Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Sene »

PgSpa írta:
2020.05.09., szomb. 18:49
Azt szeretném kérdezni, hogy kinek van tapasztalata arról, hogy az MM kártya és Questar között mekkora a különbség? Érdemes-e ezt választani, vagy egyből a Quasart érdemes választani?
Én MM kártyát és Quasarr III-t hallgatok. Mindkettőnek szerethető a hangja. A Quasarr PX táppal azért más világ, de ha most csak MM kártyára van lehetőség (igaz azt nem tudom mi zenél nálad most helyette + más gyártók hasonló termékeiről nincs is összehasonlító tapasztalatom) én lehet, hogy első lépésnek kipróbálnám a kártyát (mint ahogy tettem is anno) utána ráérsz tovább lépni.
Questart-t nem ismerem, olyanom nem volt.

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Azt szeretném kérdezni, hogy kinek van tapasztalata arról, hogy az MM kártya és Questar között mekkora a különbség? Érdemes-e ezt választani, vagy egyből a Quasart érdemes választani?

Avatar
klutakistvan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 19:46
Értékelés: 47

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: klutakistvan »

Ernie,a Lagrange-ot hallgattad?Állítólag ugyanez az elő-végfok párosítás van benne (+ még sok egyéb finomság...).Vagy nagyon nagy volt az árkülönbözet?

Avatar
Ernie
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2017.05.04., csüt. 12:17
Értékelés: 93

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Ernie »

Nekem a Thesis nagyon nagy meglepetés volt. Pár hónapja volt szerencsém egy Vitus R101-est hallgatni ( Avalon, SF EAII ) egy pár órát. Ki kell mondanom hogy nem az én világom a SS. Ahogy a Karan, Vitus, vagy más SS-el nem voltam évekig kibékülve. Az Obelisk SI -t is hallgattam pár hétig a saját láncban. Azt nem cserélném le a mostani LM-re viszont ezt a Thesis duot bármikor.

Avatar
gianni321
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2010.09.15., szer. 12:10
Értékelés: 734
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gianni321 »

primaluna írta:
2020.04.24., pén. 22:51
Ernie írta:
2020.04.23., csüt. 10:38
régóta vagyok ( 20 éve lassan ) tulajdonosa egy Heed Quasar-nak amit a mai napig megéledésemre használtok. Kb ennyi éve szinte csak csöves erősítőim voltak, és nagyon megörültem hogy HZS jóvoltából, tegnap megérkezett egy demo Thesis Pre-Power ( stereo ) combó. A jelenlegi Harbeth-el szenvedtem már 6-7 hónapja és annak ellenére hogy egy 32w-Line Magnetic-el hajtottam, volt a Obelisk SI is, de ez a Heed ég és föld. Nagyon meggyőző. Csak gratulálni tudok a gyártónak.
hát én ezt nem mondhatom el a quasarról, mert 2 napig tudtam hallgatni.rendkívül "szerény" volt a hangja. elöszőr azt hittem hogy rosszul van beállítva, de bármit csinálhattam vele nem változott . érthetetlenül álltam fölötte, mert annyi jót hallottam róla.
még egy project phonobox rs is sokkal jobban tetszett.
amúgy a heed thesis kombó mennyibe kerül?
nem 3x annyi mint a line magnetic?
Azok után a csövesek után, amik megfordultak nálad az utóbbi 3-4 évben, nincs ebben semmi csoda. A jó csövesek zenei színeinek "szaturáltságát" (a Cary SLI80 óta sem hallottam olyan zenei színeket, mint abból) egy tranzisztoros nem hiszem, hogy vissza tudja adni, legalábbis azon a szinten ameddig az én 'szemem ellát". Bár az említett holmit nem ismerem, azt viszont bizton állíthatom, hogy némi tranzisztoros próbálkozás után a Heed egy igazán üdítő kivétel a sok tranzisztoros erősítő között. Ha most épp nem aktív dobozokkal zenélnék, biztos, hogy a meglévő Heed Obelisk PRE-PX-PAS kombó elé keresnék egy nekem való hangfalat. :smile53: :smile32:
Hypsos Ferrum-->Lumin U1 Mini-->Audiomat Maestro 3--> Audio Research LS28-->BAT VK600SE -->Dynaudio Contour 60i
Kábelezés: MDA

