Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

JL Audio E112 subot keresek

Lezárt
Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Re: JL Audio E112 subot keresek

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Na ez megoldódott, a beállítás szekciót ki-be kapcsoló kapcsoló volt kontakt hibás, ami zavarta az áram vezérlő processzort. Tehát akinek hasonló gondja van, érdemes ezt a kapcsolót is cseréltetni. (Kondenzátort nem is kellett cserélni)

Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

Re: JL Audio E112 subot keresek

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Ez még mindig aktuális, sajnos.

Avatar
8dani8
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 08:09
Értékelés: 25

JL Audio E112 subot keresek

Hozzászólás Szerző: 8dani8 »

Keresem a fenti mélyládát, de nem megvételre.

Nekem is van egy, és nem rég tönkrement a hangerő potmétere. A gyártó azt mondta, hogy komolyabb a gond, mint egy potméter, az egész elektronikát érdemes cserélni, ami kb. 160ezer Ft.
Sikerült megjavítani, csak a potméter volt a hiba elvileg, de valahogy nem szól úgy a rendszerem mint azelőtt. Nem tudom, hogy a mélyládával van-e a baj... (más nem változott a rendszeremben)
Szóval, ha van neked egy ilyen mélyládád, és adsz rá lehetőséget, hogy elvigyem hozzád az enyémet, és A-B tesztet csináljak, akkor megköszönném egy jobb fajta whisky- vel :)

És ha van különbség, főleg kis hangerőn lehet szerintem, akkor megrendelem az új elektronikát...

Előre is köszönöm!

Üdv,
Dani

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók (keres)”