Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

onkyo607

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: onkyo607 »

Itt a következő proci ami valahol emotiva szintjén áll. Bár itt már dirac a fedélzeten.
Hogy gondolják ezt! Ennyi pénzért le akarják dugni az emberek torkán.
Lassan olyan mint az autó ipar.Minél újabb annál sz@rabb.

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

-KP- írta:
2020.03.16., hétf. 00:27
Quetz írta:
2020.03.12., csüt. 00:19
Audioholics Yamaha AVENTAGE 5200 Series 11CH Processor/Amplifier Review

Nem lehet azt mondani, hogy a gyártók nem dolgoznak meg a kritikáért. A Yamaha csinált egy akkora hardveres bakit, amit majd csak a következő modellben tudnak kijavítani: A torzítás a frekvencia függvényében 23dB-vel rosszabb, mint az 5100-as elődnél, ráadásul pont az XLR kimeneten. Aki tehát a maximumot akarja az 5200-ból kihozni, az RCA kábelt kell használjon. A Yamaha elismerte a hibát.
Quetzet idézem, de Lalának megy a válasz.
Tehát ez azt jelenti, hogy típus hiba.Akkor ez így már világos és szomorú ,hogy nem egyedi hiba.Köszi

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Quetz írta:
2020.03.12., csüt. 00:19
Audioholics Yamaha AVENTAGE 5200 Series 11CH Processor/Amplifier Review

Nem lehet azt mondani, hogy a gyártók nem dolgoznak meg a kritikáért. A Yamaha csinált egy akkora hardveres bakit, amit majd csak a következő modellben tudnak kijavítani: A torzítás a frekvencia függvényében 23dB-vel rosszabb, mint az 5100-as elődnél, ráadásul pont az XLR kimeneten. Aki tehát a maximumot akarja az 5200-ból kihozni, az RCA kábelt kell használjon. A Yamaha elismerte a hibát.
Quetzet idézem, de Lalának megy a válasz.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

phyton71 írta:
2020.03.15., vas. 11:23
kérdés, hogy vajon több azonos típust néztek, vagy csak egy darabot, ami lehet hibás is ?
Ez inkább legyen a gyártó gondja, és javítsa ki, van pár alternatíva a javítási lehetőségre. Tényleg ennyire ki lennénk szolgáltatva a gyártóknak, ömlesztik a sz@rt a nyakunkba, még szerencse, hogy van a híg fos tengerében egy épkézláb ember, aki lerántja a leplet ezekről.
Szóval téged nem érdekel,hogy egy vagy jtöbb darabnál van a hiba, egyből hibáztatod a gyártót?

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 734

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

kérdés, hogy vajon több azonos típust néztek, vagy csak egy darabot, ami lehet hibás is ?
Ez inkább legyen a gyártó gondja, és javítsa ki, van pár alternatíva a javítási lehetőségre. Tényleg ennyire ki lennénk szolgáltatva a gyártóknak, ömlesztik a sz@rt a nyakunkba, még szerencse, hogy van a híg fos tengerében egy épkézláb ember, aki lerántja a leplet ezekről.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Hifilala írta:
2020.03.15., vas. 11:12
Quetz írta:
2020.03.15., vas. 02:55
szepi0808 írta:
2020.03.14., szomb. 22:15
Ezt nem fordítva akartad írni? Vagy az ábrán van felcserélve a típus? Vagy én értelmezem rosszul az ábrát?
Nincsenek elrontva az ábrák.

Az első a CX-A5100. 1kHz-nél az RCA - unballanced - bekötés -90dB, az XLR pedig -95dB. Ez is az elvárt, hogy az XLR jobban teljesít.
A második ábra az új CX-A5200. Itt 1kHz-n az RCA bekötés -88dB, az XLR pedics csak -72dB.

Hogy ez mennyire hallható, az más kérdés, de szerintem aki ilyen eszközt vásárol, az megérdemelné, hogy a gyártó odafigyeljen.
Ezek elèg durva különbségek és jogos az elvárás.
A kérdés, hogy vajon több azonos típust néztek, vagy csak egy darabot, ami lehet hibás is ?
A cikk alapján ők egy eszközt vizsgáltak, jelezték a Yamaha felé ami találtak, akik visszaigazolták, hogy a következő modellben javítják. Ezt én széria hibaként értelmezem.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Quetz írta:
2020.03.15., vas. 02:55
szepi0808 írta:
2020.03.14., szomb. 22:15
Ezt nem fordítva akartad írni? Vagy az ábrán van felcserélve a típus? Vagy én értelmezem rosszul az ábrát?
Nincsenek elrontva az ábrák.

