Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Digitális fényképezőgép

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Nos? 
Köszi az aggódást.
 
Megjöttek a képek.Sajnos észrevehető a különbség (persze ez várható volt ), de 10x15-ös nagyításnál csak egészen közelről nézve, 20x30asnál már könnyebben. Mivel normális esetben kb. 30-50cmről néz az ember egy fotót, így szinte egyforma a kettő. Nos eddig ezzel sok újat gondolom nem mondtam.
Ami a lényeg(kicsit ellentmondva az eddigieknek): 2mp lesz, Canon PSA60.
Első digitgépnek szerintem nem rossz. Remélem sikerül beszerezni a SEX keretében...
Világos hogy jobb lenne a 3mp, láttam a saját szememmel hogy jobb, de a különbség egyelőre nem éri meg számomra a kb 40%-os ártöbbletet.
Tudom "képkivágás" és társai.....de majd alapból olyan fotókat lövök hogy ne kelljen korrigálni
 
Köszi mindenkinek a segítséget és a tanácsokat, ha meglesz a gép(remélem max 1hét) megörvendeztetlek benneteket egy tesztfotóval
 
Üdv!
SchJohny

Nem egy rossz döntés, szerintem nem fogsz nagyon rába (bocsi) rászexelni.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Nos?
Köszi az aggódást.
 
Megjöttek a képek.Sajnos észrevehető a különbség (persze ez várható volt ), de 10x15-ös nagyításnál csak egészen közelről nézve, 20x30asnál már könnyebben. Mivel normális esetben kb. 30-50cmről néz az ember egy fotót, így szinte egyforma a kettő. Nos eddig ezzel sok újat gondolom nem mondtam.
Ami a lényeg(kicsit ellentmondva az eddigieknek): 2mp lesz, Canon PSA60.
Első digitgépnek szerintem nem rossz. Remélem sikerül beszerezni a SEX keretében...
Világos hogy jobb lenne a 3mp, láttam a saját szememmel hogy jobb, de a különbség egyelőre nem éri meg számomra a kb 40%-os ártöbbletet.
Tudom "képkivágás" és társai.....de majd alapból olyan fotókat lövök hogy ne kelljen korrigálni
 
Köszi mindenkinek a segítséget és a tanácsokat, ha meglesz a gép(remélem max 1hét) megörvendeztetlek benneteket egy tesztfotóval
 
Üdv!
SchJohny

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »

Nos?

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Ha van rá keret, akkor azonos minőségű gépből jobb a 3 Mp, esetleg 4 Mp. De ha egyelőre kezdő vagy (ha jól értettem), meg spórolni is akarsz, akkor nem kell mindenáron a nagyobb felbontás. Ráadásul, hogy az élet ne legyen olyan egyszerű, a kép minősége nem csak a pixelek számától függ, amit legjobban a 3-4-5 Mpixeles noname gépek tudnak "igazolni", az objektív minősége, meg a CCD a lényeg.Mindebből azt akarom kihozni, hogy ne csak a 'Technical Specification' alapján válassz gépet, hanem sokkal inkább a handras által már ajánlott saját tapasztalat, itélet alapján. Nézd meg a szóbajöhető gépekkel készült tesztképeket a dpreview-n, és a másik két ajánlott oldalon, aztán döntsd el magad, neked melyiknek a képe tetszik.
Végezetül a 2 Mp-s gépek védelmében, nézd meg ezeket: http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgal ... puser=1021

Üdv!
 
Köszi a linket megnézem, bár a 3mp felé húz a szívem és az eszem is
de a pénz nagy úr...
 
A biztonság kedvéért, részben Handrás javaslatára megrendeltem a Canon PSA60(2mp) ill. 70-es (3mp) tesztképek 10x15 ill. 20x30-as előhívását, remélem 1-2 nap múlva megjönnek a képek és akkor sikerül döntésre jutnom.
 
Be fogok számolni a fejleményekről....
 
Üdv!
SchJohny

Kíváncsian várjuk! Komolyan!

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Ha van rá keret, akkor azonos minőségű gépből jobb a 3 Mp, esetleg 4 Mp. De ha egyelőre kezdő vagy (ha jól értettem), meg spórolni is akarsz, akkor nem kell mindenáron a nagyobb felbontás. Ráadásul, hogy az élet ne legyen olyan egyszerű, a kép minősége nem csak a pixelek számától függ, amit legjobban a 3-4-5 Mpixeles noname gépek tudnak "igazolni", az objektív minősége, meg a CCD a lényeg.Mindebből azt akarom kihozni, hogy ne csak a 'Technical Specification' alapján válassz gépet, hanem sokkal inkább a handras által már ajánlott saját tapasztalat, itélet alapján. Nézd meg a szóbajöhető gépekkel készült tesztképeket a dpreview-n, és a másik két ajánlott oldalon, aztán döntsd el magad, neked melyiknek a képe tetszik.
Végezetül a 2 Mp-s gépek védelmében, nézd meg ezeket: http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgal ... puser=1021

Üdv!
 
