Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

motorgyilkos írta:
2021.09.12., vas. 17:14
Proci csere van az elmemben :D
Storm(mk1/mk2 vs lyngdorf(mp40/mp60) vs Anthem(avm90)
A mas proci nem erdekel :rolleyes:
Ha van kedvetek reszt venni egy kis szavazasban, pro/kontra velemennyel akkor gyerunk.
A Dirac kepes nalam -1 rol indul :D
Szerinted van itt olyan, aki erről a háromról exact módon tud véleményt írni? gondolkodik.gif

Nekem Storm MK1 van és nagyon szeretem, ezért egy szavazat a Sorm MK2-re.
De tennék a Lyngdorf MP60-ra is egyet, ha lehet. :D

A Storm és Lyngdorf más pályán játszik, mint az Anthem.

Avatar
motorgyilkos
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 364
Csatlakozott: 2012.01.15., vas. 18:58
Értékelés: 244

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: motorgyilkos »

Proci csere van az elmemben :D
Storm(mk1/mk2 vs lyngdorf(mp40/mp60) vs Anthem(avm90)
A mas proci nem erdekel :rolleyes:
Ha van kedvetek reszt venni egy kis szavazasban, pro/kontra velemennyel akkor gyerunk.
A Dirac kepes nalam -1 rol indul :D
Livingroom:Sony VW520ES. DIY Pro 7.3.4.2 powered by Hypex fusion fa 122/252/253/502 Anthem mca325 .Storm isp16 MKII.JVC Exofield. Vividstorm ALR tab 120". Zidoo UHD3000 Z10 Himedia Q10Pro OppoBDP95 Roku 4K
Bedroom: Benqw1700. M&K 750 M&K 950. Onkyo TXNR 686 Roku 4K HimediaQ10Pro

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: t97eat »

Quetz írta:
2021.09.12., vas. 15:30
t97eat írta:
2021.09.11., szomb. 14:34
Quetz írta:
2021.09.10., pén. 22:04

Az, hogy máskor ne kérdezd meg három topicba ugyanazt. Köszi!
20 éves vasról van szó, ha egy mozijegy áráért megkapod, akkor vedd meg bátran, maximum kidobod ha nem működik.
Ezt is a Google mondta? :tutiok:
Mit mondott volna a google?
Hogy ebben a szokásos, lekezelő stílusodban ekkora ökörséget írj…

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

t97eat írta:
2021.09.11., szomb. 14:34
Quetz írta:
2021.09.10., pén. 22:04
komancs írta:
2021.09.10., pén. 21:28
Sziasztok!Yamaha dsp ax1 erősítőről kinek milyen véleménye tapasztalata van.Vásárlás előtt állok.Köszi a segítséget.
Az, hogy máskor ne kérdezd meg három topicba ugyanazt. Köszi!
20 éves vasról van szó, ha egy mozijegy áráért megkapod, akkor vedd meg bátran, maximum kidobod ha nem működik.
Ezt is a Google mondta? :tutiok:
Mit mondott volna a google?
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: t97eat »

Quetz írta:
2021.09.10., pén. 22:04
komancs írta:
2021.09.10., pén. 21:28
Sziasztok!Yamaha dsp ax1 erősítőről kinek milyen véleménye tapasztalata van.Vásárlás előtt állok.Köszi a segítséget.
Az, hogy máskor ne kérdezd meg három topicba ugyanazt. Köszi!
20 éves vasról van szó, ha egy mozijegy áráért megkapod, akkor vedd meg bátran, maximum kidobod ha nem működik.
Ezt is a Google mondta? :tutiok:

Avatar
heineken
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 12:03
Értékelés: 129
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: heineken »

komancs írta:
2021.09.10., pén. 21:28
Sziasztok!Yamaha dsp ax1 erősítőről kinek milyen véleménye tapasztalata van.Vásárlás előtt állok.Köszi a segítséget.
Jól sikerült erősítő volt, birtokoltam egyet annó. Érdemes kipróbálni, nagyon jó hangja van mozin és zenén egyaránt.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

komancs írta:
2021.09.10., pén. 21:28
Sziasztok!Yamaha dsp ax1 erősítőről kinek milyen véleménye tapasztalata van.Vásárlás előtt állok.Köszi a segítséget.
Az, hogy máskor ne kérdezd meg három topicba ugyanazt. Köszi!
20 éves vasról van szó, ha egy mozijegy áráért megkapod, akkor vedd meg bátran, maximum kidobod ha nem működik.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Avatar
komancs
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 20:23
Értékelés: 6

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: komancs »

Sziasztok!Yamaha dsp ax1 erősítőről kinek milyen véleménye tapasztalata van.Vásárlás előtt állok.Köszi a segítséget.

