A fórum általános részén és az adás vételi topikokban is elszaporodott off-ok és trollkodás okán innentől warning-al jutalmazzuk az elkövetőket, ismételt viselkedés esetén ideiglenes vagy végleges kitiltás is járhat.Kérünk mindenkit, hogy normális mederben folytassa a diskurzust !
A szabályzat adás-vételi részre vonatkozó követelményei 2020. Január 06. 00:00 kezdeti hatállyal megváltoznak!Kérünk mindenkit, hogy olvassa át és annak megfelelően adja fel hirdetését.Köszönjük!

Cambridge Audio termékek

cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 22:15

Jesszusom, ti tényleg ennyire nem vagytok tisztában a hifi piaccal? Hogy adhattok így tanácsot másoknak?

Nos, JOBB HELYEKEN megoldható a komponensek otthoni meghallgatása, ennek mindössze annyi a feltétele, hogy a készülék vételárát le kell tenni a kereskedőnél. Ha nem teszik a készülék, akkor visszaviszed, a pénzt pedig visszakapod.

"JOBB" helyek: Akusztika, PennaPoor, KáCsa, Audio Tuning, L'auditeur, Planaraudio, no meg gyakorlatilag az összes magyar gyártó

"NEM JOBB" helyek: Satsystem, Media Markt, Electro World stb.

Ezenkívül a tudtommal a komolyabb vidéki szaküzleteknél is működik a dolog. Van, ahol nem adják oda a készüléket, de házhoz viszik demózni. Még ez is jobb a bolti meghallgatásnál.

Igen ezekről a cégekről én is tudtam. Gondom, hogy nincs annyi pénzem, hogy letétbe helyezzek 3-4 gép árát! Köszönöm a tanácsokat figyelembe veszem őket! Meghallgatni viszont meg fogom és az alapján fogok dönteni!

:smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 22:06

Ennél fogva nem marad más mint a rövid ideig tartó demózás. Optimális esetben egy kéz alatt vásárolt készülék esetén otthon, kevésbé szerencsés esetben egy üzletben. Bárhol is történjen meg, a léyneg az, hogy valami képed lesz az adott készülék hangjáról. Jó esetben, egészen pontos elképzelésed

Na ez az az óriási önbecsapás, amiről cosmo-nak írtam.

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 22:03

És itt elérkeztünk a másrészt ponthoz. Igazából az optimálás vásárlás előtti meghallhgatás az lenne amit te is felvetettél, hogy otthon, saját környezeben, a már meglevő komponensekkel, saját lemezkkel, néhány hétig hallgatni ezt is, azt is, amazt is, és úgy dönteni. De hol van ilyen lehetőség? Mikore és kinél teheted meg azt, hogy a (vélelmezett)izlésed és a tényleges pénztárcádnak megfelelő készüléket hazavidd, hetekig hallasd, majd kicserélve egy másikra, ugyanezt tedd újabb néhány hétig, és ismételd ezt mindaddig, amíg meg nem találod a legmegfelelőbbet?

Ez utópia. Te is tudod.

Jesszusom, ti tényleg ennyire nem vagytok tisztában a hifi piaccal? Hogy adhattok így tanácsot másoknak?

Nos, JOBB HELYEKEN megoldható a komponensek otthoni meghallgatása, ennek mindössze annyi a feltétele, hogy a készülék vételárát le kell tenni a kereskedőnél. Ha nem teszik a készülék, akkor visszaviszed, a pénzt pedig visszakapod.

"JOBB" helyek: Akusztika, PennaPoor, KáCsa, Audio Tuning, L'auditeur, Planaraudio, no meg gyakorlatilag az összes magyar gyártó

"NEM JOBB" helyek: Satsystem, Media Markt, Electro World stb.

Ezenkívül a tudtommal a komolyabb vidéki szaküzleteknél is működik a dolog. Van, ahol nem adják oda a készüléket, de házhoz viszik demózni. Még ez is jobb a bolti meghallgatásnál.

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 21:51

(hogyan tudom én is kiirni alulra, hogy milyen cuccom van itthon+a képet???)

