Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Oehlbach Powercord C13

Lezárt
Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Oehlbach Powercord C13

Hozzászólás Szerző: Shimano »

mishow írta:
2022.01.21., pén. 15:04
Shimano írta:
2022.01.21., pén. 10:50
Ilyen csomagolásban vásárolt tápkábelt keresek 1.5m hosszban feketében.A doboz nem kell ha az már nincs meg.
Ha valaki tud olyan helyet ahol még ebben a régebbi csomagolásban kinálják,azt az infót is megköszönném
Megkérdezhetem, ennek mi a jelentősége?
Nálunk az Oehlbach kábeleket főleg az Emag/Edigital csoportnál látom, szerinted amit ők most árulnak, az már nem az a minőség, mint amit keresel?
Szia!Vettem egy újabbat,új csomagolásban,és ezzel semmi gond nincs,viszont a kábel már nem a régi.Más kivitelezésűek a csatik,némileg rövidebb is,és más,érezhetően lágyabb,szinte gumiszerűen flexibilis lett a szigetelése is,tehát szerintem más keszitheti,vagy áttértek egy más kontstrukcióra.Ezzel nem is lenne baj,de a hangja is más lett.Lágyabbnak,finomkodóbbnak,és kissé visszafogottabbnak is érzem az elődjétől,és most arra vagyok kíváncsi hogy a fülem játsza ezt velem,és,vagy csak beképzelem,vagy valóban ez ilyen lett.Kettő db van a régiből,egy az újból,tehát kell egy régi még valahonnét a tuti bizonyossághoz.De ez sem rossz,még mielött ez jönne le.
A régiek egyébként elég jól dolgoznak egy ideje már nálam,és egyre amondóbb vagyok hogy erősen ajánlott is ez nekünk,és ezt a nekünket értse mindenki úgy ahogyan akarja. :D

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Oehlbach Powercord C13

Hozzászólás Szerző: mishow »

Shimano írta:
2022.01.21., pén. 10:50
Ilyen csomagolásban vásárolt tápkábelt keresek 1.5m hosszban feketében.A doboz nem kell ha az már nincs meg.
Ha valaki tud olyan helyet ahol még ebben a régebbi csomagolásban kinálják,azt az infót is megköszönném
Megkérdezhetem, ennek mi a jelentősége?
Nálunk az Oehlbach kábeleket főleg az Emag/Edigital csoportnál látom, szerinted amit ők most árulnak, az már nem az a minőség, mint amit keresel?

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Oehlbach Powercord C13

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Sziasztok!

Ilyen csomagolásban vásárolt tápkábelt keresek 1.5m hosszban feketében.A doboz nem kell ha az már nincs meg.
Ha valaki tud olyan helyet ahol még ebben a régebbi csomagolásban kinálják,azt az infót is megköszönném.
20220121_103942.jpg
20220121_103942.jpg (4.37 MiB) Megtekintve 123 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Kábelek (keres)”