Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hifilala mozija, kicsit másképp

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Nagy nehezen sikerült olyan oldalt találni, ahol a hifi sub hangnyomását mérték és nem csak egy, hanem lát méteren is.
Nem hiszem, hogy kettő ebből nagy hiányérzetet keltene 20 nm-en.Ja hogy nem olcsó, hát így jártunk.
Amikor már elég sok pénzem volt benne a moziban és még ebből kellett volna 2 darab, akkor azt mondtam, hogy ez már azért nekem is sok. dollar.gif

https://www.audioholics.com/subwoofer-r ... ments.html

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

happybday.gif Boldog szülinapot!

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Tonyka írta:
2020.01.19., vas. 10:19
Nagy valtozasrol szo sincs, mar ilyet emliteni is erosen tulzo. Lett egy ujabb ag,egy mareknyi csoportnak orszagos szinten, ne felejtsuk el, h az emberek 99% nincs erre modja, lehetosege a lakhatasi jellemzok miatt. Ezeknek a cuccoknak azert van egy csoppnyi hely igenye. Hat ha meg az eredetileg szamukra tervezett helysegmereteket neznek, no meg lennenek betartva. :D Egy masik resze meg mast keres a hangban, mas elvarasokkal.
Én nem kimondottan a pro vonalra gondoltam, inkább arra, hogy már a komolyabban mozizni vágyó emberek kezelik a szobákat akusztikailag, DIY megoldások jönnek elő szépen, és a diy nem arról szól, hogy olcsó, erről szó sincs, folytatom a sort, teljesen beépített teknikai megoldások, tetőterek, külön helyiségek építése, szellőzetése, klimatizálása.Eddig mi volt, nappaliba be az összes dobozt azt kész, soha nem az számít, hogy a nagy többség mit csinál, hogy képzeli ezt az egész otthoni mozizást, mindig az számít aki komolyabban elmélyül benne, és törekszik a tökéletesítésére, erről szól ez a fórum.Nem nézek le senkit,akinek nincs lehetősége jobbra, vagy nem vágyik jobbra, nincsenek lehetőségei, de nem róluk szól ez az egész hobbi. Nálam is pl nappalis mozi lesz, és diy, de minden beépítésre kerül, és nem azt keresem, hogy minél egyszerűbben csak lepakolásszam a hangsugárzókat és szól ahogyan szól, gondos tervezés kivitelezés, rengeteg munka, idő beleölésével.
.
Aki a csorda után megy, mindig szaros füvet legel! :D
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Tonyka írta:
2020.01.19., vas. 10:24


Termeszetesen magamra, ha ezzel boldogga tehetlek. :smile32:
Nem, ezzel nem teszel boldoggá, nem az a fajta vagyok akit ez boldogít!

Jobban boldogítana ha újból aktív lennél a topikodban, és olvashatnánk ahogy Hifilala is írta!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Tonyka írta:
2020.01.19., vas. 09:47
A spanyolviasz jelentése esetünkben az asztahűha Pro felfedezésének tálalására szolgáló jelző. De nem igazán ment át neked, amiről regéltem. Továbbra is félre viszed. Semmi gond nincs a Proval, szuper dolog, annak akinek van rá helysége, találkozik az elvárása a produkció milyenségével, és az anyagi elképzelésével. Ennek a három tényezőnek a fontossága, és összetevője egyénenként változhat természetesen. Oké vannak szókimondóbbak, legyenek, de vannak a másik oldalon is, sztem lehet egy közösségben úgy is lelkesedi, h nem sértem vérig, és válok a nagy megmondóvá, mert én most elmerültem az asztahűha érzés tengerében. Ha meg így van, akkor bírjuk elviselni ha esetleg más meg másképpen ítéli meg. A tálalással lehet változtatni, no meg némi önfegyelemmel, már ha valóban számít a közösség hangulata. Persze ehhez túl kell lépni sokaknak önmagukon, ami van akinek nehéz feladat, vagy akár lehetetlen is. ;) Más stílusának az elfogadásáról papolsz, miközben pont ez nem működőképes békességben. Csak próbálod ezt ráhátékázni az egyik oldalra.
Én örülnék,ha újra írnál beszámolókat a saját topikodba a saját dolgaidról.Bőven van itt akit érdekel,köztük engem is.A te topicod a tied,ha valakit nem érdekel vagy nem tetszik neki,akkor nyugodtan görgethet tovább.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

