NAD-ot vagy inkább Marantz SR5011/6011-et ajánlja. A Marantz-ra azt mondta nekem, hogy sokkal dögösebb és jobb mozit csinál mint az Onkyo vagy a többi konzumer márka. Szerinte ha nem valami új hangformátum vagy funkció érdekkel, akkor inkább ne is cseréljek AVR-t   mert a mostani AVR-ek hangban inkább visszalépés a régiekhez képest Mondtam neki hogy teszteken is jókat olvastam róla, illetve van aki nemrég váltott rá és elégedett vele. Erre azt mondja nekem, biztos azért mert elakarja adni   mondom neki, ember most váltott rá...na mindegy is, érdekes kereskedői hozzáállás...így nem valószínű hogy összejön a hétvégi meghallgatás. Egyébként valakinek van összehasonlítási alapja a fenti készülékekkel: Marantz SR5011/6011 vs Onkyo RZ810/1100 ?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
Jalso
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2014.11.04., kedd 11:45
Értékelés: 73

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Jalso »


Régi házimozi-erősítőm van, annyi az összes beállítási lehetőség, hogy a front kicsi, vagy nagy. A frekvenciát, csak a mély-nyomón tudom állítani.
Akkor annyit tudsz tenni, hogy nagyra állítod a frontokat és a mélynyomón odaállítod a keresztvágást, ahol a front hangfalaid által értékelhetően megszólaltatható frekvenciának a legalja van.
Az AX492-ről beszélsz amúgy?
Előfok : Marantz Cinema 40, Végfok : Sherbourn PA 7-150, Emotiva BasX-A4
IC : AQ Red River, SUPRA
Frontok : JBL LS 80
Center : JBL LS Center
Háttér : JBL LS 40
SBL, SBR : JBL STUDIO 530
ATMOS : JBL STUDIO 220
Mélyláda : SVS SB4000,
Kép : Sepiscreen ALR, Sony VPL-XW5000ES
 

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »



Persze, mert azt mondod az erősítőnek, hogy a frontjaid képesek 40 hz alá is menni értékelhetően és nem használja a crossover pontokat a frontokra.
Ezt úgy tudod elkerülni, hogy állítsd őket small-ra és a crossovert állítsd oda, ahol a hangfalaid - legalább a leírásuk alapján is - képesek még értékelhetően megszólalni. Minél feljebb mész, annál több mozgásteret adsz a mélyládának és veszed el a mély megszólaltatását a frontoktól.

Régi házimozi-erősítőm van, annyi az összes beállítási lehetőség, hogy a front kicsi, vagy nagy. A frekvenciát, csak a mély-nyomón tudom állítani.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
Zsolesz02
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.04.10., pén. 17:59
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Zsolesz02 »



Ciscon kívül van még itt valakinek tapasztalata az új szériás Onkyo vasakkal? 
Elég jókat olvastam róla. Állítólag a sub kezelése is nagyon az új szériának.
Teszt 1
Teszt 2
 
Vélemény, tapasztalat? 

Én december óta birtoklok egy RZ801-t de jók a tapasztalataim. Nem egyszerű megtalálni az ideális beállításokat,de a mikrofonos bemérés pl cm pontosan eltalálta a hangfalak távolságát,a vágási frekvenciákon is csak kicsit módosítottam. Akció filmeknél brutális,82-es HTX ref. hangerőn olyat szól,hogy elmozdulnak a tárgyak a vitrinben!! Két subbal használom,de alig vannak negyed hangerőnél feljebb állítva. És zenére is meglepően jó! Igaz pop,elektronikus zenét hallgatok,de arra teljesen jó. Melegedése sem durva,két darab film megnézése után sem forrósodott fel a teteje,simán meg lehet fogni. Régebbi szériák úgy tudom komolyan melegedtek. Szóval nekem bejött! 

