Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Exposure

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

Sziasztok, kis segitséget szeretnék kérni, hátha tud valaki segiteni. Jelenlegi 2010s2 erösítöm melle a jelenlegi phonar veritas p2 stylet néha kevésnek érzem. Szerintetek Phonar téren meddig érdemes elmennem? P4 next esetleg p6 next vagy tovabb menni? Nem ismerem az erösítöm határait, hogy milyennel érném el a maximumot, amit tudna.
Köszönön elöre is!
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

Avatar
pancsa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.09.16., szomb. 10:16
Értékelés: 14

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: pancsa »

Talán ez az első hozzászólásom___

Nekem régi Audio Note esősítőim vannak, az utóbbi 15-20 év készülékeit nem
ismerem. Inkább lemez mint készülék gyűjtő volnék.
Sokak szerint nem olyan jók mint a régiek.
Ez szerintem az általam is némely ponton fura üzletpolitikájuk miatti
tipikusan frusztrált kritika. De nem tudom megérteni hogy, ebben a sorozatgyártott világban Qvortrupék fejlesztésre alapuló filozófiája miért b____a ki ennyi zenét állítólag
szerető embernél a bisztit ___

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Nagyjóból akkor egyre gondolunk szerintem.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Az Audio Note kapcsán a doctor john cheaptube írta az alábbiakat

From DIY Mentality to Marketing Ploy ANUK was probably the first in the world of audio to consistently seize on and deploy this Level and Upgrade business (and there is also the Signature option within a Level). The "genius" is to market the DIY mentality ("better components equals better sound", which I have reservations about) to the general, non-DIY customer. This business model is highly successful and now much emulated, witness the likes ofAN Kit operation, Sophia Electric (I had the misfortune of listening to my friend Karma's 300B amp, stiff and lifeless) etc. Take basically the same circuit, add rectifier, perhaps regulator, add more and more transformers; "upgrade" the caps, change the cables from copper to silver. Does that make the product better? That's exactly what a DIYer would think, but having heard so many terrible DIY products that use the most expensive parts, I can assure you that is not the case.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Egy lengyel kereskedő oldalán találtam képet a 2010s2d integrált és a 3010s2d integrált belsejéről. Úgy tűnik a kategóriák váltása esetén nem az AN UK féle... jobb alkatrészek vannak benne elv érvényesül
Exposure2010S2_03_inside.jpg
Exposure2010S2_03_inside.jpg (138.53 KiB) Megtekintve 5923 alkalommal
3010s2d.jpg
3010s2d.jpg (169.28 KiB) Megtekintve 5923 alkalommal

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

oksa.

Közben nézelődök Cd forntom. Az alábbi összehasonlítást csináltam az egyes CD generációk között.
Exposure cd_generációk.jpg
Exposure cd_generációk.jpg (360.45 KiB) Megtekintve 6570 alkalommal

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Hirdetnek itt egy "Exposure 2010"-et. Látok a hátulján preout kimenetet. Magyarán végfok köthető rá. Ilyenkor a "pukkanás"-ból lehet gond a végfok-> hangfal oldalon?

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »

LIMAR írta:
2020.03.18., szer. 11:04
HJ1984 írta:
2020.03.17., kedd 20:25
....Pukkan egy nagyobbat bekapcsoláskor, a kikapcs már sokkal diszkrétebb. Membrán mozgását nem néztem még, de gondolom nem árt a hangfalaknak. Vagy tévednék?! Ha akkora baj lenne, a gyártó módosította volna ezt a dolgot már.
Általában a nem táp szimmetrikus erősítők feléledésének a tranziensei okozzák a hangszóró pukkanását, ha nincs kimeneti védelem. Ez nem teszi tönkre a hangfalat.
Az viszont aggodalomra adhat okot, ha valamelyik alkatrész meghibásodik, az erősítő kimeneti DC stabilizáló képessége megszűnik, a kimenetre DC kerülhet, zömmel valamelyik puffer tápfeszültség. Ilyenkor garantált a mélysugárzók leégése.
A gyártók nem véletlenül alkalmaznak be- és kikapcsolási tranziensek, kimeneti DC elleni védelmi áramköröket.
Ezek leggyakrabban használt módja a kimenetre kapcsolt relé, amit a védelmi áramkör vezérel. Minimális hangminőség romlás árán viszont nyugodtan alhatunk. Esetleges nagyobb kiadástól menthet meg minket.
Sokkal komolyabb erősítőkben nincs a kimeneten relé, viszont rendkívül bonyolult védelmi elektronika van, ami az erősítő belső fokozatait vezérli, tiltja le meghibásodás esetén, lekapcsolja a nagy áramú tápokat. Ezt a vezérlő elektronikát, ami nincs a jelútban (így nem ront a hangminőségen) általában teljesen külön transzformátorról működtetik, hogy táp meghibásodás esetén is működjön.


