Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Power-R Slim hangfal kábel és Live IC - összeillenek


Slim2019apr.jpg
Slim2019apr.jpg (47.15 KiB) Megtekintve 3019 alkalommal

LiveIC2019apr.jpg
LiveIC2019apr.jpg (53.82 KiB) Megtekintve 3019 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Húsvéti csendélet VF2-vel

VF2husv.jpg
VF2husv.jpg (140.27 KiB) Megtekintve 3027 alkalommal
Nemcsak a színe más...

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Én nem látom hogy kérte volna.A lehetőséget ugyan megadta,de a magán beszélgetés a jelentéséből is adódóan privát,tehát nem tartozik senkire az érintett felek kivételével,és illene ezt így is kezelni.
Tudom,és látom hogy te mindent megteszel azért hogy terjeszd a saját "igédet",lelked rajta,tegyed,de ha ez a mód másoknak szemet szúr és szólnak is érte,az nem trollság,ha nem egy más nézőpont és vélemény,amit egy topikgazdának tudnia kell kezelnie.Ha ez nem megy,az a topikgazdát minősíti,és nem azokat akiknek esetenként tőle eltérő a véleménye.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Na, akkor gomboljuk újra a kabátot. Simano 5 éve itt offoló súlyos troll szerint nem illik magánlevelet nyilvánosságra hozni. Shimano kb. 30x leírta az évek alatt, hogy nem érdeklik a kábeleim. De azért irogat a Vélemények kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban rovatomba. Erre felhívnám a modik figyelmét.

No az a baj, hogy a betett alábbi nagyon jó vélemény közlését maga a levélíró kérte:
BodoR1.jpg
BodoR1.jpg (103.5 KiB) Megtekintve 3196 alkalommal
BodoRb.jpg
BodoRb.jpg (20.78 KiB) Megtekintve 3196 alkalommal
Kicsit fura, hogy a saját topikomba se tehetek be kedvező véleményt, ezt is offolni kezdik.

Nyomatékosan kérek mindenkit a topik címének megfelelő hozzászólásra!

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Shimano »

trane írta:
2019.04.08., hétf. 10:53
Rudolf, azt hittem, szabad ide írnom leborulok.gif
Nem szabad!!Vagy is igen,de vagy csak jót,vagy semmit. :D Egyetérteni sem szabad,sőt itt még levegőt venni sem,mert ha rosszul veszed abból is csak a baj van,szóval inkább azt se. sad.gif
Ide csak a privát levelekben küldött örömtől könnyes ujjongások jöhetnek,na meg a topikgazda agymenése,semmi más,érthető?? :angry:
Apropó,privát levelek.Hát ezeket nyilvánosságra hozni enyhén szólva is etikátlan,udvariatlan,és mondhatnám másként is,de inkább nem mert abból is csak a baj lenne. sad.gif

Online
Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: petimre »

Mester!

Ezt most tényleg félreértetted, Trane nem ellened írt, hanem pont melletted!

Üdv.
Imi

cables írta:
2019.04.08., hétf. 10:40
Figyelj! Hetente ki szeretnél rúgatni az AVX-ről. A pofátlanság teteje, hogy a topikomba irogatsz!
Lyngdorf - AP Avanti I.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Figyelj! Hetente ki szeretnél rúgatni az AVX-ről. A pofátlanság teteje, hogy a topikomba irogatsz!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Szerintem viszont arra jók, hogy megnyugtassák a vevőt, ha nem tetszik a kapott kábel hangja: Majd jó lesz idővel... :)

Egyébként rengeteg rossz beidegződés van még, pl. a villák jobbak hangfal kábeleken, meg a jó (drága) hangfal kábelek masszívak, újnyi vastagok. Vagy a tápkábeleket erősen árnyékolni kell. Hát ezek sem igazak.

