Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Soner Audio termékek

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »



Úgy néz ki ex soneres lettem. 36_2_18.gif


 
Kell a változás...én minap megint megbizonyosdtam, hogy miért szeretem a soner hangot...Sonusom imádja...Mint ha neki készitette volna Zoli. Testes hagszerhangok, atmoszférikus izgalom, finomságok...libabőr. Mind megvan, még így közel 10év távlatában is.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tothn »


Úgy néz ki ex soneres lettem. 36_2_18.gif
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »


Lp hallgatás közben:
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »


Ma mértem...
 
integrált soner cdjátszó...18Watt
elöfok...11Watt
Végfok induló áram 348Watt...majd 50Watt
Phono...13Watt
 
Zenehallgatás (CD) közben:

Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »




DAC-kal?
 
nem tudta úgy megoldani, hogy az analógon is jó legyen?


 
Szerintem valamit biztos lehet javítani. A jobb táp már eleve jó tesz a képnek és a hangnak...
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »


DAC-kal?
 
nem tudta úgy megoldani, hogy az analógon is jó legyen?
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »


Rudulf!
Zoli tuningolt Dunet és jobb lett nem picit. Táp/digit XLR kijárat.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »



Alapvetően egyébként egyetértek azzal, amit írsz, de Soner elektronikákból nincsen készlet. Egyedileg készülnek és lean "pull" elv szerint, igényre és nem just in time.


Erős ellentmondás van abban amit írsz, ha egyedileg akar továbbiakban is gyártani akkor nem kell újabb piacokat nyitni.
Nyilván kell egy gyártási potenciál, ha "tömeg" terméket akar.(nem pejoratíve, inkább abban az értelemben, hogy nagyobb körhöz jusson el)
 
Egyébiránt túlvan misztifikálva a konkurencia. Gyakorlatban a konkurencia a media markt és társai által kínált gagyi cucc. Egy hétköznapi ember nem hallott még se Heedről, se Bodorról..vagy akár Martin Loganről..de tetszőlegesen idehelyettesíthetsz bármit a sonyn és tsain kívül.
 
Felvevő piac pedig van,sőt érdeklődés is, csak nemtudnak elindulni máshová a "managerek" mint a nagy áruházakba, mert "nincs" idejük.
 

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »


De ez nem kenyér, ami mindenkinek kell.
 
A terméket az igény alapján lehet eladni. Igényt annál a rétegnél lehet generálni, akiknek ezen aszinten van rá pénzük. De sok 10000 termékből válogathatnak és mondjuk felének szuper jó marketing szövege van. Hogyan adnád el.
 
A végén arra jutunk, hogy csak az ár/érték alapján tudod eladni, amit meg nagyon jól kell demonstrálni. Esetleg kreálni kell egy ideológiát (Heed), vagy dizájnolni (Bodor), stb. Ez mind nagy beruházás vagy sok évnyi következetes munka.
 
Alapvetően egyébként egyetértek azzal, amit írsz, de Soner elektronikákból nincsen készlet. Egyedileg készülnek és lean "pull" elv szerint, igényre és nem just in time.
 
Jó kritikákkal el lehetne adni, de ahhoz kellene sok 10 termék, amit szétküld külföldön tesztelésre.
 
Például mi van, ha egy teszt után 3-an akarnak venni készüléket? Ki is kell szolgálni a vevőket, de sokszor a beszállító hónapokig nem küld alapanyagot, mert gagyi a vevőkiszolgálása vagy mert keveset rendelnek tőle.
 
Zoli nem szereti elhallgatni a véleményét, ezért vélhetőleg a marketinges szerepet nem rá kell osztani.
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »



De hány magyar gyártónak van biztos piaca Magyarországon?
50 évnyi vásárlói berögződést és a hihetetlen mennyiségű pénzt, amit a nagy nevek belefeccöltek, azt nem lehet űberelni rövid távon.
 
Szerintem ezeknek a készülékeknek csak speciális közgben van létjogosultsága. Olyan fogja megvenni, aki tudja mit vesz.


Nem értek egyet.
 
