Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Moderátor: hazimozi-studio

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


Sajnos még nem volt lehetőségem ellátogatni ebbe a szentélybe, de meg kell adni, jól néz ki. Bár, ha szabad, van pár dolog, ami nem nyerte el a tetszésem. Pld. szerintem a vetített kép lehetne jóval nagyobb. Azt sem értem, miért nincsen a center és a frontok egy vonalban. Ez a kiült, gagyi ülőgarnitúra ebből a szobából talán a leginkább kilógó elem. a rakc szekrény is (nekem) elüt nagyon a szoba által sugallt színvonalhoz. Bízom benne, ezt még átalakítják, s csak ideiglenes. A dizájn amúgy bejön. Gratulálok hozzá! A Synthesis hangját egyszer hallottam, lenyűgözött. Sokan a Genelec mutatványához hasonlítják, ami a Rezső són volt. Sajnos idén nem tudtam kimenni.
Jaj a mester tanít! 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Sajnos még nem volt lehetőségem ellátogatni ebbe a szentélybe, de meg kell adni, jól néz ki. Bár, ha szabad, van pár dolog, ami nem nyerte el a tetszésem. Pld. szerintem a vetített kép lehetne jóval nagyobb. Azt sem értem, miért nincsen a center és a frontok egy vonalban. Ez a kiült, gagyi ülőgarnitúra ebből a szobából talán a leginkább kilógó elem. a rakc szekrény is (nekem) elüt nagyon a szoba által sugallt színvonalhoz. Bízom benne, ezt még átalakítják, s csak ideiglenes. A dizájn amúgy bejön. Gratulálok hozzá! A Synthesis hangját egyszer hallottam, lenyűgözött. Sokan a Genelec mutatványához hasonlítják, ami a Rezső són volt. Sajnos idén nem tudtam kimenni.
2 dolog ami nem stimmel. A garnitúra ideglenes, már folyamatban van az új üllő alkalmatosság. A rack szekrényből te semmit sem látsz, el van rejtve még az ajtó megtalálásához is erőltetni kéne a szemed. A front oldalon van, a bal oldali hangfal mögött. A képen látszik bevilágítva az ajtó körvonala, de félhomályban alig látni.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Zozi09
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2015.10.09., pén. 18:43
Értékelés: 9

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Zozi09 »



Néhány fotó az egyik bemutatótermi szobánkról.
 
Előzetes időpont egyeztetést követően mindenkit szívesen látunk egy felejthetetlen házimozi demóra!
 
Bővebb információ tevékenységünkről és munkáinkról ide kattintva >>
 
Bővebb információk hifi és házimozi bemutatótermünk elérhetőségéről  ide kattintva >>
 
Üdv
 
Házimozi Stúdió

 
Sajnos még nem volt lehetőségem ellátogatni ebbe a szentélybe, de meg kell adni, jól néz ki. Bár, ha szabad, van pár dolog, ami nem nyerte el a tetszésem. Pld. szerintem a vetített kép lehetne jóval nagyobb. Azt sem értem, miért nincsen a center és a frontok egy vonalban. Ez a kiült, gagyi ülőgarnitúra ebből a szobából talán a leginkább kilógó elem. a rakc szekrény is (nekem) elüt nagyon a szoba által sugallt színvonalhoz. Bízom benne, ezt még átalakítják, s csak ideiglenes. A dizájn amúgy bejön. Gratulálok hozzá! A Synthesis hangját egyszer hallottam, lenyűgözött. Sokan a Genelec mutatványához hasonlítják, ami a Rezső són volt. Sajnos idén nem tudtam kimenni.

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: paler »

Szerintem is szuper szoba....és a hang     még mindig a hatása alatt vagyok    

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »

Baromi jó képek! 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Néhány fotó az egyik bemutatótermi szobánkról.
 
Előzetes időpont egyeztetést követően mindenkit szívesen látunk egy felejthetetlen házimozi demóra!
 
Bővebb információ tevékenységünkről és munkáinkról ide kattintva >>
 
Bővebb információk hifi és házimozi bemutatótermünk elérhetőségéről  ide kattintva >>
 
Üdv
 
Házimozi Stúdió








Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves Spiky03!
 