Köszi a linket megnézem, bár a 3mp felé húz a szívem és az eszem is
de a pénz nagy úr...
 
A biztonság kedvéért, részben Handrás javaslatára megrendeltem a Canon PSA60(2mp) ill. 70-es (3mp) tesztképek 10x15 ill. 20x30-as előhívását, remélem 1-2 nap múlva megjönnek a képek és akkor sikerül döntésre jutnom.
 
Be fogok számolni a fejleményekről....
 
Üdv!
SchJohny

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »



miszerint hobbi célra elég lenne a 2,1mp is
túrót, felejtsd el azonnal!!!
3Mp az abszolút minimum kamerafölbontás
ne keverd azzal, h a már nyomtatandó papírképen mekkora fölbontás szükséges
 
a kamerán ennél mindenképp nagyobb kell: elsősorban azért, mert ha csak 2Mp-es CCD-d lenne, abból 1Mp csak zöld, 500-500e pedig piros és kék - nem csoda, h egy nagyobb fölbontású géppel készített (vagy PC-n ekkorára átméretezett) 2Mp kép is sokkal szebb, részletgazdagabb

OK!
Értem!
 
Alapból az volt az elképzelés csak kicsit megingattak ezzel a 2,1mp-el...

Ha van rá keret, akkor azonos minőségű gépből jobb a 3 Mp, esetleg 4 Mp. De ha egyelőre kezdő vagy (ha jól értettem), meg spórolni is akarsz, akkor nem kell mindenáron a nagyobb felbontás. Ráadásul, hogy az élet ne legyen olyan egyszerű, a kép minősége nem csak a pixelek számától függ, amit legjobban a 3-4-5 Mpixeles noname gépek tudnak "igazolni", az objektív minősége, meg a CCD a lényeg.
Mindebből azt akarom kihozni, hogy ne csak a 'Technical Specification' alapján válassz gépet, hanem sokkal inkább a handras által már ajánlott saját tapasztalat, itélet alapján. Nézd meg a szóbajöhető gépekkel készült tesztképeket a dpreview-n, és a másik két ajánlott oldalon, aztán döntsd el magad, neked melyiknek a képe tetszik.
Végezetül a 2 Mp-s gépek védelmében, nézd meg ezeket: http://www.fotohaz.hu/fotoarena/showgal ... puser=1021

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »

képkivágást akartam írni, természetesen

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


miszerint hobbi célra elég lenne a 2,1mp is
túrót, felejtsd el azonnal!!!
3Mp az abszolút minimum kamerafölbontás
ne keverd azzal, h a már nyomtatandó papírképen mekkora fölbontás szükséges
 
a kamerán ennél mindenképp nagyobb kell: elsősorban azért, mert ha csak 2Mp-es CCD-d lenne, abból 1Mp csak zöld, 500-500e pedig piros és kék - nem csoda, h egy nagyobb fölbontású géppel készített (vagy PC-n ekkorára átméretezett) 2Mp kép is sokkal szebb, részletgazdagabb

OK!
Értem!
 
Alapból az volt az elképzelés csak kicsit megingattak ezzel a 2,1mp-el...

ingás ellen jó pont "steve" oldala, mert onnan letöltheted az adott gép teljes méretű képét és nézegetheted, kinyomtathatod, előhivathatod. Ne higyj senkinek (nekem se ), csak a saját szemednek.
 
Álltalános irányelvként pedig gondold végig, hogy megelégszel-e az elkészült kép egy az egyben történő printjével, vagy esetleg utólag is módosítani akarod a képkivágéást. No ez utóbbihoz kellenek igazán a megapixelek...

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


miszerint hobbi célra elég lenne a 2,1mp is
túrót, felejtsd el azonnal!!!
3Mp az abszolút minimum kamerafölbontás
ne keverd azzal, h a már nyomtatandó papírképen mekkora fölbontás szükséges
 
a kamerán ennél mindenképp nagyobb kell: elsősorban azért, mert ha csak 2Mp-es CCD-d lenne, abból 1Mp csak zöld, 500-500e pedig piros és kék - nem csoda, h egy nagyobb fölbontású géppel készített (vagy PC-n ekkorára átméretezett) 2Mp kép is sokkal szebb, részletgazdagabb

OK!
Értem!
 
