Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
bean
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 15:45
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bean »



5.0 és a mély..2 front van, a center, és a 2 hátsó, ez igy 5...A subbal lesz 5.1


 
Igen-igen így gondoltam én is lehet valamit rosszul írtam le.
 
Erre gondolok én ami szerintem jó lenne.
 
Vélemény?
Wharfedale Vardus VR-SUB 8
Wharfedale Vardus VR-300 5.0
 
Bár a márkát nem ismerem még nagyon kezdő vagyok, de szeretném jót venni ha kell akkor gyújtök még hozzá nem akarom elhamarkodni csak jó legyen.Profikra van szükségem tanácsért.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Igen ez lesz az elírtam.
És házimozi hangfalat mit ajánlanál rá, mert a használati utasítás olvasva rengeteg kínai szöveg van számomra.
Azt mondják 6 csatornás az erősítő.Ami azt jelenit, hogy 6.0 + egy mély-ládát lehet rárakni.Vagy ez így ebben a formában butaság amit írok?
Vagy 5.0+ mély-láda és kész?
MIt vegyek ehhez az erősítőhöz szerinted?
 
Köszi a választ:D


5.0 és a mély..2 front van, a center, és a 2 hátsó, ez igy 5...A subbal lesz 5.1

Avatar
bean
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 15:45
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bean »



Igen ez lesz az elírtam.
És házimozi hangfalat mit ajánlanál rá, mert a használati utasítás olvasva rengeteg kínai szöveg van számomra.
Azt mondják 6 csatornás az erősítő.Ami azt jelenit, hogy 6.0 + egy mély-ládát lehet rárakni.Vagy ez így ebben a formában butaság amit írok?
Vagy 5.0+ mély-láda és kész?
MIt vegyek ehhez az erősítőhöz szerinted?
 
Köszi a választ:D


 
 
Gondoltam pl erre:Jamo S406 HCS1 vagy Wharfedale Vardus VR-300 5.0
Ez kevés neki vagy sok vagy?
Persze meg egy mély doboz.
Bár jobb szeretnék 3 utas 6-8 ohm cuccot csak milyet.?

Avatar
bean
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 15:45
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bean »



Radiotechnika S-90 inkább, ha jól rémlik. Elég nagy dobozok ezek. Még valamelyik balti országban gyártották ezeket a szovjet érában.
Ha normálisan el tudod helyezni a szobában, rákötheted őket a Pana erősítőre. Aztán majd eldöntöd magadnak, hogy hogy szól így a rendszer.
 



 
 
Igen ez lesz az elírtam.
És házimozi hangfalat mit ajánlanál rá, mert a használati utasítás olvasva rengeteg kínai szöveg van számomra.
Azt mondják 6 csatornás az erősítő.Ami azt jelenit, hogy 6.0 + egy mély-ládát lehet rárakni.Vagy ez így ebben a formában butaság amit írok?
Vagy 5.0+ mély-láda és kész?
MIt vegyek ehhez az erősítőhöz szerinted?
 
Köszi a választ:D

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na igy ok, ez elég híres dobozka volt..
 
3 utas - 8 Ohm - 90/ 150 W ...Simán rákötheted...Még szubra sem lesz szükséged

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Sziasztok.
 
Sikerült vennem nagyon olcsón egy erősítőt.
 
Panasonic SA-HE 100.
 
 
Milyen hangfalszettet ajánlanátok hozzá ami 100%-ban kihasználná az erősítőt, tehát nem lenne neki kis teljesítményű és túl nagy sem hogy az erősítő meg se tudja hajtani.
Továbbá lenne egy Radiotech S-90 hangfalpárom érdemes összekötni őket.Jól fognak együtt szólni, mármint az erősítőnek ez a hangfal sok vagy kevés?
 
köszi


Radiotechnika S-90 inkább, ha jól rémlik. Elég nagy dobozok ezek. Még valamelyik balti országban gyártották ezeket a szovjet érában.
Ha normálisan el tudod helyezni a szobában, rákötheted őket a Pana erősítőre. Aztán majd eldöntöd magadnak, hogy hogy szól így a rendszer.
 

TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok.
 
Sikerült vennem nagyon olcsón egy erősítőt.
 
Panasonic SA-HE 100.
 
 
Milyen hangfalszettet ajánlanátok hozzá ami 100%-ban kihasználná az erősítőt, tehát nem lenne neki kis teljesítményű és túl nagy sem hogy az erősítő meg se tudja hajtani.
Továbbá lenne egy Radiotech S-90 hangfalpárom érdemes összekötni őket.Jól fognak együtt szólni, mármint az erősítőnek ez a hangfal sok vagy kevés?
 
köszi


Ez az erősítő olyan 40-50 wattot ad le tisztán 5.1-ben...Célszerű nagyobb érzékenységű 6-8 ohmos dobozokat tenni mellé...A hangsugárzód nem ismerem, így arra nem tudok mit mondani...De ami a leírt feltételeknek megfelel abból bármi jó mellé...

Avatar
bean
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 15:45
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bean »


Sziasztok.
 
Sikerült vennem nagyon olcsón egy erősítőt.
 
Panasonic SA-HE 100.
 
 
Milyen hangfalszettet ajánlanátok hozzá ami 100%-ban kihasználná az erősítőt, tehát nem lenne neki kis teljesítményű és túl nagy sem hogy az erősítő meg se tudja hajtani.
Továbbá lenne egy Radiotech S-90 hangfalpárom érdemes összekötni őket.Jól fognak együtt szólni, mármint az erősítőnek ez a hangfal sok vagy kevés?
 
köszi

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



MInd a kettőnek tudnia kell, ha tudja...Ez annyiban más mint az 5.1 , h a hátterek mellett még helyet kapott 1 pár oldalsó hangsugárzó is...Nagyobb szobákban van csak értelme...Na meg a lemezre felvett anyagnak is támogatni a kell


A 7.1-es erősítők már 5-6 évvel megelőzték a 7.1-es felvett anyagokat, 5.1-es hangból is tudnak 7.1-et csinálni.
Különben a BD előtt senki sem vett volna 7.1-es erősítőt DVD mellé.
A DVD nem tartalmaz semmilyen 7.1-es kódolást, ezt az erősítő tudja.
A BD-k közül van, amelyik tudja és van, amelyik nem.
7.1 rendszert csak akkor érdemes kiépítened, ha normálisan el tudod helyezni a dobozokat. Ez sokszor még 5.1 esetében is problémás egy átlagos mo-i lakószobában teljes bebútorozás mellett.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



OK, köszönöm. Akkor HDMI-vel kapcsolódnak majd a készülékek.
A 7.1 hangzást érdemes kihasználni?
Nem egészen tiszta a dolog.
A DVD vagy BD tartalmazza az erősítő számára a kódolást, vagy ez már a erősítő saját "akciója"?
5.1-ig még rendben van, kb értem.
Bocsi,de viszonylag kezdő vagyok a témában.
De ha avalakinek automata ajtóval kapcsolatban kérdése van, szívesen segítek!


MInd a kettőnek tudnia kell, ha tudja...Ez annyiban más mint az 5.1 , h a hátterek mellett még helyet kapott 1 pár oldalsó hangsugárzó is...Nagyobb szobákban van csak értelme...Na meg a lemezre felvett anyagnak is támogatni a kell

Avatar
Csipike
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.02.20., pén. 13:44
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Csipike »


OK, köszönöm. Akkor HDMI-vel kapcsolódnak majd a készülékek.
A 7.1 hangzást érdemes kihasználni?
Nem egészen tiszta a dolog.
A DVD vagy BD tartalmazza az erősítő számára a kódolást, vagy ez már a erősítő saját "akciója"?
5.1-ig még rendben van, kb értem.
Bocsi,de viszonylag kezdő vagyok a témában.
De ha avalakinek automata ajtóval kapcsolatban kérdése van, szívesen segítek!