Avatar
Cseneles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 702
Csatlakozott: 2013.12.18., szer. 14:38
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cseneles »

Cseneles írta:
2021.09.09., csüt. 16:19
zx07 írta:
2021.09.09., csüt. 16:13
zx07 írta:
2021.08.28., szomb. 10:57
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy adott egy SR6015 AVR. Azt figyeltem meg, hogy mostanában bekapcsolás után 15-30 perccel elkezd "ciripelni" vagy "zizegni" ami egy óra múlva kb. elhalkul. AQ NRG-Z3-kábellel van bekötve egy AQ PowerQuest 2-be. Mi lehet az oka? Régebben nem csinálta...
Erre esetleg valami ötlet?

Illetve ti mivel szűrnétek zajt az én konfigon?
Szeva!

Előszőr is huzz ki mindent a konektorból majd egy fázis ceruzával fázi helyesen helyezd áram alá a marantzot. Más ne legyen ugyan azon a körön áram alá helyezve. Próba aztán ha így is csinálja huzz ki a lakásba egyesével mindent a konektorból. Ha fennáll még a probléma akkor a marantz tápegysée cicereg, ciripel.

Avatar
zx07
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2005.09.16., pén. 15:24
Értékelés: 176

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: zx07 »

zx07 írta:
2021.08.28., szomb. 10:57
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy adott egy SR6015 AVR. Azt figyeltem meg, hogy mostanában bekapcsolás után 15-30 perccel elkezd "ciripelni" vagy "zizegni" ami egy óra múlva kb. elhalkul. AQ NRG-Z3-kábellel van bekötve egy AQ PowerQuest 2-be. Mi lehet az oka? Régebben nem csinálta...
Erre esetleg valami ötlet?

Illetve ti mivel szűrnétek zajt az én konfigon?
Marantz SR6015,Emotiva BasX-500+300, Dali Ikon 8 + Ikon 2 + Vocal2, Heco Victa 302, 4xDali Alteco, 2xSVS PB-1000, Dune 4K Ultra HD, KCO-RTC100, AQ Rocket88, Mackenzie kábelek, NAS:Synology DS218+,DS120j Táp: Isotek Sirius + Premier, AQ PQ2,NRG-Z3, LG UHD NanoCell TV

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: cisco »

tomej írta:
2021.09.07., kedd 18:03
néha random fehér pixelek jelennek meg.
Az kábel probléma, ha néha olyan jelet kap, amit már nem bír átvinni.

Avatar
Cseneles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 702
Csatlakozott: 2013.12.18., szer. 14:38
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cseneles »

Quetz írta:
2021.09.06., hétf. 17:57
Cseneles írta:
2021.09.06., hétf. 16:34
Quetz

Ezek a SINAD mérések azért kissé sántítanak.. XMC1 van itthon és Norbinál hallottam az XMC2 procit, nincs baj a hallásommal jobb az 1nél. Valahogyan nehezen tudom elképzelni, hogy az XMC2 azokkal a müveleti erősítőkkel egy alsó középkategóriás AVR szintjét hozná gondolkodik.gif Ez kb azzal egyenértékű mint a Denon X3600-at meg agyon dicsérik a SINAD mérésekben lekapcsolt végfokozattal. Bullsit :D
Én régóta mondom, hogy a hallásunk sokkal rosszabb, mint amit mérni tudunk. A SINAD méréssel nincs tehát baj, csak alacsonyabban van a kerítés, mint bevalljuk magunknak. Pontosabban, mint ahogy az aranyfülű audiofilek bevallják. A XMC 2 mondjuk nem a SINAD miatt kapta a fejetlen panzert, hanem pl szinkronitás miatt, meg a frekvencia függően emelkedő zaj miatt. Nézd meg mondjuk a Storm dashboardját, ott a két csatorna tökéletesen együtt fut, és csak a mérőjel felharmonikusai látszódnak a dashboardon:

Kép

A mi szól jobban témakörhöz: amíg nem vakon tesztelsz, azonnal váltási lehetőséggel, addig kiteszed magadat számtalan előítéletnek - angol nevén bias - amit nem tudsz kikerülni, akkor sem, ha tudsz róla, hogy hat rád.

