Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HiVOX termékek

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Ultegra én egy kicsit ellentmondásosnak érzem amit írsz.
 
Vegyük azt, hogy kizárólag zenére kell a több csatorna és abben az esetben nagyon jó a többcsatornás előfok. Viszont ha már minőségi többcsatornáról beszélünk, akkor nem kéne elhanyagolni a center és háttércsatornákat sem. Tehát a háromcsatornás kiegészítő végfok jó gondolat, de az is legyen a sztereóval egyező minőségű.
 
Másik eset az aki házimozizik is és többcsatornás zene is fontos, ebben az esetben kihagyható ki a buliból a házimozi erősítő, ha dvdben benne vannak a dekóderek. De mi van a többcsatornás zenével? Itt az sacd és dvd-audio-ra gondolok. A kombó készülékek ritkán tudják minőségben hozni azt amit standalone társaik. Még az olcsóbb standalone zenei lejátszók sem érnek fel egy jobb cd játszóval vagy dac-al. Ezt kénytelen voltam a saját bőrömön megtanulni. Ebben az esetben már kicsit bonyis a dolog, hogy a hatcsatornás előfokot hogyan tudod mindkét dologra használni. Csak úgy, hogy két hatcsatornás bemenet közt tudsz váltani.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Gandalf: csak az venne, akinek nincs házimozi erősítője? Szerintem külön - igaz, elég vékony - réteget képvisel azok tábora, akik hajlandóak áldozni többcsatornás zenére is. És hidd el, hogy ők vagy bevállalnák a házimozi erősítő mellé az előfokot, vagy úgy dobnák a kukába a feature-tengerben elsüllyedt hangú erősítőjüket, mint a pinty.
 
Elek: Mi lenne, ha összevonnánk a két kérdést? Miért nem termelsz egy három csatis, olcsó, kisebb teljesítményű erősítőt a center + effekt csatornákra? Bár... a centert nem árt rendesen fűteni, de a hátsókhoz IMHO nem szükséges akkora teljesítmény, mint előre. Ráadásul így a frontokat teljesen különálló végfok hajtja - mondjuk egy Scrofa -, tehát sztereó + többcsatis összeférhetetlenség is csekélyebb mértékű.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Kellemes hétvégét mindenkinek!egy százas körül kijön a távos hatcsatornás előfok, a front bemenetre még négy sztereo forrást lehet választani.
És végfok is legyen ötcsatornás? mekkora teljesítménnyel és mennyiért? Várom ötleteiket!
Van -e igény szerintetek kis teljesítményű, igen jó hangú és olcsó erősítőre?

Szerintem mindhárom dologra lenne kereslet és a hatcsatis előfok árát sem tartom rossznak, főleg tekintve, hogy ebben a formában eléggé hiánycikk a piacon.
 
Egy "lényegesen" olcsóbb HTD bemenetes myotis integrált szerintem sokakat érdekelne, akik megelégszenek kisebb teljesítménnyel is.
 
A dobozkérdésben van álláspontod Tisztelt Fülelek?
Azaz felárért egyedi vagy esetleg hozott dobozból is dolgoznál?

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Kellemes hétvégét mindenkinek!
egy százas körül kijön a távos hatcsatornás előfok, a front bemenetre még négy sztereo forrást lehet választani.
És végfok is legyen ötcsatornás? mekkora teljesítménnyel és mennyiért? Várom ötleteiket!
Van -e igény szerintetek kis teljesítményű, igen jó hangú és olcsó erősítőre?

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Mindentől függetlenül a fekete fém doboz világos fa előlappal elég jól néz ki. Viszont ha sok egyéb más is van mellette eléggé elüt a többi szokványos dologtól.
 
Megmondom őszintén a hivox cég számomra egyik legnagyobb erénye az (amellett hogy hogy hangra is tetszik amit csinál), hogy rendkívül rugalmas az egyedi igények tekintetében.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Az én szerény véleményem annyi az egyéni dodoz dologgal kapcsolatban hogy akkor szerintem az egész Hivox név elveszítené egyéniségét.Akkor nem Hivox erősítőről vagy dac ról beszélnénk hanem csak Hivox elektronikáról.A másik meg hogy nem biztos hogy Fülelek bármilyen dobozra rátenné a Hivox logót(én biztosan nem).
Szerintem ebből nem kell kabinetkérdést csinálni, mivel a hivox cuccok elég sokféle megjelenési formával bírnak, főleg ha hosdzabb idő távlatból nézzük. Pl. az én dac-om teljesen fa dobozban van és logo sincs rajta.

