Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Yamaha termékek

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Illetve kérdés, hogy lehet-e valahol távkapcsolót szerezni még ehhez az erősítőhöz.
A távkapcsoló hibáját 90% valószínűséggel az érintkezők tisztításával orvosolni lehet.
Ügyesen szét kell kapni a távot és alkoholos textíliával vagy vattával/fültisztító pálcikával át kell törölni a bakelit lapra nyomtatott érintkezőket és a gumigombok hátulján a grafitos korongokat.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
BigBear
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2004.04.26., hétf. 22:18
Értékelés: 1

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: BigBear »


Hali!
 
Némi segítséget kérnék a Yamahás társaságtól.
A mélynyomós topicban említettem, hogy van egy régi RX-V620-as erősítőm.
Sajna van egy problémám bele, miszerint a digit hangerőszabályzója vacakol. Nem nagyon akarja tekerni a hangot fel-le, azaz van, hogy "fél órát" tekergetem, mire odébbmászik a valóságban. Ha kissé "megfeszítve" oldalra nyomva vagy húzás-nyomás közben tekerem, akkor okés. Illetve sajnos a távkapcsija is mintha megfeküdt volna, legalábbis tesó említette (most nála üzemel a cucc).
Kaptam tippet is, hogy pl. az encoder mehetett tönkre (ALPS általában) ezt kell cserélni, de azért megkérdezném, hogy érdemes-e javíttatni, vagy sem? A probléma az (is), hogy vidéki vagyok, autó nuku, meg nem is tudom, hol lehetne ezt szervízelni.
Illetve kérdés, hogy lehet-e valahol távkapcsolót szerezni még ehhez az erősítőhöz.
Köszönöm előre is a segítséget.

Avatar
sith7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.08., szer. 08:49
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: sith7 »

Gratula, használd egészséggel !

Home cinema:
TV: Samsung LE37B530
Blu - ray: Samsung BD - P 1600
Erősítő: Yamaha RX-V430 DVD: Denon 1720
Front: Jamo E350 Center: Jamo E3CEN Surround: Jamo E3SUR Sub: Jamo E5SUB2

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


elsôre, 1-2 órai zenehallgatás után: 
már elsôre hallható volt, hogy ez a yamaha, már nem "az". A yamahákra jellemzô kemény hang tovaszállt , valóban zeneibb lett.
a 440hez képest részletezôbbnek tünik, lágyabbnak a hangja-a pink floyd egyik lemezén elöjöttek olyan hangok, amik nem voltak "ott".
a gép persze még közel sincs bejáratva, kell neki jó pár óra.filmes tesztelés a 7végén.
 
 
 
 
pl.: tetszik a funkciója , mikor direkt sztereóba teszi az ember, a kijelzô automatikusan elhalványul.

ugyanez, de most már több órai zene hallgatás és legalább 30 órányi bejáratás után:
(természetesen a hangját össze vetni a yami rxv440-el tudom)
 
zenénél, a hangja lágy, és mikor hangerőt emel az ember, nem erőlködik nem válik harsánnyá, mint ahogy a 440, az ércességnek nyoma sincsen a mélyeiből eltűnt a ( kopogó ) keménység.azért a teljes képhez hozzá tartozik , hogy a cd lejátszó sokat lágyított anno a hangján, zeneibbé " lett ".
már kis hangerőn is úgy érzi az ember, hogy szépen szól, persze ebben szerepet játszhat a + 90watt is.
 
nem használom a multi ch funkciót, mint ahogy az előző erölködőimnél, hiszen a direct sztereó funkció miatt feleslegessé vált.(pont arról beszélgettünk egyik fórumtársunkkal, lehet a multi ch, mesterségeseb teret csinál).
 
mozinál maradt a megszokott yamaha dinamizmus, akinek van, tudja, miről beszélek
 
hát ennyi.nem fényezem tovább
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


igeeeeeeeen ?  
akkor marad 80-on

Maradjon. Jó filmezést és zenehallgatást!


hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


igeeeeeeeen ?  
akkor marad 80-on

Maradjon. Jó filmezést és zenehallgatást!
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


ez a leírása: Frekvencia tartomány: 40 - 140 Hz |

Akkor 140 Hz a felső határ, ezalatti értékeket választhatsz az erősítőn.
De ha 40 Hz az alsó, akkor azt sem javaslom beállítani (sőt a 60 Hz-et sem), mert nem nagyon fog megszólalni. Szerintem hallgasd meg zenén és filmen is a 80, 90 és 100 Hz beállításokat és ezek közül válaszd ki a legjobbat. Ne másokra halgass, mert más a rendszerük, a szobaakusztikájuk és az ízlésük, mint a tied.

Ne másokra halgass, mert más a rendszerük, a szobaakusztikájuk és az ízlésük, mint a tied.
 
igeeeeeeeen ?
 
akkor marad 80-on
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


ez a leírása: Frekvencia tartomány: 40 - 140 Hz |

Akkor 140 Hz a felső határ, ezalatti értékeket választhatsz az erősítőn.
De ha 40 Hz az alsó, akkor azt sem javaslom beállítani (sőt a 60 Hz-et sem), mert nem nagyon fog megszólalni. Szerintem hallgasd meg zenén és filmen is a 80, 90 és 100 Hz beállításokat és ezek közül válaszd ki a legjobbat. Ne másokra halgass, mert más a rendszerük, a szobaakusztikájuk és az ízlésük, mint a tied.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


na most a "gondom" , ami idáig nem volt  
Crossover Frequency: 40, 60,80, 90, 100, 110, 120, 160 and 200 Hz.
 
van egy ilyen funkció.
 
alapból 80 a yamaháknál-itt is ennyi.
végül ezen hagytam , de mit gondoltok, hogy érdemes-e a vágási frekit beállítani, úgy, hogy a sub-on, nincs ilyen beállítási lehetőség.
igazából, csak hallásra tudom, mondjuk a sub távolságát be tudom a menüből.
 
(ha nagyon "sub"-os lesz a téma, akkor a megfelelő helyen folytatom )

Meg kellene tudnod a szub használatijából, honlapjáról, gyártójától, stb., hogy a szub aluláteresztő szűrője milyen frekvencián vág, és csak az alatti értéket állíts be az erősítőn. Ha ugyanis az erősítőn magasabbat állítasz be, mint a szubé, akkor a kettő közötti tartomány számodra el fog veszni, mert az erősítő kiküldi a szubnak, de az nem tudja lesugározni. Pl a szub 100 Hz-en vág, te meg 120-et állítasz be az erősítőn, akkor a 100 és 120 Hz közötti sáv elvész. De az sem jó, ha ugyanannyit állítasz be, mert pl. a vágási meredekségek különbözősége miatt, stb. is veszhet el hang. Általában az állítható vágási frekvenciájú szubokhoz is azt szoktuk ajánlani ilyen erősítő esetén, hogy a szub vágási frekijét tekerjék fel a legmagasabb értékre, hogy az erősítőn beállított frekvenciaérték legyen érvényes, a kettő ne üsse egymást.

ez a leírása:
Frekvencia tartomány: 40 - 140 Hz |
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


azt vettem észre, hogy  DSP használata nélkül, "simán" nem lehet matrix 6.1-et állítani, míg a 440-nél simán. 


annyiban kiegészíténem még, hogyha a dvd lemez nem tartalmazza 6.1 jelet, hiába ex (star wars 3.része mondjuk) nem kapcsol az erősítő ex módba, így állítani sem tudom (vagy ha igen, nem jöttem rá hogyan), az emlitett dsp program(ok) használata nélkül.
ha van jel a lemezen, automatikus, természetesen a kijelzőn is megjelenik a 6.1 csatorna jele, dsp program használata nélkül. (mondjuk nemo nyomában).

