Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AV Trend & Hifi show

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: komarfamily »



Ha pesti lennék, akkor már csak a társaság miatt is elmennék.
1-2 mozijegy a belépő ára.

Ha itthon lennék kimennék az biztos már csak a szepi féle yamaha klipsch duó miatt is. Megnézném, hogy mit varázsol a yami csúcs kombója.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Azt hiszem 4 show voltam kint. Az elszántságom, és elhivatottságom töretlen volt. Aztán mikor egyre kevesebb volt a mozi előgyelegtem még egy jó darabig. Igazából a végén mi tagadás inkább a kedves fórumtársakkal való találkozás lett a fő célja. Mozi fan vagyok, nem csak hangra, de képre is kíváncsi vagyok. Projikból rendszerint egy aktuális újdonságot sem visznek ki. Még mutatóba sem, tehát még a demóról is lemondanék. Az aktuális AVR kínálat is hiányzik, pedig azokkal lehetne demózni is, akár alap belépő szettekkel. Mivel kevés az ami érdekel, így mindig gondolkodom, h menjek vagy ne menjek. Ha motorcsónak kiállításra vágyik az ember, akkor nem megy autó kiállításra, mert van kint 2 motorcsónak is az utánfutón. Legalábbis elgondolkodik rajta, h mit is csináljon.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: komarfamily »



Természetesen ez is számít.
 
A System Audio-nál mielőtt egy hangfal "dobozba kerül" 14 minőség-ellenőrzési procedúrán megy keresztül.
A Dali-nál hasonló teszteket, méréseket végeznek el. A többi gyártónál is.
Van, ahol az ellenőr kézjegyével látja el a hangfalat, vagy egyéb elektronikát.
Még egy itthoni gyártó is leellenőrzi a hangfalait, járatja kicsit, mielőtt kiadja a kezei közül.
 
Van, ahol gyárilag "járatják be" a hangfalat.
Akit érdekel. nem ide tartozik mondjuk:
 
http://www.zuaudio.com/questions-list/2 ... is-burn-in
 
WHAT BURN-IN MEANS TO ZU
Zu’s first big indicator that burn-in was essential to get our stuff sounding its best was when one of the original pair of Zu Druid loudspeakers was shipped to Don Garber of Fi in New York. He liked 'em but never loved ‘em. A year later, Zu had them collected and went about checking them over. The consensus was that Don should have loved ‘em, and that someone at Zu must have screwed something up, or that there might have been a transformer compatibility issue.
Everything checked out like new -- and that was the problem. A year of play with very low power had done nothing to break them in.
It was then that we realized most users are not going to lean on the speakers the way Zu does. After thinking about it for half a second, we realized that our whole concept of how our speakers were going to be broken-in was not possible for the vast majority.
Concert level playback -- concert after concert after concert -- meant we had to get a soak and burn-in system up and running quick.
On September 31, 2006, Zu committed to running all loudspeakers though our factory burn-in system. This aging/burn-in treating process ensures Zu loudspeakers will sound their very best without the user having to burn them in with specified program material or at high playback levels. A new pair of loudspeakers that have been hit with factory burn-in process will reach peak performance within a very short time -- a week or two in the summer months, two to four weeks in the winter as wide temperature gradients seem to cause delayed burn-in.
The speakers will sound better as time passes, but users really shouldn't sweat it. Just play as you will!
We're excited about our burn-in process. Since adding it as part of the manufacturing process, our 60-day satisfaction guarantee refunds have gone from roughly 6% to less than 2%. The comments from customers went from, “They're good, but a bit restricted sounding,” to, “Man, these things rock!”
No, we’re not kidding, the difference is night and day. That’s how we hear it, and that’s what end users are telling from all over the world.
This difference was confirmed in the first quarter of 2011. During the fourth quarter of 2010, we introduced the Omen series. As a cost cutting measure, we announced that this line would not be getting factory burn-in. This was a mistake and our return rate rose, hitting 8%. Lesson learned. All Zu loudspeakers now have factory burn-in.
 
