Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Naim készülékek

Avatar
tibikecsoki
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2014.07.09., szer. 11:47
Értékelés: 96

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: tibikecsoki »

Megjött végre :D
Tervben van még egy igazi 3D verzió is,de addig ez is megteszi.
2.jpg
1.jpg
Marantz SR-7013,Zidoo X20 Pro,Naim Nap 300DR,Naim Nac-252pre, Naim Supercap2,Innuos Zenith Mk3,Gustard R26, ProAc Respone D38,Behringer Truth B1031A ,JMlab Electra cc900,JMlab electra sr900,JMlab tantal505,2db Monitor Audio mrw-10 sub.

Avatar
Arpi82
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 21:41
Értékelés: 119

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Arpi82 »

Mondjuk a külső táp is ízlés kérdése.
Legalábbis az XS nekem jobban tetszett külső táp nélkül.
Először persze levett a lábamról, több részlet, szélesebb színpad stb. Aztán kb. 2 hónap után valamiért kikötöttem a rendszerből, egyből kevesebb lett mindenből, viszont sokkal természetesebb lett a hang.
Visszatért a varázs. :napsut:
El is adtam a tápot, ami egy Teddycap volt, nem Hicap, úgyhogy csak ezzel van tapasztalatom.

Ha Nap 250 ‐ben gondolkozol, ahhoz kelleni fog egy Hicap mert a 250 nem "tápolja" az előfokot, ha jól tudom.

A SN2 + Nd5xs2 elég jó kombó, legalábbis én elégedett vagyok vele.😉
Naim Nd5xs2 ---->Naim Supernait 2 ---->Dynaudio Special 25

 

cécó
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2016.05.10., kedd 02:12
Értékelés: 61
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: cécó »

vazze írta:
2024.02.22., csüt. 08:41
cécó írta:
2024.02.21., szer. 17:30
Nekem volt XS1 és imádtam, nemrég ugrottam a SuperNait 2re.
Tavaly próbálkoztam az XS2vel is,de nekem nem jött be(ettől még más imádhatja nyilván) vékonyan szól és kevesebb érzelemmel,mint az 1es.
Akitől vettem a SuperNait 2-őt,a mai napig egy XS1et használ külső tápegységgel.

Köszönöm!
A Supetnait 2 milyen a XS1-hez képest!
Mit takar ez a külső tápolás és mi kell hozzá?
Ha rákeresel Arpi82 fórumtársunk is szépen megfogalmazta a múltkor.
Önmagában a kettő erősítőt hasonlítva...az XS egy puhább,testesebb,kicsit a "classic" csöves hanghoz tudnám hasonlítani, míg a SN2 nagyvonalúbb,megfogottabb,jobb a felbontása és picit "élőbb".Itt van +20watt,ami sokszor jól jön.
HiDiamond D3 - Naim CD5x - Naim Hi Line ic - Valhalla AgPt R AMP - Naim SuperNait 2 - Naim Naca5 - WireWorld Platinum 8 jumper - ProAc Response D18 - IsoAcoustics Gaia/VibRacsi.

Avatar
tibikecsoki
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2014.07.09., szer. 11:47
Értékelés: 96

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: tibikecsoki »

Külső tápokból használhatsz flatcap,hicap,supercap tápot.A legértelmesebb választás szerintem a hicap,az még nem túl drága,de a hangon sokat hozhat.A naim komponensek lelke a külső tápolás,és a rohadékok úgy építik a cuccaikat,hogy azokkal szólnak igazán jól.Ezért aztán jó drágán is adják.Jó alternatívák a teddy pardo tápok.Ezek jóval olcsóbbak,és közel olyan jók.
https://teddypardo.com/power-supplies-naim/
Supernait-om nem volt,de az xs1 nagyon jó volt,a maga kategóriájában.Az akkori rendszeremben a Nap250dr végfokkal hasonlítottam össze,és nem maradt el annyira,mint amennyire az árkülönbség indokolná.
IMG_20200121_172300.jpg
Marantz SR-7013,Zidoo X20 Pro,Naim Nap 300DR,Naim Nac-252pre, Naim Supercap2,Innuos Zenith Mk3,Gustard R26, ProAc Respone D38,Behringer Truth B1031A ,JMlab Electra cc900,JMlab electra sr900,JMlab tantal505,2db Monitor Audio mrw-10 sub.

