Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »

Valoban nem egy melybajnok, de nekem bosegesen megfelelo es az eddigi felhozatalbol ami nekem volt, toronymagasan o a befuto, persze biztosan lehetne jobb is de arban az mar nekem tul sok lenne.
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Csabiéknál én is megfülelem remélem a héten. Meglátjuk az én beszámolóm milyen lesz. Kíváncsi vagyok ezekre a jobbára stúdió hangfalakra.
 
http://www.av-online.hu/hangfal/m-and-k ... teszt_1498
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Bocs, de ez tényleg csak saját agymenés lehet, mert nem szoktak a mélyek elé felüláteresztő szűrőt tenni. Ha egy doboznak nincs mélye ott a probléma a hangszórónál, doboztervezésnél, vagy a kettő összességénél keresendő.
 
Azt azért tudták a Videotonok, mert volt egy kis felsőbasszus kiemelésük. Ha ilyenre vágyik valaki, akkor zárt dobozt javasolnék. A lányom szobájában van egy pár Preludium, annak a hangját sok mai csoda megirigyelné.

Nem tudom mit tesznek, és mit nem. Az biztos, h nem lehetett megkergetni az F12-t, úgy, h hátsó refis, és a falra volt téve. Kemény pattogós kopogós mélye volt. Gugu szaktárs egyébként talán a legnagyobb Revel fan, de még ő is elismeri, h nem egetverő az F12 basszus tudása. Persze ettől függetlenül kategóriájában zseniális doboz.
 
Itt meg is említik a basszust : http://www.whathifi.com/revel/concerta-package/review
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »



Bocs, de ez tényleg csak saját agymenés lehet, mert nem szoktak a mélyek elé felüláteresztő szűrőt tenni. Ha egy doboznak nincs mélye ott a probléma a hangszórónál, doboztervezésnél, vagy a kettő összességénél keresendő.
 
Azt azért tudták a Videotonok, mert volt egy kis felsőbasszus kiemelésük. Ha ilyenre vágyik valaki, akkor zárt dobozt javasolnék. A lányom szobájában van egy pár Preludium, annak a hangját sok mai csoda megirigyelné.

nincs baj velük ,hidd el, egyszerűen Tony máshoz szokott,ennyi! Én egyáltalán nem keveslem az f12 mélyeit..ezért vagyunk különbözőek! Amúgy meg ott az utlra ha nagyon muszáj!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »

amúgy Fater pár képet ,leírást nem dobsz fel a jelenlegi rendszeredről? Megérdemelné, meg sokan kíváncsiak is sztem!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Red75 »



 Ezeknek a dobozoknak (megint csak én agymenésem) úgy készítik el a hangváltóját, h egyszerűen nem engedi rá ezeket a mélyeket. A komolyabb zenéknél nincs is erre szűkség, sőt igazából sztem ezzel óvják, h véletlen se sokkaljon be egy nagybőgő vagy egyéb.
 
Amit  tudott egy kissé loudness-es Videoton, azt nem tudják a mai komolyabb dobozok. 

Bocs, de ez tényleg csak saját agymenés lehet, mert nem szoktak a mélyek elé felüláteresztő szűrőt tenni. Ha egy doboznak nincs mélye ott a probléma a hangszórónál, doboztervezésnél, vagy a kettő összességénél keresendő.
 