Szerintem sem kell ezt felfújni. A hangja miatt lesz Hivox a termék, meg mert a Zoli keze munkája, nem pedig a doboztól.
Az enyém meg fémházas, fekete és az előlapja is fekete plexi.
Se logó se semmi.
Mégis Hivox termék!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Az én szerény véleményem annyi az egyéni dodoz dologgal kapcsolatban hogy akkor szerintem az egész Hivox név elveszítené egyéniségét.Akkor nem Hivox erősítőről vagy dac ról beszélnénk hanem csak Hivox elektronikáról.A másik meg hogy nem biztos hogy Fülelek bármilyen dobozra rátenné a Hivox logót(én biztosan nem).
Szerintem ebből nem kell kabinetkérdést csinálni, mivel a hivox cuccok elég sokféle megjelenési formával bírnak, főleg ha hosdzabb idő távlatból nézzük. Pl. az én dac-om teljesen fa dobozban van és logo sincs rajta.

Avatar
Kacsento
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.10., vas. 13:53
Értékelés: 15

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Kacsento »


Az én szerény véleményem annyi az egyéni dodoz dologgal kapcsolatban hogy akkor szerintem az egész Hivox név elveszítené egyéniségét.Akkor nem Hivox erősítőről vagy dac ról beszélnénk hanem csak Hivox elektronikáról.A másik meg hogy nem biztos hogy Fülelek bármilyen dobozra rátenné a Hivox logót(én biztosan nem).
Szerintem itt meg kellene egyezni 2 max 3 fajta külső designen amit Fülelek is elfogad és szívesen beleteszi az elektronikát.
Ez a saját véleményem.Amúgy szerintem gyönyörűek ezek a fa előlapos dobozok.
" Nagyon szépen szól, az éles is és a mély hangok is tiszták. "

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


"ha eleve nincs már egy házimozi erősítőd"
 
VAGY elégedetlen voltam eddig az összessel, zenei téren.. De mégsem mondanék le a több csatornáról. Hmm? Nálam erről van szó.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Én a hatcsatornás előfokban még látok fantáziát, de csak akkor ha eleve nincs már egy házimozi erősítőd és nagyon rá vagy indulva a többcsatornás zenére is. ha nincs így akkor a szeperált sztereó teljesen elég, amit az új myotis nyújt.
 
Egy biztos, ha lehetséges akkor fekete plexi előlappal vennék én is.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Maradjunk inkább a 6 csatornás előfoknál. Lenne mondjuk néhány sztereó bemenete, meg 1 vagy talán kettő 6 csatornás. A hangerőszabályzás meg mind a 6 csatornára hatna. Elé meg odatennénk a dekóderes dvd-t. Valahogy ki tudnék egyezni egy ilyen előfokkal is.  

Azért abba is gondolj bele, hogy ha ezeket össze akarod kötögetni valami normális kábelekkel, az sem kevés pénz.

Tudom, ezt sose felejtem el, de talán azt még jobban el birom viselni, ha a dvd és az előfok közt csak "picit" olcsóbb kábel van, minthogy egy házimozi erősítő hangját kelljen hallgatnom zenékkel. Ez amúgy is csak a mozinál számítana ugye, és amennyivel jobb lenne így, még mindig szerintem sokkal jobban szólna a mozi is. Aztán legalább az első 3 csatornához beszereznék másfél pár jó interkonnektet.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Maradjunk inkább a 6 csatornás előfoknál. Lenne mondjuk néhány sztereó bemenete, meg 1 vagy talán kettő 6 csatornás. A hangerőszabályzás meg mind a 6 csatornára hatna. Elé meg odatennénk a dekóderes dvd-t. Valahogy ki tudnék egyezni egy ilyen előfokkal is.

