Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Moderátor: hazimozi-studio

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



Arcam AVR850 házimozi erősítő teszt a Home Cinema magazin hasábjain.
A külföldi cikk magyarra fordított változata ide kattintva elolvasható!
Bővebben >>>
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



Házimozi rendszer ajánlatok a belépőszinttől a high end-ig. Minden árkategóriában igyekszünk kiszolgálni kedves látogatóinkat, íme néhány irányadó megoldás kínálatunkból. Még több házimozi hangfalszett, aktív mélyláda és komplett házimozi rendszer ajánlat található honlapunkon. Az általunk forgalmazott termékek előzetes időpont egyeztetést követően kipróbálhatóak, meghallgathatóak bemutatótermünkben.
 
Bővebben >>

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »




Mi határozza meg egy házimozi szoba megépítésének a költségét?

Gondolta volna, hogy egy házimozi rendszer teljesítménye főleg magától a szobától függ? De miért befolyásolja otthonunk a rendszerünket, és miért drágábbak a mozizásra szánt helyiségek? Most erre adunk választ.

Bővebben >>


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves KARCSI88,
 
Köszönjük utólag is a látogatást, a mihamarabbi viszontlátásra! 
 
Üdv
 
Házimozi Stúdió
 
Tegnap vendég voltam egy bemutatóra a Házimozi studióban. A földszinti szobát "foglaltam" el, és igazolhatom, hogy amit az előttem ott megfordult látogatók irtak a szuper kép és hangminőségről, az az utolsó betűig igaz. Vendéglátom --Sándor-- olyan bemutatót hozott össze, hogy nemnagyon volt kedvem haza menni, a látottak és hallottak után, maradtam volna még pár napot. Ezuton is szeretném megköszönni a rám szánt mintegy három órát, igazi élmény volt. üdv Tibor

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
KARCSI88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2009.10.06., kedd 21:00
Értékelés: 40

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: KARCSI88 »

Tegnap vendég voltam egy bemutatóra a Házimozi studióban. A földszinti szobát "foglaltam" el, és igazolhatom, hogy amit az előttem ott megfordult látogatók irtak a szuper kép és hangminőségről, az az utolsó betűig igaz. Vendéglátom --Sándor-- olyan bemutatót hozott össze, hogy nemnagyon volt kedvem haza menni, a látottak és hallottak után, maradtam volna még pár napot. Ezuton is szeretném megköszönni a rám szánt mintegy három órát, igazi élmény volt. üdv Tibor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »





A hometheaterhifi szerint a SIM2 SUPER LUMIS a legjobb házimozi projektor, ami eddig náluk megfordult,

 

a SIM2 SUPER LUMIS házimozi projektor teszt-ből tesztből ki is derül, hogy miért...

 






Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Néhány hifi, házimozi, hangszóró és erősítő újdonság az idei ISE kiállításról!
 
,
 
Az Arcam idén először tartott nyilvános termékbemutatót az amszterdami ISE történelmében. Ennek oka az Arcam legújabb házimozi erősítőiben elérhető Dolby Atmos támogatás és Dirac szobaakusztika korrekció. A brit cég a KEF és a Dolby együttműködésével üzemelte be ezt a komplett, 7.2.4 csatornás házimozi rendszert. A szoba, melyben ültünk, szinte akkora volt mint egy kosárlabda pálya! A terem és a hangfalak mérete, száma miatt egy kis támogatást is kapott a processzorként üzemelő AVR850 házimozi erősítő; rákötöttek néhány P49 végerősítőt is. A látvány fantasztikus volt! A Mad Max és Mission Impossible filmekbe füleltünk bele Dolby Atmos minőségben. Egy Dolby Atmos referencia teszt anyag lejátszásakor megmutatták a ki és bekapcsolt Dirac közti különbséget, az eltérés drámai volt. Ahogy elindították a térhatásban rögzített vihar hangját, az egyenként lehulló esőcseppek igazi zivatar hatását keltették a teremben. Az egyik, mellettünk ülő vendék azt mondta, ő jobban fázott a bekapcsolt Dirac mellett :-) Nem hihetetlen?
 