Azt azért tudták a Videotonok, mert volt egy kis felsőbasszus kiemelésük. Ha ilyenre vágyik valaki, akkor zárt dobozt javasolnék. A lányom szobájában van egy pár Preludium, annak a hangját sok mai csoda megirigyelné.
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Micsoda vihart kavart a fülelésem. Alapjában Bubu jól látja, nagyrészt kiváló rendszer. A könnyűzene megint csak az én agymenésem. Mondjuk engem mindig meglep ez a fajta hiányosság az akár komoly dobozoknál is. Fish-nek van igaza, nem erre készítették őket, ezt én is így gondolom. Az, h mekkora mély van benne, kicsit sem hat már meg. A Revel F12-ben is 20-ok vannak, de igazán mélyeket kicsalni belőle lehetetlen. Próbáltam, még anno az UMC1-el, tökig feltolt bass-al sem történt igazán semmi. Ezeknek a dobozoknak (megint csak én agymenésem) úgy készítik el a hangváltóját, h egyszerűen nem engedi rá ezeket a mélyeket. A komolyabb zenéknél nincs is erre szűkség, sőt igazából sztem ezzel óvják, h véletlen se sokkaljon be egy nagybőgő vagy egyéb. Az egyik műfaj a kemény feszes mélyeket igényli, a másik meg a terjengős, lüktető pince mélyeket. Amit  tudott egy kissé loudness-es Videoton, azt nem tudják a mai komolyabb dobozok. Ettől függetlenül a Klipsch nem csak mély hiányos volt, önmaga ez a műfaj nem állt jól neki ebben a felállásban. Sem a magasnak, sem a középnek. Visszatérve, mostanság amúgy sem a komolyabb mélyek felé folyik a fejlesztés gyártás. Az új dobozok Slim fitt-ek, ezt enteriőrrel magyarázzák. Ma már a 16-os mély nagynak számít, de nem ritka már a 13-as hangszóró készlet. Valószínűleg úgy vannak vele, vegyen mindenki subot ha ilyenféle műfaji igényei vannak.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: mezzo »


Szerintem egyértelmű hogy az Onkyo nagyon nem illik a Klipsch-hez.
 
Itthon mivel demózzák egyébként, vagy mit ajánl hozzá a forgalmazó vagy maga a gyártó?

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Hifilala »



azért az rf7 nem a "világ teteje".sőt a saját házának sem!
 
ha ezekről beszélgetnénk akkor még igazat is adnék,Az rf7 nem rossz hangfal az biztos és sok embernek elérhetetlen de nem is a csúcs!
 
http://www.klipsch.com/palladium-p-39f- ... ter-system
Ráadásul a Lexicon végfok jóval magasabb kategória ,mint az RF7 és ebben a rendszerben teljesen felesleges is.

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ha naturális akkor ,a klipsch aminek nem fekszik a bum-bum zene, ettől még lehet jó hangfal, sőt ,a revelekben is 20cm -es mélyek vannak ,még sem dől össze a ház tőlük.. ez van nem erre készültek.. a revelnek is inkább a jazz fekszik jobban mint a hipp-hopp.. én nem keseredek el emiatt! 
 
Ez az én véleményem az Onkyo prociról. Többet is kipróbáltam. Nekem nagyon tetszenek hangzásra. Az SACD különösen jól szól DSD módban.
Ismerem a régi dögös Onkyo hangzást is - prociban is -, de már az 5507-es teljesen más.
 
Én meg meg sem próbálom hipi hopi zenékkel megküldeni a sajátomat. A "Klipsch-nagyúr" is csak annyit mondott a System Audio Ranger hangfalra, hogy ő a húsos mélyeket szereti és nem az igazi. 

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »



A Klispch említett modelljei én úgy gondolom minőségben túlnőnek azon,hogy egy 5507-es Onkyot párosítsunk hozzá.Tudom,hogy ez nehezen emészthető azoknak akik kedvelik az Onkyo-kat,de így van ez biztos.
 

azért az rf7 nem a "világ teteje".sőt a saját házának sem!
 
ha ezekről beszélgetnénk akkor még igazat is adnék,Az rf7 nem rossz hangfal az biztos és sok embernek elérhetetlen de nem is a csúcs!
 
http://www.klipsch.com/palladium-p-39f- ... ter-system
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »



Ezek az Onkyo processzorok nem a régi dögös Onkyo hangzást képviselik.
Teljesen naturálisak és igen jó a hangjuk - én így tapasztaltam.

ha naturális akkor ,a klipsch aminek nem fekszik a bum-bum zene, ettől még lehet jó hangfal, sőt ,a revelekben is 20cm -es mélyek vannak ,még sem dől össze a ház tőlük.. ez van nem erre készültek.. a revelnek is inkább a jazz fekszik jobban mint a hipp-hopp.. én nem keseredek el emiatt! 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Ezek az Onkyo processzorok nem a régi dögös Onkyo hangzást képviselik.
Teljesen naturálisak és igen jó a hangjuk - én így tapasztaltam.

