Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tamoo »


Ok. Mi a jobb 2 db belépő szub, vagy 1 db magasabb kategóriás? Én az utóbbira szavaznék. Pénzmag hiányában ez most csak eszmefuttatás, nem több.
 
Ha az SB-12 NSD-t is belépő szubok közé sorolod .... hát az hangra nagyon nem az.
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Vendég

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én az egy minőségileg jobb,erősebb szubra szavazok.Kettő gyengébb,belépő szintű szub magasabb hangerőn,igénybevételnél szinte biztos felkoppan,puffog..a jó,minősegi szub nem,vagy csak mégnagyobb igénybevételnél teszi,ha teszi...A T12-őt azert ne hasonlítsuk össze a szervos velodyneval.Az sem mindegy mekkora kifutási helye van a szubnak.Sokan,rengetegen inkább nagyobb szubot vesznek,méretre,s nem tudja magát kidolgozni optimálisan a kicsi szobaméret miatt.Ez lehetett az egyik gond Tonykánál is.A két szub meg lehet lineárisabban dolgozik,de szinte biztos van kioltás bizonyos frekvenciákon.Egynél ez megint megoldott...

Avatar
hevesiz
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.08.18., hétf. 23:48
Értékelés: 11

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: hevesiz »



Ha én moziszobát csinálnék, akkor 4db (vagy 8db) DIY lenne a vászon alatt egy sorban. Nálam is csak eszmefuttatás.
http://www.hangaruhaz.hu/cms/hangdobozo ... haladoknak

 
A linken színpadi hangosításról van szó, a mélysugárzók egymástól 1.8 méterre vannak. Egy szobában nyugodtan lehet rakni a hifi állvány két oldalára, a vászon két szélére, ahova általában mindenki rakni szokta. 

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Ok. Mi a jobb 2 db belépő szub, vagy 1 db magasabb kategóriás? Én az utóbbira szavaznék. Pénzmag hiányában ez most csak eszmefuttatás, nem több.
Ha én moziszobát csinálnék, akkor 4db (vagy 8db) DIY lenne a vászon alatt egy sorban. Nálam is csak eszmefuttatás.
http://www.hangaruhaz.hu/cms/hangdobozo ... haladoknak
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Ok. Mi a jobb 2 db belépő szub, vagy 1 db magasabb kategóriás? Én az utóbbira szavaznék. Pénzmag hiányában ez most csak eszmefuttatás, nem több.
Én az első verzióra, jobb két gyengébb, mint egy jobb. Nálam keményen meglepett a 2db T12 a DD18 mellett pedig a DD18 nagyon más csapat. A 2db felállás még ha gyengébb kategória akkor is vitathatatlanul előnyösebb.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: thxfan »



THXFAN.
 
2 db sub minden esetben linearisabb es beesesektol mentesebb hangkepet ad! Mindenkeppen csak ajanlani tudom, ha mododban all hazavinni egy alltalad erosebbnek velt subot es melle egy masodikat csak proba erejeig valakitol, az eredmeny mosolytfog csalni sz arcodra amikor bekotod es beallitod a masodikat!

Ok. Mi a jobb 2 db belépő szub, vagy 1 db magasabb kategóriás? Én az utóbbira szavaznék. Pénzmag hiányában ez most csak eszmefuttatás, nem több.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ez ok, de milyen lehet ez a Pio?
Ismétlem magam, ez még a Pio régebbi tervezésű, masszív cuccai közül való, talán ennek is van köze a TAD-hoz (?), azok pedig elég jó cuccok voltak.

Ezt nem tudom, nekem egy gagyi volt a kezdet kezdetén, az kifejezetten rossz volt. Meg is szabadultam tőle pikk-pakk. (SW110S)
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Cseneles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 702
Csatlakozott: 2013.12.18., szer. 14:38
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Cseneles »


THXFAN.
 
2 db sub minden esetben linearisabb es beesesektol mentesebb hangkepet ad! Mindenkeppen csak ajanlani tudom, ha mododban all hazavinni egy alltalad erosebbnek velt subot es melle egy masodikat csak proba erejeig valakitol, az eredmeny mosolytfog csalni sz arcodra amikor bekotod es beallitod a masodikat!

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Én a 2db irányba indulnék, egynek sokkal nehezebb megtalálni a helyét, mint a 2-nek. Nálam pont az általad említett elhelyezés van, nem sok lehetőségem van tologatni őket. A Dyna, SVS, R.Audio is jó választás. 
Ez ok, de milyen lehet ez a Pio?
Ismétlem magam, ez még a Pio régebbi tervezésű, masszív cuccai közül való, talán ennek is van köze a TAD-hoz (?), azok pedig elég jó cuccok voltak.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Eszemben sincs ezért a subért 300e ft-ot adni, meg pénzem sincs ennyi most subra, használtan lenne egy jó áron.
Azért néhány teszt van a neten, de a tesztekre nem adok sokat:
http://www.areadvd.de/hardware/pioneer_ ... 250s.shtml
 
 
2 db subot nem merek bevállalni, mert az elhelyezésükkel nem tudok sokat játszani, csak a frontoldalon lehetne mindkettő és a két oldalt eltérő falszerkezet miatt szerintem elég nehéz -vagy lehetetlen- lenne jól belőni azokat. Inkább egyet vennék, megfizethető áron most, a jelenlegitől erősebbet. Sajnos már egy éve nem találok a mostaninak párt, pedig, ha lenne, nem indultam volna keresni mást. Szerintem kevés lesz az új helyre a mostani, mondjuk még ki sem próbáltam, csak szimplán beindult a bogár .
 