Az első a CX-A5100. 1kHz-nél az RCA - unballanced - bekötés -90dB, az XLR pedig -95dB. Ez is az elvárt, hogy az XLR jobban teljesít.
A második ábra az új CX-A5200. Itt 1kHz-n az RCA bekötés -88dB, az XLR pedics csak -72dB.

Hogy ez mennyire hallható, az más kérdés, de szerintem aki ilyen eszközt vásárol, az megérdemelné, hogy a gyártó odafigyeljen.
Ezek elèg durva különbségek és jogos az elvárás.
A kérdés, hogy vajon több azonos típust néztek, vagy csak egy darabot, ami lehet hibás is ?

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

szepi0808 írta:
2020.03.14., szomb. 22:15
Ezt nem fordítva akartad írni? Vagy az ábrán van felcserélve a típus? Vagy én értelmezem rosszul az ábrát?
Nincsenek elrontva az ábrák.

Az első a CX-A5100. 1kHz-nél az RCA - unballanced - bekötés -90dB, az XLR pedig -95dB. Ez is az elvárt, hogy az XLR jobban teljesít.
A második ábra az új CX-A5200. Itt 1kHz-n az RCA bekötés -88dB, az XLR pedics csak -72dB.

Hogy ez mennyire hallható, az más kérdés, de szerintem aki ilyen eszközt vásárol, az megérdemelné, hogy a gyártó odafigyeljen.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »

Quetz írta:
2020.03.12., csüt. 00:19
Audioholics Yamaha AVENTAGE 5200 Series 11CH Processor/Amplifier Review

Nem lehet azt mondani, hogy a gyártók nem dolgoznak meg a kritikáért. A Yamaha csinált egy akkora hardveres bakit, amit majd csak a következő modellben tudnak kijavítani: A torzítás a frekvencia függvényében 23dB-vel rosszabb, mint az 5100-as elődnél, ráadásul pont az XLR kimeneten. Aki tehát a maximumot akarja az 5200-ból kihozni, az RCA kábelt kell használjon. A Yamaha elismerte a hibát.

Kép

Kép

CX-A5100:
Brown: Unbal - 90dB @ 1kHz
Red: Bal -95dB @ 1kHz

CX-A5200:
Purple: Unbal -88dB @ 1kHz
Blue: Bal -72dB @ 1kHz
Ezt nem fordítva akartad írni? Vagy az ábrán van felcserélve a típus? Vagy én értelmezem rosszul az ábrát?
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »

Sziasztok!

Lenne egy Marantz SR6012, 240.000-es irányáron. Mi a véleményetek, pro és kontra?
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Online
Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Quetz írta:
2020.03.12., csüt. 00:19


Nem lehet azt mondani, hogy a gyártók nem dolgoznak meg a kritikáért. A Yamaha csinált egy akkora hardveres bakit, amit majd csak a következő modellben tudnak kijavítani: A torzítás a frekvencia függvényében 23dB-vel rosszabb, mint az 5100-as elődnél, ráadásul pont az XLR kimeneten. Aki tehát a maximumot akarja az 5200-ból kihozni, az RCA kábelt kell használjon. A Yamaha elismerte a hibát.

:nonononono:

Az ilyeneket nem is értem!

Nem az első processzor amit csinának és rosszabbra sikerül mint az előző.

Más iparban is van ilyen... sajnos!

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Audioholics Yamaha AVENTAGE 5200 Series 11CH Processor/Amplifier Review

Nem lehet azt mondani, hogy a gyártók nem dolgoznak meg a kritikáért. A Yamaha csinált egy akkora hardveres bakit, amit majd csak a következő modellben tudnak kijavítani: A torzítás a frekvencia függvényében 23dB-vel rosszabb, mint az 5100-as elődnél, ráadásul pont az XLR kimeneten. Aki tehát a maximumot akarja az 5200-ból kihozni, az RCA kábelt kell használjon. A Yamaha elismerte a hibát.

Kép

Kép

CX-A5100:
Brown: Unbal - 90dB @ 1kHz
Red: Bal -95dB @ 1kHz

CX-A5200:
Purple: Unbal -88dB @ 1kHz
Blue: Bal -72dB @ 1kHz
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Kijött az Anthem MRX1120 teszt eredménye.