Alapból az volt az elképzelés csak kicsit megingattak ezzel a 2,1mp-el...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


miszerint hobbi célra elég lenne a 2,1mp is
túrót, felejtsd el azonnal!!!
3Mp az abszolút minimum kamerafölbontás
ne keverd azzal, h a már nyomtatandó papírképen mekkora fölbontás szükséges
 
a kamerán ennél mindenképp nagyobb kell: elsősorban azért, mert ha csak 2Mp-es CCD-d lenne, abból 1Mp csak zöld, 500-500e pedig piros és kék - nem csoda, h egy nagyobb fölbontású géppel készített (vagy PC-n ekkorára átméretezett) 2Mp kép is sokkal szebb, részletgazdagabb

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Szia!  
Remélem tudsz angolul! Látogass el ide: http://www.steves-digicams.com/
keresd ki e gépeket, olvasd el a kritikát, de legfőképpen nézd meg a tesztképeket.
 
Itt is érdemes körülnézni: http://index.hu/tech/digicam
 
Aztán ha mindenen túl vagy kérdésedet tedd fel újra itt: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9084058&uq=5227
 
Remélem segitettem.

Szia!
 
Köszi a linkeket.
A digicam-et már átnéztem, a fórumot át fogom olvasgatni, az angolt sajna csak nagyon alapfokon értem de megnézem "steve oldalát" is.
 
Bogarat ültettek a fülembe, miszerint hobbi célra elég lenne a 2,1mp is (általában úgyis 10x15-ös képet hívat elő az ember alapon). Megérheti a kb 40e ft különbség azt az 1mp-t?
 
Üdv!
SchJohny

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Üdv! 
Hamarosan szeretnék egy digit gépet vásárolni.
Ezidáig a Canon PSA70-es modellje volt a kiszemelt, mivel szerepel a sulinetben és elég jókat olvastam róla, viszont most felkeltette az érdeklődésemet a Minolta Dimage F200-as modellje, ami szintén szerepel a sulinetben.
Árban kb ugyanott vannak, viszont a Minolta 4mp-es, egyéb tudásuk is kb azonos.
 
Érveket és ellenérveket várnék a két készülékről.
 
Előre is köszi!
 
Üdv!
SchJohny

Szia!
 
Remélem tudsz angolul! Látogass el ide: http://www.steves-digicams.com/
keresd ki e gépeket, olvasd el a kritikát, de legfőképpen nézd meg a tesztképeket.
 
Itt is érdemes körülnézni: http://index.hu/tech/digicam
 
Aztán ha mindenen túl vagy kérdésedet tedd fel újra itt: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9084058&uq=5227
 
Remélem segitettem.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Üdv!
 
Hamarosan szeretnék egy digit gépet vásárolni.
Ezidáig a Canon PSA70-es modellje volt a kiszemelt, mivel szerepel a sulinetben és elég jókat olvastam róla, viszont most felkeltette az érdeklődésemet a Minolta Dimage F200-as modellje, ami szintén szerepel a sulinetben.
Árban kb ugyanott vannak, viszont a Minolta 4mp-es, egyéb tudásuk is kb azonos.
 
Érveket és ellenérveket várnék a két készülékről.
 
Előre is köszi!
 
Üdv!
SchJohny

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »

Templar! Odaát most megint 1-2 napig volt vaku téma, ha gondolod nézz át.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Templar, csak jpg-be fotózól?
Eddig még igen.

Azért kérdeztem, mert RAW-nál lehet még 1-2Fé-t. ide-oda csalni.

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Templar, csak jpg-be fotózól?
Eddig még igen.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »

Templar, csak jpg-be fotózól?

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


ST figyelmébe: http://revolution.cx/rcx/fecset.htm
Köszönöm. Működik. Plusz 1-et kellett rányomni ahhoz, hogy úgy vakuzzon, mint egy más fényképezőgép. Persze így gyakrabban ég be a kép, de még mindig jobb ha 10 képből 2 beég és a többi jó, mintha 10 képből 10 sötét lenne. Rögzített fényméréssel sem sikerült még a 80%-os jó kép arányt elérnem szóval jónak mondható.

Örülök, hogy tudtam segíteni!