Azt kijelenteni, hogy egy hangfalat nem kell bejáratni - nagy botorság szerintem és ebben a formában semmilyen esetben sem igaz!


Akkor ez legjobb esetben is csak egy axioma de kerülném az olyan szavakat, hogy botorság meg igazság mert az nem illő...szerintem.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: AVX »



Kicsit furcsa olvasni idén is megint a - "Nem megyek ki mert xar az egész, i'm hero" hozzászólásokat pár emberkétől prognózisban is.... 
 
 
 

Ha pesti lennék, akkor már csak a társaság miatt is elmennék.
1-2 mozijegy a belépő ára.

Vendég

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Kicsit furcsa olvasni idén is megint a - "Nem megyek ki mert xar az egész, i'm hero" hozzászólásokat pár emberkétől prognózisban is.... 
 
 

 
Ezt mégis hol olvastad pár emberkétől?
Nemtomm annyit írt, hogy gondolkodott, hogy kimenjen-e a tavalyi siralmas mozi után, de ott lesz.
Hol szerepelt, hogy xar az egész?
 
Engem csak sok mozi érdekelt volna, de ha csak kettő lesz, akkor most kihagyom - ennyit írtam.
 
Semmiféle "i'm hero" nem volt sehol. 

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: batman98 »


Kicsit furcsa olvasni idén is megint a - "Nem megyek ki mert xar az egész, i'm hero" hozzászólásokat pár emberkétől prognózisban is.... 
 
Meg az érdekesen "magas" elvárásokat is egy kiállításról amiről itt tulajdonképpen mindenkinek pontosan tudnia kéne milyen célokat tudnak kb megvalósítani a kiállítók. 
Illetve már tapasztalni kellett volna hogy nem igazán lehet "világmegváltóigényeket" kiszolgálni...
 
Mintha nem hallottatok volna pl.: egy gyártó egy bizonyos hangdoboz típusából akár 4-5 rendszert is. És ugye mind másképpen szólt, más volt a produkció.
Erre még ugye rájön az is hogy nem nehéz a forgalmazó bemutatótermi produkciójánál se egy-egy fórumos mániákusnál jobban összerakott/ beállított rendszert megismerni, megtalálni.
Ilyenkor mit gondol a kőműves szektor? - Hülye a forgalmazó mert egy átlag user jobbat kalapált össze otthon?
Lehet, de ne felejtsük el hogy akkor már lehet nem "átlag" felhasználónál jártunk . 
 
Ezt ne mondjátok már hogy nem találkoztatok már hasonlóval? És akkor majd persze egy szállodában mindenre kevés idő alatt mindent kielégítő igényeket valósítsanak meg...
 
 
Végülis nem hülyeség olvasni a furcsa prognózisokat, csak akkor aki a-t mond az ne mondjon b-t , mert tulajdonképpen ég a ház vadul .
 
Nem ez lesz az első és az utolsó sem ahol a PR és az "átlag" felhasználókat tudják csak megismertetni a forgalmazók.
 
Speciál engem ugye érdekel a témakör és az a minimum hogy szánok rá egy napot és kilátogatok ha már egy évben csak egyszer van rá lehetőség.
Még ha csak felületesen megfülelhetek valami újdonságot (ha érdekel úgy is elmászok személyesen a bemutatótermükbe), vagy ha jól összetapenyálhatok mindent,
no meg ha lepacsizhatok és válthatok pár szót az utamba kerülő ismerősökkel - akkor már megérte. Vastagon.
 
 
 
Szepiéknek és Ivánéknak meg egy kalappal, kíváncsi leszek mit sikerül összehozniuk. 
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: lacy »




Ha pedig Focal-ról beszélünk kétlem, hogy bármelyik is rossz lenne,főleg ami Gabinak volt.Úgyhogy ebben nem értek egyet.
 