:smile33: A Beállításokkon belül, avatar beállítás és aláírás beállításnál!

gyrx
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyrx » 2004.07.11., vas. 21:48

Szerintem a Cambridge Audio Azur sorozata nagyon gyönyörü.

Olyan szép szinnel világit itt a szobamban... ezek szépségébe belelehet szeretni, nekem sikerült.

(hogyan tudom én is kiirni alulra, hogy milyen cuccom van itthon+a képet???)

TV : Philips 21PT5407/01 Sat : Philips DSX6010 DVD/SACD player : Philips DVD763SA CD : Cambridge Audio Azur 640C Erösitö : Cambridge Audio Azur 640A Hangfal : Mission M33 Kábelek : M.N.C & CAT5

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 21:46

1.

A saját rendszeredben, otthon hallgattad meg? Ha nem, akkor nem tudhatod, hogy a te rendszerdben melyik került volna ki győztesen, ez estben a következtetésed erősen megkérdőjelezhető.

1. Ez nehezen kivitelezhető!

És mivel nehezen kivitelezhető, ezért inkább bizonytalan következtetésre hagyatkozva hozod meg a döntésedet?

Az előző hozzászólásomban már válaszoltam!

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 21:45

Nekem a CA hagja tetszik.

Értem.

Áruld már el, hogy milyen a hangja? Az én lejátszómnak ugyanis csak akkor van hangja, ha megkopogtatom, vagy amikor mondjuk kinyílik/becsukódik a lemeztálcája.

Értsétek már meg, egy idegen helyen végzett demo során egy RENDSZER, méghozzá egy idegen rendszer hangját fogod hallani!

A rendszer a következőkből áll:

1. Forrás ( pl. CD lejátszó )

2. Erősítő

3. Hangfal

4. Terem akusztika

5. Hálózati kábel

6. Interkonnekt

7. Hangfal kábel

8. Egyéb kiegészítők ( állvány, tüskék stb. )

A fenti összetevőknek kivétel nélkül SAJÁT HANGJUK van, és ezek elegye adja meg a RENDSZER hangját. Kiváncsi lennék, hogyan állapítod te meg ebből a CD lejátszó hangját?

Sehogy. Hallasz egy neked tetsző RENDSZER hangot, és elhiteted magaddal, hogy az bizony a CD miatt tetszik annyira. Ez így megint nem más, mint önbecsapás, önigazolás.

Egyetértek veled, és elvileg nagyon igazad van, csak az a probléma, hogy hol vihetek haza egy CA lejátszót mondjuk 2 hétre kipróbálásra és ha esetleg nem tetszik akkor visszaviszem és minden további nélkül visszakapom a pénzemet? Muszáj vállalnom egy kis rizikót azzal, hogy nem otthon és nem a saját rendszeremmel hallgatom meg.

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 21:43

1.

A saját rendszeredben, otthon hallgattad meg? Ha nem, akkor nem tudhatod, hogy a te rendszerdben melyik került volna ki győztesen, ez estben a következtetésed erősen megkérdőjelezhető.

És mivel nehezen kivitelezhető, ezért inkább bizonytalan következtetésre hagyatkozva hozod meg a döntésedet?

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 21:34

Nekem a CA hagja tetszik.

Értem.

Áruld már el, hogy milyen a hangja? Az én lejátszómnak ugyanis csak akkor van hangja, ha megkopogtatom, vagy amikor mondjuk kinyílik/becsukódik a lemeztálcája.

Értsétek már meg, egy idegen helyen végzett demo során egy RENDSZER, méghozzá egy idegen rendszer hangját fogod hallani!

A rendszer a következőkből áll:

1. Forrás ( pl. CD lejátszó )

2. Erősítő

3. Hangfal

4. Terem akusztika

5. Hálózati kábel

6. Interkonnekt

7. Hangfal kábel

8. Egyéb kiegészítők ( állvány, tüskék stb. )

A fenti összetevőknek kivétel nélkül SAJÁT HANGJUK van, és ezek elegye adja meg a RENDSZER hangját. Kiváncsi lennék, hogyan állapítod te meg ebből a CD lejátszó hangját?

Sehogy. Hallasz egy neked tetsző RENDSZER hangot, és elhiteted magaddal, hogy az bizony a CD miatt tetszik annyira. Ez így megint nem más, mint önbecsapás, önigazolás.