 
Én is azt tapasztaltam az 5508-al,hogy a mozihangzása nagyon jó,nagyon teres és részletgazdag,de a nagyobb hangerőn való felkeményedés nem tűnt el teljesen a karakteréből.
Egy Lexicon végfok sem tartja kordában,mivel hiába van mögötte egy stabil erő, a sajátos Onkyo arrogancia nem fog eltűnni az előadásból,erre mondtam hogy még egy lapát a tűzre ha Klipsch-ek fogják megszólalltani azt a hangot amit "ő" állít elő.
 
A Klispch említett modelljei én úgy gondolom minőségben túlnőnek azon,hogy egy 5507-es Onkyot párosítsunk hozzá.Tudom,hogy ez nehezen emészthető azoknak akik kedvelik az Onkyo-kat,de így van ez biztos.
Az általad nemrég hírdetett Denon proci/Lexicon végfok duót inkább tudnám elképzelni az RF Klipsch-ekhez és akkor kérdőre lehetne vonni a Klispch milyenségét produkcióját,ha azokkal is harsogna.
Vagy a TagMclaren párost
Az a Denon (pedig nem is a legújabb) magasan jobb lehet ,mint a "régi társ" bármelyik processzora...

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szerintem egyértelmű hogy az Onkyo nagyon nem illik a Klipsch-hez. Tehát az Onkyo/Lexicon/Oppo/Klipsch társaságból ő lóg ki.
Nálam 5508 volt,roppant nagy termes mozit kreál,anno írtam is róla,ezzel nincs is baj,de vele párhuzamosan kevesebb mélyet is kapunk és ha ezt egy alapból olyan karakterű hangsugárzó szólaltatja meg mint a Klispch akkor meg még tettünk is rá egy lapáttal.
A processzor vezérlése és annak hangkaraktere ahogy azt a mérnökök kitalálták és beállították sajátos,amin nem változtat semmi. A Klipschekhez ezért nem való Onkyo.

 
Ezek az Onkyo processzorok nem a régi dögös Onkyo hangzást képviselik.
Teljesen naturálisak és igen jó a hangjuk - én így tapasztaltam.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Szerintem egyértelmű hogy az Onkyo nagyon nem illik a Klipsch-hez. Tehát az Onkyo/Lexicon/Oppo/Klipsch társaságból ő lóg ki.
Nálam 5508 volt,roppant nagy termes mozit kreál,anno írtam is róla,ezzel nincs is baj,de vele párhuzamosan kevesebb mélyet is kapunk és ha ezt egy alapból olyan karakterű hangsugárzó szólaltatja meg mint a Klispch akkor meg még tettünk is rá egy lapáttal.
A processzor vezérlése és annak hangkaraktere ahogy azt a mérnökök kitalálták és beállították sajátos,amin nem változtat semmi. A Klipschekhez ezért nem való Onkyo.

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az én "unortodox" meghajtásom a Klipsch-ek elé a Heed.
 
Itt azért Lexicon a motor!
 
Még egyszer visszakanyarodnék arra, amit Tonyka írt. Lehet nem mindenki olvasta el!
A jazz és akusztikus számok fantasztikusan szóltak, Alexandra Stan Saxobeat száma viszont nem és a DJ mix.
Nem tudom mennyire ismeritek a számot, de mondjuk magam részéről bőven el tudom viselni egy rendszertől, ha ezek nem szólnak jól, mivel ilyeneket nem hallgatok max rádióból. 
 
Mondjuk az pont érdekes, hogy a Klipsch hangfal böhöm nagy 25 centis hangszóróval rendelkezik, ráadásul abból is kettővel. Azt várná az ember, hogy ezekre a számokra találták ki. Ezt a hátrányt viszont pont az előnyének is lehet értékelni.