Azzal van a gond, hogy a legtöbb (megmerem kockáztatni hifiben egyik sem) gyártó nem ért a kereskedelemhez/prhez/marketinghez.
 
Nincsenek normális bemutatótermeik, nincsenek rendezvényeik. Gyakorlatilag a highend show az egyetlen forum ahol a "nép" szembesül a hifivel/highenddel. Ott meg nem lehet normálisan eladni (konkurencia, tömeg, rossz körülmények).
 
Erre a forumra sem tudnak sokan rátalálni. Egy mediamarktban meg nem találsz normális terméket. Ha elő sem jönnek a gyártók akkor me csodálkozanak, hogy nincs vásárló. Valószínűleg a magyar gyártók felét mi sem ismernénk ha nem lenne például ez a forum.
 
Kapásból 10-20 dolgot feltudnék sorolni mit kellene tenni:
Promózni multiknál (rendezvényeknél)...
Szórólapozni..
Nyiltnapozni..
Stb stb.
 

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »



Én magam részéről nem feltétlen törnék külföldi piacra, ha ezzel foglalkoznék.
 
Itthon is nagy felvevő piac lenne multinál dolgozók és vállalkozók körében. Inkább úgy egyáltalában a hifit kellene népszerűsíten itthon, hogy ne álljon meg az emberek ismerete meg izlése a sony és társainál.
Sok embernek van pénze..csak nem tudja reklámok meg hype híjján mire költse..elég csak megnézni mennyien mászkálnak a bkv-n 200 ezres telefonokkal..
 
Nyilván egy idő múlva kilehetne nőni ezt a hazai piacot is, de ha valaki végre a "hittérítéssel" foglalkozna itthon, akkor szépen lehetne ezzel is a pecsenyét sütögetni.


 
De hány magyar gyártónak van biztos piaca Magyarországon?
50 évnyi vásárlói berögződést és a hihetetlen mennyiségű pénzt, amit a nagy nevek belefeccöltek, azt nem lehet űberelni rövid távon.
 
Szerintem ezeknek a készülékeknek csak speciális közgben van létjogosultsága. Olyan fogja megvenni, aki tudja mit vesz.
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »



tehetsz egy próbát Siltechel is, az olcsóbb verziókkal is meglepően jól szól a soner: Paris, New York. De az Analisys plust is ajánlom.


Vagy régi réz kábelek pl. audioquest midnight2
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tothn »

tehetsz egy próbát Siltechel is, az olcsóbb verziókkal is meglepően jól szól a soner: Paris, New York. De az Analisys plust is ajánlom.
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Rag »


Sziasztok!
 
Soner integráltamhoz keresnék új kábelt. Némi átrendezés miatt a régi rövid, ezért kellene a 2x3m.
Harmony-ra nem telik...
Max 40-50eFt-ét tudnék rászánni a használtra, ha találok valamit.
Szóval ha valaki úgy érzi a "Soner társadalomba", hogy adna nekem kölcsön hallgatni/próbálni kábelt, akkor légyszíves jelentkezzen privátban.
 
 
Üdv
Rag
Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Avatar
SoXxX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2004.03.10., szer. 22:57
Értékelés: 342

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SoXxX »



Eladná Zoli külföldre is, de abba be kellene sokat ruházni már az elején (minősíttetések, pl. RoH, stb.).
Én nagyon szívesen segítenék neki, de nem tudok. Látom, hogy már Bodorék is bekerültek egy (vagy több) újságba. Nem is tudom én hogy kezdenék neki, dizájn frissítéssel, misztifikálással, olcsósítással. Fene tudja.
 
Hang alapján el lehetne adni külföldön. Itthon a Soner is drága nagyon sok embernek. Főleg azért, mert az ember rájön, hogy komplett rendszerben működik igazán és úgy már szép summa a vége.
 
Viszont ár/érték arányban nagyon ott van.
 
Ti hogyan törnétek ki a külföldi piacokra és melyikre?
 
Üdv.: R


 
Én magam részéről nem feltétlen törnék külföldi piacra, ha ezzel foglalkoznék.
 
