Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Nad C521 / C541 Cd lejátszóért Denon + Philips

Csak és kizárólag hifivel kapcsolatos dolgok cseréjéről lehet szó!
Lezárt
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Nad C521 / C541 Cd lejátszóért Denon + Philips

Hozzászólás Szerző: Vasti »


nekem van egy Nad 5100-as CD lejátszóm, ami szerintem illene a formavilágba, de sajna nem nagyon szereti az írott lemezeket, csak az eredetiket.
 
Helló!
 
Sajnos ez teljesen más dizájn, mint az erősítőm / CD-m.
Ráadásul az írott lemez fontos lenne, ha már cserélnék ;-)
De azért köszönöm...
 
Üdv: Vasti
 
ui: talán nem volt egyértelmű: mindkét CD lejátszót adnám a NAD-ért ;-) eBay-en megnézegettem az árakat, szerintem a kettő kb. annyit ér, vagy talán egy kicsit többet, mint a NAD.

Avatar
underattack
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009.01.26., hétf. 09:23
Értékelés: 26

Nad C521 / C541 Cd lejátszóért Denon + Philips

Hozzászólás Szerző: underattack »



Sziasztok!
 
Megpróbálom, hátha sikerrel járok ;-)
 
Szeretnék a NAD erősítőm és rádióm mellé egy CD lejátszót. C300 az erősítő, azt hiszem, ehhez a C521 vagy C541 CD lejátszó passzol korban, kialakításban, színben, stb.
...mármint, ha a sötét "NAD szürke" változat a CD lejátszó, mert a többi holmim az ;-)
 
Amit cserealapnak felajánlok:
- Denon DCD-920 nagyon szép állapotban, hibátlan működéssel, de távirányító nélkül
- Philips CD834 szép állapotban, a tetején néhány "horzsolással", távirányító nélkül
 
Ha valakit gondolkodóba ejtett a dolog, küldök képeket a lejátszókról - most, a gondolat megfoganásakor kb. 200km választ el tőlük, de 1-2 héten belül megyek haza, akkor lefotózom őket.
 
Üdv: Vasti

Szia,
nekem van egy Nad 5100-as CD lejátszóm, ami szerintem illene a formavilágba, de sajna nem nagyon szereti az írott lemezeket, csak az eredetiket. Esetleg érdekelhet?
Üdv:
Roland

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Nad C521 / C541 Cd lejátszóért Denon + Philips

Hozzászólás Szerző: Vasti »


Sziasztok!
 
Megpróbálom, hátha sikerrel járok ;-)
 
Szeretnék a NAD erősítőm és rádióm mellé egy CD lejátszót. C300 az erősítő, azt hiszem, ehhez a C521 vagy C541 CD lejátszó passzol korban, kialakításban, színben, stb.
...mármint, ha a sötét "NAD szürke" változat a CD lejátszó, mert a többi holmim az ;-)
 
Amit cserealapnak felajánlok:
- Denon DCD-920 nagyon szép állapotban, hibátlan működéssel, de távirányító nélkül
- Philips CD834 szép állapotban, a tetején néhány "horzsolással", távirányító nélkül
 
Ha valakit gondolkodóba ejtett a dolog, küldök képeket a lejátszókról - most, a gondolat megfoganásakor kb. 200km választ el tőlük, de 1-2 héten belül megyek haza, akkor lefotózom őket.
 
Üdv: Vasti
 

Lezárt

Vissza: “Csere-Bere”