Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Azt gondolom, h nem a legmegfelelőbb párosítás az Onkyo, és a Klipsch. Teljesen mind1 melyik nem megy a másikhoz, a hangsúly nem ezen van. Nem azért venném ki az Onkyo-t, mert rossz. Egyszerűen ez lenne az ésszerű megoldás, ha másképp nem megy. Logikusabb egy procit cserélni, mint egy 7.0-ás hangfalszettet.
 
Barco jön, " komótosan "

 
"Ettől függetlenül az említett rendszer nagyszerűen szerepelt, egy két beállítás, és sztem rendbe tehető a harsányság"
 
Miért kellene bármit is kivenni, vagy cserélni? Ez a lényeg! 
 
"Mondjuk az is tény, h rengeteg komoly zenei, igen nívós hangfal elesett már az ilyesféle tesztemen"
 
Akkor azért nincs nagy baj!
Egy nagyon jó rendszeren az Adele BD nem fog jól szólni! 
Az igazán jó rendszer megmutatja a felvételek hibáit.
 
Én úgy vettem le, hogy mozin kitűnő, csak nem szabad nagyon feltekerni a hangerőt és zenével is villogott, kivéve néhány számot.


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ez logikus, de mit ajánlanál az Onkyo helyett a Klipsch dobozok mellé? 
 
Várjuk a tesztet!

Ez tényleg nem rajtam múlik, de kapásból Primare-t, vagy a Rotel 1572 ajánlottam, mivel a 1570 nagyon bejött neki.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Red75 »



 Logikusabb egy procit cserélni, mint egy 7.0-ás hangfalszettet.
 
Barco jön, " komótosan "

Ez logikus, de mit ajánlanál az Onkyo helyett a Klipsch dobozok mellé? 
 
Várjuk a tesztet!
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Azt gondolom, h nem a legmegfelelőbb párosítás az Onkyo, és a Klipsch. Teljesen mind1 melyik nem megy a másikhoz, a hangsúly nem ezen van. Nem azért venném ki az Onkyo-t, mert rossz. Egyszerűen ez lenne az ésszerű megoldás, ha másképp nem megy. Logikusabb egy procit cserélni, mint egy 7.0-ás hangfalszettet.
 
Barco jön, " komótosan "
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Végre még egy topic, aminek rendszeres olvasója leszek. 
Hasonlóan gondolom én is, még akkor is ha sok esetben nagyon nem egyezik a véleményünk. Ő az élő példa rá, hogy eltérő véleménnyel is lehet valakivel jó, akár baráti kapcsolatot tartani.
Jöhetnek a saját rendszer képei, leírásuk.
Sok sikert a topikhoz.

Avatar
raczjani
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.08.11., szer. 11:45
Értékelés: 27

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: raczjani »


Mikor jön a Barco beszámoló 


 
Következik: Új Barco projektort vizslattam a Dreamcinema-nál.

OLED55C9PLA oled tv, Xgimi Elfin led projektor, Varamorph anamorphic lens(eladó lehet-fogalmam sincs hova tettem), Sony blu-ray player , Denon AVR-1312 , Jamo S418 , Jamo E-350 , Magnat Vector Center 13 (2db) , Wharfedale Vardus VR-SUB8 , 

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


sztem a hangfalak miatt van te focal-t használsz ,nálad ezért más teljesen!
Lehet, hogy igazad van nem vitatom csak gondoltam meghivom Tony-át egy kis
fülelésre ha van kedve és ideje utóljára úgyis én voltam nála...-
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »



Valami nem stimmel akkor ott, mert egyáltalán nem harsány a proci. Túl nagy szoba esetleg akusztika netán beállítás de ez nem valószínű sztem.
De ha gondolod nálam mwghallgathatod a procit úgyis rég jártál felém....-

sztem a hangfalak miatt van te focal-t használsz ,nálad ezért más teljesen!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »

Kivancsian varom mi lesz ebbol
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Háát ebben a formájában kivenném az Onkyo-t. Az Audessey-t azért említettem, mert lehet semlegesítené ezt a nagyobb hangerőn történő kiabálást, élességet. De lehet a Klipsch-ek sara, ezt nem tudom eldönteni. Bizonyos hangerő szintig előnyös az egész, aztán bizonyos határt átlépve fordul a kocka. Annyi bizonyos, h ennek nem így kell lennie, ezt el is mondtam köntörfalazás nélkül.
Valami nem stimmel akkor ott, mert egyáltalán nem harsány a proci. Túl nagy szoba esetleg akusztika netán beállítás de ez nem valószínű sztem.
De ha gondolod nálam mwghallgathatod a procit úgyis rég jártál felém....-
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Esti program: Megmaradt Alice-nek / Still Alice/
 
 
Nem mondanám rossznak, de az Oscar miatt többet vártam picit. Moore kisasszony jól játszott ez nem kétséges, mégis átütőbbet vártam. Valahogy megmarad a film a középszerűség szintjén. A mellékszereplők el őgyelegtek a főszereplő mellett, igazán sok mindent nem tettek a játékidőhöz. 1x nézős nálam, és hamar felejtős. Sokkal többet ki lehetett volna hozni a témából.
 