Online
Avatar
bodnart
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2003.08.05., kedd 09:17
Értékelés: 196

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: bodnart »

cables írta:
2019.04.08., hétf. 07:20
Néhány okos audiósok által ezerszer leírt állítólagos szabály most is megdőlt.
Szerintem ezek a szabályok ma is élnek és jól működnek, pont olyan jól, mint az ellenkezőjük :D

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy utózönge nyilvános oldalról és néhány gondolat a győri leutazásról.

"Rob Bodo Az este folyamán többféle anyaggal etettem a lejátszót. Ami a hangfalakból érkezett hozzám, arra eddig még sosem volt példa. Sejtettem, hogy sok potencia rejlik még a készülékeimben, és ezt eddig jóval drágább kiegészítőkkel (akár kábelekre célozva) sem sikerült ilyen szintre emelni! Abszolút ajánlott termékek, megbízható hazai fejlesztőtől. Számomra ez tovább emeli az elismerést"

Leutazni kábelekkel vidékre, ahol tapasztalt audió rajongók várják az embert, nem veszélytelen dolog. Ugyanis nagyot lehet égni. Viszont ennél jobb alkalom nincs a megméretésre és a tapasztalat gyűjtésre. Most is így történt.

Néhány okos audiósok által ezerszer leírt állítólagos szabály most is megdőlt. A Slim hangfalkábelt előző este forrasztottam ott kapott először áramot. Egy bejáratott van dame kábel helyére került és ahogy elkezdődött az első szám az egyik vendég megszólalt bocs szó szerint Na ez odab*sz dinamikában a van dame-nak. Sokszor leírták okos emberek, hogy a kábeleknek bejáratás kell, meg ha bekerül egy kábel új helyre sokáig nem szól jól, meg kell szoknia a helyet.

Egy másik állítólagos szabály, hogy az XLR összekötő jobban szól, mint az ugyanolyan anyagú RCA. Először a Live XLR-t tettük be, nagyon jól szólt, aztán az RCA-t, egyértelműen még jobb volt.

Zenéket CD-ről (LGT Mozdonyopera) és NAS-ról (mindenféle) hallgattunk. Nekem a CD hang teljesen jónak tűnt, a NAS-hangnál néhány számnál egy pici magas kiemelést éreztem, de az is tökéletesen élvezhető volt.

Egy győri út, oda vissza vonat, Pesten a közlekedés kb. 6 óra, előkészületekkel a szombat rámegy, de emberi kapcsolatban, hang-tapasztalatban hatalmas előrelépés és nagyon jó élmény. Köszönöm Robi a meghívást!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Ma Győrbe utaztam kábelekkel. A házigazda két ismerősét is meghívta a tesztelésre, több fül többet hall alapon. Mindkettő "feketeöves" audió rajongó, komoly rendszerrel és hihetlenül gazdag kábeles ismerettel és tapasztalattal.
Nemrég értem haza, az alábbi levél már itthon várt

BodoR1.jpg
BodoR1.jpg (103.5 KiB) Megtekintve 3261 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nagy vita folyik arról manapság, hogy melyik forrás formátum a legjobb hangú. Megoszlanak a vélemények, ami nem csoda, mert különböző rendszereken, másféle kábelezéssel hallgatunk zenéket.
Szombaton járt nálam egy vidéki érdeklődő, akinek az volt a gondja, hogy nála a CDk jobban szólnak, mint az LP lemezek. Ez nekem legalább is furcsa, ne mondjam kicsit hihetetlen. Mondtam, hogy hozzon el egy CD és egy LP, amit jó ismer és hallgassuk meg együtt nálam.
Meg volt neki ugyanaz a lemez, egy Traveling Wilburys album mindkét formátumban. Meghallgattunk nálam, egyértelműen jobban szólt az LP. Kérdeztem, hogy milyen az LP játszója, mondta, hogy Project. Gondoltam valami kommersz típust használ, de azt mondta, hogy a lemezjátszó a hangszedővel csaknem egy millió volt. Kicsit érthetetlen kezdett lenni a dolog, főleg, amikor mondta, hogy drága kábeleket is használ. Abban maradtunk, hogy visz el XLR és RCA Live kábeleket és kipróbálja, hogy azokkal hogy szól a rendszere. Vasárnap ezt a mail kaptam tőle:

