Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Moderátor: Luxor Audio

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: JENŐ »

fapaci írta:
2023.10.21., szomb. 10:46
JENŐ írta:
2023.10.21., szomb. 10:26
Szervusz! Az IEC bemenetes Kontaset hálózati elosztó még létezik, megvásárolható? Üdv: Jenő
Szervusz! Sajnos nagy mértékben emelkedtek a Kontaset árai, illetve már nem vállalnak egyedi gyártást, ezért ezt a termékcsaládot megszüntettem.
Köszönöm szépen a válaszod.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

JENŐ írta:
2023.10.21., szomb. 10:26
Szervusz! Az IEC bemenetes Kontaset hálózati elosztó még létezik, megvásárolható? Üdv: Jenő
Szervusz! Sajnos nagy mértékben emelkedtek a Kontaset árai, illetve már nem vállalnak egyedi gyártást, ezért ezt a termékcsaládot megszüntettem.

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: JENŐ »

Szervusz!
Az IEC bemenetes Kontaset hálózati elosztó még létezik, megvásárolható?
Üdv: Jenő

Avatar
templar
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.05.03., szer. 10:22
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: templar »

Köszönöm, írtam emailt !

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

templar írta:
2023.03.23., csüt. 11:53
Sziasztok!
Használtan vásároltam egy Luxor tápkábelt. Utólag kezdtem csak olvasgatni róla és láttam, hogy bizony készülnek belőle hamisítványok. Az általam vásárolt darabnál van egy furcsaság, és ezért valahogy megpróbálnék utána járni, hogy hogyan tudom megkülönböztetni a "gyár"it a hamisítványtól. Azt hiszem minden egyes hamisító is valahogy így kezdi a kutatómunkát mielőtt belevág tevékenységébe... épp ezért publikba semmiképp nem szeretnék fix tippeket pláne ha azok kijátszhatók..
Olyannal már találkoztam, hogy a nevemmel árultak valamit, amihez semmi közöm nem volt. Ezért hoztam létre a Luxor nevet és az egyedi logót. Küldj néhány fotót a kábelről és próbálom azonosítani!

info@luxoraudio.eu

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: pali923 »

templar írta:
2023.03.23., csüt. 11:53
épp ezért publikba semmiképp nem szeretnék fix tippeket pláne ha azok kijátszhatók..
Nem hiszem, hogy fapacinál jobban bárki tudna erre válaszolni, nála jelentkezz.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
templar
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2017.05.03., szer. 10:22
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: templar »

Sziasztok!
Használtan vásároltam egy Luxor tápkábelt. Utólag kezdtem csak olvasgatni róla és láttam, hogy bizony készülnek belőle hamisítványok. Az általam vásárolt darabnál van egy furcsaság, és ezért valahogy megpróbálnék utána járni, hogy hogyan tudom megkülönböztetni a "gyár"it a hamisítványtól. Azt hiszem minden egyes hamisító is valahogy így kezdi a kutatómunkát mielőtt belevág tevékenységébe... épp ezért publikba semmiképp nem szeretnék fix tippeket pláne ha azok kijátszhatók..

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

tottyi írta:
2022.10.27., csüt. 13:53
Hello, engem erdekelne 2x2 m vagy esetleg a 8-as szeriabol xlr szerelessel. Ha neten lesz belole akkor legyszi megirnad milyen arban lenne? Koszi!
Elfogyott a teljes készletünk már tavaly. Ha ismét lesz belőle, jelezni fogom.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: tottyi »

fapaci írta:
2019.12.13., pén. 12:13
fapaci írta:
2019.12.13., pén. 12:12
Erősen alkalmi vételként eladó 4 m WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 összekötő kábel. Jelenleg csupasz, de kérésre készre szerelem, akár gyári Wireworld csatlakozókkal is. A 4 m egyben van, de természetesen bármilyen méretekre feldarabolható. Belső szerkezete szimmetrikus, így egyaránt alkalmas RCA és XLR csatlakozókhoz.

A WireWorld csúcstípusa OCC-7N ezüst vezetőkkel, Composilex szigeteléssel, DNA Helix belső szerkezettel. Részemről egyértelműen a legjobb audio kábel, amivel valaha is találkoztam.

Nagyon karácsonyi akcióként az ára 220e Ft.

Kép
Hello, engem erdekelne 2x2 m vagy esetleg a 8-as szeriabol xlr szerelessel. Ha neten lesz belole akkor legyszi megirnad milyen arban lenne? Koszi!
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A nagy kereslet dacára hosszú ideje hiányoztak a piacról azok a megoldások, amikkel kiválthatjuk a készülékeinkhez gyárilag szállított, jellemzően gyenge minőségű tápegységeket. De most MZ/X kolléga végre elkészült a fejlesztéssel és a gyártás is beindult a tőle megszokott magas minőségben, barátságosan alacsony áron. A kínálatban mindenféle kis fogyasztású készülékhez találsz megfelelő tápegységet sokféle feszültséggel, áramerősséggel, többféle színben és akár a szükséges kábelekkel együtt is.

