Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Kéne egy kis segítség. 
Szóval, az a gondom, hogy felvettünk egy beszélgetést a teló memóriájába és azt át szeretném venni pc-re. Ezt hogyan tudnám megoldani (adatkábel nélkül)? Pl el tudnám küldeni a hangot mms-ben, de nem tudom, hogyan lehet ezt valami pc-s felületre átküldeni (netre feltenni, wapra) Tehát tudna valaki abban segíteni, hogy felvett hangot hogy tudnék feltenni wapra mobilról, vagy létezik-e valami ingyenes mms fogadó szerver, amit sima neten el tudok érni?
 
 
Várom az ötleteket!

e-mailben nem tudod elküldeni?

Egy SonyEricsson t310-zel küzdök, de e-mailnél nem jöttem rá, hogy lehet hangot csatolni.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »


Kéne egy kis segítség. 
Szóval, az a gondom, hogy felvettünk egy beszélgetést a teló memóriájába és azt át szeretném venni pc-re. Ezt hogyan tudnám megoldani (adatkábel nélkül)? Pl el tudnám küldeni a hangot mms-ben, de nem tudom, hogyan lehet ezt valami pc-s felületre átküldeni (netre feltenni, wapra) Tehát tudna valaki abban segíteni, hogy felvett hangot hogy tudnék feltenni wapra mobilról, vagy létezik-e valami ingyenes mms fogadó szerver, amit sima neten el tudok érni?
 
 
Várom az ötleteket!

e-mailben nem tudod elküldeni?

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Kéne egy kis segítség.
 
Szóval, az a gondom, hogy felvettünk egy beszélgetést a teló memóriájába és azt át szeretném venni pc-re. Ezt hogyan tudnám megoldani (adatkábel nélkül)? Pl el tudnám küldeni a hangot mms-ben, de nem tudom, hogyan lehet ezt valami pc-s felületre átküldeni (netre feltenni, wapra) Tehát tudna valaki abban segíteni, hogy felvett hangot hogy tudnék feltenni wapra mobilról, vagy létezik-e valami ingyenes mms fogadó szerver, amit sima neten el tudok érni?
 
 
Várom az ötleteket!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


de ha újat veszek megadom modját!
hát nem apróztad el
 
húúú, hát én ilyen telóval a külsőm mellett egy bulin egyszerre 2 csajt tartanák vagy te nem így csinálod?
ne hozz rám szégyent


Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


én erre azt mondanám, h vagy jó pár évig nem veszek újat, de mikor meglett a 6610 is hasonló volt a helyzet, ezt nem fogom lecserélni (ez volt fél éve) és most "újat" akarok...
Ó, köszike!
 
Most erre mondjam azt, hogy 5 éven át 6110-t használtam? Még most is müxik, de elavult. Meg mán tényleg ciki volt. Nem vagyok divatmániás, tényleg addig használom, míg be nem krepál, de ha újat veszek megadom modját!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És igen, megvettem! Mostantól ő a mobil, míg el nem pusztul vagy jobbat nem találok!  
SunyiErik Pé900

wehhe ehhee
én erre azt mondanám, h vagy jó pár évig nem veszek újat, de mikor meglett a 6610 is hasonló volt a helyzet, ezt nem fogom lecserélni (ez volt fél éve) és most "újat" akarok...
 
grat hozzá Doc-i!







Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


A fene a beled!


 
Egész estém elmegy a testreszabásra, nagyon élvezem, eddig veri kúl kis telcsi!

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


És igen, megvettem! Mostantól ő a mobil, míg el nem pusztul vagy jobbat nem találok!  
SunyiErik Pé900

A fene a beled!

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


És igen, megvettem! Mostantól ő a mobil, míg el nem pusztul vagy jobbat nem találok!
 