Egyetértek veled.
Egy ismerősöm korábban a védelem hiánya miatt nem vásárolt meg egy használt Exposure 3010S integráltat.

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

trane írta:
2020.03.18., szer. 13:21
HJ1984 írta:
2020.03.18., szer. 12:58
Bevallom, nem tudom, hogy van e valami védelem a hangfalak irányába, vagy nincs.
Bekapcskor pukkan, majd pár másodperc elteltével van egy halk kattanás, mintha egy relé kattanna, úgy, mint amikor bemenetet választok, vagy lenémítom az erősítőt.
Nem igazán tudom, hogy az Expusure mennyire elismert és milyen helyen áll a hifi világában, de én, mint amatőr, aki szereti a zenét teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon összeszedett készülék!
nincs védelem a végfokon, az előfok késleltetett bekapcsolását hallod (a régi Naim-eknél is így van) leborulok.gif
Tegnap megnéztem, valóban szépen megmozgatja a membránt, amikor ki és bekapcsolom. A kikapcsoláskor érdekes, hogy kicsit kitartja a membránt :D
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

trane írta:
2020.03.18., szer. 13:21
HJ1984 írta:
2020.03.18., szer. 12:58
Bevallom, nem tudom, hogy van e valami védelem a hangfalak irányába, vagy nincs.
Bekapcskor pukkan, majd pár másodperc elteltével van egy halk kattanás, mintha egy relé kattanna, úgy, mint amikor bemenetet választok, vagy lenémítom az erősítőt.
Nem igazán tudom, hogy az Expusure mennyire elismert és milyen helyen áll a hifi világában, de én, mint amatőr, aki szereti a zenét teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon összeszedett készülék!
nincs védelem a végfokon, az előfok késleltetett bekapcsolását hallod (a régi Naim-eknél is így van) leborulok.gif
Szerintem ez is egy túllihegett dolog lehet, mint sok témában is előfordulnak hasonló felvetések.
Felesleges foglalkozni vele, teszi a dolgát és kész :D !

Másabb téma, amikor lecseréltem a tápkábelem, akkor a hang teljes mértékben megváltozott. Sokkal lágyabbak lettek a mélyek és egy szebb hangkép ábrázolás jelent meg számomra.
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

trane írta:
2020.03.18., szer. 13:21
HJ1984 írta:
2020.03.18., szer. 12:58
Bevallom, nem tudom, hogy van e valami védelem a hangfalak irányába, vagy nincs.
Bekapcskor pukkan, majd pár másodperc elteltével van egy halk kattanás, mintha egy relé kattanna, úgy, mint amikor bemenetet választok, vagy lenémítom az erősítőt.
Nem igazán tudom, hogy az Expusure mennyire elismert és milyen helyen áll a hifi világában, de én, mint amatőr, aki szereti a zenét teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon összeszedett készülék!
nincs védelem a végfokon, az előfok késleltetett bekapcsolását hallod (a régi Naim-eknél is így van) leborulok.gif
Szerintem ez is egy túllihegett dolog lehet, mint sok témában is előfordulnak hasonló felvetések.
Felesleges foglalkozni vele, teszi a dolgát és kész :D !

Másabb téma, amikor lecseréltem a tápkábelem, akkor a hang teljes mértékben megváltozott. Sokkal lágyabbak lettek a mélyek és egy szebb hangkép ábrázolás jelent meg számomra.
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

LIMAR írta:
2020.03.18., szer. 11:04
HJ1984 írta:
2020.03.17., kedd 20:25
....Pukkan egy nagyobbat bekapcsoláskor, a kikapcs már sokkal diszkrétebb. Membrán mozgását nem néztem még, de gondolom nem árt a hangfalaknak. Vagy tévednék?! Ha akkora baj lenne, a gyártó módosította volna ezt a dolgot már.
Általában a nem táp szimmetrikus erősítők feléledésének a tranziensei okozzák a hangszóró pukkanását, ha nincs kimeneti védelem. Ez nem teszi tönkre a hangfalat.
Az viszont aggodalomra adhat okot, ha valamelyik alkatrész meghibásodik, az erősítő kimeneti DC stabilizáló képessége megszűnik, a kimenetre DC kerülhet, zömmel valamelyik puffer tápfeszültség. Ilyenkor garantált a mélysugárzók leégése.
A gyártók nem véletlenül alkalmaznak be- és kikapcsolási tranziensek, kimeneti DC elleni védelmi áramköröket.
Ezek leggyakrabban használt módja a kimenetre kapcsolt relé, amit a védelmi áramkör vezérel. Minimális hangminőség romlás árán viszont nyugodtan alhatunk. Esetleges nagyobb kiadástól menthet meg minket.
Sokkal komolyabb erősítőkben nincs a kimeneten relé, viszont rendkívül bonyolult védelmi elektronika van, ami az erősítő belső fokozatait vezérli, tiltja le meghibásodás esetén, lekapcsolja a nagy áramú tápokat. Ezt a vezérlő elektronikát, ami nincs a jelútban (így nem ront a hangminőségen) általában teljesen külön transzformátorról működtetik, hogy táp meghibásodás esetén is működjön.
Bevallom, nem tudom, hogy van e valami védelem a hangfalak irányába, vagy nincs.
Bekapcskor pukkan, majd pár másodperc elteltével van egy halk kattanás, mintha egy relé kattanna, úgy, mint amikor bemenetet választok, vagy lenémítom az erősítőt.
Nem igazán tudom, hogy az Expusure mennyire elismert és milyen helyen áll a hifi világában, de én, mint amatőr, aki szereti a zenét teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon összeszedett készülék!
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