Honnan tudod, hogy egy vezetékben merről merre folyik az áram??? Lépj rá! Amerről púposodik, arról jön!!
 
Kép: Pioneer PDP-LX 5090,
Hang:Pioneer WSX-1020, PIONEER CT-740kazettás, Infinity Primus 5.0, JAMO SW-6000A
Forrás: Pioneer BDP- 430, ASUS HDP-R1, UPC/Philips set top box

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Elvileg !!!! a hdmi-n menő jeleknek nem szabadna bármilyen minőségromlást elszenvedni, de sajnos olvastam már pl a Dune fórumon tán? hogy de! sajnos egy kis képminőség romlás van azaz annak a fórumtársnak azon az erősítőjén keresztül !! ez fontos nem lehet általános.
De valóban sok függ a minőségtől.
Persze az sem mindegy, hogy egy 42"es laposon vagy egy 240cm feletti vetített képen nézed.
A HD hangok meg ugye csak a hdmi-n keresztül mehetnek ki eredeti minőségben az erősítőbe.
Ha nagyon necces a képromlás, én inkább egy hdmi elosztóban gondolkodnék


Hát az relatív, hogy kinek mi a romlás.
Nem annyira kristálytiszta, éles a kép az erősítőn keresztül vezetve, de még így is gyönyörű szép. Nem látod rossznak, csak ha előtte nagyon megszoktad a közvetlen összekötéssel nézett néhány film képét. Néha nekem bántóan éles volt a kép, most nézhetőbbnek találom. Talán projin nevezhető inkább romlásnak a nagy képméret és eredetileg is lágyabb kép miatt.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ezekkel a csatlakozásokkal mindíg hadilábon álltam.
Kérdésem a következő:
A HDMI csatlakozókon küldött jelek is valamilyen butításon esnek át, vagy ezeket az erősítő tudja kezelni?
Mármint: a lejátszó HDMI-n csatlakozik az erősítőhöz. A TV készülék szintén.
Ebben az esetben mi történik? Lesz-e itt valamilyen minőségromlás, vagy ez teljesen készülékfüggő?


 
Elvileg !!!! a hdmi-n menő jeleknek nem szabadna bármilyen minőségromlást elszenvedni, de sajnos olvastam már pl a Dune fórumon tán? hogy de! sajnos egy kis képminőség romlás van azaz annak a fórumtársnak azon az erősítőjén keresztül !! ez fontos nem lehet általános.
De valóban sok függ a minőségtől.
Persze az sem mindegy, hogy egy 42"es laposon vagy egy 240cm feletti vetített képen nézed.
A HD hangok meg ugye csak a hdmi-n keresztül mehetnek ki eredeti minőségben az erősítőbe.
Ha nagyon necces a képromlás, én inkább egy hdmi elosztóban gondolkodnék

Avatar
Csipike
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009.02.20., pén. 13:44
Értékelés: 0

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Csipike »


Ezekkel a csatlakozásokkal mindíg hadilábon álltam.
Kérdésem a következő:
A HDMI csatlakozókon küldött jelek is valamilyen butításon esnek át, vagy ezeket az erősítő tudja kezelni?
Mármint: a lejátszó HDMI-n csatlakozik az erősítőhöz. A TV készülék szintén.
Ebben az esetben mi történik? Lesz-e itt valamilyen minőségromlás, vagy ez teljesen készülékfüggő?
 
Mivel írtam, hogy Pio párti vagyok, az alábbi összeállítást vettem (rendeltem) meg:
VSX 2010 erősítő
BDP-430 lejátszó.
a TV adott volt, PDP-LX-5030
Médialejátszó: ASUS HDP-R1.
Mindegyiknek van HDMI és optikai ki illetve bemenete.
Ti mivel csatlakoznátok?