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ST figyelmébe: http://revolution.cx/rcx/fecset.htm
Köszönöm. Működik. Plusz 1-et kellett rányomni ahhoz, hogy úgy vakuzzon, mint egy más fényképezőgép. Persze így gyakrabban ég be a kép, de még mindig jobb ha 10 képből 2 beég és a többi jó, mintha 10 képből 10 sötét lenne. Rögzített fényméréssel sem sikerült még a 80%-os jó kép arányt elérnem szóval jónak mondható.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hozzá való (EX) külső vakuval működnie kéne a kompenzációnak.
Persze, ha az megcsinálja a fényképezőgép helyett a fénymérést. Ezek sima vakuk és csak azért említettem, mert nem a beépített vakuval van a gond.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Mégegyszer elnézést, ha odaát megbántottalak, de elég nagy darázsfészekbe nyúltál, és már jól kiordibáltuk előzőekben magunkat....  
Az én gépem is zörög, és én se tudok húzni a csavaron. Alátét? De lehet, hogy direkt ilyen laza, hogy ne szorúljon meg?
Szerintem a beépített vaku egy gyerekjáték, tényleg nagyon zavaró, hogy nem lehet állítani rajta. Spórolok is naygon egy külsőre.
 
De most először egy obi jön.
 
Tessék neked béke jobb (vagy bal?)

Jelzem, többen írtak nekem e-mailt ugyanezzel a problémával, miszerint is a vaku rögzített fénymérés nélkül használhatatlan. Nem mertek a fórumra írni mert látták az előzményeket és inkább nekem írtak, hogy jutottam-e valamire. A levélírók között volt olyan aki vett külső vakut és azzal is csak a sötétséget tudta fotózni fénymérés nélkül. Tehát ez nem belső vaku probléma hanem egyszerűen ilyen.
 
A zörgést már megszoktam csak azt nem értem ha már volt jópár bevált módszer a vaku felnyitására akkor miért szakítottak velük és miért ezt a zörgős rendszert találták ki. Én is attól félek, hogy ha jobban meg lenne húzva akkor meg szorulna és nem nyílna fel a vaku.
 
Köszönöm, de egyelőre eltolom a BGE1-et. Még egy állványt veszek a héten aztán egy picit hanyagolom a fotós témát pénzköltésileg. Szeretnék egy projektort is venni meg még idén egy új lakást. Tervben van csak kicsit később.
 
A békejobb elfogadva.

Hozzá való (EX) külső vakuval működnie kéne a kompenzációnak.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Tami »


....Itt az alabbi kep is, volt 1200 wattos megvilagitas, + spot + meg 400 watt halogen + vaku, es meg igy sem az igazi. Gep: Olympus E20p tukorreflex.....
- Vaku nelkuli uzemmodban mar sokkal jobb lett volna az eredmeny, nemprobaltad veletlenul anelkul? Ekkora mennyisegu megvilagitasnal mar nemszabad vakuzni, van hogy a bekapcsolt vaku miatt total maskepp szamol a gep.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mégegyszer elnézést, ha odaát megbántottalak, de elég nagy darázsfészekbe nyúltál, és már jól kiordibáltuk előzőekben magunkat....  
Az én gépem is zörög, és én se tudok húzni a csavaron. Alátét? De lehet, hogy direkt ilyen laza, hogy ne szorúljon meg?
Szerintem a beépített vaku egy gyerekjáték, tényleg nagyon zavaró, hogy nem lehet állítani rajta. Spórolok is naygon egy külsőre.
 
De most először egy obi jön.
 
Tessék neked béke jobb (vagy bal?)

Jelzem, többen írtak nekem e-mailt ugyanezzel a problémával, miszerint is a vaku rögzített fénymérés nélkül használhatatlan. Nem mertek a fórumra írni mert látták az előzményeket és inkább nekem írtak, hogy jutottam-e valamire. A levélírók között volt olyan aki vett külső vakut és azzal is csak a sötétséget tudta fotózni fénymérés nélkül. Tehát ez nem belső vaku probléma hanem egyszerűen ilyen.
 
A zörgést már megszoktam csak azt nem értem ha már volt jópár bevált módszer a vaku felnyitására akkor miért szakítottak velük és miért ezt a zörgős rendszert találták ki. Én is attól félek, hogy ha jobban meg lenne húzva akkor meg szorulna és nem nyílna fel a vaku.
 
Köszönöm, de egyelőre eltolom a BGE1-et. Még egy állványt veszek a héten aztán egy picit hanyagolom a fotós témát pénzköltésileg. Szeretnék egy projektort is venni meg még idén egy új lakást. Tervben van csak kicsit később.
 
A békejobb elfogadva.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Mégegyszer elnézést, ha odaát megbántottalak, de elég nagy darázsfészekbe nyúltál, és már jól kiordibáltuk előzőekben magunkat....
 
Az én gépem is zörög, és én se tudok húzni a csavaron. Alátét? De lehet, hogy direkt ilyen laza, hogy ne szorúljon meg?
Szerintem a beépített vaku egy gyerekjáték, tényleg nagyon zavaró, hogy nem lehet állítani rajta. Spórolok is naygon egy külsőre.
 
De most először egy obi jön.
 
Tessék neked béke jobb (vagy bal?)

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”