Lesz még nyílt napunk a jövőben.   
 
Üdv
Házimozi Stúdió
 

Remélem még lesz máskor is ilyen Nyílt napotok, mert sajnos normál nyitvatartási időben képtelenség eljutni hozzátok, mert az pont egybeesik az én munkaidőmmel.
 
Pert annyian jót írtak arról a JBL rendszerről, hogy csak meg kellene valamikor fülelni nekem is.


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Egy éve van xmc1esem, ráadásul 5 percre lakok. Meghallgathatom, nálatok hogy működik?
Kedves Bajnokpityu!
 
Meghallgathatod természetesen! Kérlek, előtte 1-2 nappal tisztelj meg minket egy telefonhívással és egyeztessünk időpontot, hogy a számodra érdekelt eszközt/rendszert előre be tudjuk üzemelni.

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
t97eat
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2007.02.14., szer. 13:07
Értékelés: 208

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: t97eat »

A JBL synthesis SDP-45 valójában egy "átcsomagolt" Bryston SP3. Én a Bryston verziót ismerem, igazából a legjobb proci, amivel valaha is találkoztam ebben az arkategóriában. Aztán van még hozzá Cinemike tuning is, onnantól kezdve nem sok alternatíva marad vele szemben, bármilyen árkategóriában is keresgélünk. Kapható egyebként Lexicon MC-14 néven is. Igazából egy baja van: az ára. 

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


   Tegnap délelőtt tettünk látogatást a Hms-nál.
 
  Nekünk szerencsénk volt mert először a XMC-1-vel kezdtünk, amire nagyon kíváncsiak voltunk már.  A meghallgatás után a véleményünk egyértelműen az volt, hogy még
nagyon nyers a rendszer és a beállításokon is csiszolni kell egy kicsit és egy proji beállítás sem ártana.
 Gondolom sokan kiegyeznének ezzel a rendszerrel otthon.
 
 A lenti Jbl  Synthesis szoba az már teljesen más kategória már belépéskor is rögtön feltűnik az embernek. 
A kép és a hang nagyon összhangban van és egyenesen lehengerlő zenén és mozin is. Láttam és hallottam már egy jó pár rendszert de ez egyszerűen lehengerlő 
a maga módján. A hang az egyszerűen fantasztikus, dolby atmos ide oda ez az nélkül is remekül szól. 
Ezzel a hanggal és képpel ellennék azt hiszem nagyon sokáig de sajna egyenlőre elérhetetlen számomra.
 
  Gratulálunk az igényes és profi kivitelezéshez és köszönjük a szívélyes vendéglátást egy nagy élmény volt.   
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


nekem zenei anyaggal kifejezetten tetszett az xmc1+ revel+rel öszeállítás, a mozi valóban nem volt túl jó, de azt még csiszolni kell és biztosan fasza lesz az is!
 
A synthesis mindent visz, még mindig  
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves Turbo (és valamennyi XMC-1 érdeklődő), 
Az XMC-1 processzorral és a Dirac szobaakusztika korrektorral még mi is meg kell hogy ismerkedjünk mélyrehatóbban ahhoz, hogy a maximumot előhozhassuk belőle, amit most hétvégén hallottatok az egy nagyon-nagyon frissen bemért rendszer volt, melynek finomhangolására sajnos az idő szűke miatt nem volt lehetőség. Tehát, ez még közel sem a processzor valódi tudásának legjava. Bízunk benne, hogy a megfelelő mélysugárzó beállításokkal a dinamika és a tisztaság épp olyan ütős lesz, amilyet magunk is elvárunk.
 
A SIM2 NERO 3 szoftvere a közeljövőben frissülni fog, így végre az ő képét is lesz módunk csiszolgatni :-).
 
Még egyszer köszönjük a látogatást és a hasznos visszajelzéseket!
 
Üdv
 
Házimozi Stúdió
 
 

Szombaton én is meglátogattam a HMS-t, ezek szerint Paler kollegával és kedves párjával.
 
