Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Indiai kávé tesztek.

Avatar
veng123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2014.01.02., csüt. 12:13
Értékelés: 30

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: veng123 »

Érdekes ez a Malabar. 1kg nyers kávét 4 részletben szoktam pörkölni. A malabarból most megy a 3. pöri, és a zacsko majdnem félig van.

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: zoom »


Nem bírtam tovább várni és felbontottam én is a Monsooned Malabart. Általában ha először bontok fel egy kávét akkor jó közel hajolok hozzá, hogy az intenzív kávé illatot a legmélyebben be tudjam szippantani. Itt is ezt tettem, de megmondom az őszintét kávé illatot csak nyomokban éreztem. Ami a legellemzőbb volt az a prézli illata. Tisztán. Ám ez az ízélményből nem vett el semmit. Sőtt. Egy lágy, tényleg nagyon alacsony savtartalmú csokis ízvilágú isteni finom kávé. Ez a bármikor bármennyit kategória. Valóban az alacsony hőfok kedvez neki a legjobban, így nálam is a 85-86 fok volt a legjobb. Jó hogy rendeltem belőle nyerset is, mert mostanában lesz eszközöm hozzá hogy kísérletezzek vele.
Ezt múlt héten ittam ha jól emlékszem nagyon bejött, szerintem hihetetlenül jó ár/érték aránya van. Két nap alatt el is fogyott a 125 gramm, nekem is nagyon selymesnek tűnt. 
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Avatar
veng123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2014.01.02., csüt. 12:13
Értékelés: 30

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: veng123 »


Nem bírtam tovább várni és felbontottam én is a Monsooned Malabart. Általában ha először bontok fel egy kávét akkor jó közel hajolok hozzá, hogy az intenzív kávé illatot a legmélyebben be tudjam szippantani. Itt is ezt tettem, de megmondom az őszintét kávé illatot csak nyomokban éreztem. Ami a legellemzőbb volt az a prézli illata. Tisztán. Ám ez az ízélményből nem vett el semmit. Sőtt. Egy lágy, tényleg nagyon alacsony savtartalmú csokis ízvilágú isteni finom kávé. Ez a bármikor bármennyit kategória. Valóban az alacsony hőfok kedvez neki a legjobban, így nálam is a 85-86 fok volt a legjobb. Jó hogy rendeltem belőle nyerset is, mert mostanában lesz eszközöm hozzá hogy kísérletezzek vele.
Én holnap pörkölök belőle. Az eddigi beszámolók alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom, pedig nem erre esett volna a választás. Már nagyon várom.

Avatar
spencer-hill
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2015.03.03., kedd 16:57
Értékelés: 37

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: spencer-hill »

Nem bírtam tovább várni és felbontottam én is a Monsooned Malabart. Általában ha először bontok fel egy kávét akkor jó közel hajolok hozzá, hogy az intenzív kávé illatot a legmélyebben be tudjam szippantani. Itt is ezt tettem, de megmondom az őszintét kávé illatot csak nyomokban éreztem. Ami a legellemzőbb volt az a prézli illata. Tisztán. Ám ez az ízélményből nem vett el semmit. Sőtt. Egy lágy, tényleg nagyon alacsony savtartalmú csokis ízvilágú isteni finom kávé. Ez a bármikor bármennyit kategória. Valóban az alacsony hőfok kedvez neki a legjobban, így nálam is a 85-86 fok volt a legjobb. Jó hogy rendeltem belőle nyerset is, mert mostanában lesz eszközöm hozzá hogy kísérletezzek vele.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »


Pedig ennek az alapkaraktere inkább a fűszeres közepes sav-test kombó. Beigi123 pörkölése nagyon jól hangzik, olvasva a beírását én tovább mentem egy hangyányival, a virágok ugyan eltűntek, de a mézes fűszer, finom testtel, és közepes savval megmaradt.
Mi is picivel tovább mentünk.
Legközelebb kicsivel világosabbra pörköltetem.
85 fokos beállítással ittam meg az utolsót.
Így volt a legjobb.

Avatar
Asgard
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 13:00
Értékelés: 193

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: Asgard »

Pedig ennek az alapkaraktere inkább a fűszeres közepes sav-test kombó. Beigi123 pörkölése nagyon jól hangzik, olvasva a beírását én tovább mentem egy hangyányival, a virágok ugyan eltűntek, de a mézes fűszer, finom testtel, és közepes savval megmaradt.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Az első kóstolás után még nem mernék perdöntő kijelentéseket tenni, de annyi már most látszik hogy egy nagyon alacsony savtartalmú, selymes, bársonyos, rendkívül különleges kávé, talán ez a legkülönlegesebb ízvilág, amit eddig ittam. Ízre a nepálihoz tudnám talán hasonlítani, de annál kevésbé savas, és főleg a fás, virágos, mézes ízjegyek dominálnak.
 