Azért abba is gondolj bele, hogy ha ezeket össze akarod kötögetni valami normális kábelekkel, az sem kevés pénz.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Mind1, szerintem se éri meg a Hivox-nak ilyesmibe kezdeni, túl nagy meló azért egy jó minőségű processzort összehozni. Maradjunk inkább a 6 csatornás előfoknál. Lenne mondjuk néhány sztereó bemenete, meg 1 vagy talán kettő 6 csatornás. A hangerőszabályzás meg mind a 6 csatornára hatna. Elé meg odatennénk a dekóderes dvd-t. Valahogy ki tudnék egyezni egy ilyen előfokkal is.
 
Nem tudom, mennyiből hozható ez ki?? Most a Capreolus 68e.. Ez kijönne mondjuk 100-ból?

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Én akkor sem érzem, hogy lenne piaca, de ez csak ilyen megérzés, kellene valami igényfelmérés, vagy piackutatás a témában.
Szerintem nem annyira elvetélt ötlet ez. Egy önálló proci, jó előfok, végfok, szerintem igenis sokak alternatívája lehet. pl. én is lecserélném még a 1068-as rotelt is, ha lenne egy árban azért nem nagyon elrugaszkodott megoldás a kiváltására.
 
Csak hát itt már az igények, ugye erősen különbözőek, ahogy azt már Tsc is leírta. Nekem pl. fontos lenne a HDMI IN/OUT, de ezen felül nem kellenének extra szolgáltatások bele. Már persze az alap dekódereken kívül

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Az igaz, hogy újonnan egy jó proci méregdrága (és persze valószínűleg nagyságrendekkel jobb is), viszont az is mutat valamit, hogy ha jól emlékszek a hificity-n valaki árul egy marantz dd procit 17000-ért (ami azért igen csekély összeg) és hát jóideje megy a hirdetés, tehát nem kapkodnak utána.

Hagyd már, az egy őskövület. a dp870-re gondolsz. nincs is analóg bemenete, nincs távirányítója, csak DD5.1-et tud, kb. 8-9 éves. szóval kalap sz*rt sem ér ma, ezért is nem kapkodnak utána.
 
Egy Rotel RSP-1068, kb. ott kezdődik a korrekt házimozi processzor, ami már zenében is megcsillant valamit. Alatta semmi.

Ok. nem ismerem.
Akkor rossz példa volt.
Én akkor sem érzem, hogy lenne piaca, de ez csak ilyen megérzés, kellene valami igényfelmérés, vagy piackutatás a témában.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Az igaz, hogy újonnan egy jó proci méregdrága (és persze valószínűleg nagyságrendekkel jobb is), viszont az is mutat valamit, hogy ha jól emlékszek a hificity-n valaki árul egy marantz dd procit 17000-ért (ami azért igen csekély összeg) és hát jóideje megy a hirdetés, tehát nem kapkodnak utána.

Hagyd már, az egy őskövület. a dp870-re gondolsz. nincs is analóg bemenete, nincs távirányítója, csak DD5.1-et tud, kb. 8-9 éves. szóval kalap sz*rt sem ér ma, ezért is nem kapkodnak utána.
 
Egy Rotel RSP-1068, kb. ott kezdődik a korrekt házimozi processzor, ami már zenében is megcsillant valamit. Alatta semmi.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Proci ügyben:
 
Azért jó az ha van, mert nekem pl. nem egy dvd lejátszóm van, hanem kettő (1 a projihoz, egy a tv-hez) és akkor még ott van esetleg a konzol (vagy konzolOK), ahol egyre gyakoribb lesz az 5.1-es hang, esetleg még a HTPC, ott is lehetnek AC3-as divx-ek, vagy iyesmi, szóval simán előfordulhat, hogy akár 4 digitális bemenetre is szükség lenne ahol jöhet az 5.1-es adatfolyam, erre már muszály a processzor.
 
Hogy mit tudjon a proci? Mondjuk legalább 5 digit. bemenet, még 3-4 analóg, meg legyen egy 5.1-es (vagy 7.1, de nekem feleslegesnek látszik a +csatorna) pre-outja, ahova lehet aggatni a végfokokat izlés szerint. Egy kijelző, hogy tudjam melyik bemenet él, meg egy hangerőszabályzó, full minimál design, maxi hangminőség. Nekem ez kéne. :kiraly:
De ilyenbe kár belevágni sztem, mert biztos, hogy ennyivel csak én elégednék meg, egy csomó embernek meg kellene még rá mindenféle kütyü, a HDMI csatlakozóktól a rádióig, a mérőmikrofontól a vágási (fecó) frekvenciák konfigurálhatóságáig, meg egyebek, amikkel megtelik egy bazinagy doboz is és a végén 500e ft-nál tartunk, és persze megint elveszik a feature-k közt a hangminőség.
 