Kép

A végfok teljesítménye már rosszabb, a legtöbbet tehát úgy lehetne kihozni belőle, hogy külső végfokokat kötünk rá. Várom már, lesz-e AVM-60 teszt is, mert az még olcsóbban is beszerezhető.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Még egy fejlemény, egyenlőre érdemes pletykaként kezelni, de akkor is: "I'm also hearing that Monoprice is looking into the HTP1 measurements raised by ASR and will be implementing their update accordingly as well." - A Monoprice is felülvizsgálja a HTP-1-t a publikált mérések alapján.
Ebből is látszik, hogy független objektív == mérésen alapuló tesztelés oda vezet, hogy a fogyasztó többet/jobbat kap a pénzéért. Mi itt akik adott téma rajongói vagyunk, hajlunk rá hogy túlreagáljuk a dolgokat, szinte becsületsértésként kezeljük a kritikát. A helyzet az, hogy a gyártói oldalon jó eséllyel ez csak egy munka amit el kell végezni. De ha épen késne a sörözésről, fáj a feje, tele a töke az egésszel, akkor az a mérnök is összecsapja a dolgát, hogy még kb elfogadható legyen, aztán kiejti kezéből a szerszámot... vagy csak éppen nem vette észre a bakit.
Napi szinten látom az IT/QA oldalán, hogy mit képesek alkotni a fejlesztők, és takarítok magam után is. Ezért állok úgy hozzá a dolgokhoz, hogy hibátlan munka nincs, maximum még nem találták meg. :)
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
denesdr
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2014.04.27., vas. 20:30
Értékelés: 974

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: denesdr »

DeLorean írta:
2020.03.06., pén. 21:18
Quetz írta:
2020.03.06., pén. 15:00
Amir tesztelte az új firmware-t:
Akkor ezek szerint, félretéve azt, hogy nem ajánlja a Dirac hiánya miatt, ami eleve hülyeség - valóban egy firmware frissítés ennyit jelent a SINAD értékben?
gondolkodik.gif
Ez hogy lehetséges?

Ha lehetséges, akkor elég lenne a többinél is egy kis firmware frissítés és 100 pontot kapnának?
Azért nem ajánlja mert régóta be van harangozva a Dirac és még mindig semmi a láthatáron, hátha ezzel is lehet egy kicsit sarkallni a gyártót. De nyilván ezt nem így nem írja bele a tesztbe.
Az említett procinál komoly digitális szűrési probléma (is) volt, amit jelen esetben szoftveres nyűg, de úgy tűnik faragtak rajta sikeresen.
Ha más kütyüknek is hasonló szoftveres gondjai vannak, akkor jó eséllyel azoknál is lehet javítani az értékeken.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

komarfamily írta:
2020.03.06., pén. 15:18
" I can't yet recommend the processor due to lack of Dirac support as of this writing."

Aki nem beszel angolul annak irom szabadon:

"Amikor ezeket a sorokat irom meg nem javaslom ezt a processzort a Dirac hianya miatt"

Latom most a dirac az uj szerelemgyerek. Azert vagyunk paran akik dirac nelkul is tudunk letezni. Markat nem mondok mert mar megint sznob leszek!
Vettél egy drága procit és még Dirac sincs benne, ráadásul a dzsihad értéke sem biztos,hogy jó! Szerintem gyorsan add el,ha gondolod elugrok érte a hét végén :)

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

komarfamily írta:
2020.03.06., pén. 22:44
Irany oppo 205t venni

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ssor.6926/

Szoval valaki vett egy 4.5k USD procit es most szarul erzi magat mert egy teszten "csak" 92 eredmennyel zart. Azert ezeket erosen a helyen kene kezelni.
Én megértem őket, vettek volna inkább egy Apple Dongle-t 9$-ért, az 98-as eredménnyel zárt.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Irany oppo 205t venni

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ssor.6926/

Szoval valaki vett egy 4.5k USD procit es most szarul erzi magat mert egy teszten "csak" 92 eredmennyel zart. Azert ezeket erosen a helyen kene kezelni.
Csatolmányok
Marantz AV8805 Audio Video Processor Balanced SINAD Measurements.png
Marantz AV8805 Audio Video Processor Balanced SINAD Measurements.png (75.55 KiB) Megtekintve 2963 alkalommal

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Quetz írta:
2020.03.06., pén. 15:00
Amir tesztelte az új firmware-t:
Akkor ezek szerint, félretéve azt, hogy nem ajánlja a Dirac hiánya miatt, ami eleve hülyeség - valóban egy firmware frissítés ennyit jelent a SINAD értékben?
gondolkodik.gif
Ez hogy lehetséges?

Ha lehetséges, akkor elég lenne a többinél is egy kis firmware frissítés és 100 pontot kapnának?

Online
Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 373

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: geza123 »

komarfamily írta:
2020.03.06., pén. 15:18
Latom most a dirac az uj szerelemgyerek. Azert vagyunk paran akik dirac nelkul is tudunk letezni. Markat nem mondok mert mar megint sznob leszek!
Vagyunk még páran, akiket ez a hiány nem tartott vissza, és örömmel használjuk ezeket a gépeket. Attól is teljesen függetlenül, hogy 94, vagy 100 szerepel azon a diagramon. ;)
Persze nagyszerű, hogy javítva lett a valós hiba, csak az egy olyan módban volt, ami számomra elképzelhetetlen, hogy használjam (HDMI-n - sztereó módban, mikor van remek szimmetrikus bemenete is, ami ennél is jobb eredményt produkál).
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

" I can't yet recommend the processor due to lack of Dirac support as of this writing."