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1286

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

cécó írta:
2024.02.21., szer. 17:30
Nekem volt XS1 és imádtam, nemrég ugrottam a SuperNait 2re.
Tavaly próbálkoztam az XS2vel is,de nekem nem jött be(ettől még más imádhatja nyilván) vékonyan szól és kevesebb érzelemmel,mint az 1es.
Akitől vettem a SuperNait 2-őt,a mai napig egy XS1et használ külső tápegységgel.

Köszönöm!
A Supetnait 2 milyen a XS1-hez képest!
Mit takar ez a külső tápolás és mi kell hozzá?
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

cécó
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2016.05.10., kedd 02:12
Értékelés: 61
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: cécó »

Nekem volt XS1 és imádtam, nemrég ugrottam a SuperNait 2re.
Tavaly próbálkoztam az XS2vel is,de nekem nem jött be(ettől még más imádhatja nyilván) vékonyan szól és kevesebb érzelemmel,mint az 1es.
Akitől vettem a SuperNait 2-őt,a mai napig egy XS1et használ külső tápegységgel.
HiDiamond D3 - Naim CD5x - Naim Hi Line ic - Valhalla AgPt R AMP - Naim SuperNait 2 - Naim Naca5 - WireWorld Platinum 8 jumper - ProAc Response D18 - IsoAcoustics Gaia/VibRacsi.

Avatar
tibikecsoki
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2014.07.09., szer. 11:47
Értékelés: 96

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: tibikecsoki »

Én is a supernait-ra szavaznék.Ha olcsóbbat akarsz,akkor valamelyik xs.Nekem volt xs1,és meglepően jó volt,de a külső táp annak sem árt.
Marantz SR-7013,Zidoo X20 Pro,Naim Nap 300DR,Naim Nac-252pre, Naim Supercap2,Innuos Zenith Mk3,Gustard R26, ProAc Respone D38,Behringer Truth B1031A ,JMlab Electra cc900,JMlab electra sr900,JMlab tantal505,2db Monitor Audio mrw-10 sub.

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Ez nagyon ízléstől függ.
A NAP 250-hez kell még egy NAC előfok is (legalább).
A SuperNaithoz is jó lehet az Nd5XS2...

Én az Olive szériát nem ismerem személyesen. A SN2-vel biztos nem jársz rosszul.
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1286

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Jó reggelt!

Volna egy kis dilemmám Naim ügyben.
Volt régebben pár készülékem de sosem lettem függő.
Most sem vettem még semmit de kacsingatok ebbe az irányba.
Viszonylag egyszerű hifit szeretnék ami mondjuk áll egy forrásból és egy erősítőből és a gondom itt kezdődik.
Lecsaphatnék egy NAP250 Olive-ra ami jó árban van (és nekem az Olive széria amúgy is nagyon szimpatikus...) és tehetnék hozzá egy streamert mint például nd5xs2.
Vagy hagyjam ezeket az öreg "vackokat" és válasszak inkább újabbat mint például Nait xs2-3 vagy Supernait 2-3 és ahhoz valami streamer.
Angol fórumokon olvasom, hogy az újabb szériákban nincs benne a klasszikus Julian Vereker féle Naim hang.
Akkor most mi a teendő? Ti mit választanátok?
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Arpi82 írta:
2024.01.18., csüt. 17:37
Vagy arra gondolsz, hogy német oldalon keresztül veszel valamit Angliából, amit Angliában adnak fel ? Akkor értelemszerűen van.
Igen, értelem szerű. Ők is fizetnek rá.
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Avatar
Arpi82
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 21:41
Értékelés: 119

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Arpi82 »

Taarzan írta:
2024.01.18., csüt. 13:01
ájön a vám és az áfa
Sajnos ez egy nagy magyar valóság...
Ha német, holland, norvég oldalakon (is) nézelődsz ugyanez a szitu,vám+áfa, max kevesebb ..
Ha Németországból vagy Hollandiából veszel valamit arra nincs +áfa +vám.
Norvégiát nem tudom.

Vagy arra gondolsz, hogy német oldalon keresztül veszel valamit Angliából, amit Angliában adnak fel ? Akkor értelemszerűen van.
Naim Nd5xs2 ---->Naim Supernait 2 ---->Dynaudio Special 25

 

Online
d_dok
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2019.07.24., szer. 11:23
Értékelés: 21

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: d_dok »

Taarzan írta:
2024.01.18., csüt. 13:01
ájön a vám és az áfa
Sajnos ez egy nagy magyar valóság...
Ha német, holland, norvég oldalakon (is) nézelődsz ugyanez a szitu,vám+áfa, max kevesebb .. de ott van a magasabb szállítás + nem küldik el (bizalmatlanok). Lengyeleknél OLX.pl lehet még néha kifogni.
https://www.kleinanzeigen.de/ - Sok a csaló nagy körültekintéssel, de ők sem bíznak bennünk.
https://www.marktplaats.nl/ - vegyes tapasztalatom van, de ők sem szívesen küldik.