Asztali lejátszókhoz, D/A konverterekhez, router-ekhez, switch-ekhez, bármilyen kisfogyasztási eszközhöz illeszkedő analóg tápegység, rendkívül alacsony elektromos zajjal, többféle színben, választható kimeneti feszültséggel, áramerősségel. Kimeneti csatlakozása 5 pólusú XLR aljzat, melyben 2-2 érintkező a pozitív és negatív pólus, de árnyékolás is beköthető a 6. érintkezőre. Egyszerű, de elegáns kivitel fekete plexi előlappal, ezüst és fekete gépházzal.

Bemeneti feszültség: 220-240 V
Bemeneti csatlakozó: IEC C14 aljzat
Kimeneti feszültség: 5V, 9V, 12V, 15V, 19V, 24V DC (választható)
Feszültség tűrés: max 2%
Kimeneti áramerősség: 1 - 5 A (kiviteltől függően)
Kimeneti zajszint: 2uV (20 Hz - 20 kHz)
Kimeneti csatlakozás: 5 pólusú XLR aljzat (pozitív: 1 és 3, negatív: 2 és 4, árnyékolás: 6)
Kijelző: RGB LED (változtatható szín és fényerő)
Méretek: 110 x 80 x 166 mm
Tömeg: 1,85 kg


Mostantól raktárról rendelhető a webshopban.

DC tápegység 04.jpg
DC tápegység 04.jpg (120.99 KiB) Megtekintve 26191 alkalommal
DC tápegység 03.jpg
DC tápegység 03.jpg (62.08 KiB) Megtekintve 26191 alkalommal
DC tápegység 02.jpg
DC tápegység 02.jpg (64.58 KiB) Megtekintve 26191 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Mindenkit megrángatott ez az év, sok kényszerű változást kellett elviselnünk. Megdrágult és nehézkessé vált a nemzetközi szállítás, anyagbeszerzés. Néhány gyártó már feladta a küzdelmet és beszüntették tevékenységüket, a többiek komoly áremelésre kényszerültek. A fejlemények a Luxor Audio-t sem kímélték, több beszállítónk is komoly mértékben emelte árait. Pl. a kábeleinkhez használt réz/arany huzalt a korábbinál 35 %-kal magasabb áron kapjuk, de az elosztóinkat gyártó Kontaset is harmadával növelte árait, ráadásként nagyot gyengült a magyar forint is. Mindezek miatt mi is kénytelenek voltunk korrigálni árainkat, a webáruhában már láthatóak az új számok.

Ám visszatérő vevőink év végéig kedvezményes árakon vásárolhatnak, ezzel szeretnénk az áremelés fájdalmát enyhíteni:
Évzáró áresés december 1. és 31. között

Kuponkód: LXK2021

Luxor Audio webáruhaz

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

vm69 írta:
2021.07.09., pén. 13:33
1 pár 0,80m XLR pár mennyibe kerül belőle?
Amphenol csatlakozókkal szerelve, postai szállítással 112e Ft lenne a 2 x 80 cm-es kábelpár.

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: vm69 »

1 pár 0,80m XLR pár mennyibe kerül belőle?
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

vm69 írta:
2021.07.08., csüt. 09:03
Szia! Esetleg ebből a kábelből van még?
Szia! Néha kapok belőle.

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: vm69 »

fapaci írta:
2020.04.30., csüt. 15:31
fapaci írta:
2019.12.13., pén. 12:13
WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 összekötő kábel. Belső szerkezete szimmetrikus, így egyaránt alkalmas RCA és XLR csatlakozókhoz. A WireWorld csúcstípusa OCC-7N ezüst vezetőkkel, Composilex szigeteléssel, DNA Helix belső szerkezettel. Részemről egyértelműen a legjobb audio kábel, amivel valaha is találkoztam.

Kép
Ismét hozzájutottam néhány méterhez ebből a remek kábelből. Méretre szabva, RCA, XLR csatlakozókkal szerelve is kérhető, sőt USB kábelként is kiválóan működik.

Ár: 65e Ft/m

Szia!
Esetleg ebből a kábelből van még?
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Morph »

fapaci írta:
2020.06.16., kedd 23:41
chopper írta:
2020.06.16., kedd 19:46
Egy közérdekű kérdés: A 10%-os akció még tart :quetionmark:
A veszélyhelyzet visszavonásáig.
Utána újra 20 lesz! :D
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

LuXor karácsony 2020 1000px.jpg
LuXor karácsony 2020 1000px.jpg (177.24 KiB) Megtekintve 46697 alkalommal

Évzáró áresés! December 10-31. között 10 % engedmény a csatlakozók, kábelek, alkatrészek, elosztók árából

Kuponkód: LXK2020

Avatar
JOE77
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2010.03.01., hétf. 21:46
Értékelés: 15
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: JOE77 »

Üdv

Írtam mailt, kábel érdekelne!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

chopper írta:
2020.06.16., kedd 19:46
Egy közérdekű kérdés: A 10%-os akció még tart :quetionmark:
A veszélyhelyzet visszavonásáig.