Avatar
Kriss
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.10.21., pén. 21:23
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Budapest

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Kriss »


Bocs, de hogy vágja a mélyeket vagy sem, az egyszerűen beállítás kérdése. Valószínűleg smallra voltak állítva a frontok így 80 hz alatt levágta róluk a mélyeket... 
 
Large-ban is kipróbáltam. Ha adtam rá basszust akkor az úgy tünt mintha "jóval" a 80Hz feletti mélyeket erősítené. Nem tudom Hz-ben meddig tart a mély tartomány, de ha pl .300Hz-ig akkor ez kb 270Hz-300Hz-es hangokat erősítette a basszus emelésnél.

Avatar
Jalso
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2014.11.04., kedd 11:45
Értékelés: 73

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Jalso »


Nálam az a helyzet, hogy ha a Yamahán, "nagy"-ra állítom a frontot, akkor a sub, alig dolgozik.
Persze, mert azt mondod az erősítőnek, hogy a frontjaid képesek 40 hz alá is menni értékelhetően és nem használja a crossover pontokat a frontokra.
Ezt úgy tudod elkerülni, hogy állítsd őket small-ra és a crossovert állítsd oda, ahol a hangfalaid - legalább a leírásuk alapján is - képesek még értékelhetően megszólalni. Minél feljebb mész, annál több mozgásteret adsz a mélyládának és veszed el a mély megszólaltatását a frontoktól.
Előfok : Marantz Cinema 40, Végfok : Sherbourn PA 7-150, Emotiva BasX-A4
IC : AQ Red River, SUPRA
Frontok : JBL LS 80
Center : JBL LS Center
Háttér : JBL LS 40
SBL, SBR : JBL STUDIO 530
ATMOS : JBL STUDIO 220
Mélyláda : SVS SB4000,
Kép : Sepiscreen ALR, Sony VPL-XW5000ES
 

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


Bocs, de hogy vágja a mélyeket vagy sem, az egyszerűen beállítás kérdése. Valószínűleg smallra voltak állítva a frontok így 80 hz alatt levágta róluk a mélyeket... 
Nálam az a helyzet, hogy ha a Yamahán, "nagy"-ra állítom a frontot, akkor a sub, alig dolgozik.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Sikerült meghallgatnom egy DPL560-ast. TÖRÖLVE!!
 
Azt honnan tudom, hogy egy házimozi erősítő alkalmas zenehalgatásra is?
 Mert az 560-as levágta a fronton a mélyeket és Sub. nélkül hallgathatatlan/élvezhetetlen volt (persze Sub.-bal sem győzött meg).
 
Az általad ajánlott Yamahá-ból más altrnatíva ( Pio., Denon, Onkyo, Sony, Kenwood, ...)? Ez az árkategória milyen szintnek számít (használtban 25e-30e Ft)?
Mert az elsődleges szempont, hogy a zenei rész jó minőségű legyen.

 
Bocs, de hogy vágja a mélyeket vagy sem, az egyszerűen beállítás kérdése. Valószínűleg smallra voltak állítva a frontok így 80 hz alatt levágta róluk a mélyeket... 

Avatar
cecil
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2016.11.01., kedd 20:14
Értékelés: 120

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: cecil »


Igen!
 
nálam volt hasonló gond 15m-es HDM kábellel többel is (noname, Kácsa Silver, AQ chocolate)...több projektorral is (Benq W1070, Pana A6000) más más erősítő társaságban...  egy Kácsában vásárolt HDMI toldó/jelerősítő a projektor végen megoldotta a problémát.
Esetleg hozz el egyet próbára tőlük annyit megérhet!