TSanyi írta:
2020.01.19., vas. 10:16
Tonyka írta:
2020.01.19., vas. 09:47
Persze ehhez túl kell lépni sokaknak önmagukon, ami van akinek nehéz feladat, vagy akár lehetetlen is. ;) Más stílusának az elfogadásáról papolsz, miközben pont ez nem működőképes békességben. Csak próbálod ezt ráhátékázni az egyik oldalra.
Én oldal függetlenül írtam amit írtam. Így is gondolom.

Ezt most Te vetted magadra! Miért ne lehetne békességben elfogadni?

Vagy esetleg a fenti első mondatnál is Magadra gondoltál?
Termeszetesen magamra, ha ezzel boldogga tehetlek. :smile32:
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Nagy valtozasrol szo sincs, mar ilyet emliteni is erosen tulzo. Lett egy ujabb ag,egy mareknyi csoportnak orszagos szinten, ne felejtsuk el, h az emberek 99% nincs erre modja, lehetosege a lakhatasi jellemzok miatt. Ezeknek a cuccoknak azert van egy csoppnyi hely igenye. Hat ha meg az eredetileg szamukra tervezett helysegmereteket neznek, no meg lennenek betartva. :D Egy masik resze meg mast keres a hangban, mas elvarasokkal.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Tonyka írta:
2020.01.19., vas. 09:47
Persze ehhez túl kell lépni sokaknak önmagukon, ami van akinek nehéz feladat, vagy akár lehetetlen is. ;) Más stílusának az elfogadásáról papolsz, miközben pont ez nem működőképes békességben. Csak próbálod ezt ráhátékázni az egyik oldalra.
Én oldal függetlenül írtam amit írtam. Így is gondolom.

Ezt most Te vetted magadra! Miért ne lehetne békességben elfogadni?

Vagy esetleg a fenti első mondatnál is Magadra gondoltál?

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 718

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Én még a vitákat, kirohanásokat sem élem meg annyira negatív módon, ilyenek vagyunk aztán kész, majd helyreáll az egyensúly, mindig helyreáll az élet más területén is.Amúgy én szeretem olvasni a tartalmas beszámolókat legyen az bármi, még azt is,ami nem kapcsolódik szorosan a technikához, mozizási kultúránkhoz az élménybeszámolók mindig pozitív hatással vannak rám.Az biztos, hogy nagy változáson megy keresztül a hazai mozizási kultúránk, köszönhetően az itt is résztvevő fórumtársaknak, úgyhogy hajrá. ;peace;
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

A spanyolviasz jelentése esetünkben az asztahűha Pro felfedezésének tálalására szolgáló jelző. De nem igazán ment át neked, amiről regéltem. Továbbra is félre viszed. Semmi gond nincs a Proval, szuper dolog, annak akinek van rá helysége, találkozik az elvárása a produkció milyenségével, és az anyagi elképzelésével. Ennek a három tényezőnek a fontossága, és összetevője egyénenként változhat természetesen. Oké vannak szókimondóbbak, legyenek, de vannak a másik oldalon is, sztem lehet egy közösségben úgy is lelkesedi, h nem sértem vérig, és válok a nagy megmondóvá, mert én most elmerültem az asztahűha érzés tengerében. Ha meg így van, akkor bírjuk elviselni ha esetleg más meg másképpen ítéli meg. A tálalással lehet változtatni, no meg némi önfegyelemmel, már ha valóban számít a közösség hangulata. Persze ehhez túl kell lépni sokaknak önmagukon, ami van akinek nehéz feladat, vagy akár lehetetlen is. ;) Más stílusának az elfogadásáról papolsz, miközben pont ez nem működőképes békességben. Csak próbálod ezt ráhátékázni az egyik oldalra.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Tonyka írta:
2020.01.18., szomb. 22:43


Ez egyfajta félre magyarázás, nem stílus elfogadásról van szó......Sztem itt a valódi gond, nem a más nem elfogadása. A más tálalásával van a probléma. Szvsz.
Az biztos hogy a stilus sokatvszámít, meg legtöbbször személyes ellentétek miatt vannak a viták nem is a technológiákról szól...


