Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Látom értel hozzá A sima bejövő meg kimenő a sim-en van. Az archív az a telóba, mer ugye az osztott memóriát használja.
Vegyél infra kábelt, úgy 6 ezer körül van, leszeded a pc suite-ot a nokia oldalrol, és azzal már azt csinálsz amit akarsz.

Jaja értek hozzá, de inkább megkérdeztem
A PC Suite asszem megvan, mert a 6610-hez járt cédé'
köszi

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Látom értel hozzá
A sima bejövő meg kimenő a sim-en van. Az archív az a telóba, mer ugye az osztott memóriát használja.
Vegyél infra kábelt, úgy 6 ezer körül van, leszeded a pc suite-ot a nokia oldalrol, és azzal már azt csinálsz amit akarsz.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sim kártyát mér kéne odaadnod?A fontos dolgokat felírod magadnak, aztán visszaírod.
Vagy egyszerűbb... infrán, vagy kábelen felmásolod vincs-eszterre.

A sim kártyát nem kell odaadnom csak megjelöltem, h az adott információ a sim-be vagy a tel.-be van benne.
Infráról hova másoljam?? (nincs kábelem)
még1x-er az sms-ek törlődnek? Az a sim kártyán van egyáltalán?

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Sim kártyát mér kéne odaadnod?
A fontos dolgokat felírod magadnak, aztán visszaírod.
Vagy egyszerűbb... infrán, vagy kábelen felmásolod vincs-eszterre.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ilyen nincs ma is kifagyott 2x-er!!!!! Tegnap este megírt sms-t nézem az "elküldött"-be ami 2x160 karekter volt. (2 sms) Szóval az első fele tényleg az volt amit tegnap írtam, de a másik 160 karakter egy sokkal régebbi üzenet másik fele volt amit akkor szintén neki küldtem. (még anno) Tegnap még azthiszem jól megvolt az elküldöttek között. (őszintén REMÉLEM) Ma szétzuhant!
Más: sms írás közbe is bejött már a naptár, majd kifagyott az egész. Röhejes.
Idióta Nokiások, lehet ha majd váltok NEM NOKIÁT VESZEK!!!!!    

1 szoftver frissítést megkéne próbálni

Most a Nokia-ról van szó a soft-on én is gondolkodtam, de fontos dolgok szálhatnak el. Fonotosabbak:
- telefonszámok? (mind a sim-en van!)
- sms-ek? (bejövő, elküldött, archívum?)
- naptár? (szülinapok, bejegyzések?)
- csangőhangok?
- színes háttérképek?
- MMS?
- üzemmód beállítások?
- böngésző?/wap címek stb?
A kérdés pedig ezek közül: mi marad meg? Kimenthető kábel nélkül, ha egyáltalán elveszik, attól féleg nem, de? De, szóval minden kérdéses.
 
Köszi, előre is!

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Ilyen nincs ma is kifagyott 2x-er!!!!! Tegnap este megírt sms-t nézem az "elküldött"-be ami 2x160 karekter volt. (2 sms) Szóval az első fele tényleg az volt amit tegnap írtam, de a másik 160 karakter egy sokkal régebbi üzenet másik fele volt amit akkor szintén neki küldtem. (még anno) Tegnap még azthiszem jól megvolt az elküldöttek között. (őszintén REMÉLEM) Ma szétzuhant!
Más: sms írás közbe is bejött már a naptár, majd kifagyott az egész. Röhejes.
Idióta Nokiások, lehet ha majd váltok NEM NOKIÁT VESZEK!!!!!    