Online
Avatar
chopper
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2012.11.12., hétf. 19:58
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: chopper »

Egy közérdekű kérdés: A 10%-os akció még tart :quetionmark:

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

zizi8003 írta:
2020.05.11., hétf. 10:45
fapaci írta:
2020.03.19., csüt. 13:11
A Luxor Audio webshop továbbra is működik, a gyártás folyamatos, alkatrészekkel is jól állok. A kábelek garantáltan vírusmentes környezetben készülnek, a csomagolást belül külön is fertőtlenítem. Személyes átvételre a nehéz időszak végéig nincs lehetőség, ellenben a postai szállítás 50e Ft rendelési összeg felett ingyenes.

Minden rosszban van valami jó. Most talán kicsit több idő jut zenehallgatásra, film nézésre. Ennek támogatására március 18-tól a hivatalos veszélyhelyzet visszavonásáig 10 %-os árkedvezménnyel vásárolható meg minden Luxor kábel, csatlakozó, alkatrész. Kuponkód a webshophoz: MARADJOTTHON
Ez az akció lejárt? Nem fogadja el a honlap a kódot. :-(
Folyamatosan érkeznek a megrendelések, aminél használják a kódot, tehát működnie kell. Ha nem megy, rendelésedet emailben is elküldheted.

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

fapaci írta:
2020.03.19., csüt. 13:11
A Luxor Audio webshop továbbra is működik, a gyártás folyamatos, alkatrészekkel is jól állok. A kábelek garantáltan vírusmentes környezetben készülnek, a csomagolást belül külön is fertőtlenítem. Személyes átvételre a nehéz időszak végéig nincs lehetőség, ellenben a postai szállítás 50e Ft rendelési összeg felett ingyenes.

Minden rosszban van valami jó. Most talán kicsit több idő jut zenehallgatásra, film nézésre. Ennek támogatására március 18-tól a hivatalos veszélyhelyzet visszavonásáig 10 %-os árkedvezménnyel vásárolható meg minden Luxor kábel, csatlakozó, alkatrész. Kuponkód a webshophoz: MARADJOTTHON
Ez az akció lejárt? Nem fogadja el a honlap a kódot. :-(
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

fapaci írta:
2019.12.13., pén. 12:13
WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 összekötő kábel. Belső szerkezete szimmetrikus, így egyaránt alkalmas RCA és XLR csatlakozókhoz. A WireWorld csúcstípusa OCC-7N ezüst vezetőkkel, Composilex szigeteléssel, DNA Helix belső szerkezettel. Részemről egyértelműen a legjobb audio kábel, amivel valaha is találkoztam.

Kép
Ismét hozzájutottam néhány méterhez ebből a remek kábelből. Méretre szabva, RCA, XLR csatlakozókkal szerelve is kérhető, sőt USB kábelként is kiválóan működik.

Ár: 65e Ft/m

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A Luxor Audio webshop továbbra is működik, a gyártás folyamatos, alkatrészekkel is jól állok. A kábelek garantáltan vírusmentes környezetben készülnek, a csomagolást belül külön is fertőtlenítem. Személyes átvételre a nehéz időszak végéig nincs lehetőség, ellenben a postai szállítás 50e Ft rendelési összeg felett ingyenes.

Minden rosszban van valami jó. Most talán kicsit több idő jut zenehallgatásra, film nézésre. Ennek támogatására március 18-tól a hivatalos veszélyhelyzet visszavonásáig 10 %-os árkedvezménnyel vásárolható meg minden Luxor kábel, csatlakozó, alkatrész. Kuponkód a webshophoz: MARADJOTTHON

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

fapaci írta:
2019.12.13., pén. 12:13
Erősen alkalmi vételként eladó 4 m WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 összekötő kábel. Jelenleg csupasz, de kérésre készre szerelem, akár gyári Wireworld csatlakozókkal is. A 4 m egyben van, de természetesen bármilyen méretekre feldarabolható. Belső szerkezete szimmetrikus, így egyaránt alkalmas RCA és XLR csatlakozókhoz.

A WireWorld csúcstípusa OCC-7N ezüst vezetőkkel, Composilex szigeteléssel, DNA Helix belső szerkezettel. Részemről egyértelműen a legjobb audio kábel, amivel valaha is találkoztam.

Nagyon karácsonyi akcióként az ára 220e Ft.

Kép
Az előző darab 20 perc alatt elkelt, de van még egy 2 x 2,5 méteres pár 300e forintos áron. A korábban eladott példányról ez a vélemény érkezett:

"A kábel megjött,köszönöm! Ki is próbáltam,a jelenlegi Nirvana kábelemet romosra verte."

Válasz küldése

Vissza: “Luxor Audio”