Phono.jpg
Phono.jpg (107.06 KiB) Megtekintve 3436 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Végül is ez is egy vélemény

Sok éve kapok lemezeket a homerecords belga kiadótól. Két éve egy világzenei fesztiválon itt járt a vezetője, írt egy mail, hogy ha van kedvem taálkozhatunk az ittléte alatt. Sok mindenről beszélgettem vele többek közt persze arról is kérdeztem, hogy milyen kábeleket használnak a stúdiójukban. Vittem neki ajándékba egy hálózati kábelt, mert azt biztos használnak alapon. Tegnap eszembe jutott a dolog és levélben rákérdeztem, hogy mi lett a kábel sorsa. Ezt írta

Achter.jpg
Achter.jpg (48.88 KiB) Megtekintve 3681 alkalommal

https://www.facebook.com/homerecordsbe/ ... 678766128/

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Érdeklődés beszámított kábel iránt

Pár napja kaptam mailt egy ismeretlentől, aki beszámított 2 m-es bi- hangfal kábelt keresett. Átnéztem a meglévő kábeleket, bi-kábel nem volt, de találtam két teljesen egyforma 2 m-es hangfal kábel szettet. Megírtam, hogy ha kéri az erősítő oldalakat párosával összekötöm és akkor meglesz a bi-kábel. Másnap nem írt, megkérdeztem mailban, hogy megkapta-e a válaszomat.
Egy nagyon kedves levelet írt, amit alább az ő írásbeli engedélyével közzé tennék. Azért örültem ennek a levélnek, mert visszaigazolja azt a törekvésemet, hogy természetes, vagy ahogy ő írja valós hangú kábeleket készítsek.

ismeremakabeleidet.jpg
ismeremakabeleidet.jpg (97.14 KiB) Megtekintve 3811 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

audioline írta:
2019.02.08., pén. 06:45
"Pár órát ment, aztán kezdett jobb lenni".

Ugye hogy ugye?! Még is csak kell az idő (némi járatás) a jó döntéshez. ;)
Ebben - hogy mennyi hallgatás után döntsünk egy kábelről - nyilván megoszlanak a vélemények. De ehhez egy friss adalék.

Tegnap délután 15h körül vitt el egy Slim hangfal kábelt egy topiktárs, akinél kb. 2 éve Air-N hangfal kábelek szóltak. Azokkal is nagyon meg volt elégedve, ha jól emlékszem komoly Nordost kábelek helyére kerültek be akkor. Még tegnap este kaptam egy levelet tőle:
Slimvelemeny1.jpg
Slimvelemeny1.jpg (30.69 KiB) Megtekintve 4035 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Jelkábelek (RCA, XLR ICk, hangfal kábelek) esetében szerintem van legjobb. Kivétel pár nagyon zajérzékeny rendszer, amelyekben RCA ICk csak árnyékoltak lehetnek. De ez nagyon ritka eset és nem szerencsés, mert az árnyékolt kábel mindenképp ront a hangzáson. Eddig én nem készítettem árnyékolt IC kábelt. Nemrég találtam olyan árnyékolt kábelt, ami elég jó hangú.

Tápkábelek, USB kábelek, digit ICk esetében nem ilyen egyszerű a helyzet. Ezekből érdemes többfélét csinálni és az adott helyre, az adott készülékhez kiválogatni az oda illőt!