Itthon is nagy felvevő piac lenne multinál dolgozók és vállalkozók körében. Inkább úgy egyáltalában a hifit kellene népszerűsíten itthon, hogy ne álljon meg az emberek ismerete meg izlése a sony és társainál.
Sok embernek van pénze..csak nem tudja reklámok meg hype híjján mire költse..elég csak megnézni mennyien mászkálnak a bkv-n 200 ezres telefonokkal..
 
Nyilván egy idő múlva kilehetne nőni ezt a hazai piacot is, de ha valaki végre a "hittérítéssel" foglalkozna itthon, akkor szépen lehetne ezzel is a pecsenyét sütögetni.
 

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »


Szerintem szívesen átfordítaná ezt az ellenkezőjére.
 
Ki nem...
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »



Eladná Zoli külföldre is, de abba be kellene sokat ruházni már az elején (minősíttetések, pl. RoH, stb.).
Én nagyon szívesen segítenék neki, de nem tudok. Látom, hogy már Bodorék is bekerültek egy (vagy több) újságba. Nem is tudom én hogy kezdenék neki, dizájn frissítéssel, misztifikálással, olcsósítással. Fene tudja.
 
Hang alapján el lehetne adni külföldön. Itthon a Soner is drága nagyon sok embernek. Főleg azért, mert az ember rájön, hogy komplett rendszerben működik igazán és úgy már szép summa a vége.
 
Viszont ár/érték arányban nagyon ott van.
 
Ti hogyan törnétek ki a külföldi piacokra és melyikre?
 
Üdv.: R


 
A heed audio fő tevékenysége a készülék fejlesztés és árusítás... Zolinak fő tevékenysége a professzionális szervizelés.
A hifivel nem keres nagy pénzt inkább hobbija. Amit eladásokkal keres azt mindig visszafordítja fejlesztésre.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »



 
A Soner, ha jól sejtem, más utat követ, ők alapvetően ide készítik a termékeiket, erre a piacra pozicionálva, s talán ezért jobb talán az ár érték arányuk.


 
Eladná Zoli külföldre is, de abba be kellene sokat ruházni már az elején (minősíttetések, pl. RoH, stb.).
Én nagyon szívesen segítenék neki, de nem tudok. Látom, hogy már Bodorék is bekerültek egy (vagy több) újságba. Nem is tudom én hogy kezdenék neki, dizájn frissítéssel, misztifikálással, olcsósítással. Fene tudja.
 
Hang alapján el lehetne adni külföldön. Itthon a Soner is drága nagyon sok embernek. Főleg azért, mert az ember rájön, hogy komplett rendszerben működik igazán és úgy már szép summa a vége.
 
Viszont ár/érték arányban nagyon ott van.
 
Ti hogyan törnétek ki a külföldi piacokra és melyikre?
 
Üdv.: R
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: AVX »



A HEED termékek drágasága relatív. Azt gondolom a mi pénztárcánknak valóban drága. Azonban a cég nem hazánkat tekinti alapvető piacának, amit deklaráltak is. Az áraikat így a versenytársaik árai és a külpiacok árviszonyai befolyásolják.
 
 


 
Ez jogos.

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: forgi »


A HEED termékek drágasága relatív. Azt gondolom a mi pénztárcánknak valóban drága. Azonban a cég nem hazánkat tekinti alapvető piacának, amit deklaráltak is. Az áraikat így a versenytársaik árai és a külpiacok árviszonyai befolyásolják.
Jó pár évvel ezelőtt emlékszem, amikor "olcsóbban" hozzá lehetett jutni a termékeikhez nálunk. A történet vége az lett, hogy valaki ügyes(kedő) ember itthon kezdett vásárolni és Nyugat-Európába értékesített. Ez az olcsóbb árak végét jelentette kishazánkban, mivel ahogy Huszti Zsolt annó ezt megírta, az egyik (talán a német) legnagyobb partnerük, aki fontos volt számukra, ezt eléggé rossz néven vette. Nyilván nem lett volna szerencsés őket elveszíteni.
A Soner, ha jól sejtem, más utat követ, ők alapvetően ide készítik a termékeiket, erre a piacra pozicionálva, s talán ezért jobb talán az ár érték arányuk.
 