Online
Avatar
O_S
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2009.06.02., kedd 13:09
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gödöllő

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: O_S »

Ear írta:
2020.04.26., vas. 10:41

Ja és pont a Quasar az a Heed eszköz, ami hihetetlenül skálázódik a hozzá kapcsolt tápegységekkel egész különleges élmény végighallgatni az ugrásokat.
Ezt meg tudom erősíteni, nagyon sokat számít a jó tápegység.

Avatar
Ernie
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2017.05.04., csüt. 12:17
Értékelés: 93

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Ernie »

A Line Magnetic -nek ez az egyik belépő modellje míg a Heed-nek a csúcsa. ez mit sem változtat azon hogy nekem ebben a láncban nagyon bejött a Thesis. ( hozzáteszem hogy LM 211IA az egyik legjobb integrált csöves amit eddig hallottam )

Avatar
primaluna
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2010.01.18., hétf. 13:21
Értékelés: 71

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: primaluna »

Ernie írta:
2020.04.23., csüt. 10:38
régóta vagyok ( 20 éve lassan ) tulajdonosa egy Heed Quasar-nak amit a mai napig megéledésemre használtok. Kb ennyi éve szinte csak csöves erősítőim voltak, és nagyon megörültem hogy HZS jóvoltából, tegnap megérkezett egy demo Thesis Pre-Power ( stereo ) combó. A jelenlegi Harbeth-el szenvedtem már 6-7 hónapja és annak ellenére hogy egy 32w-Line Magnetic-el hajtottam, volt a Obelisk SI is, de ez a Heed ég és föld. Nagyon meggyőző. Csak gratulálni tudok a gyártónak.
hát én ezt nem mondhatom el a quasarról, mert 2 napig tudtam hallgatni.rendkívül "szerény" volt a hangja. elöszőr azt hittem hogy rosszul van beállítva, de bármit csinálhattam vele nem változott . érthetetlenül álltam fölötte, mert annyi jót hallottam róla.
még egy project phonobox rs is sokkal jobban tetszett.
amúgy a heed thesis kombó mennyibe kerül?
nem 3x annyi mint a line magnetic?

Avatar
Ernie
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2017.05.04., csüt. 12:17
Értékelés: 93

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Ernie »

régóta vagyok ( 20 éve lassan ) tulajdonosa egy Heed Quasar-nak amit a mai napig megéledésemre használtok. Kb ennyi éve szinte csak csöves erősítőim voltak, és nagyon megörültem hogy HZS jóvoltából, tegnap megérkezett egy demo Thesis Pre-Power ( stereo ) combó. A jelenlegi Harbeth-el szenvedtem már 6-7 hónapja és annak ellenére hogy egy 32w-Line Magnetic-el hajtottam, volt a Obelisk SI is, de ez a Heed ég és föld. Nagyon meggyőző. Csak gratulálni tudok a gyártónak.

Avatar
jojo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2008.05.11., vas. 20:13
Értékelés: 0

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: jojo »

Nem,sajnos nem készült.

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Azt szeretném kérdezni, hogy az Abacus esetében végül is készült az üres helyre aux kártya?

Online
Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vkz »

Az optikai és a coax között van váltógomb, az USB mintha auto select lenne. De ha minden igaz vagy USB vagy spdif.

Korábbi hozzászólás szerint:

viewtopic.php?f=132&t=5712&start=8550#p1741805

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Az volna a kérdésem, hogy Dactilus 3 esetében- mivel nincs nincsen bemenet választó- ha több forrást dugok a bemenetekre, melyiket fogja választani, illetve egyáltalán lehet egyszerre több forrást rádugni?

Avatar
kecstama
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.08.23., pén. 11:46
Értékelés: 0

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: kecstama »

Sziasztok!

Lenne 2 kérdésem:

1) A CanAmp-ban lévő op-amp-ot megéri valami jobbra kicserélni?