A bejáratás az én véleményem szerint minimális hatású, de ez azokra huzalokra vonatkozik, amiket én használok.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: avl2 »

cables írta:
2019.02.07., csüt. 20:56
... És az jobb, mint ami nálam van? - kérdezte. Mondtam, hogy igen. ...
nem úgy van, hogy rendszerfüggö, hogy melyik drót jobb ?
hogy sokfajtát kell vinni, mert egyik helyen ez válik be, másikon az, harmadikon amaz ?

esetelg a fenti már megdölt es a legujabb mindenütt tutti jobb ? esetleg a ritkas kapcsolat ellenere is tudtad, hogy abba a rendszerbe ez biztos jobb lesz ?

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: audioline »

"Pár órát ment, aztán kezdett jobb lenni".

Ugye hogy ugye?! Még is csak kell az idő (némi járatás) a jó döntéshez. ;)
.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy vélemény a Slim hangfal kábelről

K. a legnehezebben meggyőzhető kábel vásárlóm. Messze vidéken lakik, fiatal korában zenélt, nagyon igényes készülékei vannak és, mivel megengedhette magának nagyon komoly kábeleket pl. csúcs Stealth kábeleket használt mielőtt megismertem. Ma már a legtöbb kábele tőlem van, talán egy Stealth tápkábel maradt a rendszerében, de a jelkábelei az enyémek. Az Air-N hangfal kábelem annyira tetszett neki, hogy még tartalékot is vett, hátha elszakad, amit használ...

Egy jó éve nem beszéltünk, pár hete felhívott, hogy: Van valami újdonság nálad? Mondtam, hogy van, a Slim hangfal kábel. És az jobb, mint ami nálam van? - kérdezte. Mondtam, hogy igen. Pár nap múlva jött Pestre és kért egy Slim-et tesztelni. Jumperes nem volt készen, egy sima 3 méterest adtam neki. Furcsálva nézegette... ez tényleg jobb? de elvitte. Pár napja írt nekem.

"A Slim hangfalkábeledről. Az erősítőmön két hangszóró kimenet van, így csak a hangfalnál kellett váltogatnom a kábeleket. Amikor először bekapcsoltam az új kábelt, valami nagyon nem jó volt - olyan lapos, semmilyen. Pár órát ment, aztán kezdett jobb lenni. Gondolom, hogy kábel ugyan régi, de a csatlakozó banándugók újak, azoknak kell bejáródás.
Aztán hallgattam mindenféle zenén, de van egy-két olyan lemezem, ami mindent megmutat. Összességében azt kell mondjam, hogy valóban jobb az új, mint az előző. Úgy is, hogy a régi kábelből való jumperrel kötöttem be (ezt sem használtam még). Lehet, hogy a saját anyagából valóval még jobb lesz. a frekvenciaátvitel nagyjából ugyanolyan, rendben van. Amiben jobb a réginél, az a dinamika! Néha úgy szólalt meg a zongora, hogy szinte fájt: de nem volt torz. A gitárok szintén nagyszerűen szólnak, és igen, az emberi hang, akár szöveg, akár ének - sokkal élőbb. Amikor visszakapcsoltam a régire, kicsit álmosabb, fáradtabb, fakóbb lett a hang.
Egy szó, mint száz, megint nagy lépést tettél a jó irányba! Gratulálok. Ez a kábel valóban többet hoz ki a muzsikából. Közelebb van az élőhöz...
A hallgatások eredményeképpen beleszerettem ebbe a hangfalkábelbe, és jó lenne, ha csinálnál nekem egy 3 métereset, azzal az egybeépített jumperrel, mint ahogyan az előző is volt.
"

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Visszatérve pár gondolat erejéig a mai hang élményhez, a legmegdöbbentőbb talán az volt, hogy tulajdonképpen nyers, nem bejáratott hangszóró és 0 km-es kábelek szóltak elképesztően hitelesen. Az első CD, amit hallottunk a Mini együttes saját kiadású albuma nagyon magasra tette a mércét. Ez a talán nem is lemezgyárban készült koncert album annyira tisztán szólt, hogy az utána hallgatott jazz lemezek a nyomába se értek. A kis fa membrános hangfal gond nélkül, nagyon hitelesen nyomta le, akár a 3 bőgős jazz lemezt vagy Frank Zappa nagyzekarral kísért felvételét. Furcsa volt látni ezt az irreálisan kicsi hangfalat és hallgatni az egész szobát betöltő elbűvölő zenét.
Találtam egy képet, ami betekintést enged a hangfal belsejébe.

jvc2.jpg
jvc2.jpg (80.72 KiB) Megtekintve 4133 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Jó estét kívánok mindenkinek!