Az SVS most akciós is amúgy, de nem tudom milyen lehet a belépő szintje:
http://svsound.hu/termek/svs-sb-12-nsd-aktiv-melylada/
 
2 db Dynavoice/ belépő SVS áráért meg már Rythmik Audio subot is lehet venni.
 
Szóval nem tudom induljak-e valamerre, ha igen milyen irányba.

Én a 2db irányba indulnék, egynek sokkal nehezebb megtalálni a helyét, mint a 2-nek. Nálam pont az általad említett elhelyezés van, nem sok lehetőségem van tologatni őket. A Dyna, SVS, R.Audio is jó választás. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Ha már ilyen összegben gondolkodsz lehet melléraknék még aztán vennék 2db T12-t. Az biztos letolná, vagy akár kintről 2db zárt 12NSD. Nem várnék túl sokat a pájótól, értelmes tesztet, és méréseket nem  látok róla. 
Eszemben sincs ezért a subért 300e ft-ot adni, meg pénzem sincs ennyi most subra, használtan lenne egy jó áron.
Azért néhány teszt van a neten, de a tesztekre nem adok sokat:
http://www.areadvd.de/hardware/pioneer_ ... 250s.shtml
 
 
2 db subot nem merek bevállalni, mert az elhelyezésükkel nem tudok sokat játszani, csak a frontoldalon lehetne mindkettő és a két oldalt eltérő falszerkezet miatt szerintem elég nehéz -vagy lehetetlen- lenne jól belőni azokat. Inkább egyet vennék, megfizethető áron most, a jelenlegitől erősebbet. Sajnos már egy éve nem találok a mostaninak párt, pedig, ha lenne, nem indultam volna keresni mást. Szerintem kevés lesz az új helyre a mostani, mondjuk még ki sem próbáltam, csak szimplán beindult a bogár .
 
Az SVS most akciós is amúgy, de nem tudom milyen lehet a belépő szintje:
http://svsound.hu/termek/svs-sb-12-nsd-aktiv-melylada/
 
2 db Dynavoice/ belépő SVS áráért meg már Rythmik Audio subot is lehet venni.
 
Szóval nem tudom induljak-e valamerre, ha igen milyen irányba.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Látótérbe került egy ilyen sub jó áron, van valakinek tapasztalata ezzel?
Ránézésre nem tűnik rossznak, a megépítettsége is jónak tűnik, az alsó külön választott erősítő elrendezés különösen tetszik. Ez még a Pio régebbi, talán minőségibb korszakából való. De vajon milyen a hangja? 
 
http://www.netdepo.hu/hangfal-hangfalsz ... ukereso.hu

Ha már ilyen összegben gondolkodsz lehet melléraknék még aztán vennék 2db T12-t. Az biztos letolná, vagy akár kintről 2db zárt 12NSD. Nem várnék túl sokat a pájótól, értelmes tesztet, és méréseket nem  látok róla. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Látótérbe került egy ilyen sub jó áron, van valakinek tapasztalata ezzel?
Ránézésre nem tűnik rossznak, a megépítettsége is jónak tűnik, az alsó külön választott erősítő elrendezés különösen tetszik. Ez még a Pio régebbi, talán minőségibb korszakából való. De vajon milyen a hangja? 
 
http://www.netdepo.hu/hangfal-hangfalsz ... ukereso.hu

10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

Még vmi. az 52MKII-eseket kifejezetten falra ajánlatos tenni közvetlenül. Állvány nem kell neki (nem is ajánlott szerintem).
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


18nm a szoba, sajnos oldalt nem tudom elhelyezni, csak mögém, állványon meg elég hülyén nézne ki, ezért is gondolkodom a polcsugárzókon (is).
Mögötted is elhelyezheted (52MKII) ha nem akadályozza a hang terjedését oldal irányba semmi a két hangsugárzó között, vmint elégséges a távolság az oldalsó falaktól (kb.min.1m). Persze mindez csak akkor igaz ha nincs nagyon messze a hátsó fal. Ha igen akkor inkább a 150-es kell. Szerintem elég a mérete nem kell nagyobb.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
Nightly Stork
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.04.24., kedd 07:42
Értékelés: 0

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Nightly Stork »


Ha el tudod helyezni oldalt (az ülő pozícióhoz képest) akkor a Klipsch rs-52II-t. Nálam is így van. Jól működik. Nemrég tettem fel róla képet a saját hifis cuccok topicba, nézd meg. Természetesen lehet hátra is tenni őket semmi sem szent írás. Viszont ha nem szereted a szórt teret akkor a másik kettőt ajánlom. Elég lesz a kisebb is. A frontjaid méretéből kiindulva gondolom nem túl nagy a helyiség.
18nm a szoba, sajnos oldalt nem tudom elhelyezni, csak mögém, állványon meg elég hülyén nézne ki, ezért is gondolkodom a polcsugárzókon (is).

