Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

lemezjátszó plexi polírozás

Lezárt
Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

rolee910 írta:
2021.09.25., szomb. 19:15
Ezek szerint sajnos nem lehetek a segítsègegekre. :)
Dehogynem, csak keresd meg a tulajdonost:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=9396
Beszéld le vele a részleteket és kapsz egy topikot itt:
viewforum.php?f=199
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

rolee910
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.11.24., szomb. 23:12
Értékelés: 6

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: rolee910 »

Ezek szerint sajnos nem lehetek a segítsègegekre. :)

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1197
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

rolee910 írta:
2021.09.24., pén. 22:18
Kedves Csoporttagok!

Kunz Roland vagyok Tolnáról. Szintén hifista. :) Alapvetően autókozmetikai szakember vagyok, fényezéssel, és polírozással foglalkozom 7130 Tolnán. RoliPolír néven találhattok meg Facebookon. Az utóbbi időben elkezdtem Lemezlejátszó Plexi polírázossal is foglalkozni, csatalok képeket hogy milyen eredményt tudtam kihozni a Plexikből.

Vizesen előcsiszolom a felületet sok rétegben exceteres géppel, majd 5 különböző fázisban polírozom tükörre a plexiket. a nagy külső és belső felületet. Ennek díja nagyságrendileg 30e ftba kerül Plexinként. Sok, vagy kevés mindenki maga döntse el. A legtöbb esetben közel hibátlan eredményt tudunk kapni.

Akinek érdekes lehet ezen a számon szíveskedjetek keresni. Köszönöm szépen! további jó zenehallgatást! :)

+36704143626
Kunz Roland
7130 Tolna
Jó lenne Szeged környékén is egy ilyen szakit találni.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

rolee910 írta:
2021.09.24., pén. 22:18
Kedves Csoporttagok!

Kunz Roland vagyok Tolnáról. Szintén hifista. :) Alapvetően autókozmetikai szakember vagyok, fényezéssel, és polírozással foglalkozom 7130 Tolnán. RoliPolír néven találhattok meg Facebookon. Az utóbbi időben elkezdtem Lemezlejátszó Plexi polírázossal is foglalkozni, csatalok képeket hogy milyen eredményt tudtam kihozni a Plexikből.

Vizesen előcsiszolom a felületet sok rétegben exceteres géppel, majd 5 különböző fázisban polírozom tükörre a plexiket. a nagy külső és belső felületet. Ennek díja nagyságrendileg 30e ftba kerül Plexinként. Sok, vagy kevés mindenki maga döntse el. A legtöbb esetben közel hibátlan eredményt tudunk kapni.

Akinek érdekes lehet ezen a számon szíveskedjetek keresni. Köszönöm szépen! további jó zenehallgatást! :)

+36704143626
Kunz Roland
7130 Tolna
app.php/rules

"2.16. Üzletszerű kereskedelem a Fórum tulajdonosának engedélye nélkül a Fórum teljes területén szigorúan tilos."

Ebbe beleértendő a szolgáltatás is. gondolkodik.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

rolee910
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.11.24., szomb. 23:12
Értékelés: 6

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: rolee910 »

Kedves Csoporttagok!

Kunz Roland vagyok Tolnáról. Szintén hifista. :) Alapvetően autókozmetikai szakember vagyok, fényezéssel, és polírozással foglalkozom 7130 Tolnán. RoliPolír néven találhattok meg Facebookon. Az utóbbi időben elkezdtem Lemezlejátszó Plexi polírázossal is foglalkozni, csatalok képeket hogy milyen eredményt tudtam kihozni a Plexikből.

Vizesen előcsiszolom a felületet sok rétegben exceteres géppel, majd 5 különböző fázisban polírozom tükörre a plexiket. a nagy külső és belső felületet. Ennek díja nagyságrendileg 30e ftba kerül Plexinként. Sok, vagy kevés mindenki maga döntse el. A legtöbb esetben közel hibátlan eredményt tudunk kapni.

Akinek érdekes lehet ezen a számon szíveskedjetek keresni. Köszönöm szépen! további jó zenehallgatást! :)

+36704143626
Kunz Roland
7130 Tolna
Csatolmányok
lemezlejátszó plexi polír.jpg
lemezlejátszó plexi polír.jpg (6.02 MiB) Megtekintve 1321 alkalommal
lemezlejátszó plexi polír 2.jpg
lemezlejátszó plexi polír 2.jpg (8.11 MiB) Megtekintve 1321 alkalommal

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1197
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

atis írta:
2020.02.11., kedd 18:47
Szegeden passz, bár szegedi vagyok.
Én Budapestről rendeltem a lemezjátszóhoz védőburkolatot egyedi méretben plexiből.

Budapest és környékén talán az artham.hu illetve a plexicentrum.hu.

Egyébként elképzelhető, hogy fényszórót polírozó srácok is nekirugaszkodnának, próba-szerencse. Belőlük több van :)
Én egy ilyen polírozót és egy autó fényezőt is kérdeztem,de nem vállalták el.
Egyébként egy cimborámnak is polírozásra lenne szüksége.A plexi legyártása csak az egyik fele a dolognak,mert ott van még a zsanér rögzítése is.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: atis »

Szegeden passz, bár szegedi vagyok.
Én Budapestről rendeltem a lemezjátszóhoz védőburkolatot egyedi méretben plexiből.

Budapest és környékén talán az artham.hu illetve a plexicentrum.hu.

Egyébként elképzelhető, hogy fényszórót polírozó srácok is nekirugaszkodnának, próba-szerencse. Belőlük több van :)

Avatar
Tiller
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014.05.28., szer. 21:10
Értékelés: 13

Re: lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: Tiller »

Csatlakozom! :rolleyes:
Azt hiszem, hogy ez sokakat érdekelhet.
(Nálam előny Budapest környéke.)

Avatar
Eroica
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.08.07., pén. 07:48
Értékelés: 3

lemezjátszó plexi polírozás

Hozzászólás Szerző: Eroica »

Kedves Fórumtársak!

Olyan szakembert keresek, aki képes egy lemezjátszó plexi tetőt profi módon felpolírozni. Nagyon örülnék, ha Szeged környékén találnék ilyen személyt, mert nem szívesen postáznám, inkább személyesen vinném el az alkatrészt. Nagyon Köszönöm a segítséget!

(A szabályzatban nem találtam olyan információt, mely szerint ez a hirdetés ne lenne ide való, de ha igen, természetesen leveszem, áthelyezem a kellő helyre).

Blaskovics Kristóf

06 30 408 4913

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek (keres)”