SunyiErik Pé900


Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Milyen (mobilos) oldalon találok olyan "képes sms"-et 3310, 3410 stb. telókra amit ha végiglapozol olyan mint:
1. oldal: (egy oldalra, úgy ahogy itt van)
Cukor?
Nem!
Csoki?
Nem!
2. oldal:
Akkor
gondolkodjunk...
Méz?
Az sem!
3. oldal:
Egyszerűen nem jut
eszembe semmi,
ami olyan édes,
mint te!
 
...hódítós/csajozós hangulatban vagyok és 5 db ilyen (hasonló sms) van a mobilom arhívumában...
olyat is keresek, ami pld. villog teszem azt:
"Ha ez az sms villog, neked sűrgősen szexre van szükséged" (az idézőjelben lévő szöveg pedig villog még a régebbi szériás telókon: 3310, 3410 stb...
 
Tudtok ilyet?
Pl. egy olyan oldal lenne a legpraktikusabb, ahol én írom be a szöveget, én határozom meg, h melyik szó villigjon. Kérje a számom és a célszemély számát és a kártyámról von le pénzt, olyan oldal nem érdekel ahova creditet kell befizetni/átutalni és onnan vonja a pénzt.
Vagy ha olyan oldal van, ami pontosan leírja, h hány szóköz kell ide meg oda, milyen karaktereket adjak meg ide meg oda stb... Minden érdekel. Na tudtok egy jó néhány ilyet?

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Nokiárol csak nokiára cserélj szerintem. Én már mást nem vennék.

Nekem mindíg Nokiám volt (2010, 3210, 3410, 3510i), de egyre sz@r@bak lettek, lefagynak, nem lehet arra használni amire valók! A Samsung teló menyi színt tud?? A Nokia meg menyit?? A Nokia szervízben megmonták, hogy a 60.. 70..-es szériák mind hibássan kerülnek forgalomba, ha töltesz le bármit a készülékre, amint kezd betelni a tároló, egyből fagynak le a készülékek. Az enyém éppen ezért volt 8* javítva, és már inkáb nem töltök le rá semmit, csak le ne fagyon. A lényeg, hogy mindíg újjab telcsit dobjon piacra a Nokia, így megmarad a vezető előnye, de sz@r@b a minőség, az "olcsó" kategoriában nem is várható változás (pl.:3410i sajna ilyenem van)!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Megvan, tegnap épp láttam egy MM reklámban (az ár csökkentős), havernál láttam ezt a telcsit (bocs, Siemens lapjén nincs is ilyen). Én nem tudom, nekem az ilyen, ennyire extrem jellegű telók nem jönnek be. Ott van pld. a Nokia 7600 Futuristic design-al, az sem kéne, pedig isten tudású...

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Robesz »

Nekem speciel nem tetszik ,de nagyon elüt az átlagtól és ezért érdekel.Nem vett még senki ilyet?
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Az a Siemens Xalibri, amit hirdetnek és V alakban állnak a gombjai. A formája nekem tetszik!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most nézem a Siemens lapján, havernak C60-ja van, az MC60 drágább, szal az biztos nem 20. Bár előfizuval asszem pont annyi
MC60 (az az "x-es")
http://www.my-siemens.com/MySiemens/CDA ... sc,00.html
C60 kártyásan 20. Sztem az MC60 lesz és csak én kevertem be, h havernak mégis sima C60-ja van miután láttam a kép után.

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Robesz »

A tököm tudja már ,hogy mi a neve ,de szerintem egyre gondulunk.Meg tudnád kérdezni ,hogy miket tud ez a csoda?
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A tvben hírdet mostanában az egyik elektronikai dolgokkal foglalkozó árúház egy érdekes Siemens telefont.Kártyafüggetlen és mindössze 20 ropi.Nem tudtok róla valamit?
Nem az MC60? Haver most vett pont 20-ér. Bocs ha ez lameren hangzott

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Robesz »

A tvben hírdet mostanában az egyik elektronikai dolgokkal foglalkozó árúház egy érdekes Siemens telefont.Kártyafüggetlen és mindössze 20 ropi.Nem tudtok róla valamit?
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nokiák közül is van egy pár szétnyitható....Samsungnak undorító a hangminősége.
Nokiárol csak nokiára cserélj szerintem. Én már mást nem vennék.
Amúgy szerintem nagyon vagányak ezek az új nokiák. A 7210-et is szidta mindenki, hogy undorító a gombja, meg minden... pedig én imádom.