Meglepődnél...   tudnék mesélni
 
Amúgy nekem az összes Focal hangja nem tetsző, amiben az az  xxxx (ide mindenki gondoljon valami elég randa szót   ) kifordított berillium dóm van, az egyszerűen csak csattog, én abból SZÁMOMRA szép magashangot még nem hallottam

Vendég

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Moziból sosincs sok, igényesen összeállítottból meg még annyi sem. Igazából ez a show, és a másik is a hifistáknak kedvez. Tavaly már ezért nem mentem ki. Nekem unalmas a rengeteg szoba, ahol nyomják az ilyen - olyan zenei demókat. Ráadásnak a zenék 97% nem az én világom.
 
A másik Show három évvel ezelőtt ilyen szempontból sokkal jobb volt.
Akkor én erre nem megyek el, majd elolvasom az élménybeszámolókat!


Vendég

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A különféle gyártók más-más anyagokat használnak a gyártás során.
A pille impregnálása, anyaga, ragasztása, a membránperem felfüggesztés, stb mindegyiknél más.
Ezek gyártmányfüggően vagy igénylik a (kezdeti) különböző merevségű állapot "kilágyítását," (hifi-berkekben un. bejáratás) vagy kevésbé.
A Thiele-Small paraméterekre gyakorolt hatás, és ezzel a frekvenciaátvitel is ennek függvényében változik.

 
Természetesen ez is számít.
 
A System Audio-nál mielőtt egy hangfal "dobozba kerül" 14 minőség-ellenőrzési procedúrán megy keresztül.
A Dali-nál hasonló teszteket, méréseket végeznek el. A többi gyártónál is.
Van, ahol az ellenőr kézjegyével látja el a hangfalat, vagy egyéb elektronikát.
Még egy itthoni gyártó is leellenőrzi a hangfalait, járatja kicsit, mielőtt kiadja a kezei közül.
 
Van, ahol gyárilag "járatják be" a hangfalat.
Akit érdekel. nem ide tartozik mondjuk:
 
http://www.zuaudio.com/questions-list/2 ... is-burn-in
 
WHAT BURN-IN MEANS TO ZU
Zu’s first big indicator that burn-in was essential to get our stuff sounding its best was when one of the original pair of Zu Druid loudspeakers was shipped to Don Garber of Fi in New York.  He liked 'em but never loved ‘em. A year later, Zu had them collected and went about checking them over. The consensus was that Don should have loved ‘em, and that someone at Zu must have screwed something up, or that there might have been a transformer compatibility issue. 
Everything checked out like new -- and that was the problem. A year of play with very low power had done nothing to break them in. 
It was then that we realized most users are not going to lean on the speakers the way Zu does. After thinking about it for half a second, we realized that our whole concept of how our speakers were going to be broken-in was not possible for the vast majority.
Concert level playback -- concert after concert after concert -- meant we had to get a soak and burn-in system up and running quick. 
On September 31, 2006, Zu committed to running all loudspeakers though our factory burn-in system. This aging/burn-in treating process ensures Zu loudspeakers will sound their very best without the user having to burn them in with specified program material or at high playback levels. A new pair of loudspeakers that have been hit with factory burn-in process will reach peak performance within a very short time -- a week or two in the summer months, two to four weeks in the winter as wide temperature gradients seem to cause delayed burn-in.
The speakers will sound better as time passes, but users really shouldn't sweat it. Just play as you will!
We're excited about our burn-in process. Since adding it as part of the manufacturing process, our 60-day satisfaction guarantee refunds have gone from roughly 6% to less than 2%. The comments from customers went from, “They're good, but a bit restricted sounding,” to, “Man, these things rock!”
No, we’re not kidding, the difference is night and day. That’s how we hear it, and that’s what end users are telling from all over the world.
This difference was confirmed in the first quarter of 2011. During the fourth quarter of 2010, we introduced the Omen series. As a cost cutting measure, we announced that this line would not be getting factory burn-in. This was a mistake and our return rate rose, hitting 8%. Lesson learned.  All Zu loudspeakers now have factory burn-in.
 
Azt kijelenteni, hogy egy hangfalat nem kell bejáratni - nagy botorság szerintem és ebben a formában semmilyen esetben sem igaz!


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Erre valaki tudja a választ?