1 szoftver frissítést megkéne próbálni

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Nokiaim közel 2 évesek,és mint írtam tutik.Én mindig hivatalos helyen veszek telót/számlára/ ,és viszonylag sokáig megtartom.Van olyan ismerősöm aki havonta cserélgeti a telefonját/Pecsa bolhán/,és mire eladja mindig van valami baja /csak drága és a legujjab készülékeket veszi/.Sok embertől hallottam,hogy az innen,onnan vett telefonnal volt valami bajuk/8310,6610,T68i/
Designban az új Siemensek tényleg ott vannak a Nokia mögött,a SEriccson meg erölködik/saját vélemény /

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »

Nálunk a családban mindenkinek Nokia van, és mindenki teljesen meg van vele elégedve. Az én 6610esem 2 hónapja van meg, eddig egyszer sem fagyott, nem csinált semmi furcsát, nem lassú, nem kapcsolt ki, meg vagyok vele elégedve. Ha majd egyszer új mobilt fogok venni, szerintem tuti, hogy Nokiát, már csak a design miatt is. Nekem tetszenek, főleg a 6xxx és 7xxx kategória.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én kicsit másképpen és mással szenvedtem a Nokiával, de:::
A 256 szín több mint elég, mert nem ezen akarok fényképeket nézni, minden máshoz meg elegendő.
A hozzáadott kamera egyedülálló módon még vakus is, (amit persze ugyse nagyon használok) de viszont a felbontása 640*480, ami ezenkívül csak az Ericson 3130-eséről mondható még el, meg talán a 6510?? de mindenesetre ez egy kis kép nyomtatására elegendő, és legalább ingyen tudom a Pc-re lementeni, mert adnak kábelt is hozzá, meg ott az Irda, meg a Bluetooth.
Bár mint mondtam, nem ezzel akarok naponta fényképezni, arra ott a HP.
De ismétlem, február eleje óta egyszersem fagyott le, és semmilyen hibát nem produkált!
Eladni meg szinte lehetetlen bármilyen áron a telókat, amíg szinte ingyen adják a szolgáltatók, csakhogy nőjön a statisztikai átlaguk.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ilyen nincs ma is kifagyott 2x-er!!!!!
Tegnap este megírt sms-t nézem az "elküldött"-be ami 2x160 karekter volt. (2 sms) Szóval az első fele tényleg az volt amit tegnap írtam, de a másik 160 karakter egy sokkal régebbi üzenet másik fele volt amit akkor szintén neki küldtem. (még anno) Tegnap még azthiszem jól megvolt az elküldöttek között. (őszintén REMÉLEM) Ma szétzuhant!
Más: sms írás közbe is bejött már a naptár, majd kifagyott az egész. Röhejes.
Idióta Nokiások, lehet ha majd váltok NEM NOKIÁT VESZEK!!!!!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én 1 8210est és 1 6510est használok.Páromnak is 6510es van 1szerre vettem a ketőt.Eddig no problem Használtan pénzért csak a Nokia eladható.

Ez előtt 8210-esem volt nekem is. 32e-ért megérte eladni nem? Most majdhogynem kijön belőle a 7210
8210-hez még volt kábelem (asszem 2,5 volt) Ehhez már 8,5 Herta-hoz közel a Corvinnál egy vodánál (de sokkal EX-ebb teló, jobban mégéri a kábel beruházása, de húzos...)

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Én 1 8210est és 1 6510est használok.Páromnak is 6510es van 1szerre vettem a ketőt.Eddig no problem
Használtan pénzért csak a Nokia eladható.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez csak 256 színt tud és nehezebb kezelni. mint ezt (volt már a kezemben) Ugyanannyiért jutottam volna hozzá, mármint az s55-hez vs 6610-hez és az s55-hez adtak kamerát, valami kárára le kellett vonni. (pl. ez igényesebb teszem azt) 6610-be nincs Bluetooth, de minden más van és egyéb. Rádio pl. (headset járt hozzá)
Az előbb nagyon kiakadtam, de azért nem bántam meg, csak az a kaki Nokia software...

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én már régen túladtam a Nokián (lásd alantabb) éljen a Siemens S55!