Én szót ejtenék a képről is, mert szerintem a mozi élmény 50-50%-ban múlik a képen és a hangon.
Elsőnek a JBL Synthesis és a Sim2 M120-as produkcióját kaptuk, szürke Stewart vásznon.
A projinak nagyon kellemes képe volt, természetes színekkel, jó feketékel. Én rendkívűl érzékeny vagyok a szivárványra, de ennél a gépnél egyáltalán nem láttam. A JBL produkciója félelmetesen precíz, pontos, és lehengerlő volt, igazi 'ultimate' rendszer. Hallottam már jóval olcsóbb rendszereket is, amik nagyon tetszettek, de ezzel azt hiszem együtt tudnák élni. Gyakorlatilag zenén és mozin sem mutatott semmilyen gyengeséget.
Másodjára jött az Emotiva a Revel-ekkel és a Sim2 NERO3. Hmm, probálok finoman fogalmazni, de előre is elnézést kérek ha nem sikerül. A kép borzalmas volt. Túlszaturált, a szivárványtól a szemem kifolyt, fekete semmi, mindez tetézve eszméletlen lassú és durva dinamikus írisszel. Sajnos az Emotiva produkciója is siralmas volt számomra (Tonyka meg fog ölni) A hang mosott volt, pontatlan, dinamikátlan, mélyek egyáltalán nem voltak. Nem tudom, hogy ezt mi okozta, a hangdobozok vagy az elektronika, nehezen tudom elhinni, hogy az Emo ennyire rossz lenne.
Ezek után kénytelen voltam másodjára is visszalopózni a JBL-ekhez, amik újfent elvarázsoltak.
 
Közben összefutottam Fish-el egy pacsi erejéig, Cutler-rel meg némi eszmecsere is belefért.
 
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a HMS-nél a kedves fogadtatást és, hogy elviseltek.


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Szombaton én is meglátogattam a HMS-t, ezek szerint Paler kollegával és kedves párjával.
 
Én szót ejtenék a képről is, mert szerintem a mozi élmény 50-50%-ban múlik a képen és a hangon.
Elsőnek a JBL Synthesis és a Sim2 M120-as produkcióját kaptuk, szürke Stewart vásznon.
A projinak nagyon kellemes képe volt, természetes színekkel, jó feketékel. Én rendkívűl érzékeny vagyok a szivárványra, de ennél a gépnél egyáltalán nem láttam. A JBL produkciója félelmetesen precíz, pontos, és lehengerlő volt, igazi 'ultimate' rendszer. Hallottam már jóval olcsóbb rendszereket is, amik nagyon tetszettek, de ezzel azt hiszem együtt tudnák élni. Gyakorlatilag zenén és mozin sem mutatott semmilyen gyengeséget.
Másodjára jött az Emotiva a Revel-ekkel és a Sim2 NERO3. Hmm, probálok finoman fogalmazni, de előre is elnézést kérek ha nem sikerül. A kép borzalmas volt. Túlszaturált, a szivárványtól a szemem kifolyt, fekete semmi, mindez tetézve eszméletlen lassú és durva dinamikus írisszel. Sajnos az Emotiva produkciója is siralmas volt számomra (Tonyka meg fog ölni) A hang mosott volt, pontatlan, dinamikátlan, mélyek egyáltalán nem voltak. Nem tudom, hogy ezt mi okozta, a hangdobozok vagy az elektronika, nehezen tudom elhinni, hogy az Emo ennyire rossz lenne.
Ezek után kénytelen voltam másodjára is visszalopózni a JBL-ekhez, amik újfent elvarázsoltak.
 
Közben összefutottam Fish-el egy pacsi erejéig, Cutler-rel meg némi eszmecsere is belefért.
 
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a HMS-nél a kedves fogadtatást és, hogy elviseltek.

 
Semmikép nem öllek meg. Hasonló a véleményem, mi ma voltunk Termivel. Sajnos nem jó az XMC1. Ha tényleg kiváncsi vagy rá Cecil-nél kell meghallgatni. Mondjuk az eleve hiba, h a JBL-ek után megy fel valaki. Ebben az esetben persze ez sem segíttene. Mi először oda mentünk.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Turbo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2003.09.23., kedd 21:19
Értékelés: 70

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Turbo »


Szombaton én is meglátogattam a HMS-t, ezek szerint Paler kollegával és kedves párjával.
 