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 21:30

Nekem azért tetszik a CA, mert egyszer sikerült egy vaktesztet összehozni a CD lejátszó "elődjével" és egy alsó kategóriás NADdal. Nekem akkor a CA hagja tetszett a legjobban!

1.

2.

Ha egyszer, részt vettél egy tesztvezetésen, ahol az Opel Astrát hasonlítottad össze a VW Golf IV.-el, és a KETTŐ közül jobban tetszett a Golf IV., akkor ebből szerinted EGYÉRTELMŰEN következik, hogy a most megjelent, új Golf V. a legjobb ma kapható autó a kategóriájában?

Ugye te is érzed, hogy ez az érv mennyire gyenge lábakon áll?

2. Ezt én is tudom, és ezért szertnék még egy tesztet összehozni a NAD és a kiszemelt CA között augusztusban! :smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 21:21

Nekem azért tetszik a CA, mert egyszer sikerült egy vaktesztet összehozni a CD lejátszó "elődjével" és egy alsó kategóriás NADdal. Nekem akkor a CA hagja tetszett a legjobban!

1.

2.

Ha egyszer, részt vettél egy tesztvezetésen, ahol az Opel Astrát hasonlítottad össze a VW Golf IV.-el, és a KETTŐ közül jobban tetszett a Golf IV., akkor ebből szerinted EGYÉRTELMŰEN következik, hogy a most megjelent, új Golf V. a legjobb ma kapható autó a kategóriájában?

Ugye te is érzed, hogy ez az érv mennyire gyenge lábakon áll?

(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat » 2004.07.11., vas. 20:58

Hát ezért tépem én a számat.

Ez így már mindját más...

És alapvetően igazad is van, de:

Egyrészt nagyon sokan idegenkednek a használt készülékektől. Erre lehetne pro- és kontra érveket is felhozni, de alapbetően ez az igazság. Ráadásul egy használt készülék teszteléshez sinbcs feltétlenül több lehetőséged, mint ha a boltban demozol 30 percet. És itt elérkeztünk a másrészt ponthoz. Igazából az optimálás vásárlás előtti meghallhgatás az lenne amit te is felvetettél, hogy otthon, saját környezeben, a már meglevő komponensekkel, saját lemezkkel, néhány hétig hallgatni ezt is, azt is, amazt is, és úgy dönteni. De hol van ilyen lehetőség? Mikore és kinél teheted meg azt, hogy a (vélelmezett)izlésed és a tényleges pénztárcádnak megfelelő készüléket hazavidd, hetekig hallasd, majd kicserélve egy másikra, ugyanezt tedd újabb néhány hétig, és ismételd ezt mindaddig, amíg meg nem találod a legmegfelelőbbet?

Ez utópia. Te is tudod.

Ennél fogva nem marad más mint a rövid ideig tartó demózás. Optimális esetben egy kéz alatt vásárolt készülék esetén otthon, kevésbé szerencsés esetben egy üzletben. Bárhol is történjen meg, a léyneg az, hogy valami képed lesz az adott készülék hangjáról. Jó esetben, egészen pontos elképzelésed és mivel mindenkinek megvan a magához való esze, vagy legalábbis mindenki elhiszi ezt magáról :smile33: innentől már csak az kell, hoyg eltdöntse mindaz amit lát és hall megfelel-e neki? Ha igen, akkor kicsengeti a pénzt és kész.

Szerintem nem érdemes kötzöködni azon, hogy ki milyen szempontokat vesz figyelembe a vásárláskor. Van aki így hall, van aki úgy, van akinek fontos a design, van aki le se ... De így is - úgy is mindnki a saját döntése szerint vásároljon, ennyi a lényeg. Ezért mondom én azt neked, hogy az embrek döntéseit kritizálni rendkívül illetlen és főként értelmetlen dolgo, hiszen, mivel tökéletesség nem létezik, ezért más helyzetben a te döntéseid és éppolyan értelmetlennek tünnek mások szemében, mint amit most te kifogásolsz.

Természetesen mindemellett a véleményed értékes és értelmes adalék ahhoz, hogy az ember levonjon bizonyos konzekvenciát. De pusztán azért, mert másként dönt, még nem dönt rosszul.