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »



Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig, hogy hátsó hangfalnak melyiket ajánlanátok a 3 lehetőség közül?
-Klipsch rp-150m
-Klipsch rp-160m
-Klipsch rs-52II
 
Jelenlegi rendszer:
Harman avr245
Klipsch rp 260f
Jamo j110 SUB
 
Előre is köszönöm

Ha el tudod helyezni oldalt (az ülő pozícióhoz képest) akkor a Klipsch rs-52II-t. Nálam is így van. Jól működik. Nemrég tettem fel róla képet a saját hifis cuccok topicba, nézd meg. Természetesen lehet hátra is tenni őket semmi sem szent írás. Viszont ha nem szereted a szórt teret akkor a másik kettőt ajánlom. Elég lesz a kisebb is. A frontjaid méretéből kiindulva gondolom nem túl nagy a helyiség.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
Nightly Stork
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.04.24., kedd 07:42
Értékelés: 0

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Nightly Stork »


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni, mégpedig, hogy hátsó hangfalnak melyiket ajánlanátok a 3 lehetőség közül?
-Klipsch rp-150m
-Klipsch rp-160m
-Klipsch rs-52II
 
Jelenlegi rendszer:
Harman avr245
Klipsch rp 260f
Jamo j110 SUB
 
Előre is köszönöm

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Szeretnék tanácsot kérni. Anthem MRX510et milyen hangfal márkával érdemes pároztatni . Paradigm, B&W, Kef márkákban gondolkodom, csak sajnos nem valószínű, hogy ezeket mind ki lehet valahol próbálni. 12nm helység, alapvetően sat/sub rendszerben gondolkodom nettó 6k körül lenne a keret sub nélkül. Másik vonal a Genelec lenne 3X G3 LCR, 2X G2 surround. Ez elég lehet ekkora szobába? Anthem csak proci lenne, gondolom az ARC így is működik. Előre is köszi a válaszokat!
 
szia,
 
A Martin Logan Motion 4 egy brilliáns kis hangfal. A hozzávaló center és háttér is.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Szeretnék tanácsot kérni. Anthem MRX510et milyen hangfal márkával érdemes pároztatni . Paradigm, B&W, Kef márkákban gondolkodom, csak sajnos nem valószínű, hogy ezeket mind ki lehet valahol próbálni. 12nm helység, alapvetően sat/sub rendszerben gondolkodom nettó 6k körül lenne a keret sub nélkül. Másik vonal a Genelec lenne 3X G3 LCR, 2X G2 surround. Ez elég lehet ekkora szobába? Anthem csak proci lenne, gondolom az ARC így is működik. Előre is köszi a válaszokat!
Paradigmot a Limar Audio-ban, B&W-t az Aymara-ban, KEF-et pedig az A.I.D.A Auido-ban tudsz meghallgatni.

Csutka

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Csutka »


Szeretnék tanácsot kérni. Anthem MRX510et milyen hangfal márkával érdemes pároztatni . Paradigm, B&W, Kef márkákban gondolkodom, csak sajnos nem valószínű, hogy ezeket mind ki lehet valahol próbálni. 12nm helység, alapvetően sat/sub rendszerben gondolkodom nettó 6k körül lenne a keret sub nélkül. Másik vonal a Genelec lenne 3X G3 LCR, 2X G2 surround. Ez elég lehet ekkora szobába? Anthem csak proci lenne, gondolom az ARC így is működik. Előre is köszi a válaszokat!
 
Nagyon kicsi a szoba, de a szubot ne spórold ki!
Ehhez a minőséghez mondjuk egy kis velodyne 800R, esetleg ULTRA lenne a legideálisabb.
 
Az Anthem nem válogatós - mindegyik jó lehet, de talán kis Bowers hangfalak nem okoznának csalódást.
Az ARC természetesen működik végfokkal is.

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Szeretnék tanácsot kérni. Anthem MRX510et milyen hangfal márkával érdemes pároztatni . Paradigm, B&W, Kef márkákban gondolkodom, csak sajnos nem valószínű, hogy ezeket mind ki lehet valahol próbálni. 12nm helység, alapvetően sat/sub rendszerben gondolkodom nettó 6k körül lenne a keret sub nélkül. Másik vonal a Genelec lenne 3X G3 LCR, 2X G2 surround. Ez elég lehet ekkora szobába? Anthem csak proci lenne, gondolom az ARC így is működik. Előre is köszi a válaszokat!
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Fish »

proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


 Hiccusztol meg mar megszoktam, h semmi sem draga, semmi sincs tularazva, es minden ceg egy . Szinte non profitba nyomjak.
Egy pillanatra az volt az érzésem, ezt nekem írtad. 

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


86x nekifutottunk már ennek, fater, ismered a véleményem.
Te is az enyemet, akkor meg mit kerdezoskodsz feleslegesen.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”