Én szót ejtenék a képről is, mert szerintem a mozi élmény 50-50%-ban múlik a képen és a hangon.
Elsőnek a JBL Synthesis és a Sim2 M120-as produkcióját kaptuk, szürke Stewart vásznon.
A projinak nagyon kellemes képe volt, természetes színekkel, jó feketékel. Én rendkívűl érzékeny vagyok a szivárványra, de ennél a gépnél egyáltalán nem láttam. A JBL produkciója félelmetesen precíz, pontos, és lehengerlő volt, igazi 'ultimate' rendszer. Hallottam már jóval olcsóbb rendszereket is, amik nagyon tetszettek, de ezzel azt hiszem együtt tudnák élni. Gyakorlatilag zenén és mozin sem mutatott semmilyen gyengeséget.
Másodjára jött az Emotiva a Revel-ekkel és a Sim2 NERO3. Hmm, probálok finoman fogalmazni, de előre is elnézést kérek ha nem sikerül. A kép borzalmas volt. Túlszaturált, a szivárványtól a szemem kifolyt, fekete semmi, mindez tetézve eszméletlen lassú és durva dinamikus írisszel. Sajnos az Emotiva produkciója is siralmas volt számomra (Tonyka meg fog ölni) A hang mosott volt, pontatlan, dinamikátlan, mélyek egyáltalán nem voltak. Nem tudom, hogy ezt mi okozta, a hangdobozok vagy az elektronika, nehezen tudom elhinni, hogy az Emo ennyire rossz lenne.
Ezek után kénytelen voltam másodjára is visszalopózni a JBL-ekhez, amik újfent elvarázsoltak.
 
Közben összefutottam Fish-el egy pacsi erejéig, Cutler-rel meg némi eszmecsere is belefért.
 
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a HMS-nél a kedves fogadtatást és, hogy elviseltek.
 
 

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »


Remélem még lesz máskor is ilyen Nyílt napotok, mert sajnos normál nyitvatartási időben képtelenség eljutni hozzátok, mert az pont egybeesik az én munkaidőmmel.
 
Pert annyian jót írtak arról a JBL rendszerről, hogy csak meg kellene valamikor fülelni nekem is.
 
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: paler »


A párommal nekünk is végre sikerült a hétvégén eljutnunk a Házimozi Stúdióba. Sajnálatos módon nem a kisszobába kezdtünk a demózást, ahol az Emotiva XMC-1, XPA-5 a Revelek-et és Rel-et hallgathattuk meg, mert így már az ő produkciójukra igazán nem tudtam érdemben figyelni. Egyfolytában a lent hallott JBL Synthesis előadása, produkciója járt a fejembe, hogy ha itt fent vége lesz a demónak, akkor egy újabb körre be kell ülnöm a JBL Synthesis szentélybe. Így igazán objektíven nem tudok az XMC-1 és társairól (XPA-5, Revel, Rel) nyilatkozni, mivel mindvégig a JBL Synthesis hatása alatt voltam. Esetleg annyit tudok írni a XMC-1-ről hogy külsőre igazán tetszetős készülék élőben.

 

Hát igen a JBL Synthesis végül megadta számomra mind azt ami a Szombati napomból eddig hiányzott, a WOW faktort, a libabőrt, a dinamikát, pontosságot, zenén a megfelelő természetességet, mozin az átütő dögöt. Egyszerűen beszippantott a filmbe, és nem engedet ki, összezúzott, magával ragadott, és a film apró részleteivel elárasztott. Itt számomra nem hiányzott a Dolby Atmos, úgy volt jó az egész, ahogy volt. Teljesen kész voltam, de hála Istennek csak felkerült az a bizonyos korona a Szombati napomra. De végül csak meg lett a TÖKÉLETES HANG, az igazi HIGH END, amivel életem végéig ellenék.

És hajjaj, ami meg odalent készülget, na az úgy gondolom maga lesz a pokol. Ha elkészülnek vele, újra el kell mennem, hogy meghallgassam és elemésztődjek benne, mert hogy elfogok kárhozni az egyszer már biztos. 