És a klasszikus ebay - drága, de legalább megbízható...

Én naim plug-ot vettem csavarral. Nagyon kedves fórumtárs megrendelte kint és feladta nekem postán, "gift" elvileg vám és áfa mentes... elvileg. A két darab összesen 3575 Ft értékű "kütyüre" fizettem 2667 (?!!) Ft vám+áfa+posta vámeljárási díj... :smile51: :smile30: No komment.
Érdekes, mert a mostani rendszeremet (KEF LSX II) a kleinanzeigenen vettem, sima csomagként megérkezett, semmit nem kellett ráfizetni. De ott tényleg sok a csaló, 6-700 eFt-ot nem mernék csak úgy átutalni.
Komolyan, az is megfordult a fejemben, hogy beülök a kocsiba, és kimegyek érte, ha találok jó áron egy jó darabot.
Már látom, hogy a hozzá való hangfallal ugyanez lesz...

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

ájön a vám és az áfa
Sajnos ez egy nagy magyar valóság...
Ha német, holland, norvég oldalakon (is) nézelődsz ugyanez a szitu,vám+áfa, max kevesebb .. de ott van a magasabb szállítás + nem küldik el (bizalmatlanok). Lengyeleknél OLX.pl lehet még néha kifogni.
https://www.kleinanzeigen.de/ - Sok a csaló nagy körültekintéssel, de ők sem bíznak bennünk.
https://www.marktplaats.nl/ - vegyes tapasztalatom van, de ők sem szívesen küldik.

És a klasszikus ebay - drága, de legalább megbízható...

Én naim plug-ot vettem csavarral. Nagyon kedves fórumtárs megrendelte kint és feladta nekem postán, "gift" elvileg vám és áfa mentes... elvileg. A két darab összesen 3575 Ft értékű "kütyüre" fizettem 2667 (?!!) Ft vám+áfa+posta vámeljárási díj... :smile51: :smile30: No komment.
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Online
d_dok
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2019.07.24., szer. 11:23
Értékelés: 21

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: d_dok »

Taarzan írta:
2024.01.16., kedd 18:26
Itt nézz korul.. talán láttam.
https://www.facebook.com/groups/9241123 ... ?ref=share
Köszönöm a tippet. Megnéztem, inkább brit cuccok vannak, azokra meg rájön a vám és az áfa. Nézem más külföldi oldalon is, de inkább itthon vennék.

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Online
d_dok
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2019.07.24., szer. 11:23
Értékelés: 21

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: d_dok »

Sziasztok!
Sikerült végre eldöntenem, hogy a Naim Uniti Atom HDMI lenne a legmegfelelőbb készülék a számomra. Viszont egy ideje nem látok ilyen hirdetést.
Tudtok eladó darabról? Ha csak a hozzá való hangfallal együtt eladó, arra is nyitott lennék.
Előre is köszönöm a segítséget.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4451
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2154
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Naim CDX, 72, Hicap, 135s ,Tannoy Lancaster 12"
Csatolmányok
lancaster 12 Naim.jpg
lancaster 12 naim 2.jpg
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: rx8 »

s4tch írta:
2023.08.28., hétf. 17:16
Kérdezem a Naim tudorokat, mi a véleményük a Uniti Atomról? Szeretnék a dedikált eszközök helyett egy családbarát(abb) egy dobozos eszközt, ami tud tidal connectet, netrádiót, van távirányítója, nem muszáj telefont elővenni a használatához, és többek között az Atommal is szemezek. Vagy aktív hangfal lenne mögötte, vagy egy Lua Con Brio. Amit papíron tud, az nekem megfelel. Van bármi oka, amiért esetleg ne ezt válasszam?

Többi versenyző: Lyngdorf TDAI-1120 (ennek nincs kijelzője), Technics SA-C600 (erre aktív dobozt nem lehet kötni), Nad M10 v2, Cambridge EVO150 (ebben ncore erősítő van, volt otthon ilyen, elsőre nagyon tetszett a dinamikája, de végül hamar meguntam a hangját), Eversolo A6 (erre meg csak aktív dobozt lehet kötni), ilyenek. Egyiket sem hallottam még, egyelőre kizárólag a nyilvános infók alapján válogatok... Ezek között megállja a helyét az Atom? Arról nem találtam semmit, hogy meddig biztosít fw támogatást ehhez a Naim; lehet erről tudni legalább valami félhivatalos infót?

