Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Yamaha termékek

Avatar
lotka
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.08.08., kedd 19:07
Értékelés: 2

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: lotka »


Hallgatta már régebbi Yamival bíró fórumtárs az új, 9-es sorozatú gépeket? Döbbenetes mennyivel jobban szól. Spec szerint csak a DAC változott meg (Burr-Brown 192/24 minden csatin), de nem tudom elhinni, hogy az ennyit javít rajta. Ugyanaz a dinamika, mégis sokkal lágyabb hang, jóformán nyoma sincs a régi csilingelésnek. No jó, hidegen még mindig fémes, mint a xar, de ha bemelegszik... Szerintem úgy leveri a 459-es sztereóban a 650-est, mint vak a poharat. Komolyan, a kis Celestion F10-ekkel és egy kisebb zárt szubbal öröm hallgatni. Persze nem audiofil szint, de az első olyan HM erősítő (talán így helyes: AVR + hangfal párosítás), ami nem idegesít 2 óra után sem. Pedig itt aztán olyan trágya akusztika van...
 
Bocs, hogy csak így belerondítok a topic-ba, hiszen nekem még soha nem volt Yamaha erősítőm ( most sincs ) és fogalmam sincs, hogy ez tényleg így van-e, de a házi-mozi.hu -n olvastam még anno amikor az "új" erősítők megjelentek egy cikket, hogy a DSP chip-et is lecserélték a régi 32 bites Yamaha DSP-kről 64 bites Texas Instruments chip-ekre. Ha valaki megnézi ott az erősítő adatlapját akkor azon is ezt találja: 64 bites, lebegőpontos DSP (TI Aureus DA7xx™). Szal szerintem nem csak a DAC változott.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Nálam a 657-nél kikapcsolt állapotban nyomva kell tartani a straight/effect gombot,majd bekapcsolásnál lehet impedenciát változtattni.
kösz sikerült is, de mi érteleme van...
tényleg nem sok....
 
nálam (még) kis kapcsoló hátul, oszt kész :kiraly:
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
tavimano
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2006.01.01., vas. 12:09
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tavimano »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod? :kiraly:
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az ero˝síto˝t 8-ra.

Na már most ott van a pobléma, hogy nem is tudom állítani..., így lényegtelen mi van irva a dobozokra(8 ohm épített) amik csak ideiglenesek. A véglegesekre még várni kell...

ne az erölködo" (saját)menüjében keresd, hanem a hátsó részen a csatiknál a kell lennie egy kapcsolónak elméletileg. a 2600 6 ill. 8ohm-ot ad meg

Nem nincs ilyen kapcsoló, viszont van utalás a User Manual-ra, és hogy a Display-n kell figyelni valamit, de sztem úgy lehet, hogy csak akkor merül fel ez a "probléma", ha 6 Ohmos impedanciájú hangsugárzó van csatlakoztatva.

Nálam a 657-nél kikapcsolt állapotban nyomva kell tartani a straight/effect gombot,majd bekapcsolásnál lehet impedenciát változtattni.

kösz sikerült is, de mi érteleme van...

Avatar
petyka2
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2005.02.22., kedd 14:36
Értékelés: 3

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: petyka2 »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod?
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az ero˝síto˝t 8-ra.

Na már most ott van a pobléma, hogy nem is tudom állítani..., így lényegtelen mi van irva a dobozokra(8 ohm épített) amik csak ideiglenesek. A véglegesekre még várni kell...

ne az erölködo" (saját)menüjében keresd, hanem a hátsó részen a csatiknál a kell lennie egy kapcsolónak elméletileg. a 2600 6 ill. 8ohm-ot ad meg

Nem nincs ilyen kapcsoló, viszont van utalás a User Manual-ra, és hogy a Display-n kell figyelni valamit, de sztem úgy lehet, hogy csak akkor merül fel ez a "probléma", ha 6 Ohmos impedanciájú hangsugárzó van csatlakoztatva.