 

Tehát a Szombati napom a gyengének mondható kezdés után egy fantasztikus élménnyel sikerült zárnom, amit köszönök a Házimozi stúdiónak és természetesen a JBL Synthesis-nek. 

A párommal jól éreztük magunkat. Köszönjük.  


JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »



Mi is köszi hogy jöttetek! 
 
Közben a kis kék Emotiva szobába bekerült a nagyobbik Revel center. sooooooookkal jobb, hála Istennek...

zsír  mondtuk ,hogy jobb lesz
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »

Egy éve van xmc1esem, ráadásul 5 percre lakok. Meghallgathatom, nálatok hogy működik?

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves Csöpi!
Hálásak vagyunk a beszámolóért és az elismerő szavakért. Egyébként mindenkinek köszönjük, hogy ma és tegnap ellátogattatok hozzánk!
 
Ne feledjétek ugyanakkor, hogy bemutatótermünk bármikor látogatható, hétfőtől péntekig 10:00-tól 17:00-ig nyitva vagyunk, és ha előtte egy nappal ránk telefonáltok akkor bármilyen készletünkön lévő szettet/rendszert előre beüzemelünk a demóra!
 
Az XMC-1-et és a Dirac-ot továbbra is tanulmányozzuk, hogy az eredmény mihamarabb tökéletes legyen.
 
Még egyszer köszönjük a részvételt, további szép estét!
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
csöpi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2006.11.08., szer. 19:08
Értékelés: 288

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: csöpi »


Tegnap délelőtt mi is látogatást tettünk Firekiller kollégával a HMS bemutatótermében Törökbálinton.
Igazán szép környéken található maga az épület.
Kívülről "csak" egy modern családi háznak tűnik,de bent található maga a kánaán...
2 berendezett helységben hallgattunk/néztünk filmet-zenét vegyesen.
 
A nagyobb,nappali méretű helységben a JBL rendszer minden szempontból 5 csillagos!!!
Brutál dinamika,tér,részletek.Nagyon ott volt a szeren...a szőnyeg pedig...
Én egy kicsit nagyobb vásznat elbírtam volna viselni,de elmagyarázták,hogy a szellőztető rendszer miatt ekkora volt a max amit ki tudtak építeni.
Házigazdánk megmutatott még 2 félkész helységet.Az alagsorban lévőben lesz majd nagyobb kép motoros maszkolással.Amit láttunk,hallottunk az előkészületekből,ez lesz majd az über-moziszoba!!!
 
A fenti tetőtéri szobában volt az XMC-1.Minden szempontból visszalépés volt a lenti szobához képest,de így is nagyon sokan kiegyeznének vele szerintem...
Legjobban a dinamika-és mélyhiány tűnt föl.Vendéglátóink elmondták,hogy az XMC is annyira friss,hogy csak aznap reggel tudtak egy gyors mérést eszközölni.A REL subnak is más helyet kell keresniük,mert ott elég gyengén adta(ezt mi is észrevettük).
 
Sajnos nyílt nap lévén sorban jöttek a látogatók így hamar be kellett fejeznünk a szájtátást,fülhegyezést.Pedig maradtunk még volna!
Azt hiszem nem először,és utóljára voltunk ott mi sem,ha kész lesz a többi helység akkor "I'll be back"
 
Röviden felsorolva:-kulturált,nyugodt környezet
                              -hozzáértő,szívélyes vendéglátók
                              -exkluzív,minőségi berendezések
                              -profi kivitelezés
 
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást!
Kép:Sony VPL-VW50
ScreenLine Amleto 250x140 1.4Gain
CD-DVD:Sony DVP-S 7700
Erősítő:Yamaha RX-A 3030
Médialejátszó:HTPC+Bluesound Node 2i
Hangfalak:Clarus Titan front,Titan center,Rhea háttér
SUB: Focal Cobalt sw800
Kábelek:Neotech-Audioquest kábelek,Néhai tápelosztó

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Köszi ismét a lehetőséget!  Nagyon jól éreztük magunkat!
Mi is köszi hogy jöttetek! 
 
Közben a kis kék Emotiva szobába bekerült a nagyobbik Revel center. sooooooookkal jobb, hála Istennek...