Aki nem beszel angolul annak irom szabadon:

"Amikor ezeket a sorokat irom meg nem javaslom ezt a processzort a Dirac hianya miatt"


Latom most a dirac az uj szerelemgyerek. Azert vagyunk paran akik dirac nelkul is tudunk letezni. Markat nem mondok mert mar megint sznob leszek!

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

muzsikpeti írta:
2020.03.01., vas. 20:37
Természetesen örülünk neki! De Quetz napok óta ezen a teszten lovagolva ekézi az emotiva-t. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy nem a mért adatok lesznek a kapott hang mércéi. Hallgassa meg, aztán utána alkossunk véleményt!
Amir tesztelte az új firmware-t:
Kép

Ez is bizonyíték arra, hogy mérni kell és igenis lovagolni a cégeken, hogy aztán megkapd az elvárható teljesítményt. Egyébként Amir vélemény szerintem pozitív irányba fordult a cégről, és ajánlottá teszi a terméket ha bekerül a Dirac korrekció:
Conclusions
The big turn off for me in the original review was not just one thing, but so many things not working right. The new version cuts out the number of problematic tests way down, resulting in much improved performance. I can't yet recommend the processor due to lack of Dirac support as of this writing. If that were to become available, I would give it that.

FYI, I spoke to Emotiva folks about an hour. Much better people than I gave them credit for prior to that. They have a tough job to do, integrating a number of black boxes without much leverage on their many technology suppliers. I have been in their shoes (and the other side as technology provider), and feel the pain. I offered my help on their future development should they need it.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Fish »

Peti, kár a vitáért.. a proci qrva jó, halottam én is ,Te is tudod, többen is tudják, a de a cég egy sunyi alattomos genyó, és a végletekig sunnyognak ,aztán vagy lesz belőle valami amit ígérnek vagy nem, sajnos legtöbbszőr a nem szokott előfordulni.. sad.gif ezt kár vitatni ,ez megy évek óta.. én nagyon remélem evvel most nem fogják megtenni ,és boldog emo tulajok lesztek, ahogy már most is azok vagytok, de még egy kicsit keserű az a pirula.. nekem is az lenne.. Én vettem volna most xmc2 -t, Tony-nak is mondtam, de nem mertem meglépni,a fenti leírtak miatt! Ettől még a cucc nagyon jó, tetszik és ki tutdja ha már kiforrott lesz és lesz dirac is, akkor még az is lehet ,hogy nálam is megfordulhat mint alternatíva, bár most per,pill boldog arcam tulaj vagyok ,megelégedve a technikával.. :D

Mérés: engem hidegen hagynak az ilyesmik,mérhet itt bárki bármit,sosem tudjuk meg ki, kinek fizet érte vagy mit ad cserébe.. aki meg azt hiszi, hogy létezik független mérésből élő ember fia, és pártatlan is az összes irománya és mérése, az sok esti mesét néz a mai napig is.. :D bocsi, de én így gondolom.. :napsut:
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Online
Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Jó termékeik vannak, ezt senki nem vitatta.

2 milláért lehet(ne) is jó! Azért az az egy-két hiba nem olyan csekély semmiség. Mert ha 6-7 ezer lenne, azt mondaná az embwr hogy ennyi pénzért elnézi, majd kijavítják.

Ittt is remélhetőleg összekaphak magukat es domborítanak! Ha ezek a malőrök (pl. :hitegetés, Dirac, Auro hiány),nem lettek volna sokkal, de sokkal többen vettek volna ilyen procit!

Avatar
muzsikpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 22:29
Értékelés: 238

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: muzsikpeti »

Természetesen örülünk neki! De Quetz napok óta ezen a teszten lovagolva ekézi az emotiva-t. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy nem a mért adatok lesznek a kapott hang mércéi. Hallgassa meg, aztán utána alkossunk véleményt!
Focal Electra 1027Be, Focal Electra cc1008Be, Focal Electra 1007be, Focal Electra IC1002, Velodyne SPL1200 Ultra, Emotiva RMC1, Rotel Rmb1095 és Rmb1075, Oppo205, Samsung 77S90C Oled, Hidiamond 7 speaker cable, Hidiamond Xlr2, Hidiamond 3 power cable, Audioquest Husky sub cable. Nordost qrt 4

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”