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.11., vas. 20:46

A marketing az nem csak szöveg lehet, egy készülék design-ja is marketing, tehát akit a külsejével fog meg egy készülék ( "Első látásra beleszerettem" ), azt marketing eszközökkel fogták meg.

Oké, tegyük fel, hogy azért meghallgatod a saját lemezeiddel. Hogyan állapítod meg, hogy milyen a hangja? Idegen akusztikai környezetben, idegen rendszerben, egy fél-egy órás villám demó alatt szerinted mit lehet megtudni az adott komponens képességeiről?

...

Ilyen kritikára is ilyen stílusú hozzászólásra vártunk! :smile33:

Abban teljesen igazad van, hogy egy készüléket nem igazán lehet jól tesztelni egy üzletben, csakhát én nem tudok hazavinni 4-5 készüléket otthonra, hogy 1-2 napig kipróbáljam. :smile4: Egyik bolt sem fogja a két szép szememért kipróbálására odaadni. Sajnos ismerősí körömben opedig nem állnak rendelkezésre a készülékelk.

Hogy hogy állapítom meg milyen a hangja? Ez egy jó kérdés, mert milyen a jó hang? Van erre egy kokrét definició? Szerintem nincs! Mindenkinek az a jó hang, ami neki tetszik! Nekem a CA hagja tetszik.

Abban igazad van, hogy haszáltan jobbat kapnék ezen az áron, csak rossz tapasztalataim miatt ezt a módot nem választom.

Abban is igazad van, hogy egy ilyen kategóriás CD lejátszó nem versenyezhet egy Krell-lel, és az alkatrészek sem olyan minőségüek, mint 10 éve voltak, de nálam ez is oriási előrelépést jelent majd, ha bekötöm a rendszerbe (ami nem egy audiofil).

Marketingfogás a külső? Igen, nagy szerepe van, nálam is. De nem e miatt veszek meg egy adott készüléket. Ha az adott készüléknek jó a hangja, akkor nem érdekel igazán, hogy hogy néz ki!

:vazeg:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 20:23

Nekem egyaránt fontos, hogy jó hangja legyen és szépen nézzen ki! Nem a marketingszöveg döntött nálam, mert akkor nem is vennék CD lejátszót! :smile33:

A marketing az nem csak szöveg lehet, egy készülék design-ja is marketing, tehát akit a külsejével fog meg egy készülék ( "Első látásra beleszerettem" ), azt marketing eszközökkel fogták meg.

Oké, tegyük fel, hogy azért meghallgatod a saját lemezeiddel. Hogyan állapítod meg, hogy milyen a hangja? Idegen akusztikai környezetben, idegen rendszerben, egy fél-egy órás villám demó alatt szerinted mit lehet megtudni az adott komponens képességeiről?

Elárulom, semmit.

Ahhoz szépen haza kell vinned, a saját rendszeredbe, a saját szobádba, és nyugodtan, relaxával zenét kell hallgatnod rajta egy-két napig. Ezek után már kialakulhat benned egy reális kép a készülék képességeiről.

Viszont még ez alapján is könnyelmű dolog azonnal a kasszához rohanni, hiszen honnan tudod, hogy ezért a pénzért a konkurens gyártók valamelyike nem nyújt-e többet? Hány készülékkel vetetted, vagy tervezed összevetni a képességeit, AZONOS FELTÉTELEK KÖZÖTT?

Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy használt cuccok között keresgélve SOKKAL jobb hanghoz juthatnál a pénzedért. Nem csak azért, mert magasabb kategóriájú készülékek között válogathatnál, hanem azért is, mert azonos kategóriájú készülékeket vizsgálva is szembeötlő, hogy mennyire gagyik, lebutítottak a mai készülékek 10-15 évvel ezelőtti társaikhoz képest. Elég csak összehasonlítani mondjuk az első, szinte elpusztíthatalan, fém öntvény Philips futóműveket ( CDM-1, CDM-2 ) a mai szánalmas "leszármazottaikkal". No persze a sajtóban folyik a parasztvakítás, méghozzá sikerrel. Az angol What Hi-Fi? például ezt írja a 800Ł-os Marantz CD-17 MkII M tesztjében:

"the transport is the high-quality VAM-1201 - a dedicated audio-only design"

Ez a titokzatos nevű futómű nem más, mint a Philips CDM-12, ami egy hihetetlenül olcsó és gagyi, full-műanyag szerkezet. A VAM szócska pedig az összeszerelés helyére utal, ami történetesen Malájziát jelöli. Amúgy a lejátszó maga írtó csini, az biztos.