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »

Köszi ismét a lehetőséget!  Nagyon jól éreztük magunkat!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



 
Nyílt napok a Házimozi Stúdióban
 
Úgy érzi, hogy Ön a filmek, zenék megszállottja? Akkor legyen részese egy felejthetetlen audiovizuális élménynek, látogassa meg most hétvégén új bemutatótermünket, ahol high end hifi és házimozi bemutatókkal várjuk Önt!
Ha kíváncsi a kompromisszumoktól mentes filmélményre, szeretné megtapasztalni a kifinomult hifi és házimozi rendszerek 21. században elérhető képességeit és egy maradandó, technológiai élménytúrával kíván gazdagodni, akkor várjuk Önt nyílt napjainkon, új, törökbálinti bemutatótermünkben! A most hétvégén (Nov 14-15) esedékes alkalommal lehetőséget szeretnénk nyújtani azok számára, kik régóta érdeklődnek a hifi/házimozi/intelligens otthon témakörök iránt, ugyanakkor saját szemükkel (és fülükkel), testközelből is kipróbálnák a ma elérhető legfejlettebb, világszínvonalú technológiai vívmányokat.
A demonstráció keretein belül megismerkedhetnek az amerikai JBL Synthesis ultra nagyteljesítményű, kompressziós hangszórókészlettel és extrém teherbírású mélysugárzókkal megtámogatott, precízen bekalibrált házimozi rendszerével, melyet egy otthonos hangulatú, nappali-jellegű helyiségben fogunk bemutatni. Ebben a szobában meggyőződhetnek arról, hogy miként lehet egy hétköznapi élettérből makulátlan szórakoztató centrumot létrehozni a szoba letisztultságának elvesztése nélkül. Ugyanitt Stewart Filmscreen vetítővászonra fog vetíteni a SIM2 egyik legkorszerűbb, M.150 típusú LED projektora.
A nyílt napokon egyúttal bemutatásra kerül a kínálatunkba nemrég bekerült, megfizethető high end készülékei által nemzetközileg elismert Emotiva cég készülékpalettája is. A (Dirac szobaakusztika korrekcióval felvértezett) házimozi processzorból és masszív végerősítőkből felépített készülékláncot Arcam univerzális médialejátszóval és Revel hangfalakkal fogjuk kiegészíteni, az audiofil basszusokról pedig a REL aktív mélysugárzói gondoskodnak majd.
A nyílt napok időtartama:
 
·         2015.11.14 (Szombat): 10:00 - 18:00-ig
·         2015.11.15 (Vasárnap): 10:00 - 18:00-ig
 
A Házimozi Stúdió nyílt napokra telefonon ill. e-mailben történő regisztráció szükséges, mert minden kedves látogatónkat közös megegyezés alapján megbeszélt időpontban fogadjuk. Bemutatótermünk Budapest belvárosától, hétvégi forgalomban 15 perc alatt megközelíthető, látogatóink számára parkolási lehetőséget is biztosítunk. Tömegközlekedés esetén a Kelenföld Vasútállomásról érkező, 172-es busz tükörhegyi megállójától 150 méternyire vagyunk (Kastély utca 20). Mindenkit szeretettel várunk!
Kapcsolatfelvétel >>
 
A nyílt napok alkalmából két különálló helyiségben fogunk két, különböző teljesítményű rendszert bemutatni. A "kis" és "nagy" konfiguráció is más előnyöket mutat fel. A két összeállítás a következő elemekből fog állni:
 
a)
Front: JBL Synthesis 1400 Array  
Center: JBL Synthesis 880 Array
Háttér: JBL Synthesis S4Ai
SUB: JBL Synthesis 1500 Array
Processzor/előfok: JBL Synthesis SDP-45
Végerősítő: JBL Synthesis S5160
Szobaakusztika korrektor: JBL Synthesis SDEC-4500
Projektor: SIM2 M.150
Vetítővászon: Stewart Filmscreen Firehawk
 

Meglepetés.... :-)

 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Fish,
 
Utólag is köszönjük szépen a látogatást, és köszi a pozitív visszajelzést :-)
 
Mindig örömmel látunk Titeket, hamarosan sok egyéb különlegesség lesz látható és hallható nálunk     
 
Üdv
Házimozi Stúdió
 

Ahogy hallottam,(hallottuk)! :
 
 
Ma látogatást tettünk a Házimozi Studio szentélyébe! Köszönjük a lehetőséget! Nagy élmény volt!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


Ahogy hallottam,(hallottuk)! :
 
 
Ma látogatást tettünk a Házimozi Studio szentélyébe! Köszönjük a lehetőséget! Nagy élmény volt!