Avatar
zikmen7
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2013.01.19., szomb. 23:22
Értékelés: 48

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: zikmen7 »



Ez logikus, de mit ajánlanál az Onkyo helyett a Klipsch dobozok mellé? 
 
Várjuk a tesztet!

Az én "unortodox" meghajtásom a Klipsch-ek elé a Heed.
Analog:Edwards Audio TT2SE - Heed Quasar+QPSU - Heed Si+X2+PAS - Klipsch RF7 Mk II
Digital :LMS Server - AP Linux+SqueezeLite - Heed Canalot+QPSU
Mozi :HTPC(EQ APO+madVr) - Denon AVR-X3700H - Rotel RMB-1075 - Klipsch RF5+RF3MkII+RC7+RS35+RB5+KSW15+KSW12 - JVC D-iLA X30W

Online
Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: AAttila »

De az otthoni környezetben érdemes kipróbálni, tehát bontsd szét a házat, menyót, falat, ha mégsem jön be az Atmos, akkor visszabontod.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Fish »


. Nekem ez a front tetejére pakolgatós megoldás nem szimpatikus. Valahogy a visszaverődés precízségében nem igazán hiszek. Sok bemérő rendszer, még normál 5.1-el sem boldogul rendesen. Persze ez ismét " agymenés " és lehet kifogástalan ezzel a megoldással is.
meg kell hallgatni ,mielőtt szétbontod az egész házat!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Tonyka sok sikert az Atmos fejlesztéshez, mert ebből előbb utóbb úgy is az lesz...
 
Köszi, de odébb van. Egyrészt annyira azért nem mozgat, másrészt viszonylag nagy befektetés. A 4db plafonba építhető hangszóró BW bácsinál alaphangon 268e. + egy 5cs végfok, és a meló. Felvésni a hangfal kábeleket, kivágni a gipszkartont, és újra festeni. Mert megcsinálni csak normálisan érdemes. Nekem ez a front tetejére pakolgatós megoldás nem szimpatikus. Valahogy a visszaverődés precízségében nem igazán hiszek. Sok bemérő rendszer, még normál 5.1-el sem boldogul rendesen. Persze ez ismét " agymenés " és lehet kifogástalan ezzel a megoldással is.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
AV-Forever
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013.08.07., szer. 19:43
Értékelés: 15

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: AV-Forever »

Tonyka sok sikert az Atmos fejlesztéshez, mert ebből előbb utóbb úgy is az lesz...

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: kimi- »


 De bizonyos hangerőig így sincs gond vele.
De mennyi az a bizonyos hangerő ?

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: mezzo »

Still Alice -hez: Iris - Judi Dench-csel és Kate Winslet-tel klaszzisokkal jobb, ha már Alczheimer témájú film.

Vendég

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jöhet a többi agymenés, mert ahogy látom most senki sem ír az AVX-en. (többen elég régóta)
Kis olvasnivaló jól jönne!


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



"Ettől függetlenül az említett rendszer nagyszerűen szerepelt, egy két beállítás, és sztem rendbe tehető a harsányság"
 
Miért kellene bármit is kivenni, vagy cserélni? Ez a lényeg! 
 
"Mondjuk az is tény, h rengeteg komoly zenei, igen nívós hangfal elesett már az ilyesféle tesztemen"
 
Akkor azért nincs nagy baj!
Egy nagyon jó rendszeren az Adele BD nem fog jól szólni! 
Az igazán jó rendszer megmutatja a felvételek hibáit.
 
Én úgy vettem le, hogy mozin kitűnő, csak nem szabad nagyon feltekerni a hangerőt és zenével is villogott, kivéve néhány számot.


Aranyeső hulljon reád drága barátom. Ha minden próbálkozás csődöt mond, tehát a beállítás nem válik be, akkor venném ki az Onkyo-t. De bizonyos hangerőig így sincs gond vele.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Lezárt

Vissza: “Házimozi”