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: csabi71 »

 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Chord Active 10 méteres, állítólag nem egy rossz kábel. Az előző gyengébb QED kábellel is ezt csinálta.
Közben kikapcsoltam a hdmi controlt és ARC-t a projektoron és az erősítőn de a hiba maradt.

 
http://www.futureshop.co.uk/chord-hdmi- ... JjtUxvhCUk
Erről lenne szó?
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: csabi71 »



Milyen HDMI kábelt használsz a projektor és az AVR között? Illetve milyen hosszú az a kábel?
Handshake hibának tűnik, ami a kábel gyengesége elsősorban. Ez lehet a hossz miatt is, de lehet hogy minőségben nem hozza a kábel a megfelelő minőségű jelátvitelt. Erre a HDMI eldobálással reagálhat.

 
Chord Active 10 méteres, állítólag nem egy rossz kábel. Az előző gyengébb QED kábellel is ezt csinálta.
Közben kikapcsoltam a hdmi controlt és ARC-t a projektoron és az erősítőn de a hiba maradt.
 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Sziasztok!
 
A projektoros topikban már írtam de lehet AVR-es gondom van így ide is beírom:
 
Bosszantó hiba kapcsán kérem a segítségeteket.
A korábbi Epson projimat egy  Sony 55-re cseréltem és mindkét projektornál tapsztaltam, hogy "eldobja" a képet.
Az Epson ritkábban csinálta, általában 1 óra 50 perc működés után/közben de A Sony gyakrabban.
jelenleg egy htpc-t használok ami az AVR-be van csatlakoztatva abból két megjelenítőt táplálok.
 
Kicseréltem a forrás és az erősítő közötti és az erősítő és projektor közötti hdmi kábelt is de a hiba maradt.
Kicseréltem a forrást és az AVR között is de a hiba maradt.
A htpcnek 2 hdmi kimenete van ha az egyik az erősítőbe van csatlakoztatva a másik pedig a projektorba akkor pedig a hang akadozik szabálytalan időközönként.
Visszatettem a Popcorn 400-ast forrásnak de akkor is eldobja a képet.
 
Bármelyik összeállást használom tévével akkor hibátlan!
 
Batyo fórumtárssal beszéltem telefonon ő a 10 bit vs 8 bit beállítását javasolta 8-ra  de egyik masinán sem láttam ilyen beállítási lehetőséget ahogyan a Pioneer LX86-ban sem.
 
Mi lehet a hiba?

 
Milyen HDMI kábelt használsz a projektor és az AVR között? Illetve milyen hosszú az a kábel?
Handshake hibának tűnik, ami a kábel gyengesége elsősorban. Ez lehet a hossz miatt is, de lehet hogy minőségben nem hozza a kábel a megfelelő minőségű jelátvitelt. Erre a HDMI eldobálással reagálhat.
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: csabi71 »


Sziasztok!
 
A projektoros topikban már írtam de lehet AVR-es gondom van így ide is beírom:
 
Bosszantó hiba kapcsán kérem a segítségeteket.
A korábbi Epson projimat egy  Sony 55-re cseréltem és mindkét projektornál tapsztaltam, hogy "eldobja" a képet.
Az Epson ritkábban csinálta, általában 1 óra 50 perc működés után/közben de A Sony gyakrabban.
jelenleg egy htpc-t használok ami az AVR-be van csatlakoztatva abból két megjelenítőt táplálok.
 
Kicseréltem a forrás és az erősítő közötti és az erősítő és projektor közötti hdmi kábelt is de a hiba maradt.
Kicseréltem a forrást és az AVR között is de a hiba maradt.
A htpcnek 2 hdmi kimenete van ha az egyik az erősítőbe van csatlakoztatva a másik pedig a projektorba akkor pedig a hang akadozik szabálytalan időközönként.
Visszatettem a Popcorn 400-ast forrásnak de akkor is eldobja a képet.
 
Bármelyik összeállást használom tévével akkor hibátlan!
 
Batyo fórumtárssal beszéltem telefonon ő a 10 bit vs 8 bit beállítását javasolta 8-ra  de egyik masinán sem láttam ilyen beállítási lehetőséget ahogyan a Pioneer LX86-ban sem.
 
Mi lehet a hiba?
 