HJ1984 írta:
2020.03.17., kedd 20:25
....Pukkan egy nagyobbat bekapcsoláskor, a kikapcs már sokkal diszkrétebb. Membrán mozgását nem néztem még, de gondolom nem árt a hangfalaknak. Vagy tévednék?! Ha akkora baj lenne, a gyártó módosította volna ezt a dolgot már.
Általában a nem táp szimmetrikus erősítők feléledésének a tranziensei okozzák a hangszóró pukkanását, ha nincs kimeneti védelem. Ez nem teszi tönkre a hangfalat.
Az viszont aggodalomra adhat okot, ha valamelyik alkatrész meghibásodik, az erősítő kimeneti DC stabilizáló képessége megszűnik, a kimenetre DC kerülhet, zömmel valamelyik puffer tápfeszültség. Ilyenkor garantált a mélysugárzók leégése.
A gyártók nem véletlenül alkalmaznak be- és kikapcsolási tranziensek, kimeneti DC elleni védelmi áramköröket.
Ezek leggyakrabban használt módja a kimenetre kapcsolt relé, amit a védelmi áramkör vezérel. Minimális hangminőség romlás árán viszont nyugodtan alhatunk. Esetleges nagyobb kiadástól menthet meg minket.
Sokkal komolyabb erősítőkben nincs a kimeneten relé, viszont rendkívül bonyolult védelmi elektronika van, ami az erősítő belső fokozatait vezérli, tiltja le meghibásodás esetén, lekapcsolja a nagy áramú tápokat. Ezt a vezérlő elektronikát, ami nincs a jelútban (így nem ront a hangminőségen) általában teljesen külön transzformátorról működtetik, hogy táp meghibásodás esetén is működjön.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Ezúton is köszi mindenkinek a válaszokat leborulok.gif

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Nálam (viewtopic.php?f=32&t=78481&p=1859798&hi ... i#p1859798) több típusú hangsugárzó (Rega Ela mk1.5, mk2.0, 2000, RS3, Royd Sintra mk2, JMLab Chorus 706S) is gond nélkül kibírta a pukkanásokat, egyedül a feleségem nem... gondolkodik.gif

Nagyon szép emlékeim vannak róla (mármint az erősítőről). :kapdelm:

HJ1984
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.02.08., szomb. 19:21
Értékelés: 2

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: HJ1984 »

avl2 írta:
2020.03.17., kedd 08:05
hukkle írta:
2020.03.16., hétf. 17:41
...jó nagy pukkanással indul és old le? Ez a többi erőlködő esetében is tényleg így van?...
több más (de nem mindegyik) angol erösitö esetén is igy van (Quad, Naim,...)

a "pukkanás" mértéke sok dologtól függ, egy rendszeren belül is változhat (oka az is, hogy a különbözö fokozatok feléledése más-más ideig tart, kondik töltödnek, ...)

ha nagyon zavaró (a tulajdonos tudata számára), be lehet építtetni relét - nem lesz többé eredeti, de óvja a hangsugit - igaz, állítólag nem zavarja a hangszórókat (érdemes megnézni, mekkorat mozdul az adott esetben a membran) - Harbeth forumokon (angol erösitökkel) is szerepelt a kérdés
Nekem Exposure 2010S2 van, Phonar veritas p2 style hangfalakkal. Pukkan egy nagyobbat bekapcsoláskor, a kikapcs már sokkal diszkrétebb. Membrán mozgását nem néztem még, de gondolom nem árt a hangfalaknak. Vagy tévednék?! Ha akkora baj lenne, a gyártó módosította volna ezt a dolgot már.
EXPOSURE 2010 S2
Phonar Veritas p2 Style
Bluesound Node 2i
Inakustik Referenz LS-502
Nordost Red Dawn hálózati kábel
Inakustik Referenz NF 1302 RCA
Audioquest NRG1