Szerintem pedig a méréssel vannak gondok. Nézd meg jobban a Storm proci ábrát...az XMC2 1K hz felett jobban teljesít 10dB értékkel a Stormnál alatta meg mérföldekkel rosszabb. Nettó hülyeség az egész. Végignéztem kíváncsiságból jópár korábbi mérésüket még hasonló görbületet sem produkált egy belépő AVR-sem. Persze ez az én véleményem.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Néhány kép és infó a Storm Audio hamarosan megjelenő új processzoráról.
ISP Core 16
s1.jpg
s1.jpg (41.1 KiB) Megtekintve 1452 alkalommal
s2.jpg
s2.jpg (105.42 KiB) Megtekintve 1452 alkalommal
s3.jpg
s3.jpg (91.35 KiB) Megtekintve 1452 alkalommal

Avatar
tomej
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.12.22., csüt. 13:10
Értékelés: 1

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: tomej »

Üdv Urak.
Előre is elnézést kérek, ha rossz helyre írok. Van egy Onkyo TX-RZ810 erősítőm. Olyan hibajelenség állt elő, hogy a HDMI - kimenet hol működik, hol nem. Cseréltem a HDMI-kábeleket - de a jelenség nem változott: Néha van kimeneti jel - néha csak fekete képernyő, de a TV detektálja, hogy ONKYO - van rádugva - tehát valami kommunikáció van. Ha - ki-be dugom a HDMI csatlakozót - van hogy visszajön a kép, majd elmegy - néha random fehér pixelek jelennek meg. Az Onkyo-nál voltak gondok a HDMI panellel. Nem ismerem azt a hibajelenséget, mikor a HDMI panel megadja magát - de azt gondolom, akkor végérvényesen nincs jel. Lehetséges, hogy a 'MAIN' HDMI kimeneti csatlakozóval lehet a gond? Nekem így annak tűnik.
Előre is köszönöm!
Szép napot!

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Cseneles írta:
2021.09.06., hétf. 16:34
Quetz

Ezek a SINAD mérések azért kissé sántítanak.. XMC1 van itthon és Norbinál hallottam az XMC2 procit, nincs baj a hallásommal jobb az 1nél. Valahogyan nehezen tudom elképzelni, hogy az XMC2 azokkal a müveleti erősítőkkel egy alsó középkategóriás AVR szintjét hozná gondolkodik.gif Ez kb azzal egyenértékű mint a Denon X3600-at meg agyon dicsérik a SINAD mérésekben lekapcsolt végfokozattal. Bullsit :D
Én régóta mondom, hogy a hallásunk sokkal rosszabb, mint amit mérni tudunk. A SINAD méréssel nincs tehát baj, csak alacsonyabban van a kerítés, mint bevalljuk magunknak. Pontosabban, mint ahogy az aranyfülű audiofilek bevallják. A XMC 2 mondjuk nem a SINAD miatt kapta a fejetlen panzert, hanem pl szinkronitás miatt, meg a frekvencia függően emelkedő zaj miatt. Nézd meg mondjuk a Storm dashboardját, ott a két csatorna tökéletesen együtt fut, és csak a mérőjel felharmonikusai látszódnak a dashboardon:

Kép

A mi szól jobban témakörhöz: amíg nem vakon tesztelsz, azonnal váltási lehetőséggel, addig kiteszed magadat számtalan előítéletnek - angol nevén bias - amit nem tudsz kikerülni, akkor sem, ha tudsz róla, hogy hat rád.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Cseneles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 702
Csatlakozott: 2013.12.18., szer. 14:38
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cseneles »

Quetz

Ezek a SINAD mérések azért kissé sántítanak.. XMC1 van itthon és Norbinál hallottam az XMC2 procit, nincs baj a hallásommal jobb az 1nél. Valahogyan nehezen tudom elképzelni, hogy az XMC2 azokkal a müveleti erősítőkkel egy alsó középkategóriás AVR szintjét hozná gondolkodik.gif Ez kb azzal egyenértékű mint a Denon X3600-at meg agyon dicsérik a SINAD mérésekben lekapcsolt végfokozattal. Bullsit :D

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

A Decibel-X -ben sem véletlenül van "kalibráció", ahol egy korrekciós értéket lehet megadni neki. A Quetz által mutatott grafikon rávilágít, hogy milyen különbségek vannak a telefonok mikrofonjai közt, szóval amíg valaki ennyit nem állít be rajta, teljes önbecsapás. De pl. ha csak Az iPhone-okat nézem 10k Hz fölött még azzal is totál vakvágány. Nem is értem mit kellene itt tesztelgetni. Ja de. Aki a Decibel-X-et akarja használni, az korrigálja hozzá magának egy UMIK1-hez!
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Mivel már elég sok Storm Audio tulaj van egy kis Storm hír:

StormXT – Beyond natively decoding a large number of channels, with the multiple formats available on the market and their different recommended speaker placements, it is not uncommon to have silent speakers when playing certain content. While this can be a choice, it can be frustrating not to use all speakers to improve immersivity. StormAudio engineers have been working on this challenge and developed a proprietary engine called StormXT that works hand in hand with existing upmix algorithms to extract relevant audio signals from nearby speakers and redirect them to silent speakers. This new feature will be coming to the ISP platform free of charge in 2021.