Moziból sosincs sok, igényesen összeállítottból meg még annyi sem. Igazából ez a show, és a másik is a hifistáknak kedvez. Tavaly már ezért nem mentem ki. Nekem unalmas a rengeteg szoba, ahol nyomják az ilyen - olyan zenei demókat. Ráadásnak a zenék 97% nem az én világom.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egy kérdés:
 
Ha jól látom ezen a kiállításon két mozis bemutató lesz csak és esetleg Bose, ha azt is odavesszük?
Most csak a mozi miatt mennék, mert tavaly láttam és hallottam a HIFI cuccokat, azokra most nem vagyok kíváncsi.
Ha csak kettő lesz, akkor ezt most kihagyom...

 
 
Erre valaki tudja a választ?


Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: szamóca »



Nekem a Harbeth M30.1-el kapcsolatban van tapasztalatom.Az frissen  kivéve a dobozból is úgy zenélt,mint egy álom.
Ez is erősen szubijektív,de én gyakorlatilag nem tapasztaltam érzékelhető változást.
Ezzel ellentétben pl Sonus Faber,ProAc tulajok több száz órás bejáratás után nagyon komoly változásokról számolnak be.Ennek igazságtartalmát én nem is vitatom.
Azt viszont erősen vitathatónak tartom,hogy miért nem úgy kerül ki a gyárból egy ilyen igen nívós és drága doboz,hogy egyből a tudása legjavát tudja nyújtani az új tulajdonosa számára.
Nekem volt szerencsém hallani egy új Sonus Faber Amati Fururat.Sajnos arra már nem volt lehetőségem,hogy ezt az új dobozt pár hónap múlva újra meghallgassam.Ezért obijektív véleményt a Sonus-ról nem tudok megfogalmazni.

A különféle gyártók más-más anyagokat használnak a gyártás során.
A pille impregnálása, anyaga, ragasztása, a membránperem felfüggesztés, stb mindegyiknél más.
Ezek gyártmányfüggően vagy igénylik a (kezdeti) különböző merevségű állapot "kilágyítását," (hifi-berkekben un. bejáratás) vagy kevésbé.
A Thiele-Small paraméterekre gyakorolt hatás, és ezzel a frekvenciaátvitel is ennek függvényében változik.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Azt azért tegyük hozzá hogy beégetés előtt érdemes lefagyasztani!
Meg szakrális kehelybe szenteltvizet önteni, és azon áthúzni, 3,3mm/s sebességgel.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Nekem a Harbeth M30.1-el kapcsolatban van tapasztalatom.Az frissen  kivéve a dobozból is úgy zenélt,mint egy álom.
akkor megnyugodtam

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Hifilala »



Meg is akartalak keresni már,hogy van egy zsák IC-m és 10db Jóféle tápkábelem. Nincs kedved bejáratni nekem
Aztán mondhatnál pro és kontra véleményeket majd a végén
 
 
 
 
Nem nagyon akarok beleszólni de egyszer próbáld ki a kábel beégetést az hiszem nagyon meglepödnél a pozitív változáson az biztos... ha beégeted az összeset, felér min egy készülékcserével..-

Azt azért tegyük hozzá hogy beégetés előtt érdemes lefagyasztani!

Online
Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: szigony »


Erre probaltam ravilagitani, hogy ha valami rossz az jo nem lesz. Fura lenne olyat venni ami nem jo es a bejaratastol megjavul.
Nekem a Harbeth M30.1-el kapcsolatban van tapasztalatom.Az frissen  kivéve a dobozból is úgy zenélt,mint egy álom.
Ez is erősen szubjektív,de én gyakorlatilag nem tapasztaltam érzékelhető változást.
Ezzel ellentétben pl Sonus Faber,ProAc tulajok több száz órás bejáratás után nagyon komoly változásokról számolnak be.Ennek igazságtartalmát én nem is vitatom.
Azt viszont erősen vitathatónak tartom,hogy miért nem úgy kerül ki a gyárból egy ilyen igen nívós és drága doboz,hogy egyből a tudása legjavát tudja nyújtani az új tulajdonosa számára.
Nekem volt szerencsém hallani egy új Sonus Faber Amati Futurat.Sajnos arra már nem volt lehetőségem,hogy ezt az új dobozt pár hónap múlva újra meghallgassam.Ezért objektív véleményt a Sonus-ról nem tudok megfogalmazni.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Meg is akartalak keresni már,hogy van egy zsák IC-m és 10db Jóféle tápkábelem. Nincs kedved bejáratni nekem
Aztán mondhatnál pro és kontra véleményeket majd a végén
 