Most egy TexasInstruments ne5532p-van benne.

2) Mivel tudnám a bejövő áram zaját szűrni?

Arra lettem figyelmes hogy ha a lakásban valahol felkapcsolják a villanyt, "pattan" egyet a hang. Ha meg valami "nagyobb" gép akkor igaz halkan, de sistergést lehet hallani.

Gondolom a hangot is befolyásolja ha "ennyire rossz" a bejövő áram milyensége.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

the_real_mayan írta:
2020.04.03., pén. 06:08
Az omega egyébként nekem nagyon úgy tűnik hogy ugyanaz mint a PM, max pár alkatrész lehet más amivel kicsit másabb a hang, thesis-esebb. Ugyanez a helyzet az obelisk 3-nál is. Nagyon apró változtatások voltak csak. Ez most lehet hogy eretnekség lesz, de leírom: szerintem egyáltalán nem olyan nagy az evolúció és különbség a legújabb és legdrágább heed erősítők és a legrégebbiek -
Egy kicsit visszatérve erre,és belegondolva arra hogy pl az si2 után mennyi munkaóra és kisérletezés lehetett az utód si3-al is mire az ebben a formában elkészülhetett,akkor azt nem nevezném apró változtatásnak.Ha csak azt nézzük ami laikus szemmel is egyből feltűnik,tehát a nagy dac kártya használatának a lehetősége mint opció,ami miatt teljesen át is kellett tervezni az erősítőt,hát arra nem lehet azt mondani hogy csak apró változtatás és pár alkatrész,mert nem kis feladat lehetett ezt véghez vinni,és akkor még ott a többi változtatás,ami lehet fel sem tűnik laikusként.Nem is csak kicsit lett másabb a hangja mint az elődnek,én legalábbis így érzem.
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy ne gondolja senki azt hogy ami ránézésre hasonlónak tűnik,abban nincs is sok munka és csak apróságok is a változtatások,mert ez nem így van.Zsolt tudna erről mesélni ha itt lenne,de sajna nincs már,csak ritkán. sad.gif
A hangsugárzóknál ugyanez a helyzet.Nagyon sok munkaóra és kisérletezés van abban még egy egy típus elkészül.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Az Audioquest Dragonfly tényleg nem rossz amúgy... addig amíg a mögötte lévő notebook, pc konzumer kategória. Nekem már a Raspberry Pi is komoly feltisztulást hozott.

No offence: de csak az aláírást nézve, egy komolyabb, thesis lánca az alcor snugbook noti palacknyak lesz.

Avatar
the_real_mayan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2010.09.03., pén. 07:39
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: the_real_mayan »

Mathias írta:
2020.04.03., pén. 11:20
Mindenesetre ha áttérnél Lambda+Omegáról a sokkal, sokkal pénztárca barátabb(főleg ha nincs is nagy különbség) Dragonfly+PM-ekre akkor mindenképp küldj nekem privit még mielőtt meghirdeted a Thesiseket! :)
Értettem :D :smile32:

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

Szolgálati közlemény!

A koronavírus miatt kihirdetett járványügyi vészhelyzetre való tekintettel a Heed Audio ügyfelek felé személyes ügyintézést nem vállal. Így a szerviztevékenység is csak futárszolgálattal vagy postai úton történő küldés által lenne elképzelhető. Azonban a cégnél csak ügyeleti tevékenységet látunk el délelőtt 8 és 12 óra között, így félő, hogy a hozzánk érkező csomagok kézbesítése csúszik vagy nem lehetséges. Továbbá a kollégák is csak rész munkaidőben dolgoznak, így egy-egy készülék várhatóan nagyon hosszú időt töltene nálunk, semmilyen határidőt garantálni nem tudok.
Ezért arra kérek mindenkit, hogy ilyen jellegű problémájával várja meg a vészhelyzet végét.
Sajnálom a kialakult helyzetet, mindenkitől megértést és elnézést kérek, de ez most egy 'vis maior' szituáció.