Nem írják, hogy csak az MK2, vagy az MK1 modellre is elérhető lesz-e, de kíváncsian várom!

Egy másik újítás:

Channel Remapping – In many installations, due to physical constraints of a room or because of the differences between different codecs placement recommendations, speakers might not be positioned in their ideal location. StormAudio has been working on its own proprietary solution to solve these challenges and will offer it to its customers as a software upgrade on the ISP platform. More information will come later this year.

:tutiok:

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2021.09.03., pén. 16:38
Akkoriban nem volt Umik-1-es mikrofonom és telóval néztem meg néha a hagnyomást.
Mivel nem tudtam, mennyire pontos és Quetznél volt épp Umik-1, így megkértem, hogy hasonlítsuk össze.
Azóta tudom, hogy kb. 7dB a difi. Ennyi, itt le is zártam a témát. Csak neked említettem meg, hátha jobban alszol, hogy tudod az én appom, hogy viszonyul a REW-hez🙈
Amúgy azóta sincs késztetésem, hogy mély tesztelgetésekbe menjek bele, a telóm és REW között.
Ha jól olvasom kíváncsi voltál.
Lehet más is kíváncsi mondjuk itt, ezen a fórumon.
Lehet sokaknak nincs UMIK1 mikrofonja és nem ismeri a REW programot, ahogy te.

Mivel a témát Quetz hozta föl egy netes grafikonnal és neki van UMIK1 mikrofonja és a REW-et is jól ismeri, ráadásul pont ilyen mérést csinált nálad - ami csak feltételezem nem az egyetlen ilyen mérés volt - talán a kérdésem, vagy kérésem így már érthetőbb számodra is.

De mivel Quetz leírta, hogy neki ilyenhez nincs kedve és ezt minden gyerek tudja - nem erőltetem a dolgot.
Mondjuk ha minden gyerek tudja, akkor nem igazán értem azt sem, hogy minek kellett a grafikont betennie, de elengedtem a témát.
:smile32:

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cutler »

DeLorean írta:
2021.09.03., pén. 16:21
Cutler írta:
2021.09.03., pén. 12:12
Amúgy miért?
Mert nincs kedve egy olyan méregetésre, amire csak te vagy kiváncsi?
Vagy?🤔
Éppen te írtad le, hogy csináltatok ilyet. Pont Quetz csinált ilyen mérés-összehasonlítást nálad.
Miért csak én lennék kíváncsi?
Akkor miért csináltátok? Unatkoztatok?
Akkoriban nem volt Umik-1-es mikrofonom és telóval néztem meg néha a hagnyomást.
Mivel nem tudtam, mennyire pontos és Quetznél volt épp Umik-1, így megkértem, hogy hasonlítsuk össze.
Azóta tudom, hogy kb. 7dB a difi. Ennyi, itt le is zártam a témát. Csak neked említettem meg, hátha jobban alszol, hogy tudod az én appom, hogy viszonyul a REW-hez🙈
Amúgy azóta sincs késztetésem, hogy mély tesztelgetésekbe menjek bele, a telóm és REW között.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Cutler írta:
2021.09.03., pén. 12:12
Amúgy miért?
Mert nincs kedve egy olyan méregetésre, amire csak te vagy kiváncsi?
Vagy?🤔
Éppen te írtad le, hogy csináltatok ilyet. Pont Quetz csinált ilyen mérés-összehasonlítást nálad.
Miért csak én lennék kíváncsi?
Akkor miért csináltátok? Unatkoztatok?

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2021.09.03., pén. 14:08
Adódik továbbá a kérdés, te miért nem tudod ezt magadnak megcsinálni? A Storm Audiohoz kaptál egy Umik1-et, ott a telefonod, talán a REW is fut a gépeden (de ha nem, letöltöd, installálod, kb. 1 perc), a demó jeleneteket meg ismered.
Talán azért, mert ő tette be a grafikont a "miért nem mérünk telefonnal hangnyomást" megjegyzéssel.
Plusz már tett be REW-es hangnyomás mérést.

Én annyit írtam, hogy milyen jó lett volna kiegészíteni saját méréssel.

Tovább is magyarázzam, vagy így már érthető számodra is?
:smile51:

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Quetz írta:
2021.09.03., pén. 10:51
Kaleidescape Announces New Terra 72 Terabyte Movie Server for the Ultimate Movie Collector at CEDIA 2021

Kép

The Kaleidescape Terra 72TB is priced at $23,995 MSRP and is available now.
Erre szép kis filmgyűjtemény fér, még 4k UHD-ben is!

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”