 

A HEED-nek az egyik legnagyobb gondja,hogy túl drága.
Nekem a legnagyobb rendszer volt.Még féláron sem volt olcsó.Ennyit kevesen fizetnek ki érte,ezért inkább csak az olcsóbbakat tudja meghallgatni.
Az sem mindegy,hogy milyen dobozt akasztunk rá.
 
A dynohoz a Soner szerintem is jól passzolhat,de itt sem annyira egyértelmű a dolog,mert sajnos a dyno is túl van nagyon árazva,emiatt szintén sokan csak az olcsóbbakkal rendelkeznek.
Nekem rengeteg dyno dobozom volt,tehát mondhatom azt,hogy valamennyire ismerem ezt a márkát.Egy szint alatt felejtős.Az 1.4 már nem színez,így nem biztos,hogy ahhoz is jó lenne.
A Charioval ugyan az a gond,mint a dynoval.Egy szint alatt túl nagy a mélykiemelése.Azokhoz is biztos jó lenne a Soner,de pl a Sonnet-hez már nem biztos.Nekem ilyen is van most.A Krell,ami szintén nagyon száraz hangú,borzalmas párost alkotott vele.Ez a 300-as régebbi modell.lehet a nagyobbak már másként szólnak.Nekem olyan nincs.
A Korsun nagy erősítőjével sem passzolt,pedig az is nagyon jó a dynokhoz.



Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
 
Amíg Heed rendszerem volt sokáig elégedett voltam, de mindig volt egy kis hiányérzetem.
Tér hiány és szűk sávszélek volt a fő probléma.
 
Talán a dyno-hoz ezért is passzol. kérdés, hogy mi a forrás?


 
A HEED-nek az egyik legnagyobb gondja,hogy túl drága.
Nekem a legnagyobb rendszer volt.Még féláron sem volt olcsó.Ennyit kevesen fizetnek ki érte,ezért inkább csak az olcsóbbakat tudja meghallgatni.
Az sem mindegy,hogy milyen dobozt akasztunk rá.
 
A dynohoz a Soner szerintem is jól passzolhat,de itt sem annyira egyértelmű a dolog,mert sajnos a dyno is túl van nagyon árazva,emiatt szintén sokan csak az olcsóbbakkal rendelkeznek.
Nekem rengeteg dyno dobozom volt,tehát mondhatom azt,hogy valamennyire ismerem ezt a márkát.Egy szint alatt felejtős.Az 1.4 már nem színez,így nem biztos,hogy ahhoz is jó lenne.
A Charioval ugyan az a gond,mint a dynoval.Egy szint alatt túl nagy a mélykiemelése.Azokhoz is biztos jó lenne a Soner,de pl a Sonnet-hez már nem biztos.Nekem ilyen is van most.A Krell,ami szintén nagyon száraz hangú,borzalmas párost alkotott vele.Ez a 300-as régebbi modell.lehet a nagyobbak már másként szólnak.Nekem olyan nincs.
A Korsun nagy erősítőjével sem passzolt,pedig az is nagyon jó a dynokhoz.

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: violin »



Ott a pont.
 
Ha már soha senki nem tett fel ilyet, akkor én egy kis részletet bátorkodtam...


 
És a többi...?! Még! Még!
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Rag »


Ott a pont.
 
Ha már soha senki nem tett fel ilyet, akkor én egy kis részletet bátorkodtam...
Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1052

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: violin »


Csak nem egy integrált belseje.... ....?
Ne csigázz....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
Rag
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2005.03.30., szer. 11:12
Értékelés: 17

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Rag »


Találós kérdés: Mi ez?

Sztereó: Project turntable, Pioneer N-50, Pioneer PDS-901
Pointe Amplifica, vanDamme, Belden, Opera 2, Sytem Audio 1550
Mozi: CA Azur 551R + Sony KD-55XE9005

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”