Honnan tudod, hogy egy vezetékben merről merre folyik az áram??? Lépj rá! Amerről púposodik, arról jön!!
 
Kép: Pioneer PDP-LX 5090,
Hang:Pioneer WSX-1020, PIONEER CT-740kazettás, Infinity Primus 5.0, JAMO SW-6000A
Forrás: Pioneer BDP- 430, ASUS HDP-R1, UPC/Philips set top box

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »

Lehet,hogy az lesz.. erősen gondolkodok rajta:) A mostani dvd-játékosom (Denon)6 éves,95rugó volt de rendesen ki volt és van használva,nagyon megbizható készülék.De BD-játszóért nem fogok(tudok) ugyanennyit kiadni pusztán az analóg kimenetek miatt,mert még a filmek is drágák igy csak hébe-hóba vennék hozzá.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Tudom...én arra akartam kilyukadni,hogy ezért szomorú,hogy csak a drágább BD készülékeken van Analóg kimenet


 
Venni kell olcsóbb Dune-t amíg még van...

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »



de hiába van optikai, v coax bemeneted az erőlködőn, ha csak egy lebutított 5.1-et tud kihozni a hd hangokból
ok, több, mint a semmi, de nem ugyanaz
médialejátszómról is optikain átmegy a hang szépen az erőlködőbe, de nem ugyanaz, szerencsére a magya cuccok még mindig dolby digital-ban vannak, azt szépen le adja az erőlködő
dts-hd hangoknál lebutítja valami nem is tudom mire, ami ok, szól, meg van az 5.1, de nincs akkora térérzet, pedig illenkor még oda is ülök a két háttér közé, alig 1-1 méter távolságra tőlük
szóval csak kéne az új hd hangokra képes erőlködő


Tudom...én arra akartam kilyukadni,hogy ezért szomorú,hogy csak a drágább BD készülékeken van Analóg kimenet,igy vagy veszek egy drágább lejátszót és tudom mellőzni az optikai vagy coaxial összekötést,vagy olcsóbbal "küszködök" és megelégszek vele...

Avatar
oriza triznyák
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2543
Csatlakozott: 2006.12.06., szer. 00:13
Értékelés: 10

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: oriza triznyák »



Nagyából én is ezen a véleményen vagyok...persze hogy üzlet.De még a 3D-blu-ray is!Pedig szeretném kiegésziteni a rendszert egy BD-játszóval az idén.Mondjuk az analóg kimenetek nem fognak hiányozni,mert optikai vagy Coaxial kábellel lesz a HM erősitőmhöz csatlakoztatva...Igazából a kép minősége miatt hajlok rá.


de hiába van optikai, v coax bemeneted az erőlködőn, ha csak egy lebutított 5.1-et tud kihozni a hd hangokból
ok, több, mint a semmi, de nem ugyanaz
médialejátszómról is optikain átmegy a hang szépen az erőlködőbe, de nem ugyanaz, szerencsére a magya cuccok még mindig dolby digital-ban vannak, azt szépen le adja az erőlködő
dts-hd hangoknál lebutítja valami nem is tudom mire, ami ok, szól, meg van az 5.1, de nincs akkora térérzet, pedig illenkor még oda is ülök a két háttér közé, alig 1-1 méter távolságra tőlük
szóval csak kéne az új hd hangokra képes erőlködő

tv: PANA 42S30
erő: YAMI RXV-750, PANA SA-XR15, SONY TA-FE370
dvd: YAMI DVD-S2700, PANA DVD-S47, MILLENIUM MN-9504
kéksugár: SAMU BD-D5500
hangfal: PIO CS301, SONY SS-MF-600, JAMO E8 CENTER.2, JAMO S 602
lemez: TECHNICS SL-BD20
média: ASUS HDP-R1 O!PLAY

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Mindenkinek egyéni a véleménye, lehet adni mások véleményére is csak mindenki saját magára hallgasson szerintem .