A JBL Synthesis házimozi kínálatába két vadonatúj beépíthető/mennyezeti hangszóró került, ezek a kiállításon voltak először láthatóak és hallhatóak. Nekünk is volt szerencsénk hozzájuk, egy SDP-75 házimozi processzor által vezérelt, 9.4.4 házimozi rendszerbe kötve igen nagyot szóltak. Az SCL-4 és az SCL-3 egyaránt elrejtett, falba süllyesztett hifi vagy házimozi rendszerépítéshez készültek, természetesen előlapi védőrács is jár hozzájuk. Nem csak miattuk volt érdemes ellátogatni a standra...
 

JBL Synthesis K2 S900 és Everest DD67000 padlón álló hangfalak. Élőben mindkettő nagyon szép volt. A JBL Synthesis most már egyedi színekben, autóipari minőségű festéssel is kínálja őket. Mindkét hangsugárzót iszonyatos hangnyomásszint és rendkívül alacsony torzítás jellemzi, a komplett frekvenciaspektrumot erőlködés nélkül teljesítik legendásan kiegyensúlyozott görbével. Nos, Amerika hifi tudásának legjava itt állt, ezen a standon.
 

JBL 4367 stúdió monitor. Bármilyen hihetetlen, a legtöbb esetben házimozi építéshez választják ezt az eredetileg stúdió monitornak szánt hangfalat. Egyszerűen elrejthető egy hangáteresztő vászon mögött, ugyanakkor rengeteg érdekességet és technológiát örökölt a JBL professzionális iparágának csúcsmodelljétől, az M2 stúdió hangfaltól. A kettős rétegű kompressziós hangszórót percekig bámultuk, rendkívül masszív rendszer (következő kép)!
 

Lehetne fluxus kondenzátor, ionágyú, fényposta... de valójában egyik sem, "csak" egy kompressziós hangszóró. Aki valaha meghall egy ilyen technológiára épülő rendszert, utána nehezen fogja elfelejteni. a Bemutatótermünkben lévő, jelenleg is meghallgatható 1400 Array hangfalak is effajta technológiát tartalmaznak.
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »




Most, hogy magunk mögött tudhatjuk a 2016-os CES kiállítást, megemlítünk néhányat a kiállításon bemutatott, legjobb audio eszközökből. Mai rövid beszámolónkban csokorba szedjük a legütősebb vélt újdonságokat.

Bővebb infó ide kattintva >>

Üdv

Házimozi Stúdió


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Firekiller
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 21:49
Értékelés: 349

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: Firekiller »



Látogass el hozzánk és próbáld ki tényleg jók-e!
Üdv,

Köszönöm a fotót, valamint az invitálást. Ha elkészül az alsó szinten kialakítandó moziszoba, ismételt látogatást teszek hozzátok!

Avatar
HáziMozi Stúdió KFT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.11.21., csüt. 17:51
Értékelés: 4

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: HáziMozi Stúdió KFT »


Az új mozifotelekről néznék meg pár fotót, melyek a kényelem jegyében kerültek elhelyezésre!Látlagass el hozzánk és próbáld ki tényleg jók-e!Üdv,


Avatar
Firekiller
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 632
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 21:49
Értékelés: 349

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: Firekiller »

Az új mozifotelekről néznék meg pár fotót, melyek a kényelem jegyében kerültek elhelyezésre!

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Mark Levinson újdonságok!
 
A Mark Levinson No. 526 előerősítőről és No.  519 lejátszóról bővebb infók olvashatók ide kattintva >>
 



Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



Tetszik látni a kijelzőt? Bizony...   smile hangulatjel
Nagyon audiofil Atmos hallható nálunk!
 