Bízva a mihamarabbi enyhülésben és pozitív fordulatban, üdvözlettel:
Zsolt
#maradjotthon

Ps.: Telefonon illetve e-mailben természetesen továbbra is állok rendelkezésre:
+36209568007
zsoltaudio@gmail.com
info@heedaudio.com

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

the_real_mayan írta:
2020.04.03., pén. 06:08
Ez most lehet hogy eretnekség lesz, de leírom: szerintem egyáltalán nem olyan nagy az evolúció és különbség a legújabb és legdrágább heed erősítők és a legrégebbiek - és akkoriban még olcsók közt, - mint azt a gyártó szeretné hogy higgyük. Mondom ezt úgy hogy nagyjából az egész palettát volt szerencsém birtokolni. Tökéletesen boldog lehet az ember bármelyik heed erősítővel hiányérzet nélkül, bármeddig. ;peace;
A gyártó csak azt szeretné,ha mindenki megtalálná azt amit az utolsó mondatodban írtál.A különbség a régi és új készülékek közt elég nagy a mért műszaki paraméterekben,a kivitelezésben,és ezzel együtt hangzásban is,az élvezhetőség viszont nem a műszaki fejlettségi szint függvénye,ha nem inkább annak hogy egymásra talál e a nyújtott hang a hallgatói igénnyel,és elvárással.
Egyépként ha már felmerült a thesis lánc,és azon gondolkodva hogy nekem milyen felállásban is lehetne az jó,akkor így hallatlanban a thesis cd játszóra,az analóg előfokra,és a sztereo végfokra tenném a voksom az enigma 5 mellett.Egyszerű és nagyszerű lehetne ez a rendszer.Három készülék mint most,szóval én ezzel indítanék,aztán hogy hová jutnék,az már más kérdés. :D

Online
Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Mathias »

the_real_mayan írta:
2020.04.03., pén. 06:08
Akkor jó hogy nem olyanom van :D :smile32:
Miért? Mit számítana, ha neked amúgy pont az kellene és nálad bevált volna?
egyébként dragonfly dac-ról hallgatom a thesis rendszert,
Ezt nem teljesen értem. A dragonflynak nem fej-/fülhallgatós kimenete van, ami gyakorlatilag azt jelenti hogy DAC + előfok + fejhallgatóerősítő a kimeneti lánc? Lehet hogy ezután tényleg nem érdemes egy előfokot még bekötni. Rendes vonalszintű kimenetű DAC-al nem próbáltad?

Visszatérve még az előfok kérdésére: Nálam anno a viszonylag magasabb kategóriás Marantz HM erősítőre(előfok-ként használva) voltak kötve a Canopus végfokok. Aztán jött a Luna előfok és az iszonyat nagyot dobott a hangon. Nélküle úgy szólt, szólt, de úgy sehogy. Lunával meg jöttek a finomságok, az érzelmek. Szóval én hiszek az előfokokban. :)
Az omega egyébként nekem nagyon úgy tűnik hogy ugyanaz mint a PM, max pár alkatrész lehet más amivel kicsit másabb a hang, thesis-esebb.
Hát nem tudom. Nekem a PM-ek valahogy soha nem jöttek be, amikor Zsoltnál valami rendezvényeken hallottam őket. Valahogy mintha a többi Heed terméktől eltérően kicsit szétzilálnák, szétszednék a zenét, kicsit kevésbé könnyed, kevésbé hihető volt nekem az előadásuk, kicsit mesterkéltebbeknek hatottak nekem. (legalábbis Heed mércével mérve ez az érzés maradt meg róluk)
Ezzel szemben a Thesis-ek, különösen az Omega, hihetetlen gördülékenyek, könnyedek, eszköztelenek, jó ritmusúak, belevonnak a zenébe, annyira hogy tényleg "forget hi-fi" van és csak a zenét élvezed mégha amúgy úgy is ültél le hogy na most jól kielemzem hogy is szól a Thesis.
Persze én csak Zsoltnál hallottam párszor ezeket, nem éltem velük együtt.
Mindenesetre ha áttérnél Lambda+Omegáról a sokkal, sokkal pénztárca barátabb(főleg ha nincs is nagy különbség) Dragonfly+PM-ekre akkor mindenképp küldj nekem privit még mielőtt meghirdeted a Thesiseket! :)