Egyetértek én is! Szerintem az is számit,ki milyen zenét hallgat,vagy filmet néz.Ha valaki csak a "light-osabb" mozit szereti,ugyanakkor zenén sem túl háklis a hangra,nem biztos,hogy egy AX-5-re,vagy hasonló kaliberű nagyhangú készülékekre van szüksége.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Doky »



Pioneer ax5 elismerem nagy gép nagyon szépen szól zenén de mozin (na ezen nagyon sokan megfogtok lepődni ) még a HK255 is lekörözi (dinamikusan).


Egyetértek veled a többiben, és szerintem szinte mindenki!
De azért az Pioneer AX3-5 az más hang mint a H/K255!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem tudom mennyire elterjedt a BR játékosokon a sokpontegyes analóg kimenet (de látván a "fejlődést"... gondolom csekély számú készüléken van! )... de ha mégis van akkor olyat kell venni és mellé egy Pioneer AX3-5-10-est!
És nem lesz probléma a "gyenge mozihang"!!!


Mindenkinek egyéni a véleménye, lehet adni mások véleményére is csak mindenki saját magára hallgasson szerintem . Na ezt azért írtam mert én is bele estem ebbe a csapdába . Volt pár erősítőm szerintem Doky-nak nem kel bemutatni qvad 405 és pioneer pro-logic-panasonic-pioneer916-HK235-pioneer ax5-HK255.Nem is untatnálak benneteket tovább a legjobb hang.-teljesítmény :a qvad 405.Pioneer ax5 elismerem nagy gép nagyon szépen szól zenén de mozin (na ezen nagyon sokan megfogtok lepődni ) még a HK255 is lekörözi (dinamikusan).A gyártóknak nem az a célja,hogy mi felhasználók 5-10 évig használjuk a termékeiket megelégedve, csak 1-2 évig használjuk és utána dobjuk ki a kukába és vegyünk újat !Ezért van az,hogy csak max 2 év garanciát vállalnak . Tisztelet a kivételnek !ui. szerintem ha 5 vagy 7 qvad 405 panelt bele pakolnának egy szépen kivitelezett erősítő dobozba kapna pár divatos bemenetet a Rotel , Nad,Cav és még egy pár erősítő márka kivételével mind pakolhatná a termékét és mehetne a sunyiba . És nem akarok senkit megbántani ,de szerintem vagyunk egy páran itt a fórumon akik hasonló véleményen vannak .

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »


Én is azért vettem a Pio BDP-51FD Blu lejátszót.(50k)
A H/K 445-ös erősitőhöz tökéletes választás,és a dekódere is nagyon jó.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Igen pont ezt nehezményeztem a bluray topikban, h a pioneer 130 ezres gép alatt egyikre sem tett analog 5.1 vagy 7.1 kimeneteket...Ez nem más mint üzlet...Teljesen meghülyítik az embereket,. és mi meg ugrunk bele fejest...NA én ezért xarok a blurayre


Nagyából én is ezen a véleményen vagyok...persze hogy üzlet.De még a 3D-blu-ray is!Pedig szeretném kiegésziteni a rendszert egy BD-játszóval az idén.Mondjuk az analóg kimenetek nem fognak hiányozni,mert optikai vagy Coaxial kábellel lesz a HM erősitőmhöz csatlakoztatva...Igazából a kép minősége miatt hajlok rá.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen pont ezt nehezményeztem a bluray topikban, h a pioneer 130 ezres gép alatt egyikre sem tett analog 5.1 vagy 7.1 kimeneteket...Ez nem más mint üzlet...Teljesen meghülyítik az embereket,. és mi meg ugrunk bele fejest...NA én ezért xarok a blurayre

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Ezért kell előfok/végfok kombót venni. Egyszer megveszed a végfokot és egy fél életen át kiszolgál. Processzor/előfok kombót meg lehet olcsón bányászni ebayről vagy audiomarktról.


Igen ez jóval jövőbiztosabb,meg jobb is de általában az "egydobozos" megoldás az elterjettebb.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”