Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Harman Kardon Citation Amp

Két vagy több komponens együtt, mini és mikrohifik, all-in-one készülékek
Lezárt
Online
Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Harman Kardon Citation Amp

Hozzászólás Szerző: Tul »

Több, hasonló irányú érdeklődés érkezett - egyszerűsítve a jövőbeni tájékozódást, bemásolom ide a már párszor megkomponált válaszom :)

Mint azt a hirdetésben kihangsúlyoztam, teljesen új, 1x kipróbált, hogy működik-e (tudtam, hogy még néhány hónapig nem használom majd, de azt nem gondoltam, hogy 1,5 évig, sőt, utána sem - 3 gyermekem született, esélytelen álló hangsugárzós rendszert használni az itthoni körülmények között).
Nincs rajta ujjlenyomat sem, nemhogy karc. Harman Kardon dolgozói vásárlás, 1 év gari volt rá emiatt, ami már elmúlt.

Saját applikációja nincs az új Harman cuccoknak. Beépített streaming kliensekkel bír, illetve Alexa és Google Home integrációval. Ez annyit tesz, hogy ha Spotify-t, YouTube-ot, bármit elindítasz a telefonodon, meg fog jelenni választható hangszóróként a Harman. Illetve eleve fixen hozzáadhatod lejátszókhoz (nálam pl. a. Citation soundbar szett az Apple TV alapértelmezett hangszórója). Nekem elsőre fura volt, hogy nincs saját app, mert mindenhez volt korábban. Aztán rájöttem, ennek csak előnyei vannak: mindig működni fog, akkor is, ha a streaming szolgáltató platformot vált (Pioneer készülékeknél pár éve minden elvesztette a Spotify támogatást amiatt, mert a Pio nem fejlesztette rá a kliensét az új platformra egy váltás után), a saját kezelőfelülete a legjobb minden szolgáltatónak (lejátszási listák szerkesztése, kedvencek létrehozása, ajánlások másodlagos appon keresztül sosem működnek, itt igen), na meg tök egyszerű és appok telepítése nélkül vezérleheti minden hálózaton lévő eszköz. A Google Home-nak köszönhetően pedig hangvezérlés is adott okosotthon ökoszisztémában. HDMI ARC támogatása is van, tehát ha TV-vel akarod használni, automatikusan vált bemenetet és kapcsol ki/be.
További előny, hogy akár 5.1 rendszert is kialakíthatsz vele, vezeték nélkül, ha vásárolsz soundbart és háttereket mellé (természetesen csak Harman Citation eszközök jöhetnek szóba). Szub mehet rá vezetékkel, vagy Harman Citation szubok vezeték nélkül.

Szóval végtelenül rugalmas, nagyon egyszerű és sokoldalú.
Itt nem lesz gond soha az applikáció frissességével, naprakészségével. A hálózaton megjelenik az eszköz és bármi tudja használni. Én imádom. (Minden eszközöm Citation itthon már. Kivéve egy soundbart, ami szintén Hamran, de eggyel régebbi, Enchant. Ott még nincs Google és Alexa integráció, kicsit nehézkesebb is a helyzet vele.)
Az, hogy többször emlegettem a márkán belüli párosíthatóságot, nem azt jelenti, hogy ennek úgy kell lennie. Ez csak plusz lehetőség. Egyedül is tökéletes funkcionalitással bír, hibátlan 2.0/2.1 erősítő, vezetékes hangszóró összekötéssel. Egyébként robusztus építés, minöségi hangfal csatlakozókkal - valóban van benne erő nagyobb álló dobozok meghajtására is.

Volt Powernode-om, annak minden érdemét elismerve is azt kell mondjam, ez egy másik liga. Felnőttebb hang. Meg jóval erősebb is.
(Gyanús, hogy a saját app és a mindenféle szoftveres fejlesztés szükségtelensége okán megspórolt dollárok miatt lehet annak ellenére jobb a hangja, mint a Node-ok, hogy alapvetően olcsóbb.)

Hívj bátran, ha kérdésed van.

Online
Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Re: Harman Kardon Citation Amp

Hozzászólás Szerző: Tul »

20221101_195316.jpg
20221101_195316.jpg (2.71 MiB) Megtekintve 564 alkalommal
20221101_195421.jpg
20221101_195421.jpg (3.16 MiB) Megtekintve 564 alkalommal
20221101_195536.jpg
20221101_195536.jpg (2.75 MiB) Megtekintve 564 alkalommal
20221101_195546.jpg
20221101_195546.jpg (2.98 MiB) Megtekintve 564 alkalommal
20221101_195614.jpg
20221101_195614.jpg (2.88 MiB) Megtekintve 564 alkalommal

Online
Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Harman Kardon Citation Amp

Hozzászólás Szerző: Tul »

Új, csak kibontott és 1x kipróbált termék. Viszont ennek vagy másfél éve már :)
Azt reméltem, hogy tudok majd egy sztereó rendszert használni itthon a soundbarok mellett, de nincs rá lehetőségem. Így nem tartogatom tovább az erősítőt sem.

Bivaly erős, nagyon kellemes hangú, kompakt, végtelenül rugalmasan használható készülék. Jobb, mint az ember elsőre gondolná. Analóg bemenet, HDMI ARC, streaming kliensek, Google Home, stb.. És még szub kimenete is van.

Már gari nélkül, de eredeti csomagolásában, minden tartozékával, valóban újként adom.

Ára 180.000Ft.
Miskolcon és környékén személyesen, egyéb esetben posta/futár, előreutalást követően.

Képet később teszek fel a dobozáról :D Új. (246k a legutolsó netes ára - még a durva infláció előttről.)

Kép

Lezárt

Vissza: “Komplett rendszerek és több komponens együtt”