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: paler »


Ciscon kívül van még itt valakinek tapasztalata az új szériás Onkyo vasakkal? 
Elég jókat olvastam róla. Állítólag a sub kezelése is nagyon az új szériának.
Teszt 1
Teszt 2
 
Vélemény, tapasztalat? 

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
attivoda
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.09.07., hétf. 22:48
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: attivoda »



Szerintem közel annyiért meg lehetne venni mint a 4310-et.
De te tudod , a te döntésed.
A 4308-ra akartam ezt irni.
A Pio valóban feljebb ugrik árban.
 
Amúgy az Onkyo hangjával meg voltál elégedve ?

Már nálam van a 4310, és meg kell mondjam, hogy nem gondoltam volna, mekkora különbség van az Onkyo és ez között. Eddig az Onkyoval is teljesen meg voltam elégedve, de ez hatalmas ugrás volt számomra. Hozzáteszem, hogy sztereoban is nagyon jól teljesít!

Avatar
Kriss
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.10.21., pén. 21:23
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Budapest

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Kriss »


Évekig használtam egy Yamaha RXV-350-et, ez bőven túlteljesítené az elvártásaid...
 
Sikerült meghallgatnom egy DPL560-ast. TÖRÖLVE!!
 
Azt honnan tudom, hogy egy házimozi erősítő alkalmas zenehalgatásra is?
 Mert az 560-as levágta a fronton a mélyeket és Sub. nélkül hallgathatatlan/élvezhetetlen volt (persze Sub.-bal sem győzött meg).
 
Az általad ajánlott Yamahá-ból más altrnatíva ( Pio., Denon, Onkyo, Sony, Kenwood, ...)? Ez az árkategória milyen szintnek számít (használtban 25e-30e Ft)?
Mert az elsődleges szempont, hogy a zenei rész jó minőségű legyen.

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »


Az már azért árban is feljebb ugrik, viszont nekem az Onkyo 701E-hez képest már ez is feljebb lépés lesz, már csak a HDMI tekintetében is, mert azon nincs
Szerintem közel annyiért meg lehetne venni mint a 4310-et.
De te tudod , a te döntésed.
A 4308-ra akartam ezt irni.
A Pio valóban feljebb ugrik árban.
 
Amúgy az Onkyo hangjával meg voltál elégedve ?

Avatar
attivoda
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.09.07., hétf. 22:48
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: attivoda »



Én a helyedben még a nagy LX-es Piokat is szemügyre venném. Elég jó áron hozzá lehet jutni pl: LX73-hoz is.
Nagyon jó mozit csinálnak.

Az már azért árban is feljebb ugrik, viszont nekem az Onkyo 701E-hez képest már ez is feljebb lépés lesz, már csak a HDMI tekintetében is, mert azon nincs

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »


Köszönöm mindenkinek! Péntek este megyek fülelni, bízom benne, hogy tetszeni fog. Addig is szívesen veszem ha van a további véleményeket, infokat a típusról!
Ha már Denon , akkor inkább az itt hirdetett 4308-at venném meg , mivel az egy kategóriával felette van.

Avatar
attivoda
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.09.07., hétf. 22:48
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: attivoda »


Kb. ez az ára manapság +10 - 20e.
Köszönöm mindenkinek! Péntek este megyek fülelni, bízom benne, hogy tetszeni fog. Addig is szívesen veszem ha van a további véleményeket, infokat a típusról!

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »


Sziasztok! Remélem, hogy jó hejen járok. Denon AVR4310-ről szeretném kikérni a véleményetek. Van egy kilátásban 130-ért, Onkyo TX-SR701E helyére kerülne
Én a helyedben még a nagy LX-es Piokat is szemügyre venném. Elég jó áron hozzá lehet jutni pl: LX73-hoz is.
Nagyon jó mozit csinálnak.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Áráról mi a véleményetek? Megér 130e-t?
Kb. ez az ára manapság +10 - 20e.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”