Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Clarus szett kerestetik

Lezárt
Avatar
Kishaver
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 09:14
Értékelés: 44

Re: Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: Kishaver »

Halihó! Küldtem a megadott gmail.hu-ra neked levelet. Szólj vissza, ha olvastad, láttad a fotókat.... Azt mondtad nem riadsz vissza némi barkácsolástól. Nos, ezzel el lennél 1-2 délutánt (is).

Attila34
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.05.21., csüt. 10:59
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Békés

Re: Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: Attila34 »

Szia Nagyon köszönöm megkeresésed sajnos a Rhea sima változatát nem ismerem "vagyis nem volt még szerencsém hallani " , persze tudom ,hogy patika állapotú Clarus szett az ritka főleg egy 10éves rendszernél ,nem is az a fő célom, némi barkácsolástól sem riadok vissza summa summarum persze nem Titan pro és én inkább egy ilyen szettet keresek Helios végfokal ,de ha gondolod privátban jöhet egy két kép .

Udv Attis

Avatar
Kishaver
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 09:14
Értékelés: 44

Re: Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: Kishaver »

Halihó, nekem van egy szett Rhea 5.0-ám (nem pro), álló dipól hátterekkel és egy Callisto SUB hozzá. Minden bükk színű és szürke előtétlappal, illetve keretekkel, nincs grill egyikhez sem, sosem volt. Ha ismered a cuccot, akkor tudod miről beszélek.

Első tulaj vagyok 2010 környékén vettem mindent Miskolcon. Sajnos nagyon sok helyen élt a motyó, ennek van nyoma is, kisebb karcok és furnér repedés formájában. Gyakorlatilag havonta egyszer volt megjáratva évekig, de féléve már csak a nappalim egyik sarkában pihen a szett, összeforgatva hangszórókkal befelé, mert feljebb léptem. Clarus által preferált kábel is van a frontokhoz és a centerhez. (2x3 m + 1x1,5m)

Ha érdekelne, akkor biztos megegyezzünk, mert a külsérelmi nyomok miatt eléggé képlékeny az ár. Hangra olyan, mint új korában. A tervem az volt, hogy nem pocsékolom el, inkább újra felületkezelem és jó lesz a gyerekeimnek, de még nagyon picik és ha lenne rá vevő, akkor inkább eladom, nem őrizgetem éveken keresztül.

Ha így első blikkre is érdekel, akkor elkezdek fotózni és küldöm privátba.

Attila34
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.05.21., csüt. 10:59
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Békés

Re: Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: Attila34 »

Szia
Titán szettet keresek 5,1 lenne a cél ,hát mennyit szánék rá hát az egyletben sok a változó és felelőtlen kijelentés lenne bármit is írni .
udv Attis

Avatar
almera36
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2014.04.29., kedd 19:14
Értékelés: 30
Tartózkodási hely: Vértesszőlős

Re: Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: almera36 »

Szia!

Milyen szettet keresel?
2.0; 5.0; 5.1? Vagy még nagyobbat?
Mennyit szánsz rá?
Digital Projection M-Vision Cine LED; Bydium 92"; Marantz SR6014; Dynavoice Definition DF-8 / DM-6 / DC-5 5.0 hangfal szett; Onkyo BD-SP809; HDI Dune BD Prime 3.0; Audioquest madzagok

Attila34
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.05.21., csüt. 10:59
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Békés

Clarus szett kerestetik

Hozzászólás Szerző: Attila34 »

Üdv Clarus szett kerestetik pl Titán , Calisto pro ,Rhea pro stb vagyis egy komplett rendszert keresek Helios végfokkal együtt .
pipis161@gmail.hu :smile53:

Lezárt

Vissza: “Hangsugárzók (keres)”