10/5

Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Én is örülök a topikodnak, szivesen olvasom majd!
 
Gyors kérdés:
Volt H/K-d vagy nem volt H/K-d:-)?

Megtisztelsz.
Csak egy 970 LE CD lejátszó, más Harman-om nem volt
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Forest74
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1072
Csatlakozott: 2013.03.05., kedd 19:08
Értékelés: 931

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Forest74 »


Én is örülök a topikodnak, szivesen olvasom majd!
 
Gyors kérdés:
Volt H/K-d vagy nem volt H/K-d:-)?

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5230
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3175

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: AAttila »


Végre még egy topic, aminek rendszeres olvasója leszek.  Sok év tapasztalat gyűlt össze ennél az emberkénél, érdemes az Ő szavaira is figyelni. (ezt az újabb fórumosoknak írtam, akik még nem ismerik annyira Tonykát)
 
Szerintem ebben a hobbiban mindenkinek vannak botlásai, kinek több, kinek kevesebb. Igazából ezek nem is botlások, hanem tesztek a saját környezetben.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Szerintem kis akusztikai korrekció a szobában elég lenne.
Az Onkyo egyáltalán nem éles hangú proci. Ahogy én hallottam.
 
De a fórumtárs próbált több procit is, és az Onkyo jobb volt azoknál - talán ezt meg tudja erősíteni.

Egész pontosan a Rotel volt a legjobb, csak technikai gondok adódtak, én erről tudok.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Vukkeinstein
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2011.12.06., kedd 17:12
Értékelés: 677

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vukkeinstein »


Gratula, nem rövid a topik címe,viszont egyedi.
Botladozásokról meg csak annyit,hogy "ez kizárt dolog,mert nem tudom"

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Háát ebben a formájában kivenném az Onkyo-t. Az Audessey-t azért említettem, mert lehet semlegesítené ezt a nagyobb hangerőn történő kiabálást, élességet. De lehet a Klipsch-ek sara, ezt nem tudom eldönteni. Bizonyos hangerő szintig előnyös az egész, aztán bizonyos határt átlépve fordul a kocka. Annyi bizonyos, h ennek nem így kell lennie, ezt el is mondtam köntörfalazás nélkül.
 
Szerintem kis akusztikai korrekció a szobában elég lenne.
Az Onkyo egyáltalán nem éles hangú proci. Ahogy én hallottam.
 
De a fórumtárs próbált több procit is, és az Onkyo jobb volt azoknál - talán ezt meg tudja erősíteni.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Hozzászólhatok?
Szabad?
 
Kitaláltam, hogy kinek a rendszere. 
 
Az OPPO-Onkyo-Lexicon hármas nagyon jó.
Az Onkyo teljesen más, mint amit az ember vár tőle még akkor is, ha kicsit negatívan közelít.
Az Onkyo PCM DAC-ja és a belső felépítése is szuper, nem is csoda, ha jó a kapott hang.
 
A Lexicon teljesen semleges végfok. Az semmibe sem szól bele, a legnaturálisabb, amit valaha hallottam.
Brutális erő van benne, de kisújjból kirázza, nem érződik, hogy erőlködne. 
 
Az Audyssey viszont itt fölösleges lenne, nem használható semmire. Az az egyetlen jó, ami a te processzorodban van.
De nincs is rá szükség.
 
Szerintem itt a Klipsh hangfalak azok, amik az egészet elviszik egy irányba, de nincs is olyan hangfal, ami mindennel egyformán jól szólna.
 
Szóval szerintem ez egy olyan rendszer, ami már nagyon jó és minden eleme szuper. követendő példa sok fórumosnak!
Talán ehhez a felálláshoz már két szub lenne az ideális, annyi a hiányossága.
 


Háát ebben a formájában kivenném az Onkyo-t. Az Audessey-t azért említettem, mert lehet semlegesítené ezt a nagyobb hangerőn történő kiabálást, élességet. De lehet a Klipsch-ek sara, ezt nem tudom eldönteni. Bizonyos hangerő szintig előnyös az egész, aztán bizonyos határt átlépve fordul a kocka. Annyi bizonyos, h ennek nem így kell lennie, ezt el is mondtam köntörfalazás nélkül.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hozzászólhatok?
Szabad?
 
Kitaláltam, hogy kinek a rendszere. 
 
Az OPPO-Onkyo-Lexicon hármas nagyon jó.
Az Onkyo teljesen más, mint amit az ember vár tőle még akkor is, ha kicsit negatívan közelít.
Az Onkyo PCM DAC-ja és a belső felépítése is szuper, nem is csoda, ha jó a kapott hang.
 
A Lexicon teljesen semleges végfok. Az semmibe sem szól bele, a legnaturálisabb, amit valaha hallottam.
Brutális erő van benne, de kisújjból kirázza, nem érződik, hogy erőlködne. 
 
Az Audyssey viszont itt fölösleges lenne, nem használható semmire. Az az egyetlen jó, ami a te processzorodban van.
De nincs is rá szükség.
 