Ma abban a szerencsében volt részem, hogy elsők között hallgathattam meg hosszú új JVC hangfalait. Nem tudok mást mondani: lenyűgöző hangot hallottam. Régóta ismerem Zsolt-ot, többször jártam nála, de most hallottam messze messze a legjobb hangzást. Ártól, mérettől, készülékektől függetlenül, azt hiszem ez volt a legjobb hang, amit valaha is hallottam.

JVC.jpg
JVC.jpg (320.79 KiB) Megtekintve 4130 alkalommal

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 981
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 302
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

cables írta:
2019.02.01., pén. 11:41
3mSlimbikabel.jpg

A képen látható 3 m-es Slim bi-wire hangfal kábel egy házimozi rendszerhez készült. Aki kérte, annak van már egy ugyanilyen kábele, ami a zenehallgató rendszerébe került, komoly készülékek közé:

AN CDT 2 MKII, AN DAC 2x1 MKII , AN M3 Phono preamp, AN Empress dual monoblok poweramp.
Audiobyte Hydra Z USB-SPDIF converter
Analóg lemezjátszó: NAD 5120 (Vas Andrási György tuning),Ortofon MC10 MKII,T10 trafó
Hangfal: AN E/Spe/He
Kábel: digit: AN Pallas, ic: AN Vx10, hangfal: AN Spe30 biwire (minden kábel ezüst)

Ebben a rendszerben egy hétig tesztelte a Slim kábelt és a következőket mondta: amikor az AN kábellel hallgatom a zenét olyan, mintha a MÜPA koncerten az első sorban ülnék, ha a Slim-el, mintha a 10. sorban. Én ott szeretek ülni.
A 20-szoros áru AN spe kábel "legyőzése"szép teljesítmény a slim részéről. Ez a tény egy komplett, hármas szintű AN rendszerben önmagáért beszél.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

3mSlimbikabel.jpg
3mSlimbikabel.jpg (125.82 KiB) Megtekintve 3971 alkalommal
A képen látható 3 m-es Slim bi-wire hangfal kábel egy házimozi rendszerhez készült. Aki kérte, annak van már egy ugyanilyen kábele, ami a zenehallgató rendszerébe került, komoly készülékek közé:

AN CDT 2 MKII, AN DAC 2x1 MKII , AN M3 Phono preamp, AN Empress dual monoblok poweramp.
Audiobyte Hydra Z USB-SPDIF converter
Analóg lemezjátszó: NAD 5120 (Vas Andrási György tuning),Ortofon MC10 MKII,T10 trafó
Hangfal: AN E/Spe/He
Kábel: digit: AN Pallas, ic: AN Vx10, hangfal: AN Spe30 biwire (minden kábel ezüst)

Ebben a rendszerben egy hétig tesztelte a Slim kábelt és a következőket mondta: amikor az AN kábellel hallgatom a zenét olyan, mintha a MÜPA koncerten az első sorban ülnék, ha a Slim-el, mintha a 10. sorban. Én ott szeretek ülni.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Ma írták
Tiborvelemenye.jpg
Tiborvelemenye.jpg (107.14 KiB) Megtekintve 4006 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Üdv mindenkinek!

Megismételném a két Cables kábelekre vonatkozó véleményt. Aki beír ide előbb olvassa el a topik címét


IC marad.jpg
IC marad.jpg (44.16 KiB) Megtekintve 3946 alkalommal
jani2019.jpg
jani2019.jpg (34.03 KiB) Megtekintve 3946 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”