Spanyolviasz.... ez azért annyiban sántít hogy az élet számos más területén is feltalálják a spanyolviaszt és valóban sokkal jobb mint korábban volt hiszen fejlődik a technológia, az anyagok, gyártási lehetőségek, stb.. (pl. műszálas ruhák 60-70-es evekben vagy manapság, akar a közvetlen befecskendezéses Diesel anno és most, és még lehetne sorolni).

Ahogy pl. Te is folyamatosan fejlesztettél a rendszereden mindig jobbat és jobbat akartál ez természetes, egészséges folyamat. Ez maga a fejlődés hogy a Heco rendszeredtől eljutottal a Focal-okig. Persze hogy nem lehet egy lapon említeni a két rendszert. Hiszen árban sem ugyan az a liga. Valóban ha valakinek csak ennyi pénze van rá, vagy itt tart még az "evolúcióban" akkor jól esik neki ha kap pozitív megerősítést a szettjével kapcsolatban. Az ember sajna hajlamos elfelejteni ő hogyan, hol kezdte....

A vélemény megnyílvánításban különbözünk vérmérséklet szerint, meg vannak szókimondóbbak is. Nem biztos hogy bántást kellene feltétlen vélelmezni benne, csupán a felesleges köröktöl akarnák megóvni a delikvenst hoszen mindannyiunknak lehettek zsákutcái, kapufái.

De a stílus sokszor élét vehetné a dolgoknak.

;peace;

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

TSanyi írta:
2020.01.18., szomb. 20:24
Nekem csak az magas hogy miért kell egymásnak feszülni. El lehet fogadni mindenki kedvenc "stílusát" és egymás mellett élni. Olvasni, nézni kinek hogy alakul a rendszere, szobája. Persze akit nem érdekli az nem olvassa.
Szerintem a sokszínűség csak erdekesebbé teszi ezt a hobbit.

Mindegyikben van érdekesség, újdonság, új irányvonal.

Mozira fel!
Ez egyfajta félre magyarázás, nem stílus elfogadásról van szó. Ha csak az lenne de szép is lenne, hisz mindenki boldog lenne. A legnagyobb gond, amikor felfedezésre kerül a spanyolviasz, akkor az addig használt cucc, rögtön sz@rrá válik. Rengeteg dolgot cseréltem az életemben, attól mert jobbnak ítéltem meg valamit, és cseréltem, sosem írtam becsmérlően, lekezelően, megalázóan a lecserélt dolgokról. Pedig oár tesztet összerittyentettem itt az oldalon. Mindenhez szép emlékek kötöttek, legyen az a legegyszerűbb Heco Vitas szett. Ha felbukkan egy - egy valakinél, azonnal beírom, h milyen jó is volt, mennyire szerettem. Nem úgy kezdem, volt olyanom de retek volt, nem tudta, ezt meg azt. Nem figurázom ki az illetőt, és nem osztom az eszet derogálóan a másikra nézve. Kb. h mekkora idióta vagy mert kábelt veszel, mennyire fos a 30cm sub, minek is kérnek érte pénzt, stb. stb....Nah ha ezek eltűnnének akkor nem lenne semmi gond. Mivel viszont ez nincs kihagyva, persze, h jönnek a sértődött ellenreakciók, kételkedések. Sztem itt a valódi gond, nem a más nem elfogadása. A más tálalásával van a probléma. Szvsz.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Nekem csak az magas hogy miért kell egymásnak feszülni. El lehet fogadni mindenki kedvenc "stílusát" és egymás mellett élni. Olvasni, nézni kinek hogy alakul a rendszere, szobája. Persze akit nem érdekli az nem olvassa.
Szerintem a sokszínűség csak erdekesebbé teszi ezt a hobbit.

Mindegyikben van érdekesség, újdonság, új irányvonal.