 
 
 
Nem nagyon akarok beleszólni de egyszer próbáld ki a kábel beégetést az hiszem nagyon meglepödnél a pozitív változáson az biztos... ha beégeted az összeset, felér min egy készülékcserével..-
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Erre probaltam ravilagitani, hogy ha valami rossz az jo nem lesz. Fura lenne olyat venni ami nem jo es a bejaratastol megjavul.
 
Ok Én csak azzal nem értettem egyet hogy a Focal rossz lenne.Azzal igen hogy javult már 20 óra után is,de nem rosszból lett akkor sem jó hang,nem így kellene elképzelni,vagy megfogalmazni.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: komarfamily »



"Megszokni" csak akkor lehet valamit (ha valóban rossz) ha nincs jobbra pénzünk.
Ami xar azt nem hagyja meg senki hosszútávon.Amint lehetőség nyílik (pénz) máris túlad rajta.
Aki focal-t vesz ,van gempája,valószínűleg nem segédmunkás.Így lehetőségei is ,hogy ne kelljen megszokni hogy rossz hangot hallgasson.
Ha pedig Focal-ról beszélünk kétlem, hogy bármelyik is rossz lenne,főleg ami Gabinak volt.Úgyhogy ebben nem értek egyet.
 

Erre probaltam ravilagitani, hogy ha valami rossz az jo nem lesz. Fura lenne olyat venni ami nem jo es a bejaratastol megjavul.

Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »

Szerintem Szepi dobjon be egy hangfalat a csomag tartóba és rögtön kiderül a kiállításon.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Vagy csak megszoktad
 
"Megszokni" csak akkor lehet valamit (ha valóban rossz) ha nincs jobbra pénzünk.
Ami xar azt nem hagyja meg senki hosszútávon.Amint lehetőség nyílik (pénz) máris túlad rajta.
Aki focal-t vesz ,van gempája,valószínűleg nem segédmunkás.Így lehetőségei is ,hogy ne kelljen megszokni hogy rossz hangot hallgasson.
Ha pedig Focal-ról beszélünk kétlem, hogy bármelyik is rossz lenne,főleg ami Gabinak volt.Úgyhogy ebben nem értek egyet.
 

Vendég

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ismerős már tőled Meg is akartalak keresni már,hogy van egy zsák IC-m és 10db Jóféle tápkábelem. Nincs kedved bejáratni nekem
Aztán mondhatnál pro és kontra véleményeket majd a végén
 

 
Én azt olvastam, hogy a kábelt ki kell vinni a Hortobágyra és pontban délben úgy kell beüzemelni, mint a karikás ostort.
Amíg megfelelő csattanást nem hallunk - nincs még bejáratva a kábel.


Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Fish »



Ismerős már tőled Meg is akartalak keresni már,hogy van egy zsák IC-m és 10db Jóféle tápkábelem. Nincs kedved bejáratni nekem
Aztán mondhatnál pro és kontra véleményeket majd a végén
 

de rendes tőled! 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: fodesz »


kedvencem még a kábel bejáratás
 
Ismerős már tőled Meg is akartalak keresni már,hogy van egy zsák IC-m és 10db Jóféle tápkábelem. Nincs kedved bejáratni nekem
Aztán mondhatnál pro és kontra véleményeket majd a végén
 

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

AV Trend & Hifi show

Hozzászólás Szerző: Fish »

kedvencem még a kábel bejáratás
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Lezárt

Vissza: “Házimozi”