Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Thorens TD145 Mk II motor

Lezárt
Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

hocus-pocus írta:
2019.01.15., kedd 20:11
Nyilván a remény hal meg utoljára, de! Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek itthon pont ilyen eladó motorja lenne hozzá. gondolkodik.gif Szerintem utána kellene nézned milyen másik motor lehet kompatibilis hozzá. Utána talán egyszerűbb, ha valamilyen komplett, de elhanyagolt olyan készüléket keresnél amelynek a motorja felhasználható. Osztrák piacokon, ottani hirdetési újságokban érdemes még keresgélned. Restaurálni egy ilyen készüléket sokkal többe kerül, mintha vennél egy másikat. Az ebay-en 129 EUR-ért van ilyen lemezjátszó. :tutiok:
ez az? https://www.ebay.com/itm/Schallplattens ... ctupt=true

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

hocus-pocus írta:
2019.01.15., kedd 20:11
Nyilván a remény hal meg utoljára, de! Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek itthon pont ilyen eladó motorja lenne hozzá. gondolkodik.gif Szerintem utána kellene nézned milyen másik motor lehet kompatibilis hozzá. Utána talán egyszerűbb, ha valamilyen komplett, de elhanyagolt olyan készüléket keresnél amelynek a motorja felhasználható. Osztrák piacokon, ottani hirdetési újságokban érdemes még keresgélned. Restaurálni egy ilyen készüléket sokkal többe kerül, mintha vennél egy másikat. Az ebay-en 129 EUR-ért van ilyen lemezjátszó. :tutiok:
Köszönöm! :)

Avatar
hocus-pocus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009.09.11., pén. 20:45
Értékelés: 272

Re: Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: hocus-pocus »

Nyilván a remény hal meg utoljára, de! Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek itthon pont ilyen eladó motorja lenne hozzá. gondolkodik.gif Szerintem utána kellene nézned milyen másik motor lehet kompatibilis hozzá. Utána talán egyszerűbb, ha valamilyen komplett, de elhanyagolt olyan készüléket keresnél amelynek a motorja felhasználható. Osztrák piacokon, ottani hirdetési újságokban érdemes még keresgélned. Restaurálni egy ilyen készüléket sokkal többe kerül, mintha vennél egy másikat. Az ebay-en 129 EUR-ért van ilyen lemezjátszó. :tutiok:

"Holdra bámulj, vakablak."

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

arzachel írta:
2019.01.12., szomb. 11:34
Szia!

Az mit jelent,hogy tönkre ment?
Egy talált (szemétből kinyert) lemezjátszóról van szó, ami számos mechanikai (pl. törött motortengely) sérülést szenvedett.

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: arzachel »

Szia!

Az mit jelent,hogy tönkre ment?
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
Deenoo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2017.12.24., vas. 08:27
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Budapest

Thorens TD145 Mk II motor

Hozzászólás Szerző: Deenoo »

Thorens TD145 Mk II-höz keresek motort. Sajnos ami benne van az tönkrement. :(
06209548290

Lezárt

Vissza: “Híradástechnikai alkatrészek, hangszórók, csatlakozók, aljzatok (keres)”