Klikk ide, ha meg szeretné hallgatni élőben!>>

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Aki ezt a táblát látja, jó helyen jár ;-)
 
Üdv
Házimozi Stúdió
Hi-Fi & Házimozi bemutatóterem
Törökbálint, Kastély utca 20


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


A korábban kiposztolt Revel F208 álló hangfal AV-Online teszthez tartozó videó:
 



 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



Emotiva XMC-1, Emotiva XPA-5 és PurePower áram generátor (kipróbálhatóak, megvásárolhatóak bemutatótermünkben)
 
 
 

Az Emotiva nem vall szégyent komoly hangfalakkal (sem)
 
 
 

Most, hogy volt időnk áttanulmányozni a Dirac útvesztőit, kimondottan meggyőző hangmezőt sikerült létrehozni :-)
 
Előzetes időpont foglalást követően mindenkit örömmel várunk demóra!
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Promethus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2011.12.27., kedd 07:42
Értékelés: 66

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: Promethus »


Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Revel Performa3 F208 álló hangfal teszt az AV-Online hasábjain.

 
A cikk ide kattintva olvasható >>
 
Üdv,
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Új bemutató videó, magyar felirattal, a Revel Concerta2 szériás hangfalairól.



 
Az újoncok hamarosan Magyarországra is megérkeznek. A Harman szakértői szerint az árkategóriájukat messze felülmúló hangdobozokat sikerült alkotniuk, kíváncsian várjuk az eredményt!
 
A Revel Concerta2 széria tagjairól bővebb infó található honlapunkon.
 
 

REVEL CONCERTA2 F36 ÁLLÓ HANGFAL
 
 

REVEL CONCERTA2 F35 ÁLLÓ HANGFAL
 
 

REVEL CONCERTA2 S16 HÁZIMOZI HÁTTÉRSUGÁRZÓ ÉS LCR HANGFAL
 
 

REVEL CONCERTA2 C25 HÁZIMOZI CENTER HANGFAL
 
 
 

REVEL CONCERTA2 M16 ÁLLVÁNYOS HANGFAL
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kicsit lefaragtuk egyik legjobb ár/érték arányú hangfalszettünk árát, hogy beférjen a fa alá:
 
Indiana Line BIG TESI 5.1 házimozi hangfalszett

 
Az AV-Online így nyilatkozott egy TESI-teszt alkalmával: "Kellemes, finom karakterrel rendelkezik, órák hosszat is fáradtság nélkül fülelhető. Egyszerű árnyalataiból érezni, hogy nem audiofil termék, de a részletek térbeli elhelyezését és a dinamikai elosztást elég profin végzi. Tehát nem fogjuk a fejünket kapkodni a zenészek után, és a cintányér rezdüléseit nem kell búvárpalackkal elemeznünk. Mégis, ha a hallgató csak ácsorog a szoba közepén, egy minőségi (pl. Eliane Elias) felvételt hallva rögtön vigyorogva felkapja a fejét, felismerve egy létező, valódi zongora hangját, amin most valaki pont játszik valahol, a két hangfal közelében. Ezért is előnyös a magas érzékenység. Csilingelésekben nincs hiány, a magassugárzó nem tompa, csak kimért, ha szeretnénk, tud nagyon tisztán szólni. Visszafogottsága ellenére, az Indiana Line doboza sokszor meglepően életteli hangot keltett, főleg jazz felvételeknél, de még elektronikus zenével is éreztük, hogy a hanginformáció szabályszerűen mozgolódott."
 
A szett TESI 560 típusú álló frontokat tartalmaz. Elülső reflexes, tehát a hátfalig tolható doboz. Feketében és cseresznyében vásárolható meg.

 
A Centersugárzó az árkategóriájában megszokott átlagos, 10-13 cm-es mélyközepekhez képest nagyobb, 16 cm-es mély-közepekkel büszkélkedhet, úgyhogy testes dialógokban nem lesz hiány:

Tesi 240 háttérsugárzó. Kevésnek tűnik? Tessék meghallgatni és egyből eloszlanak a kételyek!

A mélyekért ő felel. Diszkrét, kompakt, mégis bivalyerős és árnyalt mélynyomó, a BASSO 850.