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: avl2 »

hukkle írta:
2020.03.16., hétf. 17:41
...jó nagy pukkanással indul és old le? Ez a többi erőlködő esetében is tényleg így van?...
több más (de nem mindegyik) angol erösitö esetén is igy van (Quad, Naim,...)

a "pukkanás" mértéke sok dologtól függ, egy rendszeren belül is változhat (oka az is, hogy a különbözö fokozatok feléledése más-más ideig tart, kondik töltödnek, ...)

ha nagyon zavaró (a tulajdonos tudata számára), be lehet építtetni relét - nem lesz többé eredeti, de óvja a hangsugit - igaz, állítólag nem zavarja a hangszórókat (érdemes megnézni, mekkorat mozdul az adott esetben a membran) - Harbeth forumokon (angol erösitökkel) is szerepelt a kérdés

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: Indy »

hukkle írta:
2020.03.16., hétf. 18:31
Attól tartok, hogy a kis Dragonweed Kolibri hangfalakat kicsinálná egy nagyobb pukkanás.
Ha Quad 11L /L12 etc. vagy valami B&W lenne nem aggódnék ezért.
Az általam birtokolt összes Expo pukizott, de a Royd dobozoknak kutya baja se lett ettől.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Attól tartok, hogy a kis Dragonweed Kolibri hangfalakat kicsinálná egy nagyobb pukkanás.
Ha Quad 11L /L12 etc. vagy valami B&W lenne nem aggódnék ezért.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

hukkle írta:
2020.03.16., hétf. 17:41
Nagyon pörögnek mostanában az Exposure erősítők és CD játszók is.

A 1000-es széria erősítője kapcsán írja a teszt, hogy jó nagy pukkanással indul és old le? Ez a többi erőlködő esetében is tényleg így van?

"Nemesen egyszerű módon, masszív kattanással kelti életre a hálózati kapcsoló, üdvözlendő az ilyen helyen teljesen felesleges készenléti üzemmód mellőzése, a kimenetek ébresztésének késleltetéséé viszont már kevésbé, nem kellemes a fülnek a hangsugárzók csúnya reccsenése bekapcsoláskor, amik a rend kedvéért kikapcsoláskor is eleresztenek egy felszabadult pukkantást, bár igaz, ami igaz, a jelenséget a felsőbb kategóriában sem találta különösebben problémásnak a fejlesztő."
igen,3010 és 3010S2 is ilyen ;)
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Még valami

A teszt azt írja:

"Kicsit zavarba is ejtő a teljesen érett, kidolgozott hang, annak idején a bemutatkozó 2010S
közel sem volt ennyire összeszedett"

Van olyan, akinek a 2010s és a 2010s2 közötti különbség kapcsán van tapasztalata? Nem értem, mit jelent az, hogy "összeszedett". Tálan bővebben körülírva jobban érthető lenne.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Exposure

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Nagyon pörögnek mostanában az Exposure erősítők és CD játszók is.

A 1000-es széria erősítője kapcsán írja a teszt, hogy jó nagy pukkanással indul és old le? Ez a többi erőlködő esetében is tényleg így van?

"Nemesen egyszerű módon, masszív kattanással kelti életre a hálózati kapcsoló, üdvözlendő az ilyen helyen teljesen felesleges készenléti üzemmód mellőzése, a kimenetek ébresztésének késleltetéséé viszont már kevésbé, nem kellemes a fülnek a hangsugárzók csúnya reccsenése bekapcsoláskor, amik a rend kedvéért kikapcsoláskor is eleresztenek egy felszabadult pukkantást, bár igaz, ami igaz, a jelenséget a felsőbb kategóriában sem találta különösebben problémásnak a fejlesztő."

Vendég

Exposure

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hoppá, ez országhatáron belül van:
 
http://www.ebay.com/itm/181970740432?_t ... EBIDX%3AIT
 
(Zoltán és Budapest, de tippelgetni nem szeretnék...  )

Avatar
TomLeftiger
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1717
Csatlakozott: 2010.08.08., vas. 10:51
Értékelés: 463
Tartózkodási hely: Szombathely

Exposure

Hozzászólás Szerző: TomLeftiger »


Lehet tudni, mi lesz a folytatás?
 
Ez:
 
H.H. Scott Stereomaster 386/McIntosh ML10C/Rega Apollo 35th SE/Sansui SR/4040 & Grado F-1+
 
(Az adatlapjáról csórtam...)
 


Vendég

Exposure

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akkor Indy barátunk rászánta magát!
Lehet tudni, mi lesz a folytatás?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”