Nálam a 657-nél kikapcsolt állapotban nyomva kell tartani a straight/effect gombot,majd bekapcsolásnál lehet impedenciát változtattni.
TV: LG 42LF652V Media Player:  PC, MED600X3D, X96 MAX+, Panasonic DMP-BD35 , GRUNDIG GV470+TBC: Panasonic DMR-E85H A/V Erősitő: Yamaha RX-V3900  
Speakers : Front: Jamo S708  Center: C60 CEN  Surround: Jamo C601
Sztereó: Marantz PM-35II, JAMO Cornet 145, Kenwood KX-7030, BRZHIFI BT20

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


ne az erölködo" (saját)menüjében keresd, hanem a hátsó részen a csatiknál a kell lennie egy kapcsolónak elméletileg. a 2600 6 ill. 8ohm-ot ad meg
Ezt honnan?
 
Merthogy az erőlködő menüjéből lehet állítani, nem kapcsolóval. Csak trükkös, mert úgy kell bekapcsolni az erősítőt, hogy a power gomb megnyomásakor nyomva kell tartani a master gombot. Utána a "program" tekerentyűt "speaker imp"-re állítani.

Avatar
tavimano
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2006.01.01., vas. 12:09
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tavimano »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod?
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az ero˝síto˝t 8-ra.

Na már most ott van a pobléma, hogy nem is tudom állítani..., így lényegtelen mi van irva a dobozokra(8 ohm épített) amik csak ideiglenesek. A véglegesekre még várni kell...

ne az erölködo" (saját)menüjében keresd, hanem a hátsó részen a csatiknál a kell lennie egy kapcsolónak elméletileg. a 2600 6 ill. 8ohm-ot ad meg

Nem nincs ilyen kapcsoló, viszont van utalás a User Manual-ra, és hogy a Display-n kell figyelni valamit, de sztem úgy lehet, hogy csak akkor merül fel ez a "probléma", ha 6 Ohmos impedanciájú hangsugárzó van csatlakoztatva.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod?
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az ero˝síto˝t 8-ra.

Na már most ott van a pobléma, hogy nem is tudom állítani..., így lényegtelen mi van irva a dobozokra(8 ohm épített) amik csak ideiglenesek. A véglegesekre még várni kell...

ne az erölködo" (saját)menüjében keresd, hanem a hátsó részen a csatiknál a kell lennie egy kapcsolónak elméletileg. a 2600 6 ill. 8ohm-ot ad meg
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
tavimano
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2006.01.01., vas. 12:09
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tavimano »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod?
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az erősítőt 8-ra.

Na már most ott van a pobléma, hogy nem is tudom állítani..., így lényegtelen mi van irva a dobozokra(8 ohm épített) amik csak ideiglenesek. A véglegesekre még várni kell...

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

Hallgatta már régebbi Yamival bíró fórumtárs az új, 9-es sorozatú gépeket? Döbbenetes mennyivel jobban szól. Spec szerint csak a DAC változott meg (Burr-Brown 192/24 minden csatin), de nem tudom elhinni, hogy az ennyit javít rajta. Ugyanaz a dinamika, mégis sokkal lágyabb hang, jóformán nyoma sincs a régi csilingelésnek. No jó, hidegen még mindig fémes, mint a xar, de ha bemelegszik... Szerintem úgy leveri a 459-es sztereóban a 650-est, mint vak a poharat. Komolyan, a kis Celestion F10-ekkel és egy kisebb zárt szubbal öröm hallgatni. Persze nem audiofil szint, de az első olyan HM erősítő (talán így helyes: AVR + hangfal párosítás), ami nem idegesít 2 óra után sem. Pedig itt aztán olyan trágya akusztika van...

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

tavimano: írj egy levelet az info@ittveddmeg.hu -ra magyar manuál ügyében. Rendes banda, lehet hogy elküldik két szép szóért cserébe.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
Miért, hangfalak nélkül használod?
 
Milyen hangfalaid vannak?
 
Számít az impedancia persze, hogyne... Nézd meg mi van a hangfaladra írva: ha 4 Ohmos akkor véletlen se állítsd az erősítőt 8-ra.