A hangfalszett előzetes időpont egyeztetést követően kipróbálható és megvásárolható bemutatótermünkben!
 
A szett normál bruttó listaára: 510.940 HUF
Az 5.1 szett akciós ára: !409.990 HUF!
 
Tessék kipróbálni, érdemes!     
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Rengeteg Emotiva Újdonság!
 
Bővebb infó: http://www.hazimozistudio.hu/emotiva-hi ... jdonsagok/
 
Üdv
Házimozi Stúdió


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Az Emotiva Audio, ki megállás nélkül a “nem feltétlenül kell, hogy a high end drága legyen” elv szerint készíti termékeit, a következő CES kiállításon új bejelentést tesz az Emersa termékcsalád személyében.
Bővebb információk ide kattintva >>>




Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves Atléta,
Mi is köszönjük a látogatást és a pozitív visszajelzést. A mihamarabbi viszontlátásra!
 
Üdv
Házimozi Stúdió.
 

Sziasztok
 
A mai napon Nekem is sikerült ellátogatni a Házimozi Stúdióba.Nagyon kedves,segítőkész Úr fogadott.
Az Emotivára voltam jobban kíváncsi,mivel én is rendelkezem pár komponensel,de sajnos az a szoba foglalt volt.A földszinti nagyszobába belépve először a szőnyeg tetszett meg.Borzasztó puha vastag szőnyeg.Tudom nem szőnyeget venni mentem,de ez már adott egy komfortot.Utána a szoba szépsége,kialakítása,akusztikája fogott meg.És akkor még semmi nem szólt.Hát ez a szoba volt a már sokak által dicsért JBL Synthesis-Sim2 szoba.
Elindultak a demók.Hihetetlen volt amit hallottam.Ilyen jól megtervezett,kivitelezett mozit még nem láttam,hallottam.Volt pár lövöldözős jelenet.A hangerő nem üvöltött az arcomba,kellően hangos volt.Nem akart a hangerővel jobb lenni,csak mert hangos.Minden lövésnek súlya volt.A mélynyomók mögöttem helyezkedtek el,de onnan szóltak ahonnan kellett és olyan erővel,pontossággal,dinamikával hogy a kanapéval együtt remegtem,jó értelemben.A filmek csilingelő,apró részletei is gyönyörűen részletesen szóltak.
Zenén is kipróbáltuk.Hatalmas térrel,dinamikával,szépen szólt.
A kép gyönyörű volt,bár eddig még csak hallomásból találkoztam a Sim névvel.
A katarzis után felmentünk egy kicsi szobába.Itt egy Revel +Arcam+PurePower+szintén nagyon puha szőnyeg fogadott.
Idő hiányában egy picit belekóstoltunk ebbe  a rendszerbe is.Nagyon tetszettek az itt hallottak is.Zenén talán ez állt közelebb hozzám,és mint az Úr elmondta valószínű azért mert hasonló hanggal rendelkezek otthon.Csak hasonlóval!!!
Gratulálok és Köszönöm a lehetőséget és az időt amit rám szántak!!
Sok sikert kívánok a folytatáshoz!!!
Üdvözlettel Atléta


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Atléta
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2007.07.21., szomb. 16:04
Értékelés: 214

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: Atléta »


