Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Diszkrét, helytakarékos, de ütős 5.1 szett

Két vagy több komponens együtt, mini és mikrohifik, all-in-one készülékek
Lezárt
Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Diszkrét, helytakarékos, de ütős 5.1 szett

Hozzászólás Szerző: Tul »

Két jelentkező is lett, zárom a topicot, köszönöm a lehetőséget.
(Ha valamiért egyikükkel sem jönne össze, akkor megmarad, mert az egy jel :smile29: )

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Diszkrét, helytakarékos, de ütős 5.1 szett

Hozzászólás Szerző: Tul »

Egy utolsó lökés: csakis egyben 400eFt a teljes szett.

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Diszkrét, helytakarékos, de ütős 5.1 szett

Hozzászólás Szerző: Tul »

Átgondolva a dolgokat a szub árát 230eFt-ra csökkentem, a teljes rendszert pedig 450eFt-ra :smile32:

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Diszkrét, helytakarékos, de ütős 5.1 szett

Hozzászólás Szerző: Tul »

Sziasztok!

Az évek során fokozatosan lépkedtem vissza a házimozit illetően egy olyan szintre, amit még tökéletesen élvezhetőnek és ép ésszel (átlag ember felfogásával) indokoltnak tartok.
Az eredmény a most hirdetett szett - amit azért adok el, mert rájöttem, hogy ez is tök fölösleges most nekünk. Nem tudom.. Változnak az idők, az igények, hogy kinek mi fontos.. Nekem a mozi mostanra teljesen kiesett.

Tehát a lényeg:
Yamaha RX-S602 Slim AVR
Focal Bird 5.0 szatellitek
Velodyne SPL-1200R szub

Az erősítő nagyon kellemes csalódás volt, egy az egyben váltotta a 1020-as RX-A szériát (ami előtt voltak nagyobbak is, de mint mondtam, ésszerűségre törekedtem) és ami a legmeglepőbb volt, hogy nem fájt hangban a visszatáncolás. Ellenben kezelhetőségben és szolgáltatásokban verhetetlen ez a kis csoda, nem beszélve arról, hogy esztétikus, nem egy batár valami. Akinek elég az 5.1, árában nehezen tudnék jobb alternatívát, főleg, ha a MusicCast által kínált lehetőségekkel is élünk.
Gyári dobozában hibátlan állapotban, minden tartozékával, nagyon kevés üzemórával.
Konkrétan erről van szó: https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=17 ... 2#p2305581
Kép

A hangsugárzók szintén azt a szintet képviselik, amivel élvezetesen lehet mozizni, mégis diszkrétek, kicsik, könnyen elhelyezhetőek. Remek hangjuk van, szinte már teljes értékű monitorok. A mélynyomót eladtam mellőlük, mert abban a szobában, ahol hallgattam, kevésnek bizonyult. Dobozuk nincs, talpak bőséggel. Alapvetően jó állapotban vannak, de itt már láthatóak felületi karcok több darabon is. Az előző hirdetéshez képest semmit nem változott semmi:
https://avx.hu/forum/viewtopic.php?f=33 ... d#p2257788
Kép

A szubról sokat nem írnék. Akinek nem volt még ilyen, próbálja ki. Ijesztően jó. És még a mérete is baráti.
Szép állapotú, de a lakk felülenek köszönhetően ezen is biztos vannak hajszálkarcok. Illetve a mikrofonjának a kis tartója nincs meg, ahogy a gyári doboza sem. Táv az van.
Nem saját kép, de látszik rajta a mikrofon talpa, ami nekem nincs :)
Kép

Egyben válnék meg tőlük, illetve akkor, ha mindegyikre van külön vevő.
Miskolcon átvehetőek, meghallgatni csak nálad, mert az én körülményeim most nem olyanok, hogy erre lehetőséget tudjak adni. Kivéve, ha egyben viszed mindet, mert akkor elcuccoljuk őket a szülői házba és összerakom - de ezt részegységenként nem játszom el :smile53: (Anyósomnál lakunk, mert építkezünk, egy szobában vagyunk egy 3 hónapos, egy 2 éves és egy 31 éves gyerekkel, aki a feleségem :smile29: )

Ha valaki egyben viszi, kap hozzá ajándékba 40eFt értékű Klotz kábelszettet, amivel én is használtam. (2,5mm2 és sok-sok méter, egyenlő hosszban vágva mindkét oldalra.)

Yamaha RX-S602 Slim AVR - - - 125.000Ft
Focal Bird 5.0 szatellitek - - - 110.000Ft
Velodyne SPL-1200R szub - - - 260.000Ft
Egyben 490eFt + az ajándék 40eFt-nyi kábel.

Lezárt

Vissza: “Komplett rendszerek és több komponens együtt”