Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Monolith Flat kávédaráló

jana86
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018.08.09., csüt. 21:34
Értékelés: 6

Re: Monolith Flat kávédaráló

Hozzászólás Szerző: jana86 »

AVX írta:
2020.10.17., szomb. 11:28
"Az ára bruttó 930 ezer Ft. Ez nem kevés, de a mostani beszerzési ár alatt van kb. 350 USD + Áfával, és azonnal elérhető,"

Azt hogy azonnal elérhető, ezt lehet kevesen tudják mit jelent.
A gyártó termékeit kizárólag előrendelésben lehet megvenni, de azt is csak limitál mennyiségben.
A nagyobbikból én is akartam rendelni, de 1 év után letettem róla.
A gyártó termékei ennyire sikeresek.
Így igaz, köszönöm a kiegészítést!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Re: Monolith Flat kávédaráló

Hozzászólás Szerző: AVX »

"Az ára bruttó 930 ezer Ft. Ez nem kevés, de a mostani beszerzési ár alatt van kb. 350 USD + Áfával, és azonnal elérhető,"

Azt hogy azonnal elérhető, ezt lehet kevesen tudják mit jelent.
A gyártó termékeit kizárólag előrendelésben lehet megvenni, de azt is csak limitál mennyiségben.
A nagyobbikból én is akartam rendelni, de 1 év után letettem róla.
A gyártó termékei ennyire sikeresek.

jana86
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018.08.09., csüt. 21:34
Értékelés: 6

Monolith Flat kávédaráló

Hozzászólás Szerző: jana86 »

Eladóvá vált Monolith Flat high-end kávédarálóm. Made in USA, egyadagos őrlésre tervezett precíziós szerkezet.

2019 májusban érkezett hozzám, idén márciustól ritkán használom, mert megjött a nagy tesója. Így maximum 30 kg kávé mehetett át rajta, ami a 4800 kg-ra kalibrált kések élettartamának igencsak az elején jár még. :) Titán-nitrid bevonatú, a gyártó igénye alapján módosított profilú Mythos késekkel szerelt. Közepesen világos - világos kávék őrléséhez javaslom. Persze sötétebbre is működik, csak ágyúval verébre lövés lenne. A kések átmérője 75 mm, de a "standard" változatnál nagyobb a vágófelületük - 80-82 mm késeknek megfelelő.

A gyártó honlapja:
https://www.kafatek.com/index.php/monol ... o-grinder/

Az ára bruttó 930 ezer Ft. Ez nem kevés, de a mostani beszerzési ár alatt van kb. 350 USD + Áfával, és azonnal elérhető, kipróbálható Budapest közelében, Telkiben.

Érd.: itt vagy a +36 húsz 932nulla408 telefonszámon.
Monolith_Flat.jpg
Monolith_Flat.jpg (426.95 KiB) Megtekintve 1117 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Használt kávédarálók, pörkölők.”