Mozira fel!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Nagyon érdekes látni a fórum változásait és megfigyelni,ahogy új trendek alakulnak ki.A megszokott mellett itt a pro vonal és szerintem hamarosan beindul a DIY szekció is.Talán most még nagyobbak a súrlódások a kelleténél,de remélem ez idővel már nem lesz akkora probléma.Jelenleg más dolgok kötik le a figyelmem,de jó látni ahogy máshol szépen alakulnak a dolgok.Abban is biztos vagyok, hogy pro vonalon is lesz fejlődés bőségesen, ahogy egyre többen ismerkednek a témával és az elért hangnyomás mellett majd finomítgatják a rendszerüket.Valljuk be őszintén ,hogy ebben a hobbiban ,nem csak az elért eredmény számít, hanem maga a rendszer felépítése is egy élmény.Igen,van aki elér egy pontra és megelégszik vele és élvezi ,míg mások csiszolgatnak egy kicsit.Szóval jó filmezést mindenkinek!

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 12:27

Nekem 4 gyerek van
leborulok.gif

Minden elismerésem a sokgyermekeseké!
Nálunk csak egy van (sajnos), de Neki is nagyon örülünk!
Le tudja kötni kettőnk idejét egxmaga is!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

TSanyi írta:
2019.12.09., hétf. 12:17
Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 12:06
TSanyi írta:
2019.12.09., hétf. 11:52
[youtube][/youtube]

Ezért vagyél a gyereknek normális cuccot amit magad is szívesen néznél mert úgyis ez lesz a vége! :D
Vegyek nekik is 65”-os tv-t ? Eddig elég volt a telefon,csak amióta Netflix van,azóta kaptak rá újra a rajzfilmekre.
Ha kitúrnak a mozidból akkor szamodra marad az a TV amit nekik szántál. Így értettem hogy ez lesz a vége.

Győzd me őket hogy legyen elég a 32". Bar lehet hogy a 43" sem sokkal drágább.

Gyermek nevelésben nem adnék tanácsot mert nem vagyok megelégedve mavammal! :D
Nekem 4 gyerek van, de tanácsot nem adnék én sem :) Marad a beosztás inkább.Legyenek együtt egy kis időt.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 12:06
TSanyi írta:
2019.12.09., hétf. 11:52
[youtube][/youtube]
Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 09:31

Kezdetben csak a Lego, aztàn jön az a rész,amikor a mozidat is ők használják.Mondom nekik,hogy ott a 32”-es tv,nézzék azon az esti filmet,nem az kicsi! :ohnoohnoohno:
A szobaakusztika jóval egyszerűbb dolog!
Ezért vagyél a gyereknek normális cuccot amit magad is szívesen néznél mert úgyis ez lesz a vége! :D
Vegyek nekik is 65”-os tv-t ? Eddig elég volt a telefon,csak amióta Netflix van,azóta kaptak rá újra a rajzfilmekre.
Ha kitúrnak a mozidból akkor szamodra marad az a TV amit nekik szántál. Így értettem hogy ez lesz a vége.

Győzd me őket hogy legyen elég a 32". Bar lehet hogy a 43" sem sokkal drágább.

Gyermek nevelésben nem adnék tanácsot mert nem vagyok megelégedve mavammal! :D

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

TSanyi írta:
2019.12.09., hétf. 11:52
[youtube][/youtube]
Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 09:31

Kezdetben csak a Lego, aztàn jön az a rész,amikor a mozidat is ők használják.Mondom nekik,hogy ott a 32”-es tv,nézzék azon az esti filmet,nem az kicsi! :ohnoohnoohno:
A szobaakusztika jóval egyszerűbb dolog!
Ezért vagyél a gyereknek normális cuccot amit magad is szívesen néznél mert úgyis ez lesz a vége! :D
Vegyek nekik is 65”-os tv-t ? Eddig elég volt a telefon,csak amióta Netflix van,azóta kaptak rá újra a rajzfilmekre.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

[youtube][/youtube]
Hifilala írta:
2019.12.09., hétf. 09:31

Kezdetben csak a Lego, aztàn jön az a rész,amikor a mozidat is ők használják.Mondom nekik,hogy ott a 32”-es tv,nézzék azon az esti filmet,nem az kicsi! :ohnoohnoohno:
A szobaakusztika jóval egyszerűbb dolog!
Ezért vagyél a gyereknek normális cuccot amit magad is szívesen néznél mert úgyis ez lesz a vége! :D