Február óta még egyszer sem fagyott le, vagy bármilyen más érdekes hiba sem lett neki, nemúgy mint Nokia elődjein ( szám szerint cca 23 db-ot cserélt a jó kis szolgáltatóm)

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most meg kifagyott a rohadt Nokiám <bejött a naptár majd a sárga háttér és kész> (tudjátok már, a jó szar 6610-es) épp sms-t írtam 2x160 karakter majdnem tele volt már, azért fontos volt!! De csak volt! Mind1 már újraírtam... (amennyire tudtam)
 
Hasonló Nokia fos bug:
Szintén sms egyenlőre csak archívum akartam elmenteni, de már megtelőben voltak az sms-ek -> kiírja csak az első felét tudta lementeni (160 karaktert) mert itt is 2x160at írtam meg. És az "új üzenet" alól pedig eltűnt az egész! Itt is kezdtem előlről... óóóóóóóó mondom

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Nem jó... 7250 drága, meg a fényképezés nem érdekel, mert minősíthetetlen a telók képfényezése. 6100-ba meg nincs rádió. 
Akkor 7210 /37000ft-ért nagyon olcsó/

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »

Nem jó... 7250 drága, meg a fényképezés nem érdekel, mert minősíthetetlen a telók képfényezése. 6100-ba meg nincs rádió.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Pont azért tetszik, mert olyan érdekes.  Csak meg lehet szokni nem? Vagy inkább 6610 mellett döntsek?
www.time2bcool.com -rol küldök sms-t, csak 30-asra nem jó.
37-ért adja oda a pannon ilyen kedvezményes készülékvásárlási mizével.

7250i
Esetleg:6100?

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »

Hogyne lenne ingyenes... évek óta működik.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Pont azért tetszik, mert olyan érdekes. Csak meg lehet szokni nem? Vagy inkább 6610 mellett döntsek?
www.time2bcool.com -rol küldök sms-t, csak 30-asra nem jó.
37-ért adja oda a pannon ilyen kedvezményes készülékvásárlási mizével.

Mester! Regisztráltattam magam az általad javasolt sms-küldő oldalon. Figyu, ez ugye ingyenes? mert meg kellett adni a telszámom. Ugye nem onnan vonja le a pénzt???

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Neked nincsenek olyan gondjaid, h erősebb rászkódásnál kikapcsol a telód? Nekem bicózásnál, ha hegybe is megyek 1 óra alatt vagy 3-5x-ör is előfordul.
Nekem eddig még nem kapcsolt ki, semmi ehhez hasonló gondom nem volt vele. Nekem mondjuk alapból független (Budatelben vettem), szerintem simán megérte, ugyanis asszem csak westelnél lehetett volna akkor kapni (júliusban) Dominóval és az is valami 64-65k volt. Így meg az ár ugyanaz volt, csak vettem hozzá még egy Pannonos simet is (+4900,amiből 3600 lebeszélhető / westelnél meg ha jól tudom ez az arány 4800/4000).

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Pont azért tetszik, mert olyan érdekes.
Csak meg lehet szokni nem? Vagy inkább 6610 mellett döntsek?
www.time2bcool.com -rol küldök sms-t, csak 30-asra nem jó.
37-ért adja oda a pannon ilyen kedvezményes készülékvásárlási mizével.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Engem biza nem zavarnak a 7210 gombjai...Samsung C-100-ról még senkinek nincs tapasztalata?S az engem is érdekelne, hogy jelenleg honnan lehet küldeni netről sms-t!!!!!

Nem a gombok elrendezésére gondoltam,hanem a kezelhetőségükre.Próbáld ki a 6610,7250 és megérted,hogy mire gondoltam.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Én is így gondoltam, hogy nagyon olcsó annyiért... szal szerintem belevágok.Csak megszokom, amúgy meg sms-t netről küldök, nagyon ritkán telórol.

Pannonál 2év rabsággal 46 mogyoró Nyugodtan kezdhetsz vagdalkozni

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Engem biza nem zavarnak a 7210 gombjai...Samsung C-100-ról még senkinek nincs tapasztalata?
S az engem is érdekelne, hogy jelenleg honnan lehet küldeni netről sms-t!!!!!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”