Az összes szoba még nincsen készen, még gőzerővel építkeznek,de 2 szobába már bebocsájtást nyertünk,szerencsénkre!

Egy emo/revel szetereo rendszerel kezdtünk ,olyan bemelegítés gyanánt:
Emo szeteró előfok+ 2 nagy mono végfok+arcam cd játékos+ revel performa 208 frontok!

Azt hiszem elzenélgetnék otthon is egy ilyen rendszerrel , nagyon meggyőző előadást nyújtottak ,a mélyek lehengerlők és testesek,a magas közép szekció kristály tiszta, mi kellhet még,igazi ütős csapatot alkottak!
 

 
Következett a nappali formáció: vérbeli high-end az az igazi, amit mindenki látatlanba elfogadna, a szoba kialakítása is elsőrangú és nagyon ízléses,teljesen még ez sincs készen!
Egy 5.2 es házimozi (előkészítve már az atmosra a teljes szoba) rendszert hallgathattunk ami ámulatba ejtő előadást nyújtott! A rendszer egy vaskos JBL syntesis összeállítás volt ,2 hatalmas jbl synthesis frontal és sub-bal karöltve..Életembe nem hallottam még ennyire egységes rendszert , minden a helyén volt, lehengerlő dinamikával ,bámulatos részletezettséggel tudatta velünk ,hogy ez nem mindennapi összeállítás!
A tökéletes akusztikai megvalósítás,a kivitelezés mind,mind emeli a fényét a teljes előadásnak, a mélyek elsőrangúak ,tökéletesen oda mérve,irányítva ahova kell és ahova akarták,pedig hátulról szóltak!
Filmeket és koncerteket is hallgattunk ,néztünk, nem volt olyan jelenet ami kifogott volna a rendszeren, gondolkodás nélkül vinném haza kompletten a teljes rendszert ha megtehetném!( a lottót ma feladtam ) A képről egy Sim2 NERO 3D LED gondoskodott, baromi jó képe volt és még a kalibráció előtt láthattuk szóval ennél még csak jobb lesz..   a hab a tortán az ,hogy az ember azt gondolná ennél feljebb nem igen van ,de lesz, náluk igen, készül a nagy demo szoba ami jóval nagyobb mint  a nappali és ennél is komolyabb rendszert készülnek üzembe helyezni ,hihetetlen..nagyon kíváncsi leszek ,mert amit most halottunk ,überelni nem kis feladat de valószínű nekik ez is sikerülni fog! Leszünk olyan szerencsések ,hogy az elsők között hallgathatjuk meg majd azt is!     Ha teljesen elkészül a bemutató ház ,5 szoba is várja majd a kedves ügyfeleket,érdeklődőket,azt hiszem felejthetetlen élményben lesz majd részük ,ez garantált!
 
 
a pontos elkövetők:

Sztereo...
Arcam CDS27 CD-SACD-USB-Network player
Emotiva XSP-1 sztereo előfok
Emotiva XPA-1 monoblokk, 2 darab
Revel Performa3 F208

JBL Synthesis Mozi
Arcam UDP-411 CD-SACD-BLURAY-USB-Network player
Front:
JBL Synthesis Array1400 pár, Array 880 center
Sub: 2x Array1500, hátsók: 2x Revel S206
Erősítő: JBL Synthesis 5160
Processzor: JBL Synthesis SDP45
Térakusztika: JBL Synthesis SDEC4500x-p
Vetito: Sim2 Nero3 LED 3D DLP
Vetitovaszon: Stewart Firehawk, mennyezeti, 244x140cm
Kábelek: Van den Hul, WireWorldCable
iPad vezérlés

képek:
 

 

 

 

 

 

proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi Stúdió”