nincs, probléma... a jobb hátsót a menüben non-ra állitottam.ha nincs megadva a hátsó hangfal (small, large), nem lehet használni az ex programot.de most már lehet
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


na most a "gondom" , ami idáig nem volt  
Crossover Frequency: 40, 60,80, 90, 100, 110, 120, 160 and 200 Hz.
 
van egy ilyen funkció.
 
alapból 80 a yamaháknál-itt is ennyi.
végül ezen hagytam , de mit gondoltok, hogy érdemes-e a vágási frekit beállítani, úgy, hogy a sub-on, nincs ilyen beállítási lehetőség.
igazából, csak hallásra tudom, mondjuk a sub távolságát be tudom a menüből.
 
(ha nagyon "sub"-os lesz a téma, akkor a megfelelő helyen folytatom )

Meg kellene tudnod a szub használatijából, honlapjáról, gyártójától, stb., hogy a szub aluláteresztő szűrője milyen frekvencián vág, és csak az alatti értéket állíts be az erősítőn. Ha ugyanis az erősítőn magasabbat állítasz be, mint a szubé, akkor a kettő közötti tartomány számodra el fog veszni, mert az erősítő kiküldi a szubnak, de az nem tudja lesugározni. Pl a szub 100 Hz-en vág, te meg 120-et állítasz be az erősítőn, akkor a 100 és 120 Hz közötti sáv elvész. De az sem jó, ha ugyanannyit állítasz be, mert pl. a vágási meredekségek különbözősége miatt, stb. is veszhet el hang. Általában az állítható vágási frekvenciájú szubokhoz is azt szoktuk ajánlani ilyen erősítő esetén, hogy a szub vágási frekijét tekerjék fel a legmagasabb értékre, hogy az erősítőn beállított frekvenciaérték legyen érvényes, a kettő ne üsse egymást.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


na most a "gondom" , ami idáig nem volt
 
Crossover Frequency: 40, 60,80, 90, 100, 110, 120, 160 and 200 Hz.
 
van egy ilyen funkció.
 
alapból 80 a yamaháknál-itt is ennyi.
végül ezen hagytam , de mit gondoltok, hogy érdemes-e a vágási frekit beállítani, úgy, hogy a sub-on, nincs ilyen beállítási lehetőség.
igazából, csak hallásra tudom, mondjuk a sub távolságát be tudom a menüből.
 
(ha nagyon "sub"-os lesz a téma, akkor a megfelelő helyen folytatom )
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Dorian »


MP3-ak esetében vettél észre vmi változást az új DSP miatt?Azt ígérték feljavítja őket a kritikus magas és mély tartományban...

megmondom ( írom ), őszintén, hogy nem élek mp3-al.

Jó neked
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


MP3-ak esetében vettél észre vmi változást az új DSP miatt?Azt ígérték feljavítja őket a kritikus magas és mély tartományban...

megmondom ( írom ), őszintén, hogy nem élek mp3-al.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Dorian »


MP3-ak esetében vettél észre vmi változást az új DSP miatt?
Azt ígérték feljavítja őket a kritikus magas és mély tartományban...
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


azt vettem észre, hogy  DSP használata nélkül, "simán" nem lehet matrix 6.1-et állítani, míg a 440-nél simán. 


annyiban kiegészíténem még, hogyha a dvd lemez nem tartalmazza 6.1 jelet, hiába ex (star wars 3.része mondjuk) nem kapcsol az erősítő ex módba, így állítani sem tudom (vagy ha igen, nem jöttem rá hogyan), az emlitett dsp program(ok) használata nélkül.
ha van jel a lemezen, automatikus, természetesen a kijelzőn is megjelenik a 6.1 csatorna jele, dsp program használata nélkül. (mondjuk nemo nyomában).
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


elsôre, 1-2 órai zenehallgatás után:
 