Folytatom a kóstolgatását, de egy nagyon baráti árú új kedvenc van születőben. Nálam.

 
Én is túl vagyok pár adagon.
88 fokos beállítással éreztem egy kis kesernyés utóízt, ami 86 fokon teljesen eltűnt.
Legközelebb még egy fokozattal világosabbra pörköltetem, de elsőnek jobb egy ilyen közepes szint.
 
Nagyon különleges kávé. Érdemes kipróbálni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »



Írnék pár gondolatot az India Monsooned Malabar kávéról.
 

Fura, de ilyen világos pörkölést ajánlanak itt:
http://www.royalny.com/CuppingNotesArchive.php
Indian Monsoon Malabar AA Bakers chocolate , clean - roasted at vienna
 
Szerintem az úgy nagyon savanyú lenne.
http://www.royalny.com/coffee_cards/18.pdf

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: zoom »



Írnék pár gondolatot az India Monsooned Malabar kávéról.
 
 
Folytatom a kóstolgatását, de egy nagyon baráti árú új kedvenc van születőben. Nálam.

Ez alapján az írás után teljesen biztos, hogy a következő rendelésnél veszek ebből is, köszi a megosztást!
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »



http://www.avxcafe.hu/avxcafe/eshop/1-1 ... Kave-500-g
 
... mintha nem lenne jó a pörkölés dátuma....

köszi

Avatar
selmer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2014.11.20., csüt. 20:23
Értékelés: 0

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: selmer »


http://www.avxcafe.hu/avxcafe/eshop/1-1 ... Kave-500-g
 
... mintha nem lenne jó a pörkölés dátuma....

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
 
Már a nyersanyag kézbevételekor jön az első meglepetés. 

Én is meglepődtem.
Kb 30%-kal könnyebb, mint a többi nyersbab. Jóval többnek tűnik a mennyiség.

Avatar
Begicafe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2013.11.15., pén. 21:48
Értékelés: 75

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: Begicafe »


Írnék pár gondolatot az India Monsooned Malabar kávéról.
 
Már a nyersanyag kézbevételekor jön az első meglepetés. A szemek meglehetősen nagyok, és teljesen mentesek már nyers állapotukban is a pernyétől. Furcsa sárgás-barnás színük van, és gyönyörű fényesek.
 
A külalakbeli eltérésnek természetesen nagyon is kézzel fogható okai vannak. A leszüretelt szemeket ugyanis jól szellőző, időnként oldalfalak nélküli raktárakban helyezik el valamilyen módon felfüggesztve, hogy a páradús levegő jól átjárja a kávéraktárakat. A tengerparthoz közeli termőterületeken a monszun idején felkorbácsolt tenger párája keveredik az esős évszak miatt egyébként is páradús levegővel, így a kávészemek az érlelés folyamán megnőnek, telítődnek ezzel a páradús levegővel. Az érési folyamat során a színük is megváltozik, valamint a feldolgozási folyamatnak köszönhetően -ami többnyire mosott vagy félszáraz- szinte teljesen elveszíti az ezüstös maghéjat.
 
Pörköléskor arra számítottam, hogy hamarabb fogja elérni az első reccsenési fázist, de tévedtem. A 300 grammos pörkölőbe csak 250 grammot mertem beletenni, mert a hatalmas babok miatt már ez is teljesen kitöltötte a rendelkezésre álló helyet, féltem is, hogy nem lesz egyenletes az eredmény. Nem így lett, el is kellett nyújtani a pörkölési időt, mert az első reccsenési fázis olyan hosszan tartott, hogy azt hittem soha sem akar átváltani a másodikra.
 
Az első kóstolás után még nem mernék perdöntő kijelentéseket tenni, de annyi már most látszik hogy egy nagyon alacsony savtartalmú, selymes, bársonyos, rendkívül különleges kávé, talán ez a legkülönlegesebb ízvilág, amit eddig ittam. Ízre a nepálihoz tudnám talán hasonlítani, de annál kevésbé savas, és főleg a fás, virágos, mézes ízjegyek dominálnak.
 
Folytatom a kóstolgatását, de egy nagyon baráti árú új kedvenc van születőben. Nálam.
Nuova Simonelli Mac Cup, Quamar M80E
Saját pörkölésű kávék: Ethiopia-BWF, India Monsooned Malabar

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Indiai kávé tesztek.

Hozzászólás Szerző: AVX »


India Plantation Mysore 
India Monsooned Malabar AA 
India Robusta Kappi Royal 

Válasz küldése

Vissza: “Szemes kávék, Kávé tesztek, PID beállítás.”