Avatar
tavimano
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2006.01.01., vas. 12:09
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tavimano »


Tudna valaki segíteni? Valamiféle impedancia beállítás van az RXV-2600-on, de s*gg hülye vagyok hozzá. Amilyen kombináció volt azt mind kipróbáltam de semmi nem történt. Számít valamit, hogy csatlakoztatva vannak a dobozok hozzá?
A Zone2, Zone3-at hogy tudom kikapcsolni, vagy megyőződni róla, hogy ki vannak kapcsolva?
Ha az előlapot lehajtom akkor, ott van a Zone2, Zone3 kapcsoló ezt kapcsolgattam, és ha a MAIN kapcsoló ki van kacsolva akkor ezek továbbra is világítanak. Ekkor aktiváltam a Zone2, Zone3-at?
 
Rendkívül örülnék egy Magyar leírásnak hozzá, ha tud valaki segítsen.

Avatar
heineken
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 12:03
Értékelés: 129
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: heineken »


Kicsit még szerény is a 1-200000 új erősítőkre vonatkozó kijelentés. Ez egy igen jó kis gép ami jóval drágább av erősítőket is üt.
Tavaly,amikor a Yamaha Ax1-et cseréltem,módomban állt kipróbálni otthon frissebb nagyvérűeket,200-500e-s (Yamaha,Nad,Arcam) kategoriából.
Mozin mind "gyengébben" szerepelt,zenében már más volt az eredmény.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Háát.. Nekem AX1-em volt, és azt hittem milyen jó nekem. Mögé kötve egy Rotel RB1070-es végfokot, drámai módon javult a hangzás. A Rotel RB1070-nél pedig számomra egy pár Mk4-es Canopus is jobban szólt később (egymás mellett hallgattam őket)... És akkor a Canopus még mindig csak az olcsó belépő a jó sztereó végfokok kategóriájába... Ennek fényében ez az A2 bizony ennyit ér és kész. Mellesleg meg már vagy 5 éves.
Igazad van, úgy értettem, hogy mint AVR erősítő jól szólhat.

Avatar
mamago
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.06.01., csüt. 06:42
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: mamago »


Van a subwoofer alatt egy vékony csatlakozó, ami nem tudom, hogy mi. Hasonló a HDMI-hez. A könyvben nincs leírás róla.
Szervízcsati?
Szerintem... Hogy mik nem tünnek fel neked!?

Igen, alaposan megnéztem.

Avatar
Kiten
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:34
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Kiten »


Van a subwoofer alatt egy vékony csatlakozó, ami nem tudom, hogy mi. Hasonló a HDMI-hez. A könyvben nincs leírás róla.
Szervízcsati?
Szerintem... Hogy mik nem tünnek fel neked!?

TV: Samsung SP46L6HX
DVD: Yamaha DVD-S1500
[ Van még cucc, csak sajna dobozban; lakásfelújítok... /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> ]

Avatar
mamago
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006.06.01., csüt. 06:42
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: mamago »


Sziasztok,
 
a hétvégétől én is yamaha av erősítő tulajdonos lettem, RX-V359. Tudom, hogy belépőszint, de nekem elég.
 
Van a subwoofer alatt egy vékony csatlakozó, ami nem tudom, hogy mi. Hasonló a HDMI-hez. A könyvben nincs leírás róla.
 
A netdepo-n van egy fénykép a készülék hátlapjáról, azon szerepel.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »

Háát.. Nekem AX1-em volt, és azt hittem milyen jó nekem. Mögé kötve egy Rotel RB1070-es végfokot, drámai módon javult a hangzás. A Rotel RB1070-nél pedig számomra egy pár Mk4-es Canopus is jobban szólt később (egymás mellett hallgattam őket)... És akkor a Canopus még mindig csak az olcsó belépő a jó sztereó végfokok kategóriájába... Ennek fényében ez az A2 bizony ennyit ér és kész. Mellesleg meg már vagy 5 éves.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Azért ezen igen elgondolkodtam.
 