már elsôre hallható volt, hogy ez a yamaha, már nem "az". A yamahákra jellemzô kemény hang tovaszállt , valóban zeneibb lett.
a 440hez képest részletezôbbnek tünik, lágyabbnak a hangja-a pink floyd egyik lemezén elöjöttek olyan hangok, amik nem voltak "ott".
a gép persze még közel sincs bejáratva, kell neki jó pár óra.filmes tesztelés a 7végén.
végre meg tudom hallgatni a Peter Gabrieleket dts 96/24ben
 
a DSP-ben van jópár felesleges beállítási mód szvsz, a késleltetésen kívül még a surround hangzástér beállítása, amiben "megduplázza a szoba látszólagos hosszát", meg "élénkség" "liveness" beállítások.
azt vettem észre, hogy DSP használata nélkül, "simán" nem lehet matrix 6.1-et állítani, míg a 440-nél simán.
 
pl.: tetszik a funkciója , mikor direkt sztereóba teszi az ember, a kijelzô automatikusan elhalványul.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Balázs75
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2006.11.28., kedd 16:18
Értékelés: 0

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: Balázs75 »

Gratula ergo az új berendezéshez! Nem sokat változtattak a 450-es óta a kinézetén A hangjára kiváncsi lennék én is!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Ma este beüzemelem.
sajnos, nem tudok róla képeket csinálni, vmi bexart a imac-en, nem tudok letölteni képeket. cf kártyáról...
úgyhogy marad ez egyelőre.(vagy egyenlőre? )
mindenesetre kiváncsi leszek a hangjára(az új texas instrumens 64-bites, lebegőpontos Aureus DA7xx audio jelfeldolgozó processzorára (DSP) ill. burr-brown a/d konverterére) főleg zenei anyagoknál.

hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Merthogy az erőlködő menüjéből lehet állítani, nem kapcsolóval. Csak trükkös, mert úgy kell bekapcsolni az erősítőt, hogy a power gomb megnyomásakor nyomva kell tartani a master gombot. Utána a "program" tekerentyűt "speaker imp"-re állítani.
Ezt a marhaságot utólag kijavítanám.
 
Helyesen, a master gomb megnyomásakor nyomva kell tartani a straight-et, és akkor kerül az ember a menübe.

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


Sziasztok! 
Csak most vettem észre a Yamaha klubot. Mivel én is yamahás vagyok belépnék. Rögtön egy kérdésem is volna. Most készülök megvenni egy DSP-A595a-t. Az előfok kimenetekre csak végfokot lehet kötni, vagy integrált erősítőt is? Az AX-492-esemet szeretném rákötni front erősítőnek.

Ha az integrált erősítőn megnyomod a Direct gombot, akkor végfokként funkcionál.

Mindig Direct-ben hallgatom a zenét. Köszi az infót, így sokkal nyugodtabban veszem meg a DSP-A595a-t.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: NZoli »

Egy ős Yamahás, ős Yamahákkal :-)
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Sziasztok! 
Csak most vettem észre a Yamaha klubot. Mivel én is yamahás vagyok belépnék. Rögtön egy kérdésem is volna. Most készülök megvenni egy DSP-A595a-t. Az előfok kimenetekre csak végfokot lehet kötni, vagy integrált erősítőt is? Az AX-492-esemet szeretném rákötni front erősítőnek.

Ha az integrált erősítőn megnyomod a Direct gombot, akkor végfokként funkcionál.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


Sziasztok!
 
Csak most vettem észre a Yamaha klubot. Mivel én is yamahás vagyok belépnék. Rögtön egy kérdésem is volna. Most készülök megvenni egy DSP-A595a-t. Az előfok kimenetekre csak végfokot lehet kötni, vagy integrált erősítőt is? Az AX-492-esemet szeretném rákötni front erősítőnek.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Yamaha termékek

Hozzászólás Szerző: GTomi »


érdekes a yamahának az új számozása
 
régebben könyebb volt
látom megjelentek az internet rádiózáshoz ill. a pc-hez is az erölködői, mi lesz itt még
 
(látom, már vki belinkelte)
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”