Sziasztok
 
A mai napon Nekem is sikerült ellátogatni a Házimozi Stúdióba.Nagyon kedves,segítőkész Úr fogadott.
Az Emotivára voltam jobban kíváncsi,mivel én is rendelkezem pár komponensel,de sajnos az a szoba foglalt volt.A földszinti nagyszobába belépve először a szőnyeg tetszett meg.Borzasztó puha vastag szőnyeg.Tudom nem szőnyeget venni mentem,de ez már adott egy komfortot.Utána a szoba szépsége,kialakítása,akusztikája fogott meg.És akkor még semmi nem szólt.Hát ez a szoba volt a már sokak által dicsért JBL Synthesis-Sim2 szoba.
Elindultak a demók.Hihetetlen volt amit hallottam.Ilyen jól megtervezett,kivitelezett mozit még nem láttam,hallottam.Volt pár lövöldözős jelenet.A hangerő nem üvöltött az arcomba,kellően hangos volt.Nem akart a hangerővel jobb lenni,csak mert hangos.Minden lövésnek súlya volt.A mélynyomók mögöttem helyezkedtek el,de onnan szóltak ahonnan kellett és olyan erővel,pontossággal,dinamikával hogy a kanapéval együtt remegtem,jó értelemben.A filmek csilingelő,apró részletei is gyönyörűen részletesen szóltak.
Zenén is kipróbáltuk.Hatalmas térrel,dinamikával,szépen szólt.
A kép gyönyörű volt,bár eddig még csak hallomásból találkoztam a Sim névvel.
A katarzis után felmentünk egy kicsi szobába.Itt egy Revel +Arcam+PurePower+szintén nagyon puha szőnyeg fogadott.
Idő hiányában egy picit belekóstoltunk ebbe  a rendszerbe is.Nagyon tetszettek az itt hallottak is.Zenén talán ez állt közelebb hozzám,és mint az Úr elmondta valószínű azért mert hasonló hanggal rendelkezek otthon.Csak hasonlóval!!!
Gratulálok és Köszönöm a lehetőséget és az időt amit rám szántak!!
Sok sikert kívánok a folytatáshoz!!!
Üdvözlettel Atléta

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Termékek és újdonságok a Házimozi Stúdióban

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


A maximalista audiofilek figyelmébe ajánljuk legújabb márkánkat. USA-ban székelő cég, a gyártás is ott történik. AC Generátorokat készítenek, magyarul vadonatúj, tiszta és torzítatlan árammal láthatjuk el hifi & házimozi rendszerünket. Mostanság érkezett az első szállítmány:

Attilánk lassacskán az Internet sztárja lesz, mert már annyi fotón szerepel  . A PurePower 1500, 2000 és 3000-es típusaiból egyaránt érkeztek bemutatótermünkbe. Csomagolásuk teljesen rendben volt, sértetlenül jöttek meg az USA-ból. Ez a fotó egyébként a nappali szobában (lejjebb görgetve további képek láthatóak a helyiségről) készült.
 
 

Ati jó kondiban van, de inkább két embernek javasolt kicsomagolnia a Pure Power AC generátorokat. Azért, mert iszonyatosan nehezek. A bennük lévő, hatalmas kapacitású akkumulátorok miatt. A fotón éppen a csúcsmodell PurePower+ 3000-es típus bukkan elő dobozából. Akár 2700W folyamatos töltéssel is képes üzemelni, de ha extrém teljesítményű, több mélyládából/hangfalból összeállított házimozink van, akkor kibővíthető a generátor további PowerPack akku modulokkal.
 

A PurePower+ AC Generátorok beüzemelése roppant egyszerű. Ez a masszív csatlakozó köti össze az akku modult a fejegységgel (a legkisebb, 1500-as modell esetében egy házba van minden integrálva). Az első bekapcsolás után hagyni kell 24 órát töltődni az eszközt, utána pedig zenélhetünk és filmezhetünk bátran, ameddig kedvünk tartja - és nonstop kapjuk a tiszta, zajtalan, finom áramot, amitől hangfalaink csodaszépen muzsikálnak majd  .
 

Ezzel a sztereó rendszerrel (Revel Performa F208 álló hangfal, Arcam A39 integrált sztereó erősítő, Arcam CDS27 hifi CD-játszó) teszteltük első körben, hogy milyen akusztikai eredményjavulást produkálnak a PurePower eszközök. A fali konnektorból érkező áramhoz képest megdöbbentő szinten jobb, nyugodtabb, stabilabb, élethűbb és részletgazdagabb lett a hang. Már házimozi rendszerrel is teszteljük őket.
 
Bővebb infó a PurePower+ megoldásairól ide kattintva >>
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi Stúdió”