Avatar
the_real_mayan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2010.09.03., pén. 07:39
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: the_real_mayan »

hukkle írta:
2020.04.02., csüt. 22:21
Thesis Alpha szerintem nem találta meg a közönségét.
Akkor jó hogy nem olyanom van :D :smile32: egyébként dragonfly dac-ról hallgatom a thesis rendszert, és kipróbáltam előfok nélkül direktbe a dac-ról hajtani is az omegákat. Nagyon érdekes a különbség, a lambda előfokkal és anélkül eléggé más a kapott hang, de nem tudom megmondani melyik a jobb. Mindig az a verzió volt a jobb amelyiket éppen hallgattam. :D Direkt dac-ról hajtva függöny elhúz, napfény árad, kristálytiszta levegő, de kissé steril, és mintha kicsit kevesebb energia lenne a hangban. A lambdával együtt ezzel szemben teltebb, energikusabb, "kövérebb" hangzást kaptam, több méllyel és gazdagabb, életszerűbb középtartománnyal. Régebben volt obelisk PM párom is, azt is hallgattam direktben és PRE-vel is, ott is nagyon hasonló volt a helyzet. Ezzel együtt akkor jobban tetszett direktben hallgatva, kifinomultabbnak hallottam. Az omega egyébként nekem nagyon úgy tűnik hogy ugyanaz mint a PM, max pár alkatrész lehet más amivel kicsit másabb a hang, thesis-esebb. Ugyanez a helyzet az obelisk 3-nál is. Nagyon apró változtatások voltak csak. Ez most lehet hogy eretnekség lesz, de leírom: szerintem egyáltalán nem olyan nagy az evolúció és különbség a legújabb és legdrágább heed erősítők és a legrégebbiek - és akkoriban még olcsók közt, - mint azt a gyártó szeretné hogy higgyük. Mondom ezt úgy hogy nagyjából az egész palettát volt szerencsém birtokolni. Tökéletesen boldog lehet az ember bármelyik heed erősítővel hiányérzet nélkül, bármeddig. ;peace;

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Thesis Alpha szerintem nem találta meg a közönségét.

Ha lenne pénzem Thesis sorozatra, akkor inkább az analóg előfokat vennék külön DAC-al.

the_real_mayan írta:
2020.03.31., kedd 17:48
A thesis alpha előfok eltűnt a kínálatból... Megszűnt ? Tud valaki valamit a thesis sorozat jövőjéről ? :rolleyes:

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Köszi; HZS-nek van most olyan közösségi felülete, ahol elérhető? (Ugye se itt, se a "régi" blogon nincs már :( )

Avatar
baka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.12.14., szer. 13:47
Értékelés: 75

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: baka »

Skipper írta:
2020.04.02., csüt. 08:45
Engem is picit felpiszkált (újra) a hirdetett Nexus MX mono - melyik jelnelegi Heed termékhez áll a legközelebb?
PM vagy esetleg Thesis Omega?
A PM ill. Thesis Omega lényegesen messzebb áll rokonságban a Nexus MX-től, ellentétben az említett PAS100/S100-al. Utóbbiak egyeneságiak.
Előfok szempontjából nem tudom van-e a jelenlegi kínálatban, ami szinergikus viszonyban lenne velük. Ezt gondolom a gyártótól kellene megkérdezni.
Én jelenleg négy ilyen "dobozt" hajtok egy Bryston előfokkal. Nehezen (sehogy) nem tudok elképzelni jobbat.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Engem is picit felpiszkált (újra) a hirdetett Nexus MX mono - melyik jelnelegi Heed termékhez áll a legközelebb?
PM vagy esetleg Thesis Omega?
(2008 környékén volt nálam pár hétig egy PAS100/S100 mutáció, az nagyon tetszett, csak akkor még nem volt keretem egy normális Heed előfokra hozzájuk - a Luna nem igazán passzolt oda).

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”