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

TSanyi írta:
2019.12.08., vas. 21:57
Lemmy9 írta:
2019.12.08., vas. 21:17
Akkor valóban el kell pakolni. :D

<iframe width=640 height=360 src='https://www.videoman.gr/hu/72099/embed' frameborder allowfullscreen></iframe>
Ja, valami hasonló, de szerintem ezt sokan ismerjük. Igaz van egy dinoja is ( talán Triceratops, valahonnan lett) abba sem kellemes belelépni.
Kezdetben csak a Lego, aztàn jön az a rész,amikor a mozidat is ők használják.Mondom nekik,hogy ott a 32”-es tv,nézzék azon az esti filmet,nem az kicsi! :ohnoohnoohno:
A szobaakusztika jóval egyszerűbb dolog!

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

DeLorean írta:
2019.12.08., vas. 21:47
TSanyi írta:
2019.12.07., szomb. 23:05
Nálunk ez a hangvezérles bug-os solszor. Egyszerűen nincs kontakt a kislány és a rendszer között. Így marad az analog verzió pl. én pakolok össze... :D
Ez nem bug.
Akkor lenne bug-os, ha nem így történne.

De nem olvastad el az apák kézikönyvét. Kitérnek pont erre az esetre.
Szigorúan tilos Lego-t vásárolni gyermekek részére! Kizárólag plüss állatokat vegyünk nekik, mivel éjszaka mezítláb biztosan rá fogunk lépni pár Lego darabra és az nem kis fájdalommal jár. A plüss állatokra ezzel szemben nyugodtan ráléphetünk, nem következik az ÁÁÁúúúúúúú, azt a k"%/+!%+"!+"%!+.
Ezekben van az a felhúzható, zenélő típus. Volt smi már szirult és felhúzva maradt, és mikor ráléptél rákezdett arra a roppant idegesítő zenére... mindez hajnalbsn persze volt izgalmas. Gyorsan elhallgattatni...

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Lemmy9 írta:
2019.12.08., vas. 21:17
Akkor valóban el kell pakolni. :D

<iframe width=640 height=360 src='https://www.videoman.gr/hu/72099/embed' frameborder allowfullscreen></iframe>
Ja, valami hasonló, de szerintem ezt sokan ismerjük. Igaz van egy dinoja is ( talán Triceratops, valahonnan lett) abba sem kellemes belelépni.

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3010
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1521

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

TSanyi írta:
2019.12.07., szomb. 23:05
Nálunk ez a hangvezérles bug-os solszor. Egyszerűen nincs kontakt a kislány és a rendszer között. Így marad az analog verzió pl. én pakolok össze... :D
Ez nem bug.
Akkor lenne bug-os, ha nem így történne.

De nem olvastad el az apák kézikönyvét. Kitérnek pont erre az esetre.
Szigorúan tilos Lego-t vásárolni gyermekek részére! Kizárólag plüss állatokat vegyünk nekik, mivel éjszaka mezítláb biztosan rá fogunk lépni pár Lego darabra és az nem kis fájdalommal jár. A plüss állatokra ezzel szemben nyugodtan ráléphetünk, nem következik az ÁÁÁúúúúúúú, azt a k"%/+!%+"!+"%!+.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Lemmy9 írta:
2019.12.08., vas. 10:07
TSanyi írta:
2019.12.07., szomb. 23:05
Hifilala írta:
2019.12.07., szomb. 10:02
Néha hallom a szomszédot,hogy hangvezérli a gyereket :)
Nálunk ez a hangvezérles bug-os solszor. Egyszerűen nincs kontakt a kislány és a rendszer között. Így marad az analog verzió pl. én pakolok össze... :D
Akkor azt elszúrod, ha nincs következetesség. Miért is tenné ha te megteszed helyette.
Lehet. De ha elment alucni és én is le szeretnék feküdni az ágyra, meg éjszaka nem felébredni egy Lego-ba lépés következtében, akkor el kell hogy pakoljak.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Hifilala mozija, kicsit másképp

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2019.12.07., szomb. 10:02
Néha hallom a szomszédot,hogy hangvezérli a gyereket :)
Nálunk ez a hangvezérles bug-os solszor. Egyszerűen nincs kontakt a kislány és a rendszer között. Így marad az analog verzió pl. én pakolok össze... :D

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”