Persze a használt termékek mindig hordoznak magukban némi rizikó faktort, amit kellő körültekintésel és hozzáértéssel jelentősen csökkenthetünk. Azt meg már mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy hajlandó-e ezt a kockázatot felvállalni a magasabb hangminőség érdekében.

Egy szóval, az böki az én csőrömet, hogy manapság a legtöbb ember "első látásra beleszeret" egy jó pofájú készülékbe, azután persze elmegy egy alibi demóra, ahol persze érdemben semmit sem tudhat meg az adott készülékről, viszont megnyugtatja magát, hogy igen, meghallgattam, baromira tetszik, és most már a hangja miatt veszem meg. Ez nem más, mint önbecsapás, buta önigazolás.

Erre sokan azt mondhatják, hogy na és, mit foglalkozom én vele, magán ügy, nem?

Persze. Csak van itt egy kis gond. A gyártók, felismerve ezt a tendenciát, a készülékek kifejlesztése során egyre inkább a design, a marketing felé tolják el a hangsúlyt, sajnos a beltartalom rovására. Ez történik ugyanis olyankor, ha az emberek a szemükkel vásárolnak hifit a fülük helyett. Ezt persze általában senki sem ismeri be, többnyire még saját magának sem.

Hát ezért tépem én a számat.

Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Fufuka » 2004.07.11., vas. 16:35

Úgy veszem ki, hogy vendég Evil Half számára kicsit savanyú a szőlő.  :smile4:

Miböl is jutottál erre a rendkívül elmés következtetésre?

háát ugyan nem szívesen beszélek bele okosok dolgába.....

de.... való igaz, ha valakinek véleménye van, az legyen tényszerű. Az alkalmas az eszmecsére, vagy a vita kialakulására. A többi tény mentes vélemény semmire sem jó! :smile33:

legyen pro és kontra érved.... az érdekel mindenkit!

és megjegyzésül.... nekem pl. baromira nem tetszenek a lent látott eszközök! szerintem randák mint a dög..... de ettől még szólhat baromira jól, igaz még hallani sem hallottam..... de emiatt nem is szoktam bele vau vauzni az ezirányú társalkodásba

tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat » 2004.07.11., vas. 16:09

Hülye vendég:

Én már meghallgattam a cd-t, és bejött, így most már elmondhatom, hogy nem csak a kinézete miatt tetszik. (+ Meg is rendeltem)

Név nélkül pedig senkit se érdekel a véleményed.

Hamar lefoszlott rólad a cukormáz, egyelőre csak "lehülyézel", de gondolom később lesz ez még durvább is.

Amúgy csak halkan jegyzem meg, kettőnk közül nem én írtam hülyeségeket néhány hozzászólással ezelőtt.

Azt meg hagy döntse el mindenki saját maga, hogy érdekli-e a véleményem "név nélkül", avagy sem. Gondolom még te sem ismersz "mindenkit". Habár azt be kell ismernem, hogy Pleasentville-ben láthatóan mindenki egy közös tudatnak van alárendelve, ám hátha van köztük még néhány önálló személyiséggel rendelkező egyed is, rózsaszín szemüveg nélkül. Tudod, aki nyitott a "másságra".

Az meg, hogy neked tetszik valami, elnézve az eddigi készülékeid listáját, az azon szereplő készülékek mennyiségét, összetételét, számomra teljesen közömbös. Aki úgy cserélgeti a készülékeit, mint más az alsó nadrágját, az számomra hi-fi vonatkozásában komolytalan ember.

Nem azzal van a baj, hogy más a véleményed, mert ez így normális, sőt így, egészséges. De ezt elő lehet adni úgyis, hogy nem másokat b@szogatsz, hanem véleményt írsz a készülékről. Ez tudod egészen komoly különbség ahhoz képest amit te tettél. Mert ha leírod, hogy szerinted ezért vagy azért gagyi a CA, akkor oké, de így, hogy inkább belekötsz másokba.. ehh.. ember! gondolkozz! A másság nem azon múlik, hogy ellent kell mondani, hanem hogy megalapozott érvekkel tudd alátámasztani a véleményed. :smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 16:05

Úgy veszem ki, hogy vendég Evil Half számára kicsit savanyú a szőlő.  :smile4:

Elolvastam, amit írtál. :smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 16:01

Úgy veszem ki, hogy vendég Evil Half számára kicsit savanyú a szőlő. :smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 16:00

Úgy veszem ki, hogy vendég Evil Half számára kicsit savanyú a szőlő. :smile33:

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 15:57

Hülye vendég:

Én már meghallgattam a cd-t, és bejött, így most már elmondhatom, hogy nem csak a kinézete miatt tetszik. (+ Meg is rendeltem)

Hamar lefoszlott rólad a cukormáz, egyelőre csak "lehülyézel", de gondolom később lesz ez még durvább is.

Amúgy csak halkan jegyzem meg, kettőnk közül nem én írtam hülyeségeket néhány hozzászólással ezelőtt.

Azt meg hagy döntse el mindenki saját maga, hogy érdekli-e a véleményem "név nélkül", avagy sem. Gondolom még te sem ismersz "mindenkit". Habár azt be kell ismernem, hogy Pleasentville-ben láthatóan mindenki egy közös tudatnak van alárendelve, ám hátha van köztük még néhány önálló személyiséggel rendelkező egyed is, rózsaszín szemüveg nélkül. Tudod, aki nyitott a "másságra".

Az meg, hogy neked tetszik valami, elnézve az eddigi készülékeid listáját, az azon szereplő készülékek mennyiségét, összetételét, számomra teljesen közömbös. Aki úgy cserélgeti a készülékeit, mint más az alsó nadrágját, az számomra hi-fi vonatkozásában komolytalan ember.

(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat » 2004.07.11., vas. 15:49

No lám, Pleasentville lakói rosszúl bírják a kritikát, főleg ha némi iróniával van fűszerezve.

Rossz hírem van srácok, ez a demokrácia.

Nem a kritikáról van szó ember... Hanem arról, hogy ha csak kötözködni tudsz, akkor nincs értelme annak amit mondassz. Ha van véleményed is, netán tapasztalatod a készülékről, akkor nosza halljuk...

Vendég

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2004.07.11., vas. 15:27

No lám, Pleasentville lakói rosszúl bírják a kritikát, főleg ha némi iróniával van fűszerezve.

Rossz hírem van srácok, ez a demokrácia.

tsc
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc » 2004.07.10., szomb. 23:30

Hülye vendég:

GaGu
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: GaGu » 2004.07.10., szomb. 08:18

Én meg egyre inkább bele vagyok bolondulva az 540D DVD-lejátszóba, tegnap egész este a netet bújtam, és egy rossz véleményt nem olvastam a készülékről! Ráadásul Ausztriában és Németo.ban 500 € az ára, szemben az itthoni kb. 350 €-val... Volt már valakinek személyesen dolga a lejátszóval?

TV: Panasonic TX-P50GT60E 3D plazma Blu-ray: Panasonic DMP-BDT500 + Panasonic DMP-BDT310 AV-Receiver: Pioneer SC-LX87  CD: Rotel RCD-06 Hangfalak: Quadral Platinum M35 frontok, Quadral Argent Base center + Phase surround, Canton AS 85.2 SC aktív sub  Kábelek: AudioQuest HDMI Forest, Alisca Orange Black Line RCA és hangszóró kábel

cosmo
Beköltözött
Beköltözött

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo » 2004.07.09., pén. 20:42

Most láttam a gyártó honlapján, hogy kihozták a 340-es szériát is mely egy integrált erősítőből és egy CD lejátszóból áll:

CD: 340C

erősítő: 340A

Az Azur sorozat sem maradhat tuner nélkül, de ez csak szeptembertől kapható: 640T

És még itt találtam egy újdomságot: slim DVD reciever (még "slimebb", mint az erősítő) 540V

:smile33:

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”