Köszönöm előre is az inputot. :smile53:
Szia,

Az általad felsoroltakat az Atom mind állva ott hagyja. Vegyél hozzá egy Spendor A2-t vagy valamelyik állódobozukat, amelyik tetszik és elfelejted a hifizést. Ez lenne a lényeg......
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 280

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

Taarzan írta:
2023.09.01., pén. 16:07
Nem akartam elhamarkodott véleményt írni. De nem sok minden van a neten... nem olyan mint egy jól bevált márka/típus.

De a konstruktivitás jegyében:
https://youtu.be/2gsnEKyswtk?si=ckL8NYTY9wkS0feW
Ha Gyöngyös felé jársz, hallgasd meg. Egyébként van róla infó, pl. az Audio magazin anno nagyra tartotta, a referencia dobozok között csak drágább dobozok voltak. Persze a gyártó kevésbé ismert, pláne itthon.

Köszi a linket, pár hete megnéztem. Vagy tényleg ennyire egy kategória ez a 3 kütyü, vagy a fiúk igyekeztek talán kissé túl óvatosan fogalmazni...

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4451
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2154
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Nem akartam elhamarkodott véleményt írni. De nem sok minden van a neten... nem olyan mint egy jól bevált márka/típus.

De a konstruktivitás jegyében:
https://youtu.be/2gsnEKyswtk?si=ckL8NYTY9wkS0feW
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 280

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

Taarzan írta:
2023.08.29., kedd 09:05
...Nem ismerem a hangfalat, amit linkeltél, egy nagyon rövid keresgélés után csak annyit írnék, hogy nem az Atom lenne a leggyengébb láncszem a hifi-láncban...
Én meglehetősen sokat keresgéltem ezek után az eszközök után, és semmi érdemit nem tudtam meg róluk. Kíváncsivá tettél, nagyon rövid keresgélés után mit derítettél ki a hangfalról, ami alapján máris negatív róla a véleményed?

Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 111

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Ezekközül a Nad és CA egy kávéház, talán az izlés kérdése..
CA-m volt/van jó hangú eszközök, de nálam nem maradtak meg, mint fő zenehallgatási eszközök ;) - Maradtak háttér zenélésre (hálószoba, dolgozó).
Ha zenét akarok hallgatni arra ott Naim lánc...

Nem ismerem a hangfalat, amit linkeltél, egy nagyon rövid keresgélés után csak annyit írnék, hogy nem az Atom lenne a leggyengébb láncszem a hifi-láncban...

Ha csak a készülékeket nézem én Naim-ot vennék, de mit is írhatnék ebben a topikban? :) :rolleyes:
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 280

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: s4tch »

Kérdezem a Naim tudorokat, mi a véleményük a Uniti Atomról? Szeretnék a dedikált eszközök helyett egy családbarát(abb) egy dobozos eszközt, ami tud tidal connectet, netrádiót, van távirányítója, nem muszáj telefont elővenni a használatához, és többek között az Atommal is szemezek. Vagy aktív hangfal lenne mögötte, vagy egy Lua Con Brio. Amit papíron tud, az nekem megfelel. Van bármi oka, amiért esetleg ne ezt válasszam?

Többi versenyző: Lyngdorf TDAI-1120 (ennek nincs kijelzője), Technics SA-C600 (erre aktív dobozt nem lehet kötni), Nad M10 v2, Cambridge EVO150 (ebben ncore erősítő van, volt otthon ilyen, elsőre nagyon tetszett a dinamikája, de végül hamar meguntam a hangját), Eversolo A6 (erre meg csak aktív dobozt lehet kötni), ilyenek. Egyiket sem hallottam még, egyelőre kizárólag a nyilvános infók alapján válogatok... Ezek között megállja a helyét az Atom? Arról nem találtam semmit, hogy meddig biztosít fw támogatást ehhez a Naim; lehet erről tudni legalább valami félhivatalos infót?

Köszönöm előre is az inputot. :smile53:

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

A sok megalo-brutalo-esoterico között és után valahogy nagyon kevesen vették ezt észre, pedig szerintem sokkal izgalmasabb, mint egy újabb ezredik lóerőgyár! :)
https://www.naimaudio.com/product/nait-50

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”