Szerintem itt a Klipsh hangfalak azok, amik az egészet elviszik egy irányba, de nincs is olyan hangfal, ami mindennel egyformán jól szólna.
 
Szóval szerintem ez egy olyan rendszer, ami már nagyon jó és minden eleme szuper. követendő példa sok fórumosnak!
Talán ehhez a felálláshoz már két szub lenne az ideális, annyi a hiányossága.
 

 
 
 

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Kezdjük egy - két beszámolóval.
 
Klipsch régebb óta foglalkoztatott, mint ahogy itt megjelent mostanság. Első körben egyik régi kedves ismerős, Saca fórumtárs vett a moziszobájába. Aztán ott volt norbee48, csupa jót hallottam az ő irányából is. Ráadásnak Rotel fan, ez külön is megérne egy látogatást. Egyszer majdnem sikerült is eljutnom hozzá, aztán mégsem jött össze sajnos. Nem adtam azért fel, így jutottam el egy kedves fórumtárshoz. Ínycsiklandó az ő rendszere is, az én étvágyam meg rögtön megjött, ahogy végignéztem az étlapját:
 
Oppo 105D
Onkyo PR-SC 5507
Lexicon LX-7
Front: Klipsch RF7 II
Center: Klipsch RC 64 II
SR - SRB: Klipsch RB 81 II
SUB: Velodyne SPL 1200 Ultra
 
Elég impresszív felhozatal, szóval nagyon örültem, mikor lehetőséget kaptam a meghallgatására. Vittem a magam megszokott lemezeit, szokásos film, és zene felhozatalt. Azt kell mondjam nagyon jól szerepelt majdnem minden műsorszámban a rendszer. Az Onkyo mozis tudása, igazából nem volt számomra kérdéses sosem. A zenei tudása viszont hagyott bennem előítéleteket szép számmal. Ebből a szempontból hendikeppel indult nálam a proci. Na de ne szaladjunk előre. A filmek hangja elképesztő részletességgel szólaltak meg, a magas, és középszekció hihetetlen közvetlenségről, nyitottságról tett fülbizonyságot. A Velodyne tőle megszokott precizitással, túlzások nélkül, kanapé kanapé rázással tudatta a jelenlétét. A tér ábrázolás első osztályú. Ebből a szempontból éreztem is hátrányt az itthoni 5.1-hez képest. A 7.1 térábrázolása teljesebb bizonyos jeleneteknél, nincs mese ezt el kell ismerni. Az átmenetek finomabbak, simábbak, folyamatosabbak. A center hangját külön kiemelném, nagyon magával ragadó, jól érthető, kristálytiszta minden szempontból. Koncertek is remekül szóltak, nem igazán tudnék belekötni. A gitáros zenék egyszerűen elképesztően fekszenek a Klipsch-nek. A Jazz is nagyon jól szól rajta. Az áradozáson túl jöjjön azért egy kis fekete leves is. Mozi filmeknél egy bizonyos hangerő felett harsánnyá vált az egész produkció, éles, és már kissé bántó volt. Ha visszavettük a hangerőt rögtön megnyugodott, és újra nagyszerűen szólt. Hozzá kell tennem, nem volt Audessey-vel bemérve a rendszer akár ennek a számlájára is írható. Van egy fejlövésem, én kedvelem a könnyed pop, dance, hipp - hopp kategóriát is. Mindezt pure, vagy direkt módban, halljuk mit tud az alsó tartományokban a doboz önmaga. Megadja-e azt a klub hangulatot amire egy Videoton vagy Orion képes volt az átkosban. Azt kell mondjam Alexandra Stan - Saxobeat száma keserves csalódás volt. Nem csak mélyben, ami igazán nem volt, hanem magas és közép szekcióban is. Csattogott, klafogott, élvezhetetlen volt. Pontosan nem tudom, h az Onkyo csorbítása - e, vagy a hangfalaké. Ezután még próbálkoztunk egy DJ mix-el, de felesleges volt, ez sem szólt jól. Igazából el sem tudom képzelni miért, a hangfalak tekintélyt parancsoló, nem éppen kis darabok. Mondjuk az is tény, h rengeteg komoly zenei, igen nívós hangfal elesett már az ilyesféle tesztemen. Ettől függetlenül az említett rendszer nagyszerűen szerepelt, egy két beállítás, és sztem rendbe tehető a harsányság, de ezt meg is beszéltük. Köszönet a tulajdonosnak a lehetőségért.
 
 
Következik: Új Barco projektort vizslattam a Dreamcinema-nál.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »

Gratula ! Jöhetnek az előzmények is.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »




 
Szerintem vágj a közepébe!
 
A leghosszabb címet azért csak megcsináltattad magadnak! 

Tévedés, mivel nekem hosszú, így magam csináltam.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »



 
Szerintem vágj a közepébe!
 
A leghosszabb címet azért csak megcsináltattad magadnak! 

Online
Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Na végre! 
  Örülök neki. 
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Lezárt

Vissza: “Házimozi”