2007-01-26 | Bosi Joci | 06 30 4092868 | Országos
Eladó egy YAMAHA DSP-2 7.1-es házimozierőstő.A készülék fekete szinű ,nagyon megkímélt állapotban van.Szerintem még most is magasan veri az 1-200000 ezer ft-os új készülékeket Irányár: 90000 Ft.
 
Kicsit még szerény is a 1-200000 új erősítőkre vonatkozó kijelentés. Ez egy igen jó kis gép ami jóval drágább av erősítőket is üt.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Üdv Minden Yamahásnak!
Én is csatlakozok a klubhoz. Mozira DSP-AX 620 van, szigorúan végfokkal kiegészítve, mert amúgy nekem kevés volt. Így sztereóban is elég hallgatható , de mivel vetem egy sztereó Yamaha C-4 előfokot, ezért azon sztereózok inkább, mert sokkal jobb a hangja, mint a HM erősítőé. Ílyformán duplán is Yamahás vok. Mozira kiváló hangú a yamaha, zenére viszont elég gyenge sajnos. Bár az enyém elég régi típus, de nemhiszem, hogy az újabbak olyan sokkal jobbak lennének sztereón, de idővel lecserélem egy újabbra, s az is yami lesz.
Én is használok DSP-t, a General, illetve az Adventure jött be nekem. De hogy mennyit szoptam azzal, még a késleltetést beállítotam, meg szobaméretet stb. Miért kell ms-ben megadni a mértéket, lehetne éppen centi is.
Naim-ZU

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Kábeleket csereberéltem (hangfal és IC), hálózati elosztót cseréltem, tápkábeleket cseréltem, már lassan az egész csurva világot kicseréltem körülöttük, de még mindig. Olyan hangot ad, mintha a Yamiban elfogyna a puffer. De akkor miért szűnik meg, ha drótot cserélek? 
Hány ohmosak a dobozaid? A front kimenetekre elviseli a 4 ohmot is, de a center és hátsók asszem nem mehetnek 6 ohm alá. Az impedanciakapcsoló csak az A és B frontkimenetekre vonatkozik. Ha a centered 4 ohmos v. kisebb (a névlegesen 4 ohmos doboz bizonyos frekiken lazán megközelítheti a 2 ohmot is), akkor a center kimenet nem tudja jól meghajtani, csak valamelyik front.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

Kábeleket csereberéltem (hangfal és IC), hálózati elosztót cseréltem, tápkábeleket cseréltem, már lassan az egész csurva világot kicseréltem körülöttük, de még mindig. Olyan hangot ad, mintha a Yamiban elfogyna a puffer. De akkor miért szűnik meg, ha drótot cserélek?

Avatar
Balázs75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2006.11.28., kedd 16:18
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Balázs75 »


Na ezt magyarázza meg valaki: 3 napja a végfokaim illesztésével szopok. Ha normálisan összedugok mindent mindennel, a center csatorna torzít, mint a barom. Ha kicserélem valamelyik front és a center csatorna drótját (tehát a center csatorna megy valamelyik frontra és valamelyik front megy a centerre), akkor a torzítás megszűnik. Már az összes hajamat kitéptem... 
A végfokok biztosan hibátlanok, páronként kibpróbáltam őket sztereó előfokkal.

Vezetékek?

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Na ezt magyarázza meg valaki: 3 napja a végfokaim illesztésével szopok. Ha normálisan összedugok mindent mindennel, a center csatorna torzít, mint a barom. Ha kicserélem valamelyik front és a center csatorna drótját (tehát a center csatorna megy valamelyik frontra és valamelyik front megy a centerre), akkor a torzítás megszűnik. Már az összes hajamat kitéptem...
 
A végfokok biztosan hibátlanok, páronként kibpróbáltam őket sztereó előfokkal.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Kísérleteztem a minap, amondó vagyok, hogy továbbra is General. Abszolút moziszerű.
 
Ha gondolod adok RXV 650-et magyarral, cserébe a magyar nélküli 659-ért. Komolyra fordítva: szerintem ez egy elég új modell, legfeljebb néhány szavas kis "intro" füzetet magyaríthattak le hozzá, de ha konkrét problémád van, segítünk szívesen.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”