Nokiába: szétnyithaó?
Én nem a 6800 félékre gondoltam hanem mint a V200-as Samsung-ra a kinyitható alatt!
Miért undorító a hangja a Samsungnak??? Az én Nokiám 16 szólamú (6610), de a Terminator2 szól csak "szépen" (elfogadhatóan számomra, mert nem hangos, és nem gáz), mert ha pld. egy Coolio megszólalna az utcán tök gáz lenne, haverék doboz telefonnak hívják a 6610-esemet... A Samsung 40 szólamú, ha undorító akkor is szebben szólna, mint a Nokiám. Nincs igazam??
S300 (nem s300m) mi a véleményed/tek?

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Nokiák közül is van egy pár szétnyitható....
Samsungnak undorító a hangminősége.
Nokiárol csak nokiára cserélj szerintem. Én már mást nem vennék.
Amúgy szerintem nagyon vagányak ezek az új nokiák. A 7210-et is szidta mindenki, hogy undorító a gombja, meg minden... pedig én imádom.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem tudom mi a különbség, de idióta vagy ha sharpra cseréled a nokiát... 
Kifejtenéd bővebben?
Na jó, te mit vennél az én helyemben, már unom a 6610-est. Nagyon vonz a beépített kamera és a 65.000 szín, meg a szétnyitható telefonok. Én is tudnék magamnak ajánlani pld. Samsung V200 v. E700, de azért nem kéne elszállni, a cserénél (nem is tudok sajnos) és nem is akarok ráfizetni, szóval 40-45e közötti telefonokat keresek használtan, jó állapotban stb. a fenti (3) tulajdonságokkal.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »

Nem tudom mi a különbség, de idióta vagy ha sharpra cseréled a nokiát...

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


1. Mi a különbség a Sharp GX10 és a Sharp GX10i között??? Az árán kívül?
 
2. Mi több a Sharp GX20-ban? Abból nincs "i"-s, ugye jól tudom?!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Várjuk az új Nokiákat: 2300, 3530, 6108, 6230, 6810, 6820, 7200, 7600, 7700
 
2300:
http://www.directmobilephones.com/nokia_2300.htm
3530:
http://www.directmobilephones.com/nokia_3530voda.htm
6108:
http://www.directmobilephones.com/nokia_6108_main.htm
 
6230 demo: http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,48616,00.html
- így elsőre képen vh nem jött be, de mikor elkezdett forogni, tetszetős cyber külsője van, browse wallapaper...
6810 demo: http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,48631,00.html
- brutál külső
6820 demo: http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,48644,00.html
- elég pofás, nokia-n joystick... hm.
7200 demo: http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,48680,00.html#
- nekem a "Brown" jön be a legjobban, majd sorba a többi, a fekete szerintem nem szép...
7600 demo: http://www.nokia.com/nokia/0,,46489,00.html
- egész szép az a tüzijáték!
7700 demo: http://www.nokia.co.uk/nokia/0,,48691,00.html
- egy Bruce Willis film bemutatót nézhetünk meg rajta
 
 
ui.: mostanában tervezek egy Sharp GX10i-et használtan, mivel a mostani 6610-ért helyben adnak a helyi V-Tel GSM üzeletek 40-et, megpróbálok majd kicsikarni 45-öt, az aproneten a GX10i pedig 40-ért már kapható, és 45-ért viszont már több ember próbál túl tenni...
majd meglátjuk
 
a képen a 6820-as


Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Ha minden yol összejön, jövő héten veszek egy Nokia 3200-t! Cool telefon!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”