De én biztos kiadnék kapásból 200e Ft-ot, ha létezne ilyen előfok, ami tudja mondjuk a Capreolus hangminőségét analóg forrásokkal, és egy tűrhető házimozi erősítő hangját (de nem feature-eit) digitális forrásokból, és fekete plexi előlapja van kék ledekkel. :-))))))))

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Úgy gondolom a fémházas-plexielőlapos dologban lehetne kompromisszumot kötni. A hivox megadhatná a doboz szükséges paramétereit, amibe gond nélkül be tudja helyezni az elektronikát és mindenki hozhat saját dobozt. Ez csak egy felvetés, ebben Fülelek tudna csak dönteni. Nálam is kérdéseket vet fel a dolog, mivel a jelenlegi lupusom abbana formában ahogy van nemigen illeszkedik a többi cucc közé és a plexi előlap pedig nagyon jól menne a "házimozi erősítő kombájnom" mellé. ( Nekem nagyon bejött ez a kombájnos jelző. ) 
A többcsatornás előfok szerintem sem rossz ötlet, de a processzor már felesleges, hiszen nagyon sok dvd lejátszó rendelkezik DD/DTS dekóderrel.

Gandalf minden szava arany!
 
Persze minden azon múlik, hogy fülelek mit mond rá.
Az én lupusom is plexi előlapos, mert habár a külcsíny messze nem olyan fontos, azért van ám egy asszony tényező is, és az én párom ha hangilag nem is szól bele, mit miért, azért a külalakról mindig kifejti a véleményét. :kiraly:
Én sem akartam fa előlapot mert nemhogy a többi komponenshez, de az egész nappali stílusához, berendezéséhez egyáltalán nem illene.
Így nagyon jó lenne, ha akár a saját doboz, akár egy felárasan választható plexi előlap működne.
Másik a processzor.
Szerintem is felesleges, hiszen a dvd játszók úgyis mindent dekódolnak.
Az meg megteszi procinak.
Az igaz, hogy újonnan egy jó proci méregdrága (és persze valószínűleg nagyságrendekkel jobb is), viszont az is mutat valamit, hogy ha jól emlékszek a hificity-n valaki árul egy marantz dd procit 17000-ért (ami azért igen csekély összeg) és hát jóideje megy a hirdetés, tehát nem kapkodnak utána.
Én nem igényelnék külön procit, de lehet egyedi eset vagyok.
Ki tudja milyen érdeklődés lenne iránta.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: fülelek »


mennyit szánnátok egy fasza processzorra? És mit tudjon?
lehet fém előlapot is kérni a Myotisra, felárért, 10 mm aluból
a fa doboz egyrészt rezgéstani szempontból jobb, mint a vékony fémlemez, másrészt nem közvetíti a hálózati trafó kikerülhetetlen örvényáramait.
6 csatornás előfokot tudunk készíteni, végfokokat is, kérdés, mennyit ér meg ez a móka? Mert a kínai ármérce sajnos nem megy...Még tudok most két régi dobozos végfokot adni, aztán, ha elfogy, nem lesz...
 
állódobozt használók most nagyon kedvező áron hozájuthatnak légpárnás talphoz(Buteo), természetesen ki lehet otthon próbálni! DVD centerről plussz kedvezmény!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Úgy gondolom a fémházas-plexielőlapos dologban lehetne kompromisszumot kötni. A hivox megadhatná a doboz szükséges paramétereit, amibe gond nélkül be tudja helyezni az elektronikát és mindenki hozhat saját dobozt. Ez csak egy felvetés, ebben Fülelek tudna csak dönteni. Nálam is kérdéseket vet fel a dolog, mivel a jelenlegi lupusom abbana formában ahogy van nemigen illeszkedik a többi cucc közé és a plexi előlap pedig nagyon jól menne a "házimozi erősítő kombájnom" mellé. ( Nekem nagyon bejött ez a kombájnos jelző. )
 
A többcsatornás előfok szerintem sem rossz ötlet, de a processzor már felesleges, hiszen nagyon sok dvd lejátszó rendelkezik DD/DTS dekóderrel.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Csatlakozom több tekintetben is.
 
