Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Zenehallgató cuccaim

Két vagy több komponens együtt, mini és mikrohifik, all-in-one készülékek
Lezárt
Avatar
Vélaci
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2012.03.09., pén. 10:35
Értékelés: 15

Re: Zenehallgató cuccaim

Hozzászólás Szerző: Vélaci »

Bocsánat, elfelejtettem mondani, hogy telefonon keressetek, mert nem mindig vagyok gép előtt. A számom: 06vodakettőhetvenkilenc73hatvan.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Zenehallgató cuccaim

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Vélaci írta:
2023.02.05., vas. 18:02
Teljes rendszer leépítés okán eladóak a zenehallgató cuccaim. Szeterném egyben eladni, ezért szerda reggelig csak ilyen ajánlatokat várok, és ha nem megy, akkor szerdától egyenként is vihetőek.
A topik átkerült a helyére. Ha más címet szeretnél akkor szólj és átírom.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Vélaci
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2012.03.09., pén. 10:35
Értékelés: 15

Zenehallgató cuccaim

Hozzászólás Szerző: Vélaci »

Teljes rendszer leépítés okán eladóak a zenehallgató cuccaim. Szeterném egyben eladni, ezért szerda reggelig csak ilyen ajánlatokat várok, és ha nem megy, akkor szerdától egyenként is vihetőek. A tételek:

Accophase P266 végfok. Az előlapról átkapcsolható A osztályba (ez az igazi arca) 30 W-ig. Így szól a legszebben, ilyenkor jelentősen melegszik, de ez normális, sőt szükséges a jó hanghoz. Efölött automatikusan átbált AB osztályba, a teljes teljesítményéig. Mivel én nagyon féltettem az alkatrészeket a melegedéstől az aljára felraktam négy Be Quiet ventillátort szabályozható táppal, ami alacsony fordulaton szinte teljesen zajtalanul hűt, és persze kikapcsolható Emiatt 4 db keményfa kockán áll az erősítő. Az egészhez a készülék szellőző lyukjait használtam fel kívülről, így akár teljesen nyomtalanul eltávolitható ! A készülék egyébként belenyúlás mentes, minden alkatrésze eredeti, és hibátlanul működik.
A képen látható ujjlenyomatokat a fotózás után vettem észre, ezek a kisunokám érdeklődő ujjnyomai, simán letörölhetőek ...

Luxman C383 előerősítő. Hibátlan karcmentes (csak kicsit poros) készülék. Kiválóan illik a végfok hangjához. Érdekessége, hogy távvezérelhető, motoros ALPS hangerőszabályzója van, de nekem sajna nincs hozzá távvezérlőm, de kb 8000 HUF-ért kapható hozzá programozott univerzális távvezérlő.

Technics ST8077K tuner. Nagyon lapos építésű analóg tuner abból az időkből, amikor még a hangminőség volt a fontos. Bár analóg hangolású, de vannak extra szolgáltatásai. Automatikusan ráhúzza az adóra magát sokkal messzebbről mint az alap AFC, de ez kikapcsolahtó. Az érzékenysége változtatható, ső még egy teszt generátor is van benne, ami fix 400Hz-es jelet kapcsol a kimenetre szintállítási célból. Kellően érzékeny, és nagyon szép hangja van.

És Végül egy MARANTZ CD 85 -ös CD lejátszó, gyári fa oldallapokkal. Különlegessége, hogy gyárilag koronás Philips TDA 1541-es chippel van szerelve, ez egy gyári válogatott DAC. Ritka jó hangja van. Minden funkció műxik, hibátlanul olvassa az írott CD-ket is. Nagyon ritka darab, Ebay-en is elég ritka, és drágán mért lejátszó. Gyári távirányítója van, és adom hozzá.

Az árak:
Accuphase 650000,- HUF
Luxman 220000,- HUF
Technics 30000,- HUF
Marantz 250000,- HUF

Aki egyben elviszi az kap a végfokhoz egy nagyon jó minőségű hálózati kábelt, az előfokhoz egy pár Van del Hul interconnect kábelt, és a CD lejátszóhoz is egy pár nagyon jó minőségű Catharsis kábelt. Alkudni nem szeretnék. A cucc Kistarcsán van, és személyes átvétel szükséges. Esetleg megegyezés szerint ésszerű távolságon belül a szállításban tudok segíteni.
Csatolmányok
DSC_4429.JPG
DSC_4429.JPG (2.36 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4428.JPG
DSC_4428.JPG (2.36 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4427.JPG
DSC_4427.JPG (2.33 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4426.JPG
DSC_4426.JPG (1.88 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4425.JPG
DSC_4425.JPG (2.23 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4424.JPG
DSC_4424.JPG (2.28 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4423.JPG
DSC_4423.JPG (2.33 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4422.JPG
DSC_4422.JPG (2.18 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4421.JPG
DSC_4421.JPG (2.16 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4420.JPG
DSC_4420.JPG (2.37 MiB) Megtekintve 647 alkalommal
DSC_4419.JPG
DSC_4419.JPG (2.1 MiB) Megtekintve 647 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Komplett rendszerek és több komponens együtt”