A 6 csatornás előfok, jóféle dekóderes dvd-vel kombinálva végre igényes házimozi-zene kompromisszum lehetne. De az még jobb lenne ha a Hivox csinálna egy házimozi processzort, a megszokott igényes szinvonalon! Kevés feature, viszont minőségi hifi hang. Annyira nincs ilyen most a piacon, csak az egybe receiverek (házimozi erősítők), meg félmilliós processzorok. De vagy drágák vagy pocsékul szólnak zenehallgatáskor.
 
Azért sajnálom, hogy csak fadobozos myotis lesz. :-( Önmagában lehet, hogy szép, de a jelenlegi cuccaimmal együtt nagyon hülyén néznének ki (meg bármivel, ami nem szintén fa). Pedig a HTD bemenet miatt nagyon csábító!
 
De miért olyan jó a fa egyébként? Gondolom olcsó, és könnyű megmunkálni, és végülis igényes dolog... Kár, hogy nekem ugyanúgy nem tetszik mint autóban a műszerfalra a fabetét. (így jártam...) Egy erősítő legyen fém dobozban, vagy legalább fekete plexi előlappal! :kiraly:
 
 
 
ui:
 
nekem meg az a perverz ötletem támadt (kicsit heed audio specifikus, úgyhogy ebben a topicban off), hogy veszek még 1 lunát, ami a center hangfalat hajtaná egy canopussal, és a jelenlegi luna pedig egyik bemenetén a frontokat fogadná. MIndezek a dvd lejátszó dekóderéből vennék a dekódolt jelet. A hátsó csatornák egyelőre nem érdekelnek. Így lenne egy 2 front + 1 center felállású házimozim, atomjó minőségben. A csavar az, hogy a két lunát egy távvezérlőről irányítanám, így szinkronba lenne a két előfok, mivel ugyanazokat az infrajeleket vennék, így gyakorlatilag egy db 3 csatornás előfokom lenne, persze sok pénz,meg faramuci megoldás, de mutassanak nekem házimozi erősítőt ami ennél szebben szól. A luna helyére tessék bármilyen más kétcsatornás előfokot képzelni, persze helytakarékosat, mint a Luna.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Kedves fülelek!
 
Ez azt jelenti, hogy megrendelésre sem készül fémházas Scrofa, csak teljesen fa dobozos? Van már egy Capreolusom, tudnék örülni, ha a későbbiekben azonos kinézetű monoblokkokat tudnék mellé ültetni Ja, és 6 csatis előfok megjelentetése várható-e a jövőben? Talán csak én vetemedek ilyen perverzióra, de el tudnék képzelni egy általatok tuningolt Pio DVD + jó 6 csatis előfok + monoblokk-sereg konfigot akár többcsatornás SACD / DVDA, de leginkább koncert DVD-k meghallgatására...

Vendég

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fülelek:
Elküldenéd nekem a Crex mélysugárzójának az adatlapját priviben? (vagy legalább a típusát)
Köszi!
Mikor lehet a kész terméket megfülelni?

Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: Giraffe »


Egy Lupus beszerzésével ki lehet szolgálni egyszerre, mind egy DVD-t és PC-t is?
Kérésre kapsz rá több bemenetet is mint egy optikai és egy koax.

Mint én is ! :kiraly:
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

HiVOX termékek

Hozzászólás Szerző: fülelek »


A Dynaudiok 4 ohmosak általában, és nem nehéz meghajtani, csak nagyobb teljesítmény kell hozzá, mivel a hatásfokuk nem valami magas.
A Crex 1 dB-lel jobb hatásfokú, (ez nem nagy különbség) de 8 ohmos, 50 watt elég neki, hogy már elég hangosan szóljon, de ez sokminden egyébtől is függ, mekkora a helyiség, milyen messziről hallgatjuk, milyen jellegű zenét, stb. 20nm-re mindenképp elegendő normális igények esetén.
 
Utólag nem tudunk usb bemenetet tenni a Lupusra, mert nem fér el rajta:)
de kis